امروز : پنجشنبه، 2 فروردین ماه 1397
 
کد خبر:70918 تاریخ انتشار : 1396/1/31-13:6:40
حاج حسین یکتا در جمع دانشجویان بسیجی قزوین:
با اشرافی گری و افکار کدخدایی مشکلات کشور رفع نخواهد شد
مدیرعامل بنیاد کرامت گفت: حکمت خلقت ما در این عصر، ترویج انقلاب اسلامی است بنابراین جوانان باید با طرح و اندیشه در بحث‌های اجتماعی شرکت کنند و به اطرافیان خود بصیرت بدهند زیرا با اشرافی گری و افکار کدخدایی مشکلات کشور رفع نخواهد شد.
لینک کوتاه http://www.bso.ir/id/70918
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از قزوین، حاج حسین یکتا‌ از یادگاران دوران دفاع مقدس و مدیرعامل بنیاد کرامت در نشست «نبرد عزم‌ها و اراده‌ها» که با حضور مسئولین و فعالان بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین که صبح دیروز در سالن جلسات شهید حسن پور سپاه صاحب‌الامر(عج) برگزار شد، با اشاره به اینکه در مرحله‌ای خاص از انقلاب اسلامی قرار داریم، اظهار کرد: دشمنان از ۲۲بهمن ماه سال ۱۳۵۷ تا امروز با استفاده از هر حربه‌ای در صدد ضربه به انقلاب اسلامی بودند.

وی اضافه کرد: دشمنان برای سرنگونی انقلاب به کودتای نوژه و طبس متوسل شدند و ۱۷ هزار ایرانی را نیز توسط ترور به شهادت رساندند اما در زمینه براندازی نظام ناکام ماندند.

مدیرعامل بنیاد کرامت با تاکید بر اینکه پیش‌بینی‌های امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب همیشه درست بوده است، بیان کرد: اکنون انقلاب اسلامی تا آن طرف مرزهای کشور رفته و تهدیدها و ایجاد یأس و وسوسه‌های دشمن نشان از برهم ریختگی خیمه‌ی دشمن دارد.

یکتا با اشاره به عملی شدن فرمایشات رهبر معظم انقلاب در ارتباط با گسترش داعش در اروپا ، بیان کرد: اکنون شاهد هستیم که سران روسیه و چین برای مبارزه با داعش از راهبردهای رهبر انقلاب بهره‌مند می‌شوند.

وی اذعان کرد: این انقلاب مقدمه یک نور است و جوانان انقلابی نباید امید خود را از دست دهند زیرا دشمن کار خود را تمام شده می‌داند. 

این روایتگر دوران دفاع مقدس تصریح کرد: اگر از بالای دکل انقلاب اسلامی که شامل دستگاه سنت الهی و رهبر است نگاهی به دشمن بیاندازیم، متوجه خواهیم شد که تمام برنامه‌های دشمن بهم ریخته است و هزینه‌های کلانی را که صرف دشمنی با انقلاب می‌کند، هدر رفته است. 

یکتا خاطر نشان کرد: دنیا بین ظهور و سقوط گیر کرده است و ما دنیا را به ظهور نزدیک می‌کنیم و مستکبران دنیا را به سقوط می‌رساند. 

این مسئول در ادامه افزود: بیداری اسلامی از شرق آسیا شروع خواهد شد زیرا جوانان دنیا از نظام استعماری که سعی در گمراه کردن آن‌ها دارد خسته شده‌اند.

وی عنوان کرد: اگر امروز قاسم سلیمانی می‌تواند در سوریه داعش را زمین گیر می‌کند به این دلیل است که او داعش را در سال 58 با نام مناففین در کردستان پشت سر گذاشته است.

دبیر سابق ستاد مرکزی راهیان نور کشور با بیان اینکه نبرد عزم‌ها و اراده‌ها شروع شده است گفت: برای بالابردن سطح فرهنگی بسیج نباید منتظر بودجه و ابلاغ و در قید ساختار و سیستم باشیم بلکه باید ابتکار عمل را در دست گرفته و سعی در جذب دانشجویان داشته باشیم.

وی تاکید کرد: دشمن برای جذب جوانان تمام توان خود را گذاشته است لذا نباید مشغول شدن به زندگی روزمره ، دانشگاه و کار، جوانان را از مقابله با جنگ نرم دشمنان باز دارد در غیر این صورت مرگ انقلابی گرایی قطعی است.

این مسئول ابراز داشت: در جبهه اجتماعی، اقتصادی، نظامی، سیاسی، یک نبرد آخر زمانی آغاز شده است؛ حضور پرشور جوانان در مساجد و فعالیت‌‌های فرهنگی و اجتماعی بیش از پیش نیاز است.

یکتا ادامه داد: دانشجویان و بسیجی‌ها پای انقلاب باشند که بخشی از این حرکت به انتخابات بازمی گردد ودر این برهه به خداوند توسل کنند.

وی تصریح کرد: بنیان‌های فکری انقلاب را باید از طریق تاسیس خیریه، مراکز مشاوره و ستاد تسهیل ازدواج برای حل مشکلات مردم عملیاتی سازیم.

مدیر عامل بنیاد کرامت تبیین کرد: در ۸ سالی که به سال ۱۴۰۴ باقی مانده در یک نبرد عقیدتی، گفتمانی، انقلابی قرار داریم و باید مانع نفوذ افکاری شویم که باعث ایجاد انحراف در جامعه می‌شود.

یکتا در پایان خاطرنشان کرد: حکمت خلقت ما در این عصر، ترویج انقلاب اسلامی است بنابراین جوانان باید با طرح و اندیشه در بحث‌های اجتماعی شرکت کنند و به اطرافیان خود بصیرت بدهند زیرا با اشرافی گری و افکار کدخدایی مشکلات کشور رفع نخواهد شد.

انتهای پیام/
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر:
نقل و نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری بسیج دانشجویی بلامانع است