امروز : پنجشنبه، 2 فروردین ماه 1397
 
کد خبر:66034 تاریخ انتشار : 1395/11/28-12:37:30
اخطار تند بسیج دانشجویی جیرفت:
برخی مسؤلین دانشگاهها پای خود را از گلیم فراتر نهاده اند / بسیج دانشجویی قاطعانه برخورد میکند
مسئول بسيج دانشجويي شهرستان جيرفت گفت: برخي مسئولين دانشگاه ها که تا دیروز خود را بسیجی معرفی می کردند امروز برای ماندن مجبورند ظاهر خود را حفظ کنند؛ ولی پشت قضیه طوری دیگر برنامه ریزی می کنند.
لینک کوتاه http://www.bso.ir/id/66034
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از کرمان؛ كيوان محمودي مسئول بسيج دانشجويي شهرستان جيرفت با اشاره به تغییر رویه و نگاه های برخي مسئولين دانشگاه ها بیان داشت: برخي مسئولين دانشگاه ها که تا دیروز خود را بسیجی معرفی می کردند امروز برای ماندن مجبورند ظاهر خود را حفظ کنند؛ ولی پشت قضیه طوری دیگر برنامه ریزی می کنند.

محمودي گفت :این افرادی که دنبال منافع شخصی خود هستند، ظاهر دینی خود را پشت شخصیت واقعی خود نگه می دارند، برای انقلاب، علم و فضای دانشگاهی هیچ تلاشی ندارند، بدنبال تخریب و ترور شخصیت افراد تلاش می کنند و در برابر مسئولان، مدعی حامی رهبر، بسیج و انقلاب هستند، بالاخره یکی از همین روزها که دور هم نخواهد بود هویت واقعی این شخصیت ها بر ملاء خواهيم كرد.

مسئول بسيج دانشجويي شهرستان جيرفت گفت :توصیه دیگر این است برخي ها که عهده دار مسئولیت هستند، اول بصیرت خودشان را نسبت به این افراد افزایش دهند و از آن ها حمایت نکنند و بدنبال تصحیح این روند در بعضی از دانشگاه ها باشند.

وی با بیان اینکه ما اینگونه افراد را در صدر انقلاب و اسلام زیاد داشتیم، افزود: به عنوان مثال ما خوارج داشتیم که نماز شب می خواندند ولی کار به جای رسید که به امامشان پشت کردند و در آخر امامشان را به شهادت رساندند.

كيوان محمودي گفت :دانشجویان انقلابی اجازه نخواهند داد با مجموعه های انقلابی که شجره طیبه است و برگرفته از آیات الهی است بازی شود،اگر این افراد پای خود را از گلیم درازتر کنند قاطعانه جلو آن ها ایستادگی خواهیم کرد و اگر در این چند ماه هم چیزی گفته نشده است گفتیم شاید پشیمان شده باشند؛ ولی امروز مجبوریم این اخطار را به برخي مسئولين دانشگاه ها بدهيم 

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه هاي شهرستان جيرفت و عنبرآباد در پایان خاطرنشان کرد: بسیج دانشجویی دانشگاه های شهرستان به  مسئولين دانشگاهی که انقلابی و حامی واقعی رهبر هستند، جهت پیشبرد اهداف انقلاب، منویات امام(ره)، رهبری در دانشگاه ها و فضای علمی، دلسوزانه مثل همیشه در صحنه بوده و کمک خواهند داد.

انتهای پیام/
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر:
نقل و نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری بسیج دانشجویی بلامانع است