امروز : پنجشنبه، 5 اسفند ماه 1395
 
 
آرشیو اخبار
برنامه اعزام کاروان‌های راهیان‌نور دانشگاه‌های سراسر کشور منتشر شد.
یکی از دانشجویان بورسیه گفت: ۶۰۰ روز از شکایت دانشجویان بورسیه از مسئولان سازمان امور دانشجویان می‌گذرد.
رئیس دانشگاه امیرکبیر گفت: طی دو سال گذشته این دانشگاه در عرصه ظرفیت خوابگاهی رشد ۷۵ درصدی داشته است.
گوگل امروز لوگوی خود را به مناسبت اخبار منتشر شده از ناسا در رابطه با کشف هفت سیاره مشابه زمین تغییر داد.
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور با تاکید بر اینکه بیش از 70 درصد داوطلبان کارت ورود به جلسه آزمون دوره دکتری را دریافت کرده‌اند گفت: این آزمون فردا جمعه 6 اسفند ماه برگزار می‌شود.
صدیقی در افتتاحیه خوابگاه دخترانه دانشگاه امیرکبیر گفت: متاسفانه اقدامات نه چندان صحیح در برنامه پنجم توسعه صورت گرفت که ساخت خوابگاه‌ها را در مراکز دولتی متوقف کرد.
داداش پور گفت: کنگره کانون دانشگاهیان ایران اسلامی فردا با حضور بالغ بر 700 نفر از اعضای هیات علمی و اساتید دانشگاه‌های کشور برگزار خواهد شد.
تقریبا یک ماه است پیگیر برگزاری این مراسم در دانشگاه هستیم که همایش به صورت استانی برگزار خواهد شد/ما برای این مراسم آقای مهرداد بذرپاش را جهت سخنرانی در این همایش دعوت کردیم که امروز با برگزاری شورای نظارت در دانشگاه به ما اعلام شد که این سخنران مجوز نگرفته است!البته این اولین بار نیست که این اتفاق می افتد قبلا هم شاهد این مانع تراشی ها بوده ایم.
ستاری در همایش دانش‌آموختگان خارج از کشور گفت: پس از گذشت سه سال اکنون ۳۰۰۰ شرکت دانش‌بنیان با ۳۰ هزار میلیارد تومان درآمد داریم و پیش‌بینی ما این است که تا پایان امسال رقم درآمد آن ها افزایش پیدا خواهد کرد.
39 نفر از دانشجویان نمونه کشوری صبح امروز در مراسمی با حضور رئیس سازمان امور دانشجویان معرفی شدند.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10... > >|
نقل و نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری بسیج دانشجویی بلامانع است