امروز : يکشنبه، 7 خرداد ماه 1396
 
 
آرشیو اخبار
از حلیم و جوجه چینی تا دلستر و شربت خاکشیر؛
1396/3/7-11:26:26
دانشگاه‌ها در ماه رمضان برای دانشجویان چه تدارک دیده‌اند؟ +18 منوی غذایی
در این گزارش به بررسی منوی غذایی 18 دانشگاه کشور در ماه مبارک رمضان پرداخته‌ایم، انتشار این لیست‌های غذایی قطعا نمی‌تواند گویای کیفیت غذای دانشگاه‌ها باشد اما مشاهده این لیست‌ها و مقایسه آنها با هم می‌تواند جالب توجه باشد.
رئیس مرکز سنجش پزشکی خبر داد؛
1396/3/7-10:33:13
فرصت ۲ روزه برای ثبت نام و ویرایش در کنکور ارشد پزشکی
رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی از فرصت ۲ روزه برای ثبت نام و ویرایش اطلاعات در کنکور کارشناسی ارشد گروه پزشکی خبر داد و گفت: داوطلبان در روزهای ۷ و ۸ خرداد می توانند ثبت نام کنند.
جمعی از تشکل‌های دانشجویی کشور با اشاره به تخلفات صورت گرفته در انتخابات اخیر نوشتند: از شورای نگهبان خواهشمندیم با قاطعیت نسبت به تخلفات صورت گرفته برخورد کرده و ابعاد قضیه را روشن کند.
هیاتی 30 نفره از سوریه با هدف آشنایی جامعه سوریه با جامعه ایران و یافتن فرصت‌های همکاری از بخش‌های مختلف علمی، آموزشی و تحقیقاتی واحد علوم و تحقیقات بازدید کردند.
مسئول بسیج دانشجویی استان آذربایجان شرقی در خصوص انتخابات مطرح کرد؛
1396/3/6-15:27:49
از برخی شکایات مستند نمی توان چشم پوشی کرد/ مجریان انتخابات با اقدامات شائبه برانگیز اعتماد مردم را خدشه دار نکنند
شادی بیان داشت: وقتی مجریان استانی انتخابات این چنین از صحت کامل انتخابات اطمینان دارند، دلیلی ندارد که آرای صنادیق را به تفکیک اعلام نکنند، این موضوع که فرمانداری آرای تفکیک شده صندوق ها را منتشر نمی کند با هیچ توجیهی قابل قبول نیست.
مازیار نبی زاده مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه گیلان گفت: در مورد سند ۲۰۳۰ درست ترین بیان را حضرت آقا داشتند؛ متاسفانه دولت ما و کلاً دولتی ها یا نفهمیدند محتوای این اعتراض را یا به آن توجهی نکردند و یا اینکه تعمداً خود را مشغول پاسخگویی به آسیبهای جنبی این سند کردند که این امر باعث برجسته شدن اعتراضات فرعی به این سند شد.
بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی آستارا علیه اقدامات خصمانه رژیم آل خلیفه
1396/3/6-15:19:16
دیری نخواهد پائید که مردم بحرین تابعیت آل خلیفه را لغو می کنند و تک تک آنها را به سزای اعمالشان خواهند رساند
بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی آستارا علیه اقدامات خصمانه رژیم آل خلیفه علیه شیخ عیسی قاسم: این اقدامات آل خلیفه در بی توجهی و ظلم به مرجعی عالم، پرهیزگار، مخلص و مردمی؛ اوج ظلم، خفقان، استبداد و عدم توجه و التزام به قانون و مطالبات مردمی است.
فرمانده سپاه کربلا مازندران در جمع مسئولین گروه های جهادی بسیج دانشجویی دانشگاههای مازندران از راه اندازی دبیرخانه دانشجویی قرارگاه پیشرفت و آبادانی خبر داد و گفت: در سال 96، هزار گروه جهادی آماده خدمت رسانی در عرصه های گوناگون در مناطق محروم می باشند.
داوود گودرزی نوشت: مردم سالاری دینی نیاز به صیانت، حراست و رشد دارد. از آنجا که ستون و رکن اصلی مردم سالاری دینی، خود دین است افزایش ایمان، بصیرت و عقلانیت مردم، تعهد و پایبندی مسئولان به آرمان‌ها و شاخص‌های انقلاب و دوری از ضربه زدن به اعتماد و رأی مردم موجب حفظ و رشد مردم سالاری دینی است.
برگزاری مراسم معنوی اعتکاف از 27 تا 29 ماه مبارک رمضان در مشهدالرضا
1396/3/6-12:2:43
ثبت نام اعتکاف دانشجویی در مسجد گوهرشاد حرم مطهر رضوی
پیش ثبت نام اعتکاف دانشجویی در حرم مطهر رضوی از تاریخ 6 الی 16 خرداد آغاز شد.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10... > >|
نقل و نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری بسیج دانشجویی بلامانع است