امروز : يکشنبه، 29 بهمن ماه 1396
 
کد خبر:93033 تاریخ انتشار : 1396/11/9-15:50:6
آخرین تغییرات برنامه ایام فاطمیه هیأت‌های دانشجویی
هیأت‌های دانشجویی میثاق با شهدای بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق(ع) و رهروان دانشگاه امیرکبیر برنامه خود برای ایام فاطمیه را اعلام کردند.
لینک کوتاه http://www.bso.ir/id/93033
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی، به زودی ایام فاطمیه آغاز می‌شود و همچون گذشته هیئت‌های مختلف در سراسر کشور این روزها در حال آماده‌سازی خود برای این ایام هستند.

در این میان برخی هیئت‌ها، همچون هیئت‌های دانشجویی به دلیل جمع‌شدن قشر جوان، با استقبال بیشتری برگزار می‌شود، البته امسال اکثر هیئت‌‌های دانشجویی به دلیل واقع شدن فاطمیه اول در زمان امتحانات یا فاصله بین دوترم ترجیح دادند از برگزاری مراسم در فاطمیه اول صرف نظر کنند اما هیئت میثاق با شهدای بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق(ع) و هیئت رهروان دانشگاه امیرکبیر برنامه‌هایی تدارک دیده‌اند که از فردا شب آغاز می‌شود.

هیئت رهروان شهدای دانشگاه صنعتی امیرکبیر برای فاطمیه اول مراسمی در سه شنبه 10 بهمن 96 با سخنرانی حجت‌الاسلام رفعت و مداحی امیر فر تدارک دیده و برای فاطمیه دوم، سه شب عزاداری از شنبه 28 بهمن 96 تا دوشنبه 30 بهمن 96 برنامه‌ریزی کرده است.

تمامی برنامه‌های این هیئت در مسجد دانشگاه و همزمان با نماز مغرب و عشا برگزار می‌شود.

مراسم‌های هیئت میثاق با شهدای بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق(ع) برای فاطمیه اول از فردا سه شنبه 10 بهمن 96 به مدت سه شب با سخنرانی حجت‌الاسلام عابدینی و مداحی وحید نادری در ساعت 19 و 30 دقیقه در مسجد دانشگاه امام صادق(ع) آغاز می‌شود.

انتهای پیام/

 
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر:
نقل و نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری بسیج دانشجویی بلامانع است