امروز : سه شنبه، 29 اسفند ماه 1396
 
کد خبر:66081 تاریخ انتشار : 1395/11/29-12:57:27
محمد رستمی؛
اندر احوالات جناب استاندار خراسان جنوبی
یادداشت ازمحمد رستمی مسئول سابق بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی بیرجند وفعال دانشجویی.
لینک کوتاه http://www.bso.ir/id/66081
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی؛ مهرداد علیزاده دانشجوی بسیجی دانشگاه پیام نور تبریز طی یادداشتی چنین نوشت:
روز گذشته استاندار محترم وبه قول مجری روز بیست و دو بهمن مراسم میدان قدس- محبوب استان افاضات حکیمانه ای داشتند که واقعا نشان داد ایشان یک کارشناس همه جانبه در مسائل است(!!!!!!) و برای همین است که الان دیگر ما مشکلی در استان نداریم!!!!!

البته نباید فراموش کنیم که جناب پرویزی اصلا برای همین منصوب شدند تا پازل دولت تدبیر و امید که میراثی جزبرجام پاره پاره شده ندارد را در انتخابات تکمیل کند و از چنین شخصی چنین انتظاری هم هست و جای تعجب ندارد. پس هم استانی های عزیز تعجب نکنید چون اگر غیر این دیدیم باید تعجب کنیم.

برکناری فرمانداران با پیامک، صحبت های فمنیسمی در دانشگاه آزاد،انجام ابلاغیه دولت تدبیر و معرفی سریع معاون سیاسی خود به عنوان رئیس ستاد انتخابات، تغییرات گسترده در استانداری و دادن پست ها به یک جناح خاص،صحبت برای کم کردن یادواره های شهدا تا قبل از انتخابات و الان هم دخالت نکردن نیروی انتظامی در برقراری قانون و پرداختن به مسائل ترافیک، ایراد گرفتن به اداره اماکن، صدور فتوا در مورد رقص زن و مرد، توهین به مردم خراسان شمالی و جنوبی و.... از جمله افاضات شاهکارانه آقای پرویزی است.

حال جای سوال پیش می آید که آیا آقای پرویزی مردم را ساده و بی اطلاع فرض کرده اند که اینچنین صحبت می کنند؟؟؟ جواب سوال آسان است و آن هم با دو سوال جواب داده خواهد شد که  (یک) آیا اصلا برای استاندار عزیز ما اصلا مردم مهم هستند؟؟؟ (دو) آیا استاندار ما جز سیاسی بازی کار دیگری هم بلد هستند؟؟؟

البته شاید ایشان بخواهند یه خودنمایی هم داشته باشند برای رئیس دولت کلید داران که قرار است در آینده زود به استان بیایند. بالاخره هرکسی در برابر رئیس خود باید گزارش ارائه کند، و باید گاهی اوقات شبیه رئیس خود صحبت کند تا یک وقت اگه دکتر روحانی پرسید چه کار کردی ؟؟؟ حرف برای گفتن داشته باشد.

در پایان جناب آقای استاندار را به خواندن وصایای شهدا، وصیت نامه امام بزرگوار، خواندن قانون اساسی و قانون مدنی و...، مراجعه به رساله مراجع تقلید البته اگر قبول دارند،عذرخواهی از مردم ولایت مدار خراسان جنوبی و شمالی و همچنین توبه به درگاه خداوند متعال دعوت میکنیم.

آقای پرویزی بدانید آخر کار همه مرگ است و بعد از آن باید جوابگوی اعمال خود در ترازوی عدل الهی و رحمت الهی باشیم،پس کاری نکنیم که دیگر رحمت الهی هم بر ما اثر نداشته باشد.

والسلام
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر:
نقل و نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری بسیج دانشجویی بلامانع است