امروز : يکشنبه، 1 مرداد ماه 1396
 
 
آرشیو اخبار
این فعال دانشجویی در خصوص نبایدهای کابینه دوازدهم بیان داشت: برای کابینه افرادی نباید انتخاب شوند که منافع شخصی خود را ملاک کارها قرار داده و منافع ملی را پایمال کنند و از انتخاب افراد کینه‌توز و افرادی که سابقه جاسوسی دارند باید خودداری کرد.
این فعال دانشجویی گفت: درکل انتظار می رود که دولت دوازدهم خود را متعلق به کل ملت دانسته و بدون تقسیم بندی های واهی سیاسی بین مردم، تمام توان خود را در راستای اعتلای ایران اسلامی به کارگیرد.
توسط نماینده بسیج دانشجویی دانشگاه یزد صورت گرفت؛
1396/4/31-18:21:10
بارخوانی پیام قطعنامه امام خمینی (ره) در نماز جمعه شاهدیه یزد
ابوالفضل خدایاری دانشجوی بسیجی دانشگاه یزد طی سخنانی در نماز جمعه این هفته شاهدیه به بازخوانی پیام امام در پی پذیرش قطعنامه ۵۹۸ و سالگرد کشتار حجاج ایرانی در مکه مکرمه پرداخت.
مدیریت خواهران ناحیه بسیج دانشجویی یزد از اعزام حدود ۳۰۰ نفر از دانشجویان خواهر دانشگاه های یزد به اردو های جهادی خبر داد و افزود: اجرای برنامه ها و طرح های اقتصاد مقاومتی، فعالیت های فرهنگی و آموزشی و خدمت رسانی در حوزه بهداشت و سلامت محور های اصلی برنامه های گروه های جهادی است.
جانشین مسئول بسیج دانشجویی شهرستان خاش در نماز جمعه:
1396/4/31-15:59:50
مسئولان تقوای سیاسی داشته باشند/ سیاست جولانگاه رانت، ویژه‌خواری، رشوه، پارتی و اختلاس نیست
پورزنجانی با تشریح تقوای سیاسی گفت: سیاست یعنی اداره درست جامعه که این جزو دین است نه جولانگاه رانت و ویژه‌خواری و رشوه و پارتی و اختلاس؛ پس تقوای سیاسی، یعنی انسان در میدان سیاست، صادقانه عمل کند؛ این جهت مسئولان باید در این امر دقت کنند.
علیپور گفت: خط ولایت ایستادگی و مقاومت در برابر زیاده خواهی های دشمنان، عمق بخشی به معارف دینی، و مقتدر شدن در همه زمینه های علمی، فرهنگی، سیاسی و ... را شامل می شود و اگر می خواهیم همچنان قدرتمند و مقتدر بمانیم باید در مسیر ولایت حرکت کنیم.
آزمون ورودی طرح ولایت استانی با حضور حدود 250 نفر از دانشجویان داوطلب این طرح در کرمانشاه برگزار شد.
به همت دفتر بسیج دانشجویی شهید زین الدین زرقان برگزار شد؛
1396/4/31-13:50:33
بیعت با امام مهربانی ها در جشن فارغ التحصیلی دانشجو معلمان دانشگاه فرهنگیان شیراز
جشن فارغ التحصیلی دانشجو معلمان ورودی ۱۳۹۲ دانشگاه فرهنگیان شهید مطهری(ره) شیراز با عنوان «بیعت با امام مهربانی ها» به همت دفتر بسیج دلنشجویی شهید زین الدین زرقان در جوار حرم مطهر حضرت رضا(ع) در شهر مقدس مشهد برگزار شد.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علم و صنعت گفت: انتظار از دولت می‌رفت که خیلی زودتر از این‌ها متوجه اشتباه استراتژیک خود در برجام شود و این حجم از صدمه و خسارت به کشور وارد نشود.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه مذاهب اسلامی:
1396/4/31-13:12:33
سرانجام دولت هم به صف دلواپسان برجام پیوست
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه مذاهب اسلامی گفت: سرانجام دولت هم به صف دلواپسان برجام پیوست و امیدواریم با ثبات قدم و اعتماد به ظرفیت داخلی بیش از این اشتباهات گذشته خود را تکرار نکند.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10... > >|
نقل و نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری بسیج دانشجویی بلامانع است