امروز : دوشنبه، 2 بهمن ماه 1396
 
کد خبر:69380 تاریخ انتشار : 1395/12/28-13:22:35
حجت الاسلام و المسلمین ایمانی مقدم استادیار صالحین دانشجویی استان مرکزی
برگزاری حلقات تربیتی دانشجویی باعث ایجاد بصیرت و تبیین جایگاه ولایت فقیه خواهد شد
نشست مسئولین شجره طیبه صالحین دانشجویی استان مرکزی روز چهارشنبه 25 اسفند در دفتر نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه های استان مرکزی باحضور حجج اسلام ایمانی مقدم و طالبی از مسئولین شجره طیبه صالحین این استان برگزار شد.
لینک کوتاه http://www.bso.ir/id/69380
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی؛ در این نشست حجت الاسلام و المسلمین ایمانی مقدم، استادیار صالحین دانشجویی استان مرکزی و مسئول  دفتر نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه های استان و از اساتید موسسه آموزش عالی امام خمینی (ره) و دوره طرح ولایت کشوری در بحث  لزوم تشکیل حلقات تربیتی دانشجویی بیان داشتند: برگزاری حلقات صالحین در دانشگاه ها باعث ایجاد بصیرت بلندمدت در دانشجویان خواهد شد، بنحوی که بتوان جایگاه ولایت فقیه را در بین دانشجویان تبیین نماییم.
لازم به ذکر است که استادیار شجره طیبه صالحین دانشجویی هر استان از علمای فرهیخته آن استان بوده و به لحاظ جایگاه تربیتی در سلسله مراتب حلقات تربیتی دانشجویی بالاترین جایگاه در هر استان را داراست و فعالیت های تربیتی حلقات صالحین دانشجویی در سراسر دانشگاه های استان تحت نظر، مشاوره و اشراف ایشان قرار دارد.
همچنین در این جلسه حجت الاسلام و المسلمین طالبی معاون تعلیم و تربیت بسیج سپاه روح الله استان مرکزی بیان داشتند که باید در سطح دانشگاه ها از طریق حلقات صالحین گفتمان سازی و شبکه سازی صورت گیرد و تمامی برنامه های بسیج دانشجویی این قابلیت را دارند که در شبکه تربیتی پیگیری و اجرا شوند و باید این گونه باشد. همچنین وی افزود در انتخاب موضوعات مورد ارائه در حلقات تربیتی باید نیازسنجی و دقت صورت گیرد و اولویت تربیت باید پرورش انسان بصیر باشد.نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر:
نقل و نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری بسیج دانشجویی بلامانع است