امروز : پنجشنبه، 2 فروردین ماه 1397
 
کد خبر:70579 تاریخ انتشار : 1396/1/27-11:41:57
حامد برازش؛
از مصیبت عظمی تا افزایش پنجاه درصدی حقوق!!!
باید جلوی اقدامات گول زننده ی دم انتخاباتی، استفاده غیرموجه و به نفع شخص خاص از بیت المال برای اهداف انتخاباتی گرفته شود از جمله آن افزایش پنجاه درصدی حقوق.
لینک کوتاه http://www.bso.ir/id/70579
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از کهگیلویه و بویراحمد، حامد برازش مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در یادداشتی نوشت: با نزدیک شدن به ایام انتخابات و گرم شدن تنور انتخابات با خبرهای عجیب درحوزه های متفاوت برخورد میکنیم که دقیقا هنوز مشخص نشده که آیا حقیقت دارند یا خیر.دراین بین  نیز شاهد اخبار عجیب از سوی وزرا و نمایندگان حامی دولت هستیم ازجمله سخن آقایی که گفت: ما به نیروهای مسلح گفتیم پول نداریم بروید قاچاق بگیرید و حقوق پرسنل تان را بدهید، آقای نماینده خودکفایی خوب است اما درجاهایی (هسته ای ،کشتی سازی و...) که به خودکفایی رسیدیم چرا آن را با وادادگی عوض کردید؟ چرا جلوی آن را نگرفتید تا ارز از کشور خارج نشود! اگر قرار باشد منبع درآمد برای ارگان های مختلف درنظر گرفته شود باید جلوی رانت خواری، اختلاس و...گرفته شود! نه اینکه با سکوت آنان را همراهی کرد. باید جلوی اقدامات گول زننده ی دم انتخاباتی، استفاده غیرموجه و به نفع شخص خاص از بیت المال برای اهداف انتخاباتی گرفته شود از جمله آن افزایش پنجاه درصدی حقوق. کسی با اصل بهبود وضعیت معیشت و بزرگ شدن سفره مردم مخالف نیست ولی با عدم صداقت مسئولان مشکل داریم، چگونه از شب واریز یارانه ها به عنوان مصیبت عظمی یاد میکنن ولی دم از افزایش پنجاه درصدی حقوق کارکنان میزنند؟ ما با جلساتی که با هزینه بیت المال با کانال های تلگرامی برای حمایت از فرد خاص در هیاهوی انتخابات برگزار میشود مشکل داریم.ما به وعده هایی که محقق شدنشان را به ماه انتخابات گره زده اند مشکل داریم، ما از وعده‌های محقق نشده #گله_داریم.
هرچند ممکن است این وعده هایی که عملی شدن را به اردیبهشت ماه ربط داده‌اند فقط یک شانتاژ تبلیغاتی برای افزایش تعداد آرای خود باشد اما آنچه که بر عموم مردم روشن است خالی بودن کارنامه عملکردی دولت و کوچک بودن سبد رأی آن است.
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر:
نقل و نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری بسیج دانشجویی بلامانع است