امروز : يکشنبه، 2 ارديبهشت ماه 1397
 
کد خبر:62545 تاریخ انتشار : 1395/10/19-13:21:33
مسئول نهاد رهبری در دانشگاههای سیستان و بلوچستان:
بسیج دانشجویی فراتشکل است و انقلابی عمل می‌کند/ انسان فرهنگی کسی است که دیگران را دنبال خود بکشد
حجت الاسلام پورذهبی ابراز داشت: ارتباط مستحکم با بسیج اساتید، شرکت بیشر در کارهای جمعی، داشتن حلقه مطالعاتی، درسخوان بودن، میدان دادن به خواهران و رسوخ در انجمن‌های علمی از ملزومات کار بسیج دانشجویی در دانشگاه است.
لینک کوتاه http://www.bso.ir/id/62545
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از سیستان و بلوچستان؛ حجت الاسلام عبدالرضا پورذهبی، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای سیستان و بلوچستان در جمع مسئولین دفاتر و حوزه‌های بسیج دانشجویی استان گفت: نهاد رهبری در دانشگاهها سه مأموریت اصلی یعنی هدایت، حمایت و نظارت را بر عهده دارد.

وی ادامه داد: عدم دخالت و تصدی‎گری در امور جزو وظایف نهاد است؛ لذا نباید احساس رقابت بین بسیج و نهاد رهبری باشد.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای سیستان و بلوچستان با اشاره به نقش بسیج در دانشگاه بیان کرد: بسیج فراتشکل است و باید فراتشکلی و انقلابی عمل کند.

وی افزود: بسیج باید اهل کنش باشد و نه واکنش؛ نباید منتظر کار دیگران باشیم؛ انسان فرهنگی کسی است که دیگران را دنبال خود بکشد.

حجت الاسلام عبدالرضا پورذهبی ابراز داشت: ارتباط مستحکم با بسیج اساتید، شرکت بیشر در کارهای جمعی، داشتن حلقه مطالعاتی، درسخوان بودن، میدان دادن به خواهران و رسوخ در انجمن‌های علمی از ملزومات کار بسیج دانشجویی در دانشگاه است.

انتهای پیام/

 
کلمات کلیدی
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر:
نقل و نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری بسیج دانشجویی بلامانع است