امروز : دوشنبه، 2 بهمن ماه 1396
 
کد خبر:65720 تاریخ انتشار : 1395/11/26-13:0:42
معاون بررسی و تحلیل سازمان بسیج دانشجویی خبر داد:
برگزاری کارگاه "جوانان انقلابی" با هدف ارائه شاخص های جریان انقلابی و غیرانقلابی
معاون بررسی و تحلیل سازمان بسیج دانشجویی گفت: کارگاه جوان انقلابی با هدف ارائه شاخص های جریان انقلابی و غیر انقلابی در سازمان بسیج دانشجویی برگزار می شود.
لینک کوتاه http://www.bso.ir/id/65720
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی، سجاد ریحانی درگفتگو با پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی با بیان این مطلب افزود: یکی از موضوعات مهمی که بسیج دانشجویی به عنوان راهبرد اساسی خود دنبال می کند، تبیین مرز بین جریان انقلابی و غیر انقلابی و ارائه شاخص های جریان انقلابی و غیر انقلابی است که در گفتمان انقلاب اسلامی و هندسه امام (ره)و مقام معظم رهبری می توان به آن مراجعه کرد.

وی خاطر نشان کرد: بسیج دانشجویی در این راستا تلاش های فراوانی را انجام داداست که از آن جمله می توان به برگزاری همایش ها و نشست هایی که با عنوان انقلابیون جوان شکل گرفت و تبلور آن را در هدیه ای که مقام معظم رهبری به جوانان انقلابی اهدا فرمودند می توان دید.

معاون بررسی و تحلیل سازمان بسیج دانشجویی اظهار داشت: یکی از موضوعات اساسی تبیین این شاخص ها برای جامعه است. به همین خاطر دوره یکروزه ای به صورت کارگاه در بسیج دانشجویی برگزار کردیم که از افراد مختلف دعوت شد تا در این نشست حضور داشته باشند و به عنوان سفیرانی باشند که در دانشگاه ها و استان های مختلف به تبیین این شاخص ها بپردازند .

ریحانی تاکید کرد: این دوره با همکاری مدرسه کالک برگزار شد. امروز عده ای از فعالان و صاحب نظران دعوت شدند اما امیدواریم این کارگاه را در استان ها با حضور دانشجویان نیز برگزار کنیم.
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر:
نقل و نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری بسیج دانشجویی بلامانع است