امروز : سه شنبه، 2 آبان ماه 1396
 
 
آرشیو اخبار
علی باقری در نشست بسیج دانشجویی دانشگاه تهران:
1396/8/1-16:25:56
روحانی گفته بود مذاکره با آمریکا مثل سوار شدن در بنز است
عضو تیم مذاکره کننده هسته‌ای در دولت دهم با بیان اینکه در مناسبات بین کشور‌ها مبنا قدرت است و احترام جایگاهی ندارد تصریح کرد: وقتی که مبنا در مناسبات بین کشور‌ها احترام نیست پس ما نمی‌توانیم بگوییم که در جریان مذاکرات هسته‌ای جام اخلاق را بردیم،
دبیر جشنواره ققنوس خراسان شمالی:
1396/8/1-14:4:14
سومین جشنواره هنری دانشجویی ققنوس در خراسان شمالی برگزار می‌شود
دبیر جشنواره ادبی و هنری دانشجویی ققنوس امسال از برگزاری سومین دوره جشنواره در استان خبر داد و گفت: آخرین مهلت ارسال آثار تا ۳۰ دی ماه است.
برخی‌ها معتقدند اتحادیه تادا از تجمیع تشکل‌های یک‌بار مصرف دولت ساخته ایجاد شده و تجربه نشان داده که چنین تشکل‌هایی در مواقع حساس پیاده نظام احزاب سیاسی خواهند شد.
مسئول بسیج دانشگاه آزاد واحد کرج گفت: قطعا دوره «معلم اخلاق» باید منتفی شود و اگر نشود آتش به اختیار از برگزاری این برنامه جلوگیری خواهیم کرد.
معاون هنر و رسانه بسیج دانشجویی تهران بزرگ مطرح کرد:
1396/8/1-13:42:40
علت نگرانی شرق از روشنگری های شریعتمداری چیست؟
علی کریمی درباره حواشی کارگاه عملیات روانی این مجموعه گفت: این دوره ها صدای کسانی را درآورد که از آگاهی دانشجویان نگرانند.
حوزه بسیج دانشجویی شهید همت دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج به مناسبت محرم1439 نشریه منتشر کرد.
صبح امروز در جلسه ای با حضور ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس و مسئول نهاد مقام معظم رهبری، حفیظی جانشین ناحیه بسیج دانشجویی دانشگاه های استان تهران محمد رضا آقا پور را به سمت مسئول بسیج دانشجویی این واحد دانشگاهی منصوب کرد.
برگزاری کارگاه آموزش سواد رسانه ای،اعزام راهیان نور دریایی، سلسله نشست های فرهنگی و بصیرتی در دانشگاه ها، اکران فیلم در خوابگاه ها، ارتباط گیری با دانشجویان سنی و عراقی و تعامل با آنها، کارگاه آموش مترجمی زبان عربی ویژه دانشجویان زائر اربعین، برپایی موکب ها و اعزام دانشجویان به عتبات، شناسایی دانشجویان مستعد و هنرمند در دانشگاه ها و... از اهم برنامه های این ترم تحصیلی در دانشگاه هاست.
در سالروز شهادت شهید مدافع حرم دانشجو مصطفی صدرزاده؛
1396/8/1-11:29:9
دیدار و اکرام خانواده شهید صدرزاده توسط مسئولین سازمان بسیج دانشجویی
در سالروز شهادت شهید مدافع حرم دانشجو مصطفی صدرزاده جمعی از مسئولین سازمان بسیج دانشجویی به دیدار خانواده شهید بلند مرتبه رفتند.
بسیج دانشجویی در قالب برنامه‎های مختلف بصیرتی درصدد است در راستای فرمایش رهبری معظم انقلاب درباره شناخت راهبردهای دشمنان اقدام کند و ازین پس نیز بادیگر اقدامات برای مقابله با آن تمام تلاش خود را بکارخواهد بست.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10... > >|
نقل و نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری بسیج دانشجویی بلامانع است