امروز : دوشنبه، 2 بهمن ماه 1396
 
 
آرشیو اخبار
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد واحد تهران جنوب:
1396/11/2-14:11:14
افراد غیرانقلابی عرصه‌ای برای جولان در دانشگاه آزاد ندارند
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب گفت: اقدام تاریخی که مقام معظم رهبری در انتصاب دکتر ولایتی به ریاست هیات امنا و موسس دانشگاه‌ آزاد اسلامی انجام دادند، مثال زدنی است.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد کرج:
1396/11/2-14:9:28
دوره توانمندسازی فرماندهان و افسران جنگ نرم در حال برگزاری است
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی کرج گفت: یک دوره تربیتی تشکیلاتی با عنوان دوره کادرسازی و توانمندسازی فرماندهان و افسران جنگ نرم در حال برگزاری است.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه یزد با تأکید بر لزوم شکل‌گیری فضای مطالبه گری سالم در کشور و ضرورت پاسخگو بودن دولتمردان نسبت به مطالبات به‌حق مردم از برخی برخوردهای نادرست با نقدهای منصفانه و مطالبات به‌حق انتقاد کرد.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان مازندران با توجه به فعالیت‌های میدانی دانشجویان بسیجی دانشگاه آزاد اسلامی استان گفت: عمده ظرفیت فعالیت‌های فرهنگی و سیاسی بسیج دانشجویی استان روی دوش دانشجویان بسیجی دانشگاه آزاد اسلامی است.
در بخشی از این نامه آمده است: پیرو مصوبات جلسه مجمع عالی بسیج دانشگاه¬های کازرون، با موضوع «امر به معروف و نهی از منکر»23 آبان ماه در کازرون برگزار شد، نتایج جلسه بر این شد که، ستاد اجرایی امر به معروف و نهی از منکر به تفکیک دانشگاه¬های شهرستان به ریاست رئیس هر دانشگاه با اعضای مشخص، شکل گیرد و برنامه ریزی مقتضی در این خصوص صورت گیرد اما متاسفانه شاهد هستیم که ستاد مذکور در دانشگاه¬ها شکل گرفته نشده و اقدامات احتمالی صورت گرفته به علت فاقد بستر لازم، اثربخشی کمی داشته است.
باگذشت یک ماه از زلزله کوهبنان، بسیاری از مردم زلزله‌زده این منطقه هنوز سرمای استخوان سوز شب را در چادرها و با کمترین امکانات سپری می‌کنند و از بی‌تفاوتی مسئولین و رسانه‌ها گله‌مندند.
بسیج دانشجویی دانشگاههای استان کرمان با صدور بیانیه ای اعلام کرد؛
1396/11/2-11:20:34
چرا در سالگرد دو سالگی خورشیدِ تابان، سکوت تنها راهبرد مسئولین و رسانه هایشان شده؟
بسیج دانشجویی دانشگاههای استان کرمان با صدور بیانیه ای اعلام کرد: چرا در سالگرد دو سالگی خورشیدِ تابان، سکوت تنها راهبرد مسئولین و رسانه هایشان شده؟
مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه زابل گفت: سخنان تفرقه افکنانه رییس جمهور محصول داد و فتنه ای جدید نظام را در بر می گیرد؛ فتنه ای که خیلی زود بساط آن بازهم با تدبیر مقام معظم رهبری و همراهی مردم جمع می شود اگرچه قصد دارند مردم را بازیگران اصلی این اغتشاشات بنامند.
جناب آقای سلیمانی معاون استاندر در جلسه هماهنگی اینوکا مطرح کرد: کلیه خروجی های استارت آپ ها و ایدو شو های استان به اینوکا ختم شود.
مسابقات فوتسال جام «شهید علی طهرانی مقدم» ویژه دهه فجر به همت بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور زاهدان برگزار می‌شود.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10... > >|
نقل و نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری بسیج دانشجویی بلامانع است