امروز : يکشنبه، 2 ارديبهشت ماه 1397
 
کد خبر:62713 تاریخ انتشار : 1395/10/21-16:24:43
​مسئول نهاد رهبری در دانشگاه پیام نور زاهدان:
بسیج دانشجویی باید همه‌جانبه‌نگر باشد/ اردوهای جهادی مایه برکت و باقیات صالحات است
حجت الاسلام مهران با بیان اینکه بسیج دانشجویی باید همه‌جانبه‌نگر باشد، گفت: برای پیشرفت در امور دانشگاه باید نیروهای انقلابی را کنار هم جمع و جلسات مستمر برگزار کنیم.
لینک کوتاه http://www.bso.ir/id/62713
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از سیستان و بلوچستان، حجت الاسلام محمدعلی مهران، مسئول نهاد رهبری در دانشگاه پیام نور زاهدان در آیین تکریم و معارفه مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور زاهدان با تسلیت وفات حضرت معصومه(س) و رحلت حجت الاسلام والمسلمین هاشمی رفسنجانی و اشاره به حق بودن مرگ گفت: در حدیثی از پیامبر نقل است که قبر انسان در روز 5 مرتبه انسان را صدا می زند.
 
وی ادامه داد: قبر خطاب به انسان می‌گوید من خانه تنهایی هستم، با خود انیس تنهایی یعنی قرآن بیاور؛ من خانه تاریکی هستم، با خود چراغ یعنی نافله شب بیاور؛ من خانه خاکی هستم، با خود فرش یعنی عمل صالح بیاور؛ من خانه گزندگان هستم، با خود تریاق و پادزهر یعنی شهادتین بیاور و نیز می‌گوید من خانه فقر و نیازمندی هستم، با خود گنج یعنی اتفاق و صدقات بیاور.
 
مسئول دفتر نهاد رهبری در دانشگاه پیام نور زاهدان با تأکید بر اهیمت عاقبت خوب بیان کرد: مرگ به سراغ همه خواهد رفت؛ مهم این است که انسان چگونه زندگی کند تا عاقبت بخیر شود؛ همان مال و فرزند که در جایی از قرآن زینت است، در جای دیگر قرآن وسیله آزمایش است.
 
وی با بیان اینکه بسیج دانشجویی باید همه‌جانبه‌نگر باشد، اظهار داشت: دانشجویان بسیجی ما بسیار خوب هستند اما باید اثر کار آنها در دانشگاه دیده شود؛ اردوهای جهادی مایه برکت و باقیات صالحات است اما به سایر موضوعات نیز باید پردازیم و برای پیشرفت در امور دانشگاه نیروهای انقلابی را کنار هم جمع و جلسات مستمر برگزار کنیم.

انتهای پیام/
کلمات کلیدی
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر:
نقل و نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری بسیج دانشجویی بلامانع است