پاسخ قاطع فرمانده کل ارتش به حاشیه‌سازی‌ها مایه مسرت فرزندان انقلابی شد/ لزوم حفظ انسجام و اتحاد نیروهای مسلح
جمعی از اتحادیه دانشجویی در نامه‌ای به سرلشکر موسوی نوشتند: پاسخ قاطع شما به عنوان فرمانده کل ارتش عزیز ایران اسلامی به برخی از حاشیه‌سازی‌ها بسیار به دل نشست و مایه مسرت فرزندان انقلابی این مرز و بوم شد.
در دولت روحانی دو درصد به نرخ بیکاری اضافه شد/ افزایش وابستگی کشور به تسهیلات خارجی فاجعه است
پژوهشگر اقتصادی با بیان اینکه واردات از اروپا و چین افزایش یافته، گفت: زمانی که روحانی این دولت را تحویل گرفت نرخ بیکاری در کشور ۱۲ درصد بود، ولی در این دولت دو درصد به میزان نرخ بیکاری افزوده شده است.
دعوت بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان از وزیر آموزش و پرورش برای پاسخگویی در خصوص عدم اجرای سند تحول بنیادین
بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان با دعوت وزیر آموزش و پرورش برای پاسخگویی در خصوص عدم اجرای سند تحول بنیادین، از وی خواست تا با حضور در یکی از مراکز این دانشگاه به سوالات و ابهامات دانشجویان پاسخ دهد
مسئول دفتر بسیج دانشجویی اردکان:
دشمنان با جدیت پروژه نفوذ را دنبال می‌کنند / سیاست‌زدگی آفت فعالیت تشکل‌های دانشجویی
مسئول دفتر بسیج دانشجویی اردکان با اشاره به اینکه دشمنان همچنان با جدیت و قدرت پروژه نفوذ را دنبال می‌کنند، افزود: دشمنان از این طریق به دنبال تغییر سبک زندگی و ذائقه فرهنگی مردم و ایجاد خطا در محاسبات مسئولین هستند.
محمدامین سلیمی:
تشکیل کمیته تخصصی بررسی نواقص مدیریت آب توسط شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی
دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی با اشاره به مشکلات کم‌آبی در برخی از شهرها، گفت: کمیته تخصصی بررسی نواقص مدیریت آب ذیل شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی با محوریت چند استان و با همکاری قرارگاه شهید احمدی روشن تشکیل خواهد شد.
نامه بسیج دانشجویی خراسان جنوبی به استاندار در خصوص پاسخگویی به مشکلات مردم
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی خراسان جنوبی طی نامه ای خواستار پاسخگویی استاندار خراسان جنوبی به مشکلات مردم شد.
واکنش بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد قزوین به اقدام اخیر خبرنگار روزنامه جهان صنعت
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد قزوین در خصوص انتشار متن توهین آمیز خبرنگار روزنامه جهان صنعت به ساحت مقدس امام رضا(ع) واکنش نشان داد.
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد جهرم در بیانیه ای اعلام کرد
برای خبرنگار هتاک به ساحت امام رضا از مسئولین قضایی اشد مجازات را خواستاریم
در بخشی از این بیانیه آمده است: ما بسیجیان دانشجو این عمل روزنامه نگار صنعت را به شدت محکوم کرده و از مسؤلین قضایی پیگیری موضوع در اسرع وقت و اشد مجازات را برای فرد خاطی خواستاریم.
مسئول بسیج دانشجویی علوم و تحقیقات:
تشکیل کارگروه تخصصی حمایت از کالای ایرانی توسط بسیج دانشجویی
آبدار بیان کرد: مناظره های اقتصادی در راستای تبیین دلایل مشکلات اقتصادی و ارائه راهکار های قابل توجه در دستور کارقرار دارد و کارگروه های حمایت از کالای ایرانی با هدف مطالبه گری تخصصی از مسئولین تشکیل شده است.
مسئول بسیج دانشجویی کرمان:
انقلاب اسلامی باعث خودباوری ملت ایران شد
بهروز با بیان اینکه انقلاب اسلامی باعث خودباوری ملت ایران شد، گفت: انقلاب اسلامی درمسیر خود در حال حرکت است و مردم نیز که پشتیبان این انقلاب و نظام هستند در هر صحنه‎ای که انقلاب نیاز داشته همیشه حاضر هستند.
​مسئول سازندگی بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان:
13 گروه جهادی در نوروز امسال به اجرای پروژه‌های عمرانی، فرهنگی و اقتصاد مقاومتی پرداختند
سالاری با تأکید بر فعالیت 13 گروه جهادی در نوروز 97 گفت: در نوروز امسال با توجه به فقر استان و کمبود فضای آموزشی، ساخت مدرسه چهار کلاسه در منطقه سیستان و مدرسه یک کلاسه در خاش آغاز شده و در حال اجرا است.
نامه ۲۰ دفتر بسیج دانشجویی خطاب به رئیس جمهور:
چانه‌زنی روی توان موشکی، نتیجه‌ای جز بمباران شدن و بی‌دفاع ماندن ملت ایران ندارد
در قسمتی از این نامه آمده است: سربازان اسلام تا امروز با جهاد در میدان‌های نبرد و با پیش‌برد راه‌حل نظامی، خاک سوریه و عراق و حتی لبنان را از لوث وجود جنایتکاران پاک کرده‌اند و امروز نوبت جهاد دیپلماتیک است تا در مجامع بین‌المللی از پیروزی‌های جبهه مقاومت دفاع کند.
بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه های اردبیل در پی حمله آمریکا به سوریه
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه های اردبیل موسوم به حوزه شهید علم الهدی با صدور بیانیه ای حمله آمریکا و متحدانش به سوریه را محکوم کرد.
مسئول بسیج دانشجویی قم خبر داد:
تشکیل قرارگاه سایبری توسط بسیج دانشجویی قم
محبی گفت: توانمندسازی و شبکه‎سازی دانشجویان به منظور نقش‎آفرینی آنها در دانشگاه و همین‎طور تشکیل قرارگاه سایبری یا گردان سایبری در بحث فضای مجازی از برنامه‎هایی است که درصدد اجرای آن خواهیم بود.
مسئول بسیج دانشجویی خوزستان:
برخی مسوولین کشور در تراز انقلاب نیستند
شهریاری گفت: تقویت کارهای جهادی از اهم برنامه‎های ماست که در حوزه محرومیت زدایی برنامه‎های زیادی را پیش بینی کردیم که ثباتی را در این زمینه ایجاد کنیم.
طراحی نرم افزار اندرویدی «روایت عشق» با هدف آشنایی دانشجویان با شهدای سیستان و بلوچستان
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد زاهدان گفت: نرم افزار «روایت عشق» با محوریت آشنایی زائران راهیان نور با شهدای استان سیستان و بلوچستان به همت تیم سایبری بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد زاهدان طراحی و منتشر شد.
مسئول بسیج دانشجویی استان آذربایجان شرقی مطرح کرد:
راه اندازی گردان‎های انقلاب اسلامی در بسیج دانشجویی تبریز
شادی گفت: راه اندازی گردان‎های انقلاب اسلامی در بسیج دانشجویی دانشگاه‎های استان در کنار مخاطب سازی در بدنه دانشجویی دانشگاه‎ها یکی از محورهای اصلی اقدامات ما در بسیج دانشجویی است.
اخبار بیشتر
نظرسنجی
آخرین اخبار