امروز : چهارشنبه، 29 دي ماه 1395
 
پیامبر اکرم صلی الله علیه و اله در سخنی ارزشمند هفت چيزی است که بعد از مرگ ثواب آنها برای بنده نوشته مى‏‌شود را بیان فرموده‌اند.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین:
1395/10/28-17:18:14
آرامش و امنیت حاکم در کشور، مرهون فداکاری‌های شهدا است
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین گفت: آرامش و امنیت حاکم در کشور، مرهون فداکاری و از جان گذشتگی رزمندگان و شهدایی است که با حضور در خط مقدم در دفاع از ارزش‌ها و میهن اسلامی به فرمان امام لبیک گفته و به وظیفه انقلاب و جهادی خود عمل کردند.
سریال «معمای شاه» در قسمت شنبه شب، از تصاویر رهبر معظم انقلاب در دوران اسارت در زندان ساواک رونمایی کرد.
رسول کبود بند
1395/10/28-17:12:52
غارت به روش صهیونیسم
یهودیانی که کمتر از یک سوم جمعیت و مالک سرزمینی کمتر از 6درصد کل فلسطین بودند، زمینی به مساحت 500/14 کیلومتر مربع یعنی 57 درصد از کل کشور فلسطین به آنها بخشیده شد. این نشان می دهد که به یهودیان زمینی 10برابر آنچه که داشتند تعلق گرفت.
بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه های تهران پیرامون ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی؛
1395/10/28-15:56:54
ضرورت تحلیل و بررسی دقیق گفتمان آیت الله هاشمی/ برخی داغداران ظاهری امروز؛ فحاشان تجدیدنظر طلب دیروز
باید اذعان کرد که غالب بدنه مسئولین پس از سازندگی، از اصلاح طلب و اصولگرا، چه در دولتهای بعد و چه سایر دستگاه‌های مدیریت شهری و روستایی، آگاهانه و ناآگاهانه، جیره‌خوار سفره‌ای هستند که مرحوم هاشمی برای نظام مدیریت و اجرا در ایران بنیان گذاشت و این خود دلیلی روشن بر اهمیت و ضرورت تحلیل و بررسی دقیق گفتمان ایشان توسط نسل جوان انقلاب است.
عضو هیئت رئیسه کمیسیون آموزش گفت: موضوع هیئت علمی شدن زنگنه در دانشگاه تهران باید در کمیسیون آموزش بررسی و در خصوص آن از وزیر علوم سوال شود.
انتشار فیلم جنجالی از مهدی هاشمی طی روزهای اخیر؛ حاشیه های جدیدی برای وی به همراه داشته است.
برای اعزام جهادگران بسیجی صورت گرفت:
1395/10/28-10:58:2
بازديد مسئول بسيج دانشجويي استان كرمان از مناطق محروم
مسئول بسيج دانشجويي استان كرمان و كيوان محمودي مسئول بسيج دانشجويي شهرستان جيرفت و عنبرآباد از مناطق محروم منطقه جبالبارز جنوبي شهرستان عنبرآباد جهت خدمت رساني به مردم منطقه توسط اردوهاي جهادي دانشجوي استان صورت گرفت.
نادر مردی میانسال است که در منطقه ۱۸ تهران در خانه‌ای به‌مساحت ۳ متر و ۷۵ سانتی‌متر سکونت دارد تا باخانمان بودن او مهر تأییدی باشد بر اینکه در تهران به آن معنی بی‌خانمان نداریم.
روزشُمار شهدای دانشجو؛
1395/10/28-10:18:37
شهید علی ا کبر لاچین
روزشمار شهدای دانشجو، به اختصار به زندگی دانشجوی شهیدی که تاریخ تولد و یا شهادتش امروز است می پردازد.
یکسال گذشته در همین روز‌ها صورت گرفت:
1395/10/28-9:29:33
لطیفه ای به نام "تحریم رفت"
یکسال پیش در همین روزها هواداران دولت و اصلاحات با ذوق ذدگی فراوان از اجرایی شدن برجام و لغو همه تحریم ها سخن میگفتند اما در سالروز اجرایی شدن برجام حتی هواداران گفتمان سازش هم نمی‌توانند تیتر آن رسانه ها تکرار کنند.چرا که امریکا،این دشمن بدعهد، نه تنها تحریم ها را لغو نکرد بلکه با وضع تحریم های جدید علیه ایران دشمنی خود را بار دیگر بر همگان ثابت کرد.
روابط عمومی مرکز بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان کشور در گزارشی و به طور مستند به شفاف سازی پیرامون سند آموزش ۲۰۳۰ یونسکو، پرداخت، مستندات قابل دانلود می باشد.
مردم تهران به شلیک های پدافند هوایی در تهران واکنش نشان دادند؛
1395/10/28-8:58:27
از لبخند آرامش به امنیت آسمان تا نگاه طنازانه در شبکه های اجتماعی
عصر روز گذشته حوالی ساعت 17 صدای شلیک سامانه‌های پدافند هوایی در مرکز تهران شنیده شد. این تیراندازی ممتد بود و چند دقیقه به طول انجامید.
وزیر راه خبر خوش را به مردم داد:
1395/10/28-8:31:8
اولین برکت ایرباس!
وزیر راه دولت اصلاحات خبر خوش را به مردم درباره ایرباس جدید داد. احمد خرم گفت بلیت این هواپیما 2 برابر خواهد شد.
سرپرست دفتر بیمه‌های سلامت گفت: فردی که تصمیم‌گیری می‌کند نباید منفعت فردی یا گروهی داشته باشد در حالی که با انتقال شورای عالی بیمه به وزارت بهداشت، منافع پزشکان تأمین می‌شود که نگران‌کننده است و هزینه‌های مردم را بیشتر می‌کند.
در پی اقدام نابهنجار رسانه ملی مبنی بر حذف برنامه ثریا، دانشجویان انقلابی سراسر کشور، با انتشار بیانیه‌ای ضمن تقبیح عملکرد صدا و سیما، اعلام کردند: آقای عسگری شما را دعوت می‌کنیم تا با درایت بیشتری برنامه ارزشمند «ثریا» را بازبینی کنید.
سردار غیب‌پرور در همایش مدیران قرارگاه‌های فضای مجازی بسیج سراسر کشور:
1395/10/27-11:33:45
تکلیف ما حفظ وحدت ملی، امیدآفرینی و حرکت در مسیر مواضع رهبری است
رئیس سازمان بسیج مستضعفین در نشست فصلی مدیران فضای مجازی کل کشور گفت: حفظ وحدت ملی، امیدآفرینی و حرکت در مسیر مواضع رهبری و جلوگیری از نفوذ تکلیف امروز همه ماست.
روزشُمار شهدای دانشجو؛
1395/10/27-11:26:50
شهید مهرداد هدایتی
روزشمار شهدای دانشجو، به اختصار به زندگی دانشجوی شهیدی که تاریخ تولد و یا شهادتش امروز است می پردازد.
۵۲ نفر از اساتید دانشگاه‌های برتر کشور در نامه‌ای خطاب به مردم ایران تأکید کردند: ما به عنوان جمعی از اساتید دانشگاه‌ها خواستار عزم جدی دولت در برخورد با عدم پایبندی طرف مقابل به برجام هستیم.
بسیج دانشجویی دانشگاه های اردبیل به مناسبت فرا رسیدن 19ژانویه روز آذری های مسلمان جهان بیانیه صادر کرد.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه دولتی استهبان؛
1395/10/27-10:50:8
بی تفاوتی مسئولان نسبت به توزیع کالاهای فرهنگی یک نوع ولنگاری است
کریمی گفت: تغییر ذائقه جامعه و رو آوردن جامعه به سمت کالاها و نوع سبک زندگی غیر دینی و گم شدن دستگاه های ارزشی تاثیرگذار بر فرهنگ از آثار و نتایج ولنگاری فرهنگی است.
برنامه جنگ مذهبی سی ساله اخیر در حال اجرا است، برنامه ای که 400 سال پیش در فرانسه انجام شده است.این برنامه به گونه ای است که تا سی سال بعد اثری از اسلام باقی نگذارد.
فرشید گل زاده کرمانی که نزدیک به 2 سال و نیم پیش به عنوان عضو هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فروشگاه های زنجیره ای رفاه انتخاب شد و حالا فیش های حقوقی وی نشان می دهد که رقمی بالغ بر 24 میلیون تومان به صورت ماهیانه دریافتی دارد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی، اولین سالنامه تخصصی «مدافعان حرم» سال 1396 منتشر شد.
مسئول ستاد راهیان نوربسیج دانشجویی دانشگاه بیرجند:
1395/10/27-9:53:10
اردوهای راهیان نور یکی از موثرترین راه ها،برای آشنا کردن نسل جوان با ارزشهای دفاع مقدس است
خلیلیان ،ضمن اشاره به اینکه اردوی راهیان نور یکی ازموثر ترین راه ها برای آشنا کردن نسل جوان با ارزشها و رشادت های رزمندگان در طول هشت سال دفاع مقدس می باشد گفت: این اردو فرصت مناسبی برای دانشجویان می باشد که از نزدیک با آثار و ارزشهای دفاع مقدس آشنا شده و دلاور مردی های رزمندگان اسلام را مشاهده کنند.
با درگذشت آیت الله هاشمی اعلام شد؛
1395/10/27-9:38:13
نحوه انتخاب رئیس هیات موسس و هیات امنای دانشگاه آزاد
یک منبع آگاه نحوه انتخاب و معرفی رئیس هیات موسس و هیات امنای دانشگاه آزاد را تشریح کرد و گفت: نیازی نیست که فرد جدیدی به عنوان هیات موسس به شورای عالی انقلاب فرهنگی معرفی شود.
پایگاه خبری گاردین در مطلبی به بررسی حالات چهره و زبان بدن ترامپ در شرایط مختلف پرداخت.
بدهی خارجی ایران از دی‌ماه سال ۹۴ همزمان با آغاز اجرای برجام تاکنون بیش از ۴۴ درصد افزایش یافته است.
به مناسبت سالروز اجرای توافق هسته‌ای؛
1395/10/27-7:42:28
دستاوردهای برجام ؛دولت می‌گوید، مردم نمی‌بینند
یک سال از اجرایی شدن توافقی که قرار بود بالمره تحریم‌ها را ببرد گذشته است اما آنچه رخ داد ماندن تحریم‌ها بود و دستاوردسازی برای برجام؛ اما نکته اینجاست که چرا مردم آثار این دستاوردهای ادعایی را در زندگی خود مشاهده نمی‌کنند؟
آسیب شناسی استفاده از فضای مجازی در ایران؛
1395/10/26-19:9:54
سرگردانی نوجوانان در شبکه های اجتماعی
ورود به فضای مجازی و به دنبال آن جنگ گروهی و لینکی، این روز ها به یک عادت بین جوانان تبدیل شده است که بی خبر در به وجود آوردن آسیب های اجتماعی دخیل می شوند.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های استان تهران:
1395/10/26-17:41:38
مردم می خواهند بدانند در ازای خون شهدای هسته ای چه عاید کشور شده است
مجید درویشی گفت:نمی توان با حواله دادن همه مردم به جهنم و یا بی سواد خطاب کردن انها از زیر بار مسئولیت شانه خالی کرد،مردم می خواهند بدانند در ازای خون شهدای هسته ای چه عاید کشور شده است .
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های مازندران خبر داد؛
1395/10/26-17:25:5
حمایت از برنامه های علمی با محوریت اقتصاد مقاومتی
شهرام نوری با بیان اینکه برای توانمند سازی علمی دانشجویان بسیجی برنامه های متنوعی را در دستورکار قرار داده ایم، اظهار کرد: قرارگاه شهید احمدی روشن بسیج دانشجویی به منظور آموزش، هدایت و حمایت از هسته های علمی دانشجویان بسیجی تشکیل شده است.
امـروزه تقریبـاً تمـام جنـاح بنـدی هـای سیاسـی کشـور بـر یـک چیـز درمـورد برجـام توافــق دارنــد و ایــن همــان نقــض برجــام توســط 5+1 به وســیله ISA اســت و در چندیــن هفتــه گذشــته بــد عهــدی و نقــض برجــام کلمــات مشــترکی بودنــد کــه بــه گــوش مـی رسـید.
مصرف ۷۱ میلیون لیتر بنزین در کشور طی سال گذشته؛
1395/10/26-13:16:17
آیا افزایش قیمت بنزین مصرف آن را کاهش می‌دهد؟
در هفته های میانی آذرماه سال جاری، اخبار ضد و نقیضی درباره قیمت بنزین به گوش می رسید تا اینکه بالاخره سخنگوی دولت، معاون وزیر نفت و شخص وزیر نفت در اظهار نظراتی جداگانه افزایش قیمت بنزین در سال ۹۶ را تکذیب کردند. اما در اینجا این سؤال مطرح می شود که چرا قیمت گذاری کالایی مانند بنزین تا این حد مهم است که سه ماه مانده به سال جدید، از قیمت گذاری آن در سال ۹۶ صحبت می شود؟
وزارت کشور امروز با جوابیه ای 6 بندی تلاش کرد بخشنامه تبلیغاتی خود، مبنی بر ورود معاونین سیاسی استانداری ها برای حمایت از روحانی را یک بخشنامه برای گزارش کار به مردم نشان دهد!!
۲۶ دی‌ از‌‌ همان اولین ساعات صبح، خبرهای رسیده از دربار، نخست وزیری، فرودگاه مهرآباد و منابع دیگر نشان می‌دهد که امروز خروج شاه قطعی است.
گودرزی با اشاره به اینکه باید موانع برگزاری کرسی های آزاداندیشی در دانشگاه ها برداشته شود،گفت: رهبر معظم انقلاب تاکیدات مهمی بر برگزاری کرسی های آزاد اندیشی در دانشگاه ها داشته اند.
اسناد نشان می‌دهد که طی سال‌های گذشته ارز مرجع به واردات خودروهای لوکس اختصاص یافته و بدتر آنکه تاکنون مالیات آن نیز وصول نشده است.
شماره 360 روزنامه آنلاین پنجاه و هفت در روز یکشنبه 26 دی ماه 95 توسط قرارگاه شهید باقری انتشار یافت.
باتوجه به رشد روز افزون حرکت های جهادی و تغییر نیازمندی ها و سطح انتظارات آنان، هسته توانمندسازی حرکت های جهادی با تعریف ماموریت‌های جدید از زمستان 1391 فعالیت های خود را در سازمان بسيج دانشجويي آغاز كرد.
ستاد جهادی شهید سید اسماعیل سیرت نیا/فائزون؛
1395/10/26-9:57:37
گفتگوی ویژه با ابراهیم یادگاری، معلم روستای کوهستان بخش حویق - تالش
گفتگوی ویژه روابط عمومی ستاد جهادی شهید سید اسماعیل سیرت نیا با ابراهیم یادگاری معلم روستای کوهستان بخش حویق- تالش انجام شد.
میزان قاچاق سازمان یافته کالا به کشور به قدری زیاد است که تأمین مالی آن خارج از سیستم‌های مالی رسمی کشور امکان پذیر نیست. بنابراین چنانچه بتوان با قاعده‌گذاری مناسب و نظارت هوشمند، محدودیت‌هایی برای تأمین مالی قاچاق کالا ایجاد کرد، بخش قابل توجهی از محموله‌های قاچاق کالا در همان مراحل ابتدایی با مشکل مواجه خواهند شد.
گزیده ای از خاطرات گروه جهادی واحد خواهران دانشگاه پیام نور ایلام؛ یک جور طواف رفتن بود دل در انتظار صفا و مروه و نماز در مقام ابراهیم به سر میبرد و با خاطرات شیرین ان روزها عشق سازی میکند، که دلت را برداری و ببری به طواف نگاه های تاب دار و کودکانه! همان نگاه های تشنه...که نمیخواستند محو تماشای هندسه بی ترکیب سراب دنیا شوند.
عکس نوشته شماره 305 تولیدی قرارگاه شهید احمدی روشن سازمان بسیج دانشجویی در تاریخ 25 دی 95 منتشر شد.
کلیپ هشدار دکتر حسن عباسی رئیس اندیشکده یقیق در باره جنگ تمام عیار ارزی آمریکا علیه ایران گردآوری شده توسط واحد چندرسانه ای پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی منتشر شد.
روزشُمار شهدای دانشجو؛
1395/10/26-9:33:36
شهید جعفر قاسمی
روزشمار شهدای دانشجو، به اختصار به زندگی دانشجوی شهیدی که تاریخ تولد و یا شهادتش امروز است می پردازد.
در پس قول و قرارهایی که بدون توجه به قوانین داخلی کشور با طرف خارجی بسته شده است حالا ما باید سالانه داده‌های اطلاعاتی آموزشی و پرورشی کشور را در اختیار سازمان یونسکو بگذاریم.
بسیج دانشجویی دانشگاه تهران خطاب به اساتید دانشگاه:
1395/10/26-9:9:1
جذب زنگنه به عنوان عضو هیأت علمی رسمی چه منفعتی برای دانشگاه به ارمغان خواهد آورد؟
شورای علمی بسیج دانشجویی دانشگاه تهران در نامه‌ای خطاب به اساتید این دانشگاه نوشت: اگر مطابق اظهارنظر نیلی در حال حاضر زنگنه، عضو هیات علمی وابسته دانشگاه تهران است، پس جذب وی به عنوان عضو هیأت علمی رسمی چه منفعت افزون‌تری برای دانشگاه به ارمغان خواهد آورد؟
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه یزد خبر داد؛
1395/10/26-9:7:42
برگزاری اردوی آموزشی تشکیلاتی والعادیات در شهر مقدس قم
محمد داوودی گفت: اردوی آموزشی تشکیلاتی والعادیات با حضور اعضای اصلی بسیج دانشجویی دانشگاه یزد و اعضای جدیدالورود که به تازگی وارد این مجموعه مقدس شده اند، از یکشنبه 26 دی ماه لغایت چهارشنبه 29 دی ماه در شهر مقدس قم برگزار خواهد شد.
عضو هیات علمی دانشگاه صنعتی شریف گفت: بزرگترین مشکل امروز ما در کشور نخبگان مدیریتی هستند که کنار گذاشته شده اند.
با توجه به درخواست متعدد به عمل آمده از طرف دانشجویان و هنرمندان و به منظور ایجاد فضای رقابت بیشتر برای شرکت کنندگان سراسر کشورفراخوان جشنواره ملی افسران جوان جنگ نرم تا تاریخ 30 دی ماه تمدید شد.

1395/10/26-8:52:34
در پی سراب ندوید!
امروز یکسال است که برجام بین ایران و 5+1 اجرایی شده است. هرچند مسئولان ما از چندماه زودتر مشغول انجام تمامی تعهداتشان بودند و در اصل 27 دی 1394، روز شروع اجرای تعهدات دشمن است.
یکی از ارکان اساسی جمهوری اسلامی ، مشارکت مردم در حاکمیت است. این مشارکت مصادیق مختلفی دارد که یکی از آن ها حرف زدن و اظهارنظر درباره مسائل کشور است.
دکتر عطاء الله رفیعی آتانی: حکومت اسلامی باید تمام تمهیدات لازم را برای هدایت مردمو افکار مردم به سمت آرمان های الهی فراهم آورد. واقعیت آن است که فضای تسلیم و تقلید حاکم بر نهادهای علمی که مصرف کننده ی دانش ترجمه شده و تجربه گردیده ی غرب هستند، امکان آزاد اندیشی را به بهانه ی نگاه ایدئولوژیک رقبای فکری خود، به احدی نمی دهد و شکستن این فضاء کار آسانی نیست.
حضرت اامام(ره) می فرمایند: «وصیت اینجانب به جوانان عزیز دانشسراها ،دبیرستان ها و دانشگاه ها آن است که خودشان شجاعانه در مقابل انحرافات اقدام کنند. تا استقلال و آزادی خودشان ، کشور و ملتشان مصون باشد. »
مسئول بسیج دانشجویی استان سمنان:
1395/10/25-15:52:46
اردوهای راهیان نور بزرگترین اقدام فرهنگی بسیج دانشجویی است
مسئول بسیج دانشجویی استان: اردوهای راهیان نور دانشجویی، بزرگترین اقدام فرهنگی بسیج دانشجویی در طول سال است و از اهمیت بسزایی برخوردار است.
به همت بسیح دانشجویی پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران؛
1395/10/25-15:31:12
تهیه و تامین البسه مورد نیاز افراد کم بضاعت در مصلی نماز جمعه کرج
به همت بسیح دانشجویی پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران طرح جمع آوری لباس گرم برای نیازمندان در مصلی کرج برگزار شد.
دولت آمریکا هزینه زیادی برای طبقه متوسط انجام می‌دهد
1395/10/25-14:54:3
اکونومیست: طبقه متوسط در آمریکا مهمتر است یا رفع نابرابری؟
به گفته اکونومیست، امنیت اقتصادی اقشار فقیر در آمریکا در وضعیت خطرناکی قرار دارد و با استانداردهای جهانی فاصله دارد. یک فرد معمولی متأهل و با دو فرزند، در آمریکا در صورتی که بیکار باشد، یک درآمد رفاهی در کنار مقادیری کوپن مواد غذایی دریافت می‌کند که در مجموع ارزش آن‌ها در حدود ۲۳ درصد میانگین حقوق است.
عضو حقوقدان شورای نگهبان:
1395/10/25-13:44:53
صلاحیت رئیس‌جمهور هم می‌تواند «رد» شود
«در مورد مصداق اصلا نباید بحث کنیم. هنوز کسی کاندیدا نشده و من هم ماخوذ به رسیدگی نیستم، ولی به عنوان یک سوال حقوقی پاسخ کلی می دهم. در دوره های قبلی انتخابات ریاست جمهوری در شورای نگهبان حضور نداشته ام، بنابراین برای من همه چیز از اول شروع می شود. باید اطلاعات مربوط به یک پرونده را ببینم، رفتار ظاهری کاندیدا ها را ببینم و براساس اطلاعات مربوط به آن پرونده و رفتار ظاهری، داوری کنم».
یک کارشناس اقتصادی با اشاره به قابل اتکا نبودن آمار تعداد نجومی‌بگیران، گفت: مدیری که امین تلقی می‌شود و در توزیع منابع به نفع خود برداشت می‌کند، هر کار دیگری نیز از او ممکن است سر بزند.
فساد اقتصادی در همه کشورها وجود دارد، اما نحوه برخورد با افرادی که مرتکب این جرم می‌شوند، فرق می‌کند در این گزارش نگاهی به این برخوردها در برخی از کشورهایی که فساد زیادی دارند، داشتیم.
یادداشت/
1395/10/25-11:25:50
خطا، چند بار؟!
رهبر معظم انقلاب اسلامی نخستین بار 16 تیرماه 1393 در دیدار مسئولان نظام، به موضوع کلیدی تلاش دشمن برای «ایجاد خطای محاسباتی» اشاره کرده و از آن به عنوان اصلی‌ترین هدف استکبار در مقابل جمهوری اسلامی یاد کردند.
شماره 359 روزنامه آنلاین پنجاه و هفت در روز شنبه 25 دی ماه 95 توسط قرارگاه شهید باقری انتشار یافت.
هاشمی رفسنجانی که همواره به عنوان تکیه‌گاه و پدر دانشگاه آزاد برشمرده می‌شد حالا دیگر نیست و دانشگاه‌ آزادی‌ها باید برای آینده بدون هاشمی برنامه‌ریزی کنند.

1395/10/25-10:33:32
فرود تحقیرآمیز!
برپایی یک مراسم بزرگ دولتی با حضور وزیر راهِ گل به دست ذوق‌زده ورودیک فروند ایرباس را به نمایش تحقیر ملی تبدیل کرد
روزشُمار شهدای دانشجو؛
1395/10/25-10:29:42
شهید جواد رستم زاده خامنه
روزشمار شهدای دانشجو، به اختصار به زندگی دانشجوی شهیدی که تاریخ تولد و یا شهادتش امروز است می پردازد.
مسئول دفتر نهادرهبری دانشگاه صنعتی بیرجند بر ضرورت برپایی کرسی‌های آزاد اندیشی مجازی در دانشگاه‌ها تاکید کرد و گفت: با فرهنگ‌سازی درست و استفاده مناسب از فضای مجازی می‌توان کرسی‌های مجازی را راه‌اندازی کرد و از دغدغه دانشجویان بهره برد.
محمد مهدی سعادت یار
1395/10/25-10:6:34
به نام آیت الله به کام احزاب سیاسی منحرف
سعادت یار در این یادداشت نوشت: آنچه در این روزها بیش از هر چیز دیگری در مراسمات یادبود آقای هاشمی به چشم می خورد استفاده از فضای ایجاد شده پس از رحلت ایشان برای تطهیر فتنه گران و سران فتنه است.
مراسم ترحیم و بزرگداشت آیت الله هاشمی رفسنجانی در دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) قزوین برگزار می شود.
مسئول بسیج دانشجویی شهرستان جيرفت:
1395/10/25-9:40:26
6 بهمن ماه آغاز اردوهای جهادی دانشگاه های شهرستان های جیرفت
كيوان محمودي مسئول بسیج دانشجویی جيرفت و عنبرآباد از آغاز اردوهای جهادی دانشجویی زمستان بسیج دانشجویی در مناطق محروم شهرستان جيرفت و عنبرآباد خبردادو گفت : دانشجویان دانشگاههای جيرفت و عنبرآباد در روستاهای محروم شهرستان ، فعالیت های جهادی انجام می دهند.
سید کاظم یکانی
1395/10/25-9:10:8
حرمت شکنان مراسم تشییع هاشمی
عمده ی حرمت شکنان و سوء استفاده کنندگان اندک مراسم تشییع رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام را اصحاب فتنه ی 88 تشکیل می دادند که در ادبیات سیاسی به آپورتونیست یا فرصت طلب مشهور هستند. سناریوی اول فتنه گران و حرمت شکنان مراسم تشییع، دوقطبی کردن فضا و بهره برداری حداکثری بود.
آیدین مهر گفت:مرگ ناگهانی آقای هاشمی درس خوبی برای تمام مسئولان کشور بود.مسئله مهم حقوق های نجومی نباید فراموش شود، باید ریشه ها و زمینه های بروز فساد در کشور از بین برود، دشمن به دنبال از بین بردن عوامل اقتدار ملی است،آنچه مردم انتظار دارند حرف و قول نیست.
پورتیمور با اشاره سایر تعهدات غرب در برجام گفت: برجام را صرفا برای خرید هواپیما پذیرفتیم یا اینکه یکی از موارد تعهد غرب مسئله فروش هواپیما بود؟ اگر تنها هدف برجام خرید هواپیما بود که وای برما! تاریخ درباره ما قضاوت میکند،مردمی که با توان بومی خود به دانش هسته ای دست یافتند اما آن را با خرید هواپیما معامله کردند.
نمایندگان بسیج دانشجویی از دانشگاههای تهران بزرگ در نماز جمعه های این هفته استان، سخنران پیش از خطبه ها خواهند بود.
نماز جمعه هفته جاری دبیر قرارگاه شهید زین الدین ناحیه بسیج دانشجویی استان کرمان نماینده بسیج دانشجویی قبل از خطبه های نماز جمعه استان کرمان سخنرانی خواهند کرد
وقتی می‌توان متوجه‌ی ضعف نگاه آقای هاشمی و اصلا طرفداران این تفکر در مکتب نیاوران! شد که در فضا و محیط دیگری به آنچه در این تاریخ با آن روبه‌رو هستیم، نگاه کنیم و همانند امام (ره) جهان را آن‌چیزی ندانیم که غرب و به‌خصوص آمریکا برای ما تعریف و ترسیم کرده اند.
مسئول بسیج دانشجویی لرستان:
1395/10/23-11:43:18
دشمن به دنبال تهی کردن انقلاب اسلامی از محتواست
مسئول بسیج دانشجویی لرستان گفت: دشمن تمام همت خود را به کار بسته تا انقلاب را از بُعد محتوا تهی کند و از آن تنها پوسته ای باقی بماند.
بسیج دانشجویی استان کرمان برگزار کرد؛
1395/10/23-11:37:46
اولین جلسه حلقه استادیار و سرمبیان صالحین + تصاویر
روز گذشته جلسه سرمربی های حلقه صالحین با استادیار در محل مهمانسرای سپاه ثارالله در استان کرمان با حضور جمعی از سرمربی های حلقه ای صالحین با رئیس بسیج دانشجویی استان کرمان برگزار شد.
مراسم تکریم و معارفه مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بابل با حضور مسئولین بسیج دانشجویی استان و شهرستان ،فرماندهی سپاه بابل، ریاست دانشگاه علوم پزشکی بابل انجام شد.
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بسیج دانشجویی اردبیل؛
1395/10/23-10:59:58
وظیفه امروز بسیج دانشجویی، تقویت روحیه استکبار ستیزی در دانشگاه ها است
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بسیج دانشجویی استان اردبیل با بیان اینکه امروز عده ای در صدد بزک کردن چهره استکبار در جامعه هستند، گفت: وظیفه امروز بسیج دانشجویی، تقویت روحیه استکبار ستیزی در دانشگاه ها است.
تبیین 85 ام؛
1395/10/22-18:31:16
اصل نظام نشانه است!
فتنه گران نشان دادند که نه تنها انتخابات، بلکه آقای هاشمی هم بهانه است و اصل نظام! نشانه است. شوربخت آن خواصی که این واقعیت را نمی بینند و پس از هفت سال از فتنه، هنوز در دل گرو حمایت این جماعت از خود بسته اند و آنها را خودی می دانند.
مسئول پایگاه شهید احمدی روشن دانشگاه آزاد شیراز:
1395/10/22-17:14:47
ولنگاری فرهنگی یعنی نبود حریم و خط قرمزی در فضای مجازی و کم کاری مسئولین
سید داوود نبوی زاده گفت: وزیر وزارت فرهنگ و ارشاد در بحث فرهنگ نباید تساهل و تسامح کند که اگر کند نفوذ فرهنگی رخ می دهد و اگر مراقب نباشد حتی خود او بدون اینکه متوجه شود و در این زمینه می شود نیروی دشمن و از یک جایی به بعد می شود نفوذی.
مهرداد باغچقی
1395/10/22-17:7:35
بکُشید مارا
بدانند با کشتن احمدی روشن ها نمی توانند پیشرفت علمی کشور را کم کنند و بدانند این روند پیشرفت هر روز بیشتر نیز خواهد شد....
دولت یازدهم علاوه بر تدوین سند ۱۲ برنامه ملی اقتصاد مقاومتی و پروژه های مرتبط با آن در هر دستگاه، در حوزه اجرایی نیز اقدام به راه‌اندازی ستادی تحت عنوان «ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی» به ریاست معاون اول رئیس‌جمهور و با عضویت وزرای کابینه کرد.
دبیر شورای رسانه سازمان بسیج دانشجویی
1395/10/22-15:24:52
«شهید احمدی روشن» مصداق عینی جوان انقلابی بود
دبیر شورای رسانه سازمان بسیج دانشجویی گفت: شهید احمدی روشن مصداق عینی جوان انقلابی بود که تلاش، تقوا، ایمان و ولایت مداری را توامان داشت.
شماره 357 روزنامه آنلاین پنجاه و هفت چهارشنبه 22 دی ماه 95 توسط قرارگاه شهید باقری انتشار یافت.
به بهانه سالگرد شهید احمدی روشن؛
1395/10/22-11:14:41
سه روایت متفاوت از زندگی شهید / رضایت امام زمان از مصطفی درخواب
مصطفی خواب‌های خوب زیادی دیده بود. یه صبح بلند شد، دیدم چهره‌اش برافروخته است. گفتم: چی شده؟ نمی‌گفت. اصرار کردم، گفت: «خواب دیدم امام زمان(عج) گفت من از شما راضی‌ام.». یک‌بار دیگر می‌گفت: «دیدم آیت‌الله خامنه‌ای بالای تپه سبزی ایستاده و با اون دست جانبازیش روی سرم دست می‌کشه.»
به مناسبت درگذشت حجت الاسلام و المسلمین هاشمی رفسنجانی؛
1395/10/22-11:10:29
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی مازندران بیانیه صادر کرد
نوزدهم دی ماه ١٣٩۵ مصادف شد با درگذشت یکی از علاقه مندان به انقلاب اسلامی که چه پیش از انقلاب و در جریان مبارزات با رژیم شاهنشاهی و چه پس از انقلاب و در مسئولیت های مهم نظام جمهوری اسلامی زحمات بسیاری را در راه انقلاب اسلامی متحمل شده است.
به مناسبت ارتحال رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام؛
1395/10/22-10:50:1
بیانیه های بسیج دانشجویی دانشگاههای استان مازندران صادر شد
به مناسبت ارتحال رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام بیانیه ها و پیام های تسلیت بسیج دانشجویی دانشگاههای استان مازندران صادر شد.
توسط بسیج دانشجویی بم برگزار می شود؛
1395/10/22-9:58:44
همایش بزرگ "جوان انقلابی" با سخنرانی حجت الاسلام طائب
مسئول بسیج دانشجویی شهرستان بم گفت: همایش بزرگ "جوان انقلابی" با سخنرانی حجت الاسلام طائب در بم برگزار می‌شود.
نقدی بر رویکردِ پرداخت صدا و سیما به موضوع رحلت آیت الله هاشمی رفسنجانی
1395/10/22-9:48:7
صدا و سیما در کما!
آیت الله هاشمی رفسنجانی شخصیت مهمی است. به همان میزان که سیاست ورزی 38 ساله جمهوری اسلامی متاثر از حضور و شخصیت ایشان است، رحلت و نبودشان هم مولفه ای کلیدی در صف آرایی جریانات سیاسیِ جدید خواهد بود. گزافه نیست اگر دوران سیاست ورزی ایرانِ پس از انقلاب، به قبل و بعد از «امروز» تقسیم شود.
روزشُمار شهدای دانشجو؛
1395/10/22-9:28:57
شهید احمدرضا علوی فر
روزشمار شهدای دانشجو، به اختصار به زندگی دانشجوی شهیدی که تاریخ تولد و یا شهادتش امروز است می پردازد.
به مناسبت فوت ناگهانی حجت الاسلام والمسلمین اکبر هاشمی رفسنجانی (ره) ؛
1395/10/21-19:36:25
پیام تسلیت شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه های استان اذربایجان شرقی
این مصیبت وارده را به پیشگاه حضرت حجت و نائب بر حقشان حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) و عموم مردم مسلمان ایران تسلیت عرض می نماییم . و برای خدمت گزاران صدیق انقلاب و نظام طلب طول عمر با عزت داریم .
به مناسبت درگذشت رئیس تشخیص مصلحت نظام؛
1395/10/21-19:24:46
بیانیه مشترک پایگاههای بسیج دانشجویی دانشگاههای شهرستان آمل صادر شد
به مناسبت درگذشت حجت الاسلام و المسلمین علی اکبر هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام بیانیه مشترک پایگاههای بسیج دانشجویی دانشگاههای شهرستان آمل صادر شد.
در پی درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی؛
1395/10/21-19:21:12
پیام تسلیت شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین در پی درگذشت آیت‌ الله هاشمی رفسنجانی پیام تسلیت صادر کرد.
پی درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی؛
1395/10/21-19:18:8
پیام تسلیت بسیج دانشجویی دانشگاه های شهرستان قشم
با نهایت تاسف درگذشت رفیق دیرین امام و رهبری و همسنگر و همگام دوران مبارزات نهضت اسلامی حضرت حجت الاسلام و المسلمین هاشمی رفسنجانی را به مقام معظم رهبری(حفظه الله)،خانواده ایشان،جامعه دانشگاهی و مردم شریف و انقلابی ایران تسلیت عرض می کنیم.
در پی ارتحال حجت الاسلام والمسلمین هاشمی رفسنجانی؛
1395/10/21-19:13:51
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شهرستان نور پیام تسلیت صادر کرد
درگذشت یار دیرین انقلاب را خدمت رهبر معظم انقلاب اسلامی و ملت شریف ایران تسلیت عرض نموده و برای ایشان طلب آمرزش و علو درجات را از خداوند متعال مسألت داریم.
سه تشکل‌ دانشجویی (بسیج دانشجویی، انجمن اسلامی، جامعه اسلامی دانشجویان) دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) قزوین، در پیام‌هایی جداگانه درگذشت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی را تسلیت گفتند.
مدیریت خوهران بسیج دانشجویی مازندران؛
1395/10/21-19:3:32
دانشجویان در دانشگاه ها مسئول اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی
نفیسه السادات حسینی مطلق مدیریت خوهران بسیج دانشجویی مازندران به جایگاه دانشجویان در تحقق اقتصاد مقاومتی اشاره کرد و گفت: هر دانشجو در هر رشته و در هر دانشگاه، مسئولیت دارد که خود را برای انجام کارهای بزرگ و کلان در آینده، آماده کند و این آمادگی نیازمند مولفه هایی است.
در پی درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی؛
1395/10/21-19:0:11
پیام تسلیت شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی هرمزگان
خبر درگذشت ناگهانی عالم مجاهد حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی موجب تأثر و تأسف گردید.
بسیج دانشجویی دانشگا‌ههای استان تهران پیامی را به مناسبت در‌گذشت رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام صادر کرد.
پدیده کارتن خوابی نتیجه تقسیم ناعادلانه ثروت در کشور است. سرمایه‌ای که باید صرف رونق اقتصادی کشور و آموزش قشر آسیب‌‌پذیر باشد به راحتی توسط اختلاس‌گران از بین می‌رود.
در پیام تسلیت بسیج دانشجویی دانشگاه ایلام آمده است؛
1395/10/21-18:43:50
فقدان این مجاهد روزهای سخت باعث تاسف و اندوه همه ی علاقمندان و انقلابیون و مبارزان شد
مبارزات و مجاهدت های دوران انقلاب و تلاش های بی وقفه وی در به ثمر نشاندن این شجره طیبه فراموش نشدنی است.
دفتر بسیج دانشجویی شهرستان قروه درپی درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی پیام تسلیتی صادر کرد.
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج در پی ارتحال آیت‌الله هاشمی رفسنجانی پیامی صادر کرد.
هسته توانمندسازی حرکت های جهادی که از زمستان سال 1391 آغاز به کار کرد؛ چهار ساله شد. هسته توانمندسازی حرکت های جهادی با تعریف ماموریت‌های جدید فعالیت های خود را در سازمان بسيج دانشجويي آغاز كرد.
رئیس ستاد پیگیری اجرای برجام با تاکید بر اینکه از دید ما تمدید قانون آیسا نقض تعهدات برجامی آمریکا است، گفت: این نقض باید به نحو موثری جبران شود.
در پی رحلت رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام صورت گرفت؛
1395/10/21-17:17:27
پیام تسلیت شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد خرم آباد
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد خرم آباد در پی رحلت رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام پیام تسلیتی صادر کرد.
بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی گلستان در پی رحلت آیت الله هاشمی رفسنجانی:
1395/10/21-17:12:53
هاشمی یار دیرین امام ورهبری بوده است
همت بلند هاشمی در امر سازندگی ، ریاست جمهوری اسلامی ، ریاست مجلس خبرگان رهبری ، ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام تنها نشان دهنده بخشی از خدمات ارزنده ایشان در طول دوران زندگی ایشان بود.
به مناسبت درگذشت رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام؛
1395/10/21-17:3:4
پیام تسلیت شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان سمنان
بهترین ابراز همدردی در این واقعه سنگین ملی و رخداد توانفرسا، حفظ نظام اسلامی، وحدت امت، تقویت ارکان و حرکت در مدار پیام رهبری است.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان شهید مطهری(ره) شیراز؛
1395/10/21-16:57:38
برخی از متولیان فرهنگی کشور فضای مقدس دانشگاه را به محفل اختلاط و آواز تبدیل کرده اند
کریمی گفت: متاسفانه بعضی متولیان فرهنگی کشور نیز با تقلید بدون فکر و حرکت در پازل دشمن به جای فراهم آوردن فضای علمی و آرام در دانشگاه فضای مقدس تعلیم و تربیت را به محفل اختلاط و آواز تبدیل کرده و گاها دانشگاه را با دیسکو اشتباه گرفته اند.
در پی درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی؛
1395/10/21-16:38:58
پیام های تسلیت جداگانه ای از سوی بسیج دانشگاههای استان یزد صادر شد
در پی ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی بسیج دانشجویی دانشگاه های استان یزد پیام های تسلیت جداگانه ای صادر کردند.
ضمن آرزوی صبر و شکیبایی برای بازماندگان، غفران الهی را برای آن مرحوم مسئلت داریم. جمعی از مسئولین بسیج دانشجویی استان روز چهارشنبه در مراسم ارتحال رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام در دانشگاه آزاد شرکت می کنند.
​مسئول نهاد رهبری در دانشگاه پیام نور زاهدان:
1395/10/21-16:24:43
بسیج دانشجویی باید همه‌جانبه‌نگر باشد/ اردوهای جهادی مایه برکت و باقیات صالحات است
حجت الاسلام مهران با بیان اینکه بسیج دانشجویی باید همه‌جانبه‌نگر باشد، گفت: برای پیشرفت در امور دانشگاه باید نیروهای انقلابی را کنار هم جمع و جلسات مستمر برگزار کنیم.
کیخا گفت: دشمنان روزی با طراحی فتنه 88، روزی با ایجاد اختلاف در بین مسئولین و روزی به بهانه هایی مانند فوت ایشان به نظام ضربه می زنند و مشاهده می کنیم که برخی رسانه ها در حال سوءاستفاده از فرصت ایجاد شده هستند.
پیام تسلیت بسیج دانشجویی دانشگاه زنجان ؛
1395/10/21-15:44:55
خبر درگذشت مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی موجب تأثر گشت
وی که در راه مبارزه با استکبار و استبداد در دوران مبارزات علیه رژیم ستم شاهی و تلاش در جهت تثبیت نظام اسلامی تا مرز شهادت به دست منافقین و تفاله‌های آمریکا پیش رفته بود، از حامیان آرمان قدس و به جرم تأیید نظام ولایت فقیه موجب بغض و کینه دشمنان انقلاب بود.
مبارزات و مجاهدت های ایشان در ایام انقلاب و نقش تاثیر گذارشان در به ثمر نشستن این شجره طیبه هرگز از یادها پاک نمیشود.
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان لرستان به مناسبت درگذشت هاشمی رفسنجانی پیام تسلیت صادر کرد.
به همت انجمن اسلامی و بسیج دانشجویی دانشگاه برگزار شد؛
1395/10/21-15:8:14
مراسم ترحیم حجت الاسلام هاشمی رفسنجانی در دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان
مراسم ترحیم حجت الاسلام هاشمی رفسنجانی توسط انجمن اسلامی و بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان برگزار شد.
دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان تهران:
1395/10/21-14:59:9
اختلافات سیاسی نباید مانع تجلیل از زحمات و تلاش آیت الله هاشمی در پیروزی انقلاب شود
محمد نوری ، دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان تهران: این موضوع برای ما جوانان زمینه‌ساز بررسی فراز و فرودهای فعالیت سیاسی و انقلابی این شخصیت برجسته شد که بسیار گسترده است و اختلافات سیاسی نباید مانع تجلیل از زحمات و تلاش ایشان در پیروزی انقلاب شود.
به مناسبت ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی؛
1395/10/20-19:2:12
پیام تسلیت بسیج دانشجویی دانشگاه های سراسر کشور
بسیج دانشجویی دانشگاه های سراسر کشور با صدور پیامی درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی را تسلیت گفت.
بیانیه صریح دانشگاه بر همه تهمت ها و شایعات وقایع دانشگاه خیام و پلمپ دفتر انجمن اسلامی پایان داد.
مجاهدت در به ثمر رسیدن انقلاب و یاری امام(ره) و رهبر معظم انقلاب از نقاط بارز حیات هاشمی بود.
برنامه ریزی برای واردات سالانه ۷۰۰ میلیون دلار برنج
1395/10/20-18:33:46
راهبرد اقتصاد مقاومتی کدام است: واردات برنج هندی یا برنج پاکستانی؟
هند و پاکستان مبادی اصلی تامین برنج ایران هستند به طوری که در سال های اخیر، بیش از ۹۰ درصد واردات برنج ایران از این دو کشور انجام شده است. کشور هند سهمی به مراتب بیشتر از پاکستان در واردات ۷۰۰ میلیون دلاری برنج به کشور دارد.
شهر صنعتی اراک تا به حال این حجم از اعتراضات صنعتی کارگران را به چشم خود ندیده بود. تا کی قرار است دود بی کفایتی مدیران خسته از مسیر انقلاب به چشم کسانی برود که برای اعتلای مسیر رشد و پیشرفت کشور حاضرند از جان خود مایه بگذارند.
در بخشی از این پیام آمده است: حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا هاشمی رفسنجانی یار و همراه امام و رهبری، همواره به عنوان یکی از چهره های فعال در تاریخ انقلاب اسلامی و از مبارزان و مجاهدان این راه بوده اند.
درپی ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی:
1395/10/20-16:53:40
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان مرکزی پیام تسلیت صادر کرد
زندگی ایشان مشحون از مجاهدت ها و خدمت گزاری ها در دوران مبارزات علیه رژیم ستمشاهی، پیروزی انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی بود، همچنین علاقه ایشان به امام راحل و عشق وصف ناپذیر وی به رهبر معظم انقلاب تا ابد در یادها خواهد ماند.
به مناسبت ارتحال رئیس تشخیص مصلحت نظام؛
1395/10/20-16:49:39
بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور مرکز ساری پیام تسلیت صادر کرد
حوزه بسیج دانشجوئی شهید باهنر دانشگاه پیام نور مرکز ساری بدینوسیله برای ایشان طلب غفران و رحمت واسعه و از درگاه خداوند منان برای مقام عظمای ولایت حضرت امام خامنه ای تقاضای طول عمر و سلامتی را دارد.
در پی درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی؛
1395/10/20-16:46:35
پیام تسلیت بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سما اندیشه
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سما اندیشه در پیامی به مناسبت درگذشت هاشمی رفسنجانی اعلام کرد:درگذشت حجت الاسلام والمسلمین آیت‌الله اکبر هاشمی رفسنجانی را به رهبری معظم انقلاب حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ایی مد ظله العالی و مردم شریف ایران تسلیت عرض می نماید.
در پی درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی؛
1395/10/20-16:41:29
پیام تسلیت بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد پرند
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد پرند به مناسبت درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی پیام تسلیت صادر کرد.
در پی درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی؛
1395/10/20-16:35:11
پیام تسلیت بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی رودهن
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی رودهن به مناسبت درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی پیام تسلیت صادر کرد.
بسیج دانشجویی استان بوشهر در پی رحلت آیت الله هاشمی رفسنجانی بیانیه‌ای صادر کرد.
به مناسبت درگذشت هاشمی رفسنجانی؛
1395/10/20-15:53:46
پیام های تسلیت جداگانه بسیج دانشگاهها
بسیج دانشجویی دانشگاه های کشور با صدور پیام های جداگانه و برگزاری مراسم مختلف درگذشت حجت الاسلام هاشمی رفسنجانی را تسلیت گفتند.
شماره 355 روزنامه آنلاین پنجاه و هفت دوشنبه 20 دی ماه 95 توسط قرارگاه شهید باقری انتشار یافت.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه بسیج دانشجویی یزد:
1395/10/20-15:37:14
ولایت مداری بارزترین ویژگی حضرت معصومه (س) / به فرموده ائمه حضرت معصومه(س) مقام شفاعت دارند
حجت الاسلام ملکوتی نیا:ولایت مداری اصلی ترین دلیل هجرت حضرت معصومه (س) از مدینه به مرو بوده است.
عکس نوشته شماره 301 تولیدی قرارگاه شهید احمدی روشن سازمان بسیج دانشجویی در تاریخ 19 دی 95 منتشر شد.
طرفی گفت: به دلیل جایگاهی که دانشگاه شهید چمران در استان ، منطقه و کشور دارد و به عنوان دانشگاه مادر شناخته می شود به خودی خود اهمیت بسیج دانشجویی دانشگاه را بالا می برد و همچنین حجم برنامه های برگزار شده ، بسیاری دانشجویان بسیجی و حضور در عرصه های مختلف نیز باعث جریان سازی این مجموعه و جایگاه ویژه ی بسیج در بین مسئولین دانشگاه شده است.
​شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان:
1395/10/20-14:57:43
رحلت حجت الاسلام و المسلمین هاشمی رفسنجانی همچون زمان حضورشان محور وحدت خواهد شد
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان در پی درگذشت حجت الاسلام و المسلمین هاشمی رفسنجانی پیام صادر کرد.
به مناسبت گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، مراسم یادواره دو شهید خوشنام دانشکده منابع طبیعی و علوم دریایی دانشگاه تربیت مدرس شهرستان نور چهارشنبه 22 دی ساعت 13:30 برگزار خواهد شد.
عضو شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان تهران:
1395/10/20-14:15:26
ضدانقلاب در تلاش است تا درگذشت مرحوم هاشمی را دستاویز جولان مجدد در کشور کند
محمدامین مظلوم خداشهری عضو شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان تهران به مردم هشدار داد و گفت: ضدانقلاب در تلاش است تا درگذشت مرحوم هاشمی را دستاویز جولان مجدد در کشور کند.
با اعلام حذف یارانه 7میلیون نفر از افراد پردرآمد جامعه،کارشناسان بر اجرای این مصوبه قانونی توسط دولت تاکید دارند.
به دلیل رشوه دادن به صاحب روزنامه یدیعوت آحارانوت؛
1395/10/20-12:57:6
پرونده نتانیاهو سنگین‌تر شد
افشای یک نوار صوتی، دردسر جدیدی را برای نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی رقم زده است.
در مراسم افتتاحیه پروژه ساماندهی قلعه سیمون اسلامشهر؛
1395/10/20-12:52:16
فرمانده سپاه از طرف همه دولت ها از مردم مظلوم "قلعه سیمون" عذرخواهی کرد
سردار جعفری فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مراسم افتتاحیه پروژه ساماندهی روستای قلعه سیمون اسلامشهر گفت: از طرف همه دولت ها از مردم مظلوم قلعه سیمون به دلیل این که زودتر از این به مناطق رسیدگی نشده است عذرخواهی میکنم.
در پی درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی؛
1395/10/20-12:1:26
پیام تسلیت ۸۱ بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان
81 بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان در پی درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی پیام تسلیتی صادر کردند.
ادامه دار شدن رکود مسکن فلج شدن صنایع وابسته را نیز به همراه داشته که مسئولین هر چه زودتر باید راه حلی برای آن پیدا کنند.
آیت‌الله علما با تاکید حرکت و فعالیت مسؤولان در چارچوب نظام جمهوری اسلامی ایران، گفت: حراست دانشگاه‌ها وظیفه سنگینی در حفظ و پاسداری ارزش‌های انقلاب اسلامی برعهده دارند.
روزشُمار شهدای دانشجو؛
1395/10/20-10:14:44
شهید غلامعلی تاو
روزشمار شهدای دانشجو، به اختصار به زندگی دانشجوی شهیدی که تاریخ تولد و یا شهادتش امروز است می پردازد.
ثبت افتخار کاهش آلودگی هوا به نام سازمان حفاظت محیط زیست در روزهایی که لطف باد شامل حال مردم می شود یکی از مشهورترین تخصص‌های خانم رئیس است و گله از توقف برنامه جامع کاهش آلودگی هوای تهران توسط دولت پیشین، راهکار ایشان در روزهایی که باد و باران هم از پایتخت روی برمی‌گردانند.
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیامی درگذشت رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام را تسلیت گفتند.
گفتگو با دانشجوی کارآفرین دانشگاه کردستان؛
1395/10/19-21:31:37
راه اندازی واحد 4500 قطعه ای پرورش بلدرچین توسط دانشجوی دانشگاه کردستان
امید کلوندی متولد سال 64 و دانشجوی دکترای تغذیه طیور دانشگاه کردستان است که همزمان با تحصیل در دانشگاه در مجموع اقدام به راه اندازی واحد تولیدی 4500 قطعه ای پرورش بلدرچین در سنندج کرده است.
خیریه دانشجویی "شهید هادی" با مشارکت جمعی از فعالان دانشجویی در لرستان راه اندازی شد.
انا لله و انا الیه راجعون
1395/10/19-20:45:55
آیت‌الله هاشمی رفسنجانی دار فانی را وداع گفت
آیت‌الله هاشمی رفسنجانی از شخصیت‌های باسابقه انقلاب اسلامی دقایقی پیش در سن 82 سالگی بر اثر عارضه قلبی درگذشت.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور شیراز؛
1395/10/19-16:9:17
فاصله گرفتن عده ای از مسئولین دولتی از ارزش ها نتیجه ولنگاری فرهنگی است
میلاد حاجی زاده گفت: ضعف در مبانی اخلاقی،عدم خودباوری،راحت طلبی و نفوذ فرهنگی دشمن در جامعه می تواند از مهم ترین عوامل ایجاد ولنگاری فرهنگی در جامعه باشد.
محمد علی سالاری از استقبال چشمگیری دانشجویان استان از این جشنواره دانشجویی خبر داد و افزود: پیش از 800 اثر ادبی و هنری توسط دانشجویان به دبیر خانه جشنواره ارسال شده است.
در شرایط موجود، اطمینان از تعهد شرکت‌های خارجی در قراردادها برای ایران بسیار مهمتر از بستن قراردادهاست. در واقع عدم انعقاد یک قرارداد بهتر از این است که قراردادی امضاء شود اما بعد از مدتی به دلایل مختلف اجرایی نشود.
پیرو اتفاقات اخیر دانشگاه خیام و پلمپ دفتر انجمن اسلامی؛ دانشگاه خیام در بیانیه ای موضع صریح خود را بیان کرد.برای مشاهده عکس بیانیه و اتفاقات رخ داده وارد خبر شوید.
بعد از انقلاب اسلامی جایی پیدا نمی‌شود که سازمان‌های بین‌المللی به رسالت خود عمل کرده و با تشویق و کمک کردن، در معضلات یاریمان کرده باشند جز یک جا تنظیم خانواده!
عکس نوشته شماره 300 تولیدی قرارگاه شهید احمدی روشن سازمان بسیج دانشجویی در تاریخ 18 دی 95 منتشر شد.
مركز اسناد انقلاب اسلامی منتشر كرد؛
1395/10/19-13:46:33
جنایت رژیم پهلوی در ۱۹ دی ۵۶ + اسناد
طلاب و روحانیون حوزه علمیه قم درباره جنایات رژیم پهلوی در ۱۹ دی نوشتند: «هیأت حاكمه جبار برای هدم اسلام و مسلمین و كوبیدن حوزه‌های علمیه هر روز به نقشی دست می‌زند و به ایجاد محیط وحشت و خفقان قناعت نكرده و مستقیماً دست به كشتار مردم و طلاب بی‌پناه حوزه علمیه قم زده است و نیمه شب مقدار زیادی از اجساد را به دریاچه قم ریخته است.
شماره 354 روزنامه آنلاین پنجاه و هفت یکشنبه 19 دی ماه 95 توسط قرارگاه شهید باقری انتشار یافت.
حجت الاسلام پورذهبی ابراز داشت: ارتباط مستحکم با بسیج اساتید، شرکت بیشر در کارهای جمعی، داشتن حلقه مطالعاتی، درسخوان بودن، میدان دادن به خواهران و رسوخ در انجمن‌های علمی از ملزومات کار بسیج دانشجویی در دانشگاه است.
روزشُمار شهدای دانشجو؛
1395/10/19-12:19:16
شهید شهرام صدیق بهزادی
روزشمار شهدای دانشجو، به اختصار به زندگی دانشجوی شهیدی که تاریخ تولد و یا شهادتش امروز است می پردازد.
مقابله با بحران‌های زیست محیطی تحت شعاع هزینه‌های جاری دولت
1395/10/19-12:7:27
آلودگی هوا ۸۰ میلیارد دلار بر اقتصاد کشور تحمیل می‌کند
طبق گزارش بانک جهانی آلودگی هوا سالانه 80 هزار میلیارد تومان هزینه به اقتصاد ایران تحمیل می کند؛ اما معصومه ابتکار زیان آلودگی هوا را بسیار کمتر می داند و رقم 30 میلیارد را برای آن عنوان می کند.
رئیس کمیسیون تلفیق برنامه ششم با بیان اینکه درآمد امسال هدفمندی یارانه‌ها 80 هزار میلیارد تومان است،‌ گفت: معلوم نیست 38 هزار میلیارد تومان آن به خزانه واریز شده است یا خیر؟
در اقدامی بی سابقه و با ابلاغ رسمی انجام شد؛
1395/10/19-10:43:59
بسیج امکانات دولت برای روحانی در انتخابات ۹۶ با ابلاغ ۱۹ ماده ای
دولت در اقدامی کم سابقه و با ابلاغ فوق العاده، در پوشش طرحی به نام "اطلاع رسانی و تعامل مستقیم با مردم" عملا دستور تشکیل ستادهای تبلیغاتی حسن روحانی برای انتخابات ۹۶ را در استانداری ها و فرمانداری های سراسر کشور صادر کرده است.
پیش از این در یادداشتی با عنوان «این خطر جدی است» به شواهدی اشاره کرده بودیم که نشان می‌داد ناکامی‌های پی‌در‌پی دولت یازدهم در انجام وعده‌هایی که به مردم داده و هنوز هم می‌دهد، طبیعی به نظر نمی‌رسد و بیم آن می‌رود که برخی از این ناکامی‌ها در عرصه‌های اقتصادی، سیاست خارجی، حفظ حرمت ایرانیان در مجامع بین‌المللی و رسیدگی به امور محرومان و مستضعفان، عمدی باشد.
ریشه ی این هجمه ها را باید در رویکرد قوه قضائیه مبنی بر شکستن مصونیت یقه سفید ها، افشاگری های حجت الاسلام اژه ای علیه مدیران نجومی و متخلف، مواضع محکم آیت الله آملی لاریجانی، برخورد با باند سرخه ای ها و ابر بدهکاران بانکی جستجو کرد. مسئله ی اصلی در ماجراهای اخیر همین است.
17 دی ماه سالروز کشف حجاب به فرمان رضاخان دیکتاتور نظام پهلوی است. او در سال 1304 با این جمله که من از چادر و حجاب بدم می آید دستور داد تا زخمی چرکین بر پیکره ی جامعه اسلامی ایران به وجود آورد.
صادق سوچی گفت: اقدام اخیر شخص معاون فرهنگی دانشگاه به منزله ی توهین به قانون ، شورای فرهنگی و اعضای آن تلقی می شود و ادامه ی این روند بی قانونی و مدیریتی مخرب به هیچ وجه قابل تحمل نیست.
میلاد حسین پور
1395/10/18-18:32:42
گور،خانه ی یتیمان ایران از 1296 تا 1396
فیلم یتبم خانه ایران با نگاه به بخشی از تاریخ کمتر بازگویه شدن کشور مختصات مختلفی از آن زمان و حرکت های دشمنان ایران علیه کشور را به نمایش می گذارد. اما نکته ای در این اینجا مورد دقت است لحظاتی از فیلم است که زندگان و مردگان در کناریکدیگر هم آغوش شده اند . گور خوابی از 1296 تا 1396.
یک دقیقه با لطف الله فروزنده:
1395/10/18-16:14:44
رییس جمهور اشتباهات محاسباتی خود را کنار بگذارد + فیلم
لطف الله فروزنده در قرارگاه شهید باقری بسیج دانشجویی: رییس جمهور اشتباهات محاسباتی خود را کنار بگذارد و حرفهای رهبری را جدی بگیرد.
مستند کوتاه "از قاتلان هم وطنانم متنفرم" منتشر شده است.برای مشاهده وارد خبر شوید.
خاطرات جهادی؛
1395/10/18-14:42:31
چشمم که به لبخندش افتاد توی دلم غنج رفت
گزیده ای از خاطرات گروه جهادی علمی دانشگاه صنعتی اصفهان: وقتی رسیدیم منطقه،چشمم که به لبخندش افتاد،توی دلم قنج رفت وقتی بادست تارمویش را پشت گوشش می گذاشت و شروع کرد به بلبل زبانی!
ع.صادقی
1395/10/18-14:33:20
کسوف انقلاب در فجر
چرا جشنواره اي كه جان خود را از انقلاب گرفته بايد جدايي ودوري از انقلاب اسلامي را حس كند!؟چرا نبايد شاهد حضور آثار انقلابي در بخش هاي متعدد خود باشد؟
فلاحتی نمایندۀ کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس دهم ضمن اشاره به نقش واسطه بودن شرکت های دانش بنیان میان دانشگاه و جامعه، بر لزوم انتقال فناوری و دانش به صورت دوسویه میان شرکت های دانش بنیان داخلی و شرکت های خارجی و همچنین کسب درآمد دانشگاه از شرکت های دانش بنیان تاکید کرد.
بازنشر بيانيه 4 تشکل‌ دانشگاه امام خمینی(ره)قزوین پس از یکسال ونیم؛
1395/10/18-14:12:38
تیشه زنگار زده دو جریان تردید و تحریف بر ریشه پولادین گفتمان انقلاب اسلامی
تشکل‌های دانشجویی دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره)قزوین ضمن انتقاد از تحریف مبانی فکری و نظری امام توسط برخی مسئولین، پس از یک‌ونیم سال به بازنشر این بیانیه در مورد دو جریان تردید و تحریف پرداختند.
فعال سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه سمنان در نمازجمعه؛
1395/10/18-12:37:52
افزایش سطح آگاهی و تبیین و ترویج اسلام ناب محمدی (ص) از ماموریتهای بسیج دانشجویی است
محمد کرمی: اساسی ترین و مهم ترین مأموریت های بسیج دانشجویی را افزایش سطح آگاهی و تبیین و ترویج اسلام ناب محمدی (ص) و زمینه سازی برای تحقق جنبش نرم افزاری و نهضت تولید علم بومی و دینی، در سطح دانشگاه و جامعه است.
در روزهای اخیر شاهد انتشار میثاق «منشور حقوق شهروندی» از سوی رییس‌جمهور بوده‌ایم و در این میثاق نامه رییس‌جمهور با تأکید بر برخی از حقوق مصرح در قانون اساسی و قوانین رسمی کشور تلاش کرده است بسته قانونی نسبتاً کاملی را به عرصه شهروندی کشور ارائه کند تا ضمن آشنایی عموم مردم با حقوق قانونی ایشان، مسوولیت‌های سایر نهادهای مجری قانون را نیز بار دیگر به ایشان گوشزد کند.
یادداشت/
1395/10/18-11:17:51
اگر در سوریه نمی جنگیدیم...
یکی از اهداف جمهوری اسلامی برای حضور در سوریه و مقابله با تروریست‌ها در این کشور، جلوگیری از شیوع ناامنی به مرزهای ایران است.
روزشُمار شهدای دانشجو؛
1395/10/18-10:47:9
شهید سید مسعود طاهری
روزشمار شهدای دانشجو، به اختصار به زندگی دانشجوی شهیدی که تاریخ تولد و یا شهادتش امروز است می پردازد.
عضو مجمع نخبگان کشور در پیش از خطبه های نماز جمعه مشگین‌شهر؛
1395/10/18-10:33:0
اقتصاد مقاومتی در سایه کم توجهی مسئولان بر زمین مانده است
عضو مجمع نخبگان کشور در پیش از خطبه های نماز جمعه مشگین‌شهر گفت: اقتصاد مقاومتی در سایه کم توجهی مسئولان بر زمین مانده است.
امروز که مسئولان سیاست خارجی متوجه دغل‌کاری رقیب فریبکار شده‌اند و نتیجه بازی «برد_ برد» را دیده‌اند، جا دارد از وزیر خارجه کشورمان بخواهیم متن نامه‌های گلایه آمیز به اتحادیه اروپا را منتشر کند و مردم را محرم اسرار بداند.
به مناسبت 17 دی ماه سالروز اعلام کشف حجاب از طرف رضاخان؛
1395/10/18-10:5:53
بیانیه ی شورای تبیین مواضع ناحیه بسیج دانشجویی استان قبل از خطبه های نماز جمعه قرائت شد
با سلام و صلوات بر محمد و آل محمد و با سلام بر همه ی زنان و مردان عفیف و پاکدامن عالم مردان و زنانی که در راه تحقق فرمان الهی وکسب رضای خداوند متعال و تداوم راه انبیاء و اولیای الهی در کمال عفت و پاکدامنی به شهادت رسیدند.
مسئول دوره تربیتی آموزشی الصافات دانشگاه شهید چمران اهواز:
1395/10/18-9:54:52
نهمین دوره تربیتی آموزشی الصافات دانشگاه شهید چمران اهواز با حضور 160 دانش پژوه برگزار می شود
مسئول نهمین دوره تربیتی آموزشی الصافات دانشگاه شهید چمران اهواز اظهار داشت: نهمین دوره تربیتی آموزشی الصافات به استعداد ۱۶۰ نفر از دانشجویان دانشگاه شهید چمران اهواز برگزار می شود.
محمدامین نیکویی نژاد
1395/10/18-9:48:48
هم دستی نماینده وامدار با وزیر منفعت طلب
آنچه که نگارنده را به نگارش این نوشته واداشت نه حب و بغض نسبت به عزل فردی و یا نصب دیگری بر راس دستگاه سلامت استان بلکه روال مداخله غیر قانونی و غیرمتعارف نمایندگان در امور اجرایی استان است.
نامه بسیج دانشجویی دانشگاه سیستان و بلوچستان به مجلس؛
1395/10/18-9:32:57
از رای نمایندگان به ممنوعیت تولید و واردات تراریخته سپاسگزاریم
بسیج دانشجویی دانشگاه سیستان و بلوچستان طی نامه ای به مجلس شورای اسلامی، از رای نمایندگان به ممنوعیت تراریخته تشکر کرد.
مدتی است که بحث گورخواب ها و کارتن خواب ها در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی،همهمه ای به پا کرده است و از طرفی دیگر، پیشنهاد دولتی ها برای عقیم سازی زنان کارتن خواب برای پایان دادن به این معضل اجتماعی جای سوال دارد؛اقدامی که نه تنها مشکلی را حل نمی کند بلکه برخلاف شرع و اسلام است.
علی فلاحتکار: کسانی که در فتنه نقش داشتند در کابینه دولت چه می کنند؟، گفت: استاندار البرز اگر علاقه مند به خائنینی چون میر حسین موسوی است ترک مسئولیت کند!وگرنه وظیفه ذاتی هر مسئولی است که علیه خائنین به مردمش موضع بگیرد!
در دولت تدبیر و امید چیزی جز بی تدبیری و نا امیدی ندیدیم /تعدادی از عناصر و حامیان فتنه در پست ها و مسئولیتهای کشوری هستند
بانک مرکزی آمار عجیبی از وضعیت ناگوار بدهی‌های خارجی کشور پس از برجام منتشر کرد. براین اساس، بدهی خارجی ایران بعد از اجرای برجام 33 درصد افزایش یافته است.
عضو شورای مرکزی بسیج دانشگاه آزاد اسلامی پرند در نماز جمعه پرند:
1395/10/17-14:26:44
تشکل های ارزشی به راه‌های مختلف تحت فشار هستند
محمدصادق شعرباف: متاسفانه در حالی که تشکل های ارزشی و انقلابی که متشکل از جوانان مومن انقلابی است در دانشگاه ها به راه های مختلف تحت فشار و مواجه با موانعی به شکل های متنوع می شوند و با بخش نامه هایی متعدد از سوی مسئولان در جهت محدودیت این تشکل ها هستند و در حالی که جوانان مومن و انقلابی و ارزشی که حقیقتا خود را فدایی این انقلاب و نظام و اسلام می دانند.
وزیر ارتباطات:
1395/10/17-13:50:52
پرداخت یارانه به مردم اشتباه است
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه اشتغال مهم‌ترین مشکل دولت است، گفت: 700 هزار شغل در یک‌سال گذشته ایجاد شد اما به دلیل اینکه تعداد بیکاران بسیار است، این ایجاد شغل خیلی احساس نمی‌شود.
منابع فلسطینی از افزایش شمار اسرای فلسطینی در بند زندان‌های رژیم صهیونیستی خبر دادند.
معاونت علمی بسیج دانشجویی دانشگاه تهران در نماز جمعه پاکدشت:
1395/10/17-12:55:44
مسئولان بعد از سه سال هنوز می‌گویند مسکن مهر مشکلاتی دارد/ در برخی مسئولین خوی اشرافی‌گری دیده می‌شود
سه سال است آقایان ادعا می کنند طرح مسکن مهر مشکلاتی دارد. سوال ما اینجاست آیا بعد از گذشت سه سال زمان آن فرا نرسیده که آستین های مبارک را بالا زده و چاره ای کنید.
جانشین بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایران در نماز جمعه قرچک:
1395/10/17-12:55:14
حذف بودجه نهادهای فرهنگی تاثیرگذار به چه دلیل بوده است؟/ برجام گرچه تجربه‌ای هزینه‌زا ولی عبرت‌آموز بود
مهدی کیانی مهر: اهمیت فرهنگ همچون اهمیت هوایی‌ست که تنفس می کنیم اما آیا مجلسی که تنها ۴ نفر برای عضویت در کمیسیون فرهنگی اش ثبت نام می کنند این اهمیت را درک کرده است؟! حذف بودجه سال ۹۶ چندین نهادِ فرهنگیِ تاثیر گذار از جمله سازمان تبلیغات اسلامی و ستاد احیا امر به معروف و نهی از منکر را چگونه باید تفسیر کنیم؟!
عضو مجمع نخبگان کشور در پیش از خطبه های نماز جمعه مشگین‌شهر؛
1395/10/17-12:50:47
اقتصاد مقاومتی در سایه کم توجهی مسئولان بر زمین مانده است.
عضو مجمع نخبگان کشور در پیش از خطبه های نماز جمعه مشگین‌شهر گفت: اقتصاد مقاومتی در سایه کم توجهی مسئولان بر زمین مانده است.
سیاست خارجی ایران بر سه محور حکمت، عزت و مصلحت بنا شده است. جمهوری اسلامی ایران همواره بر اساس عزت و برای حفظ استقلال خود با کشورهای سلطه جو و استعمارگر مبارزه کرده است.
معاون فرهنگی سازمان بسیج دانشجویی گفت: متاسفانه در مباحث فرهنگی و اجتماعی همواره و در طول دولت های گذشته کم کاری صورت گرفته است و حداقل 25 سال این موضوع را دیر شروع کرده ایم.
به مناسبت ۱۶ دی سالروز حماسه خونین شهدای هویزه و روز شهدا دانشجو کلیپ روایت جواد تاجیک، از کربلای هویزه و حماسه شهید علم الهدی منتشر شد.
مسئول پایگاه مولی الموحدین دانشگاه پیام نور بیرجند:
1395/10/16-19:18:47
حفظ ارزشهای دفاع مقدس از مهم ترین اهداف برگزاری اردوی راهیان نور است
فرمانده پایگاه مولی الموحدین دانشگاه پیام نور بیرجند هدف از برگزاری این اردو را آشنایی هر چه بیشتر دانشجویان با شهدا و مناطق عملیاتی 8 سال دفاع مقدس عنوان کرد و گفت: ازمهم ترین اهداف برگزاری اردوهای راهیان نور حفظ و ترویج ارزشهای دفاع مقدس و انتقال روحیه ایثار و شجاعت می باشد.
شاخص‌های فرهنگی دانشگاه رازی کرمانشاه مورد کم‌‌توجهی قرار گرفته، به‌طوری که طی چند ماه اخیر به‌طور کلی مغفول مانده است.
دبیرکل مجمع تقریب مذاهب گفت: در اقتصاد اسلامی انحصار نداریم و یکی از دلایل کمبود اشتغال در جامعه انحصاری کردن کارهاست و ایجاد اشتغال در جامعه در گرو منحصر نکردن اقتصاد آن است.
مسئول بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه شهید علم الهدی و یارانش نمونه بارز جوانان انقلابی هستند، تصریح کرد:جوان انقلابی هیچگاه تسلیم دشمن نخواهد شد بلکه دشمن را تسلیم اراده خودش خواهد کرد.
نماینده ولی فقیه در ناحیه بسیج دانشجویی خراسان جنوبی:
1395/10/16-17:20:24
کم توجهی و بی مهری نسبت به مقوله شهید و شهادت ضربه زدن به شاکله انقلاب است
نماینده ولی فقیه در ناحیه بسیج دانشجویی با بیان اینکه ماهیت وحقیقت انقلاب اسلامی در 8 سال دفاع مقدس متبلور شده است، گفت: کم توجهی و بی مهری نسبت به مقوله شهید و شهادت ضربه زدن به شاکله و شناسنامه ملت و انقلاب است.
نمایندگان بسیج دانشجویی از دانشگاههای سرتاسر کشور در نماز جمعه های این هفته شهرهای مختلف، سخنران پیش از خطبه ها خواهند بود.
در مورد برخی از اقلام، میزان قاچاقی که در گزارش ستاد مبارزه با قاچاق کالا گزارش شده، با آماری که فعالین اصناف ارائه کرده‌اند اختلاف زیادی دارد. لذا برآوردها نشان می دهد که میزان قاچاق کالا به کشور بسیار بیشتر از رقم ۱۴٫۷ میلیارد دلار است که در گزارش رسمی ستاد مبارزه با قاچاق کالا آمده و این مقدار حداقل به ۲۵ میلیارد دلار می‌رسد.
شماره 352 روزنامه آنلاین پنجاه و هفت چهارشنبه 15 دی ماه 95 توسط قرارگاه شهید باقری انتشار یافت.
نمایندگان بسیج دانشجویی از دانشگاههای تهران بزرگ در نماز جمعه های این هفته استان، سخنران پیش از خطبه ها خواهند بود.
مرجع تقلید شیعیان با انتقاد از وضعیت فضای مجازی گفت: متاسفانه شورای فضای مجازی چندان دلسوزانه در این عرصه کار نمی‌کند و امیدواریم که در این عرصه کار جدی‌تری انجام دهند.
یادداشت/
1395/10/16-12:31:49
آقایان! لطفاً دیگر رجز نخوانید
شاید باورکردنی نباشد اما، طی 3 سال و نیم گذشته ما هم برای دشمن رجز‌خوانی کرده‌ایم اما رو به خودمان نه دشمن... بخوانید:
کلیپ اختصاصی (شعاری که دهه ۶۰ را فتح کرد!) تولیدشده توسط قرارگاه شهید باقری سازمان بسیج دانشجویی منتشر شد.برای مشاهده فیلم وارد خبر شوید.
نماینده ولی فقیه در لرستان:
1395/10/15-17:7:53
برخورد با فساد اصلی ترین مولفه اقتصاد در سیره علوی است
نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: برخورد با فساد اصلی ترین مولفه اقتصاد در سیره علوی است و این موضوع را در برخورد ایشان با زمامداران خود در خصوص مفاسد و ریخت و پاش در حکومت می توان دید.
حسن نژاد عضو کمیسوین اقتصادی مجلس ضمن اشاره به اینکه هنوز نرخ رشد سال ۹۴ اعلام نشده و در این شرایط امکان اعلام نرخ رشد سال ۹۵ وجود ندارد، گفت: نرخ رشد بالای امسال احتمالا ناشی از نرخ رشد پایین سال قبل است.
بسیج دانشجویی دانشگاه‌های شریف و تهران در بیانیه‌ای تحلیلی:
1395/10/15-16:26:44
فسخ قرارداد خرید کشتی هزینه کمتری نسبت به اجرای آن برای کشور خواهد داشت
بسیج دانشجویی دانشگاه‌های صنعتی شریف و تهران در بیانیه‌ای تحلیلی نوشت: در زمینه قراردهای اخیر خرید کشتی، فسخ قرارداد هزینه کمتری نسبت به اجرای آن به کشور متحمل می‌کند.
بسیج دانشجویی ۳ دانشگاه کشور در نامه‌ای به نمایندگان
1395/10/15-16:16:16
آخوندی را هرچه سریعتراستیضاح کنید
بسیج دانشجویی ۳ دانشگاه بزرگ کشور با ارسال نامه‌ای به نمایندگان مجلس، خواستار پایان دادن به وزارت خسارت بار او در وزارت مسکن و شهرسازی شدند.
شماره 352 روزنامه آنلاین پنجاه و هفت چهارشنبه 15 دی ماه 95 توسط قرارگاه شهید باقری انتشار یافت.
معاون علمی بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی:
1395/10/15-13:20:26
نقش چشمگیر بسیج دانشجویی در لغو مصوبه انتقال شورای عالی بیمه
بسیج دانشجویی بر اساس وظیفه مطالبه گری خود فعالیت و نقش چشمگیری در خصوص عدم تصویب قانون انتقال شورای عالی بیمه به زیر مجموعه وزارت بهداشت داشت.
نرم افزار اندروید شهدای دانشجوی استان کهگیلویه وبویراحمد به مناسبت 16 دی (روز شهدای دانشجو) تولید و منتشر شد.
بسیج دانشجویی دانشگاه شهید شریف خطاب به روحانی:
1395/10/15-12:56:54
بسیاری از قراردادها به دلیل محرمانه ماندن و عدم شفافیت از طرف دولت مورد ابهام است
بسیج دانشجویی دانشگاه شهید شریف در نامه‌ای خطاب به روحانی ضمن انتقاد از محرمانه بودن قراردادهای دولت، بیان داشت: در هشتمین جلسه‌ شورای عالی صنایع دریایی کشور به ریاست معاون اول رئیس‌جمهور، قانون «منع خرید خارجی شناورهای تا ظرفیت 100 هزار تن» تصویب شد. چرا قرارداد ساخت تانکرهای 50 هزار تنی مطابق این قانون اصلاح نشده است؟
بیانیه ۸۸نشریه دانشجویی کشور؛
1395/10/15-11:57:22
اعتراض به تفهیم اتهام ناروای نشریه دانشجویی دانشگاه فردوسی مشهد
اعتراض 88 نشریه دانشجویی کشور به اقدام خلاف موازین حقوقی کمیته ناظر بر نشریات دانشگاه فروسی مشهد که نشریه مستقل دانشجویی قلم را به اتهام توهین و افترا به یکی از سران فتنه(م.خ) "تفهیم اتهام" نموده است.
امام جمعه کرمانشاه در پی فضاحت اخیر دانشگاه رازی:
1395/10/15-11:56:44
مسئولان دانشگاه رازی دنبال توجیه کردن اتفاقات رخ داده هستند
آیت‌الله علما با بیان اینکه مسئولان دانشگاه رازی دنبال توجیه کردن اتفاقات رخ داده در این دانشگاه هستند، گفت: همه کسانی که در نظام جمهوری اسلامی مسئولیتی را قبول می‌کنند باید حافظ چارچوب ارزش‌های اسلامی و انقلابی باشند.
نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی از تذکر بیش از 40 نفر از نمایندگان به رئیس‌جمهور برای رسیدگی به اتهامات حسین فریدون خبر داد.
نماینده مردم صومعه سرا در مجلس در ابتدای صحبت های خود در جریان بررسی لایحه ششم توسعه، شعری طنز را بر زبان آورد.
در پی اتفاقات رخ داده در دانشگاه فرهنگیان گلستان بسیج دانشجویی 40 دانشگاه استان در نامه ای خواستار رسیدگی به موضوع شدند.در ادامه روابط عمومی دانشگاه در این زمینه نامه تکذیبیه صادر کرد.با این وجود بسیج دانشجویی 40 دانشگاه همچنان بر موضع خود ایستاده است و بر وجود مستندات تاکید می کند.
توسط عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی مطرح شد:
1395/10/15-11:13:11
انتقاد از روحانی برای عدم اجرای سند دانشگاه اسلامی
یکی از اعضای شورای عالی فرهنگی نسبت به اجرا نشدن سند دانشگاه اسلامی و نیز تشکیل نشدن جلسات ستاد مهندسی فرهنگی از سوی رئیس‌جمهور انتقاد کرد.
منافع اقتصادی واردات گاز از ترکمنستان؛
1395/10/15-10:40:12
چرا تعامل گازی با کشورهای همسایه مهم است؟ ۴ مزیت واردات گاز از ترکمنستان
ایران دارای یکی از بزرگترین ذخایر گازی دنیاست و به راحتی می‌تواند در تأمین گاز مورد نیاز مصرفی خودکفا باشد؛ اما واردات گاز از ترکمنستان منافع اقتصادی و سیاسی مهمی برای ایران به همراه دارد که در صورت قطع این واردات، این منافع نیز از دست خواهد رفت.
هجمه به دستگاه قضایی در حالی طی چند ماه گذشته به اوج خود رسیده بود که با پوچ درآمدن موضوع واهی «حساب‌های قوه قضاییه» و ایستادگی مسئولان قضایی در مقابل فتنه‌گران، فاز جدید این حملات رنگ و بوی تبلیغاتی و انتخاباتی به خود گرفت؛ تا جایی که برخی روزنامه‌نگاران فراری به دامن انگلیسی‌ها، با رونمایی از رمز عملیات روانی در انتخابات سال آینده، از پروژه جدید این اتاق فکر خارج‌نشین رونمایی کردند.
واکنش دبیرشورای تبیین مواضع خراسان شمالی درپی اقدامات اخیر درمجلس؛
1395/10/15-10:21:7
اشتباه مجدد نمایندگان مجلس در مسئله عدم تصویب شفافیت مالی/پاسخ قاطع از سمت تشکل هاو جنبش های دانشجویی
درکشور هایی که اصطلاحا دموکراتیک اداره می شوند،(البته برخی و نه همه آنها)نظارت های مردمی بر اموال وحقوق های مسئولین یکی ازاصلی ترین ساختارهایی است که باعث افزایش شفافیت ودرنتیجه کاهش فساد می شود اما درکشور ما در این حوزه ضعف جدی وجود دارد.
یادداشت قرارگاه احمدی روشن؛
1395/10/15-10:19:34
فعالان سیاسی و مسائل اساسی!
مساله طرح تحول سلامت و بحث تجمیع و انتقال بیمه‌ها آنقدر مهم است که همه فعالان سیاسی و اجتماعی کشور می‌بایست نسبت به آن واکنش نشان بدهند و بی‌تفاوت نباشند. همین وضعیت برای موضوع انتشار فیش‌های حقوقی برای عموم مردم وجود دارد.
محسنی‌اژه‌ای گفت: آیا دولت همه قراردادها را به صورت شفاف مطرح می‌کند قطعا نه؛ مثلا در برجام خیلی چیزها را نگفتند ولی وقتی افشا می‌شد و یا امریکاییها می‌گفتند مجبور به اطلاع‌رسانی می‌شدند.
عکس نوشته شماره 298 تولیدی قرارگاه شهید احمدی روشن سازمان بسیج دانشجویی در تاریخ 14 دی 95 منتشر شد.
روزشُمار شهدای دانشجو؛
1395/10/15-9:34:41
شهید ابراهیم اصغری
روزشمار شهدای دانشجو، به اختصار به زندگی دانشجوی شهیدی که تاریخ تولد و یا شهادتش امروز است می پردازد.
آسیب‌های نوپدید شبکه‌های اجتماعی
1395/10/15-9:10:45
موج‌سواری بی بی سی بر «بی‌سوادی رسانه‌ای»
«بی بی سی» در خدمت منافع استعماری غرب است و چنین خطی مشیی دور از ذهن نیست، تنها انتظار این است که مخاطب با بهره‌گیری از سواد رسانه‌ای با سیاست‌های شبکه‌های استعماری آشنا شده و با ارتقاء آگاهی خود راه نفوذ و تاثیرگذاری مجدد را ببندد.
شماره 351 روزنامه آنلاین پنجاه و هفت سه شنبه 14 دی ماه 95 توسط قرارگاه شهید باقری انتشار یافت.
اعتراض دانشجویان به عدم حضور استاندار البرز در 9 دی:
1395/10/14-18:13:30
آقای استاندار صادقانه نظر خود را درمورد فتنه ۸۸ اعلام کنید
دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان البرز در پی عدم حضور استاندار البرز در مراسم استانی گرامیداشت حماسه 9 دی نامه سرگشاده ای خطاب به حمید طهایی نوشت.
باید تلاش شود که فرآیند قاچاق کالا، کشف آن و فروش کالاهای مکشوفه، منفعت چندانی برای نهادهای داخلی نداشته باشد، چراکه در غیر این صورت این سازمان‌ها منفعت خود را در افزایش میزان قاچاق و کشف آن می‌بینند و ممکن است به همین دلیل دست به اقدامات نامناسبی بزنند.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه سمنان ؛
1395/10/14-16:27:4
تعهد بسیج دانشجویی به حفظ فضای آزاد اندیشی در دانشگاه
موسوی مطرح کرد: برگزاری کرسی های آزاد اندیشی، فعالیت های فرهنگی و تشکیل کارگروه تخصصی جهادی دامپزشکی برای اولین بار در سطح استان از فعالیت های بسیج دانشگاه سمنان است.
مسئول علمی پژوهشی بسیج دانشجویی استان مرکزی:
1395/10/14-15:22:31
جشنواره علمی "فجردانش" برگزار می شود
جشنواره فجردانش مربوط به فعالیت های برتر علمی بسیج دانشجویی است و با توجه به تغییر رویکرد ناحیه بسیج دانشجویی در خصوص بسط و تعمیق فعالیت های علمی و نیز حمایت از ممتازین و مبتکرین بسیجی برگزار می شود.
آیت الله احمد جنتی در آئین تقدیر از بسیجیان دانشجوي نمونه جزیره کیش افزود : آنان با جمهوری اسلامی هر چه بتوانند دشمنی می کنند اما برخی فرصت طلب ها به این دشمنی باور ندارند و به دنبال برقراری دوستی با آنها هستند ، این افراد نمی خواهند باور کنند که امریکا دشمن جمهوری اسلامی است .
گفتگوباحسن براتی با عنوان حاشیه شهر بدون روتوش (2)؛
1395/10/14-12:5:54
چرا اردوی جهادی حاشیه شهر از روستاهای محروم مهمتر است؟می خواهم وقف حاشیه شهر شوم، کجا بروم؟
برای درک این اهمیت کافی است یک تاکسی بگیری و سری به کوچه پس کوچه های ناظر آباد بجنورد بزنی، آنجاست که حرفم را بهتر درک می کنی، جنس محرومیت و آثار آن در حاشیه شهر با محرومیت در روستاها متفاوت است.
مسؤول تعلیم و تربیت ناحیه بسیج دانشجویی کرمانشاه:
1395/10/14-11:54:39
برای تربیت کادر فعال انقلابی در سایت‌ صالحین باید تلاش شود
مسؤول تعلیم و تربیت ناحیه بسیج دانشجویی استان کرمانشاه گفت: برای ترویج اهداف شجره طیبه صالحین توسط سایت‌های صالحین در تربیت کادر فعال انقلابی و پیرو ولایت فقیه برای پیشبرد اهداف نظام جمهوری اسلامی و انقلاب باید تلاش شود.
دولت یازدهم با نسخه و شعار تغییر وضع موجود به میدان آمد و موفق به کسب رای شد. آقای روحانی در دوران تبلیغات انتخابات گفت دولت وی کاری خواهد کرد که هم چرخ سانتریفیوژ بچرخد و هم چرخ اقتصاد.
خورشید طلوع می کند. اما دسیسه ها پایان نمی یابد. آتش جنگی روشن می شود و بازهم زن مسلمان ایرانی باید در کنار برادران خود بجنگد. در خرمشهرهای کشورما و در گیلان غرب های سرزمین پارس زنانی معرفی می شوند که وقتی مردان سرزمین در راه عشق فدا شده اند آنها باید اسلحه به دست بگیرند خانم موسوی ها در جنوب و فرنگیس ها درغرب ؛ زنان ایرانی را به رخ می کشند ... .
رئیس دستگاه قضا گفت آیت الله آملی لاریجانی گفت: بابک زنجانی گفته است که میلیاردها تومان به انتخابات رئیس جمهور کمک کرده است؛ ما سخنان او را عین واقع نمی دانیم و ایشان حرف زیاد می زند و ادعا زیاد می کند والا اگر می خواستیم رسیدگی کنیم باید همه کسانیکه مرتبط بودند احضار می کردیم.
نماینده سابق مردم تهران در مجلس:
1395/10/14-10:55:29
دولت به دنبال "حرف‌درمانی" است
نماینده سابق مردم تهران در مجلس با تأکید براینکه در برجام داشته‌های خود را از دست دادیم و به وعده‌های دروغین دشمن اعتماد کردیم، گفت: دولت به‌دنبال حرف‌درمانی است.
۱۲۰ تشکل دانشجویی در نامه‌ای خطاب به نمایندگان مجلس، ضمن اعلام حمایت از مصوبه اعلام عمومی حقوق و مزایای مدیران، نسبت به تبعات خطرناک سیاسی، اقتصادی و اجتماعی ایجاد هرگونه تغییر در متن ماده ۳۵ برنامه ششم توسعه هشدار دادند.
معاون سابق حقوقی و پارلمانی بانک مرکزی گفت: تبدیل ریال به تومان اهداف سیاسی را پیگیری می کند و کاری مانند تغییر سال پایه برای مثبت کردن آمار و عملکرد دولت است.
بسیج دانشجویی دانشگاه اصفهان در نامه‌ای به ربیعی مطرح کرد؛
1395/10/14-10:35:47
ناراحتی رئیس‌جمهور چه فایده‌ای دارد؟/ اعضای هیأت دولت به حقوق شهروندی اعتقادی ندارند
دانشجویان بسیجی دانشگاه اصفهان با اشاره به طرح موضوع عقیم کردن گورخوابان از سوی دولت خطاب به ربیعی گفتند: گویا اعضای هیات دولت هم به حقوق شهروندی اعتقادی ندارد، برای رفع آسیب‌های اجتماعی شروع به کار کنید و این را بدانید جوانان انقلابی به دولت کمک خواهند کرد.
یادداشت قرارگاه شهید احمدی روشن؛
1395/10/14-10:22:52
تأمین‌مالی، ریشه ناکارآمدی آموزش عالی
لایحه بودجه ۹۶ در حالی تقدیم مجلس شد که در آن میانگین رشد بودجه آموزش عالی نسبت به سال قبل، بیش از ۱۳٪ درنظر گرفته شده است. اما با این حال رشد بودجه دانشگاه‌های برتر کشور زیر ۱۰٪ می‌باشد!
آمارهای تکان دهنده که نشان می داد بانک ها بیش از ۳۰ درصد معادل ۱۲ هزار میلیارد از منابع قرض الحسنه مردم را بر خلاف قانون به مدیران و کارکنان خود وام داده اند، در حالی منتشر شد که بانک ها تا پیش از این، از کمبود منابع برای اعطای وام ازدواج جوانان گلایه داشتند.
عکس نوشته شماره 297 تولیدی قرارگاه شهید احمدی روشن سازمان بسیج دانشجویی در تاریخ 13 دی 95 منتشر شد.
روزشُمار شهدای دانشجو؛
1395/10/14-9:5:39
شهید احمد تبریزی
روزشمار شهدای دانشجو، به اختصار به زندگی دانشجوی شهیدی که تاریخ تولد و یا شهادتش امروز است می پردازد.
بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه های علوم پزشکی تهران و شهید بهشتی:
1395/10/13-20:6:58
رد طرح انتقال و تجمیع بیمه های درمانی در مجلس از خسارتی گسترده در کشور جلوگیری می کند
انتقال بیمه ها به وزارت بهداشت و تجمیع آنها، که ناشی از ورود پزشکان ذی نفع در ارائه خدمت و غیردلسوز نسبت به منافع مردم و کارگران زحمتکش در سیستم سلامت کشور می‌باشد، نظام سلامت و کشور را دچار خسران جبران ناپذیر خواهد نمود.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شریف در دیدار با رهبر معظم انقلاب:
1395/10/13-18:45:59
نظام فعلی دانشگاهی ما احمدی‌روشن تربیت نمی‌کند/ هنوز هم شاهد حمایت دولتی‌ها از جوانان انقلابی نیستیم
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شریف گفت: نظام فعلی دانشگاهی ما اساسا احمدی روشن تربیت نمی‌کند و به چنین افقی فکر هم نمی‌کند.
محمد احمدوند
1395/10/13-15:46:0
گر کشی یک کور از چاه ای فلان
چندیست برخی از ما بهتران که گه گاه سخنانی ظاهرا از جنس مردم به زبان میرانند، متوجه سوژه گورخوابی و ریختن اشک تمساح برای آن شده اند.
توسط قرارگاه شهید باقری بسیج دانشجویی؛
1395/10/13-15:23:38
انتشار مجموعه پوسترهای "پابرهنگان"
مجموعه پوستر "پابرهنگان" با محوریت سخنان حضرت امام خمینی(ره) پیرامون پابرهنگان،محرومان،کوخ نشینان،شهید دادگان و مظلومان تاریخ، توسط قرارگاه شهید باقری انتشار یافت.
در نشست خبری فعالان بخش خصوصی در دانشگاه صنعتی شریف اعلام شد
1395/10/13-15:8:38
تحریم‌های جدید و قدیم در صنعت کشتی‌سازی / پیشنهاد ایجاد نهاد ناظر برای کنترل توازن قراردادها
در نشست خبری فعالان بخش خصوصی در دانشگاه صنعتی شریف علاوه بر اینکه اعلام شد تحریم‌های جدید در حوزه کشتی‌سازی علیه ایران توسط کره‌ای‌ها برخلاف تحریم‌های بین‌المللی اعمال شده است، افزایش رغبت برای استفاده از توانمندی‌های خارجی نیز مورد تأکید قرار گرفت.
اقدام شیطنت آمیز روابط عمومی دانشگاه؛
1395/10/13-14:44:16
حذف کلمه "فتنه" در سخنرانی بزرگداشت نهم دی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر+ عکس
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در حرکتی عجیب با شانتاژ رسانه ای برخی از سخنان نماینده سابق مردم تهران، اقدام به حذف کلمه " فتنه " در سخنرانی بیژن نوباوه کرد.
رئیس دولت وعده ها،وعده رونق اقتصادی را دادند در صورتی که به جای رونق اقتصادی تحریم های ضالمانه رونق گرفت و با وجود اینکه بیش از سه سال از عمر این دولت می گذرد همچنان دروغ و وعده تحویل مردم می دهند.
بسیج دانشجویی دانشگاه یادگار امام(ره):
1395/10/13-13:42:51
هیچ یک از مسئولین دانشگاه در مراسم 9 دی حضور نیافتند
بسیج دانشجویی دانشگاه یادگار امام (ره) در بیانیه‌ای نوشت: شورای فرهنگی دانشگاه از برنامه ۹ دی استقبال کرده و مسئولان دانشگاه قول همکاری دادند، اما در روز مراسم به یک باره از هرگونه اقدامی در حمایت از مراسم جلوگیری کردند.
رئیس کمیسیون آموزش مجلس:
1395/10/13-13:26:34
پرونده برادر رئیس‌جمهور همچنان باز است
زاهدی با بیان اینکه هنوز پرونده تحصیلی «فریدون» در مجلس باز است، گفت: هیئت رئیسه مجلس ضمن ارجاع به کمیسیون آموزش با بررسی آن موافقت کرده است.
بسیج دانشکده فنی دانشگاه تهران به نمایندگان مجلس هشدار داد؛
1395/10/13-13:21:54
افزایش توسعه نامتوازن و بازگشت رانت خوراک در صورت تصویب ماده 53 برنامه ششم توسعه
بسیج دانشجویی دانشکده فنی دانشگاه تهران در نامه‌ای به نمایندگان مجلس، نسبت به تصویب ماده 53 برنامه ششم توسعه هشدار داد و آن را موجب توسعه نامتوازن هر چه بیشتر صنعت پتروشیمی، تقویت خام‌فروشی و بازگشت رانت به این صنعت دانست.
در پی ابراز نگرانی اصغر فرهادی از وضعیت گورخواب‌ها؛
1395/10/13-13:17:44
از «اصغر فرهادی» برای روایت‌گری تلاش دانشجویان در محرومیت زدایی دعوت شد
در پی ابراز نگرانی اصغر فرهادی از وضعیت گورخواب‌ها که در نامه‌ای به رئیس جمهور آن را مطرح کرده بود، گروه جهادی شهید وزوایی بسیج دانشگاه صنعتی شریف از وی دعوت کرد تا با حضور در اردوهای جهادی، روایت‌گر تلاش بی منت دانشجویان و اقشار مردم در این اردوها برای دوستان ایرانی و غیرایرانی خود باشد و سهمی در رفع محرومیت از این سرزمین داشته باشد.
صندوق بین المللی پول با اشاره به صعودی بودن وضعیت بیکاری در ایران طی ۲ سال گذشته اعلام کرد این کشور طی ۲ سال ۸ پله در رده بندی بیکارترین کشورهای جهان بالا رفته است.
بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تهران:
1395/10/13-13:3:48
علما دربرابر عقیم‌کردن گورخواب‌ها سکوت نکنند/ ناتوانی دولت در حل معضل گورخوابی
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تهران طی بیانیه‌ای پیرامون گورخوابی اعلام کرد: درد عمیق اینجاست که در نظام اسلامی سخن از عقیم‌کردن انسان‌ها به میان آید، در حالی که در دین مبین اسلام عقیم‌کردن بعضی از حیوانات نیز منع شده‌است.
رئیس کمیته محیط زیست شورای شهر تهران با بیان اینکه هوای این روزهای کلانشهر تهران و حال و روز شهروندان با گزارش‌های روزانه سازمان‌های مختلف و تصمیمات دستگاه‌هایی که در قالب کمیته اضطرار آلودگی هوا گرفته می‌شود متفاوت است، گفت: حداکثر کاری که دستگاه‌ها برای بهبود آلودگی هوا انجام می‌دهند این است که محدوده طرح ترافیک را به وسعت طرح زوج و فرد توسعه می‌دهند!
تعطیلی شبکه‌های ماهواره‌ای مثل «فارسی وان» و «یورونیوز» یکی پس از دیگری بهانه خوبی است که از نو به بررسی این شبکه‌ها و دلایل تعطیلی آن‌ها بپردازیم.
ادامه رفتارهای زننده سفارتخانه‌های اروپایی با مراجعه‌کنندگان ایرانی و انفعال وزارت امور خارجه
1395/10/13-10:47:51
توهین در خاک خودمان؟
رفتارهای زننده و توهین‌آمیز سفارتخانه‌های اروپایی در ایران با مراجعه‌کنندگان ایرانی همچنان ادامه دارد.
سومین محور کلیدی همایش سالانه اقتصاد مقاومتی، ارائه پایان نامه های مرتبط با اقتصاد مقاومتی است که بر اساس آن، دانشجویان و فارغ‌التحصیلان پایان‌نامه (دفاع شده) مقطع کارشناسی ارشد یا دکتری خود را در قالب مقاله‌های پژوهشی، ارائه می‌نمایند.
دومین نامه پیرامون اتفاقات اخیر جهاد دانشگاهی گیلان؛
1395/10/13-10:5:57
نامه 95 دفتر بسیج دانشجویی استان گیلان خطاب به جهاد دانشگاهی کشور منتشر شد
نامه 95 دفتر بسیج دانشجویی استان گیلان خطاب به جهاد دانشگاهی کشور : اگر بنا داشته باشیدنسبت به وقایع سکوت کنید، جوانان مومن انقلابی در استان راسا وارد عمل خواهند شد.
مدیرمسئول روزنامه خراسان:
1395/10/13-10:3:42
دولت تدبیر و امید دولت حرف و وعده است
مدیر مسئول روزنامه خراسان با تأکید بر اینکه می‌توان دولت فعلی را دولت حرف و وعده نامید، گفت: نیاز به یک تغییر اساسی داریم تا بتوانیم کارآمدی جمهوری اسلامی را در حوزه اقتصاد و معیشت نشان دهیم.
شماره 350 روزنامه آنلاین پنجاه و هفت دوشنبه 13 دی ماه 95 توسط قرارگاه شهید باقری انتشار یافت.
مسئول ناحیه بسیج دانشجویی فارس:
1395/10/13-9:42:35
دانشگاه فرهنگیان متخلق به تربیت شهید مطهری های آینده باشد
مسئول ناحیه بسیج دانشجویی فارس با بیان اینکه دانشگاه فرهنگیان می تواند در کشور نقش آفرین باشد گفت: این دانشگاه متخلق به تربیت شهید مطهری های آینده باشد.
عکس نوشته شماره 296 تولیدی قرارگاه شهید احمدی روشن سازمان بسیج دانشجویی در تاریخ 12 دی 95 منتشر شد.
روزشُمار شهدای دانشجو؛
1395/10/13-9:31:28
شهید رجبعلی ولی پور
روزشمار شهدای دانشجو، به اختصار به زندگی دانشجوی شهیدی که تاریخ تولد و یا شهادتش امروز است می پردازد.
نشست بصیرتی با موضوع «فتنه‌های دیروز، فتنه‌های امروز» و با سخنرانی دکتر قدیری ابیانه به همت بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان در سالن شهید علیزاده دانشکده پیراپزشکی یزد برگزار شد.
به همت بسیج دانشجویی جوادالائمه دانشگاه علامه جعفری رفسنجان دیداری باخانواده شهید حاج محمد میرزا بیگی وعیادت از مادر وخانواده این شهید بزرگوار صورت گرفت.
اشرافیت فربه‌شده در دولت‌های هاشمی و خاتمی، به واسطه خیزش مردم در سال 84 برای چند سال دچار شوک شد و مسیر شورش علیه جمهوریت و اسلامیت را در سال 88 برگزید. اما چون شکست خورد، دعوت دشمن به تشدید تحریم‌ها را سرلوحه کار خود قرار داد.
به برکت حضور عده ای انقلابی نما، بعد از انقلاب تغییر محسوسی در سیستم اداری کشور به وجود نیامد و به تعبیری سیستم هنوز اسلامی نشده، فساد در ادارات کشور به صورت سیستمی در حال رقم خوردن است!!
محمد امیر گنجعلیخانی
1395/10/12-17:5:28
گورخوابی‌ ثمره‌ی دولت سازندگی‌ و اعتدال بنفش!
عدالت رنگ و بوی جناح‌بازی گرفته بوده و است؛ صحیح. اما واقعا عدالت، اینجا مرده است! رواست که دق کرد از این صحبت که “شنیده‌ایم” فقیر داریم. شنیده‌اید؟ فقط شنیده‌اید؟ به‌راستی ذخیره‌های نظام را چه، اسم آن‌ها را هم شنیده‌اید؟ و یا سپر بلای آن‌ها شده و تمام قد دفاع کرده‌اید؟ کاش به گور بفرستید آن صفرهای حقوق‌های نجومی را به جای حذف کردن صفر از اسکناس‌ها.
مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه شریف:
1395/10/12-16:57:6
برگزاری نشست پاسخ به جوابیه دولت به نامه ۴۰۰ دانشجو و استاد دانشگاه شریف
علی امینی از برگزاری نشست‌ خبری پاسخ به جوابیه دولت پیرامون نامه ۴۰۰ دانشجو و استاد دانشگاه شریف در اعتراض نسبت به خرید کشتی از کره خبر داد.
مصلحی در دانشگاه علوم پزشکی فارس:
1395/10/12-16:54:3
مشغول سازی مسئولان به موضوعات غیراولویت دار بازی در زمین دشمن است
وزیر اسبق اطلاعات گفت: با بدعهدی دشمن و فرجام برجام، مشخص شد آنان که دم از توهم توطئه می‌زدند تا چه حد در اشتباه بودند و اکنون باید از تئوری خود بازگردند.
حوزه فرهنگی دانشگاه‌ها جای خیال‌پردازی نیست، در واقع با نصب چند بیت شعر، ساختمان فرهنگی دانشگاه، گلستان فرهنگ و ادب نمی‌شود و نیاز به مهندسی‌فرهنگی است.
دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کشور:
1395/10/12-16:46:17
قوه‌قضاییه برنامه‌ مدونی را برای آگاهی‌بخشی به افکار عمومی در دستور کار ندارد
دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی با بیان اینکه متاسفانه قوه‌قضاییه هیچ برنامه مدونی را جهت آگاهی‌بخشی و اطلاع رسانی به افکار عمومی در دستور کار ندارد، گفت: در بسیاری از این گونه موارد مردم به جای اینکه جزئیات این مسائل را از تریبون‌های رسمی نظام جویا شوند، باید چشم به رسانه‌های بیگانه داشته باشند.
مسئول جهاد سازندگی سازمان بسیج دانشجویی کشور به تبیین اقدامات گروه‌های جهادی برای کمک به افراد بی‌پناه و بی خانمان در هوای سرد زمستان پرداخت.
معاون وزیر صنعت در نشست خبری عنوان کرد:
1395/10/12-13:35:29
20 تخلف بالای ۱۰۰ میلیون
معاون وزیر صنعت با تاکید بر اینکه اگر فعالان بازار مسلمانی را فراموش نکنند و از نوسانات ایجاد شده سوءاستفاده نداشته باشند مشکلات جاری به وجود نمی‌آید، گفت: سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان به صورت جدی با سوءاستفاده‌کنندگان از نرخ ارز مقابله می کند.
امروز بر اساس آخرین اطلاعات ایستگاه‌های سنجش آلودگی هوای محیط زیست استان تهران کیفیت هوای تهران در شرایط اضطرار قرار گرفت و به رسم روزهای آلوده در ماه‌های اخیر پیش بینی‌می‌شد که در همین روزها سفری برای ابتکار برنامه ریزی شود.
برای نخستین بار در کهگیلویه و بویراحمد؛
1395/10/12-11:55:7
مستند متفاوت از انتخابات در بویراحمد و دنا + (دانلود)
مستند سیاسی "جمهوریت در جمعه بازار" با هدف آسیب‌شناسی انتخابات در استان کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر انتخابات دهم مجلس شورای اسلامی تولید شده است.
کارشناس مسائل اقتصادی همچنین در خصوص معاونت رسیدگی به امور مناطق محروم بیان کرد: در معاونت ریاست جمهوری دفتری بنام رسیدگی به امور مناطق محروم وجود دارد که وظیفه آن حل مشکلات و معضلات مناطق محروم است و باید این نهاد به مشکلات مناطق محروم رسیدگی کند ولی می بینیم که بجای آن سایر نهاد ها به موضوع مناطق محروم ورود پیدا کرده اند در حالی که متصدی اصلی این امر خود دولت است.
شماره 349 روزنامه آنلاین پنجاه و هفت یکشنبه 12 دی ماه 95 توسط قرارگاه شهید باقری انتشار یافت.
دعوای وزیران در دولت تدبیر؛
1395/10/12-11:20:11
زور وزیر کار با «دستور رئیس‌جمهور» به وزیربهداشت نرسید
با دستور کتبی رئیس‌جمهور درباره قرار گرفتن منابع سهم درمان بیمه کارگران در سازمان تأمین اجتماعی در حسابی جداگانه برای نظارت مستقیم بر این منابع توسط نهاد ریاست جمهوری، اختلافات وزارت بهداشت و وزارت رفاه وارد مرحله تازه‌ای شده است.
روزشُمار شهدای دانشجو؛
1395/10/12-11:4:53
شهید نجفعلی کلامی
روزشمار شهدای دانشجو، به اختصار به زندگی دانشجوی شهیدی که تاریخ تولد و یا شهادتش امروز است می پردازد.
یادداشت قرارگاه شهید احمدی روشن؛
1395/10/12-10:11:46
زنگ خطر بحران دارویی در کشور
دارو به عنوان یک کالای استراتژیک باید به صورت پایدار و باقیمت مناسب در دسترس عموم جامعه قرار بگیرد. این بخش در سال ۹۱ دچار بحران بزرگی گردید و کمبودهای بسیاری در تامین داروی مورد نیاز مردم رخ داد که دلیل اصلی آن وابستگی به واردات در برخی داروهای مهم و حساس و همچنین اتمام ذخایر مواد اولیه برای داروهای تولید داخل بود.
عکس نوشته شماره 295 تولیدی قرارگاه شهید احمدی روشن سازمان بسیج دانشجویی در تاریخ 11 دی 95 منتشر شد.

1395/10/12-9:16:1
عکس/ دعوا نکنید!
مدیر مسئول روزنامه کیهان گفت: درباره فرار بیش از ۶۰ نفر از روزنامه‌نگاران مدعی اصلاحات، وزیر و معاونان دولت اصلاحات و فعالیت‌ آنان در VOA و BBC باید پاسخ داده شود.
معاون فرهنگی بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد ضمن بیان اینکه جلساتی با حضور مسئولین استانی جهت رسیدگی به مشکلات و شناسنامه دار کردن خوابگاه ها برگزار گردید، تصریح کرد: متاسفانه به قول و قرارهایی که گذاشته شد جامه عمل پوشانده نشد.
دبیرکانون مطالعات زنان و خانواده بسیج دانشجویی دانشگاه بجنورد:
1395/10/11-19:12:57
عقیم کردن در حقوق شهروندی
خانم ملاوردی ، برای اینکه جامعه و مردم را از دامن خطرات کارتون خواب ها نجات دهند،عقیم کردن زنان کارتون خواب و گورنشین راپیشنهاددادند...بااین تفاسیر ،اگرخانم ملاوردی با منشور حقوق شهروندی بیشتر آشنا شوند و البته به آن عمل هم کنند،دیگر نه شاهد کارتون خوابی می بودیم و نه دیگر ، عقیم شدن زنان کارتون خواب را ،راه حل مسئله میدانستید.
رئیس سابق سازمان انرژی اتمی با تاکید بر استفاده از اساتید و دانشجویان داخلی در مسئله هسته‌ای، گفت: کسانی که در راس مذاکره بودند گفتند، «ما ترک در دیوار تحریم ایجاد کردیم»، اکنون ما می‌گوییم که «اقتدار را برای ترک واهی شکستید».
حضرت آیت الله خامنه ای یک پیام خطاب به دشمنان را از تریبون نماز جمعه ارسال می کند و آن جمله ای است که شاید حتی برخی از سیاسیون هم در ابتدا داستان آن را متوجه نشده باشند . ایشان می گوید : "احمق ها فکر می کنند ایران هم گرجستان است".
گردهمایی دانشجویان انقلابی و امضای طومار محکومیت فتنه و فتنه گران 88 صبح امروز در سالروز حماسه نهم دی در دانشگاه آزاد اسلامی قزوین برگزار شد.
حجت الاسلام والمسلمین موسوی لارگانی با اشاره به حقوق های نجومی و اختلاس های این دولت گفت: متاسفانه همه ی کارها را به دولت قبل ربط میدهند اما این اختلاس 8000 میلیاردی را کسی نباید دنبال کند.
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایذه بنا به رسالت خود، از شخص فرماندار این شهرستان دعوت رسمی بعمل آورد تا با حضور در برنامه ی مناظره ای که قرار است در روزهای آتی برگزار شود، منطق و استدلال خود در خصوص دفاع از فتنه و فتنه گران ۸۸ را بیان کند.
علی رغم کارشکنی های مکرر مسئولین دانشگاه فرهنگیان یزد؛
1395/10/11-16:30:2
سخنرانی بصیرتی دکتر قدیری ابیانه در سالن شهید علیزاده برگزار می شود
سخنرانی بصیرتی دکتر قدیری ابیانه به همت بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان از ساعت 18 شنبه 11 دی ماه در سالن شهید علیزاده دانشکده پیراپزشکی یزد برگزار می شود.
نامه بسیج دانشجویی 40 دانشگاه استان گلستان به حجت الاسلام محمدیان؛
1395/10/11-15:28:1
پیگیر وقایع و اتفاقات دانشگاه فرهنگیان گلستان باشید
اخبار واصله از دانشگاه فرهنگیان گنبد، حاکی از عدم پایبندی مسئولین استانی دانشگاه به منویات مقام معظم رهبری می باشد. از لغو برنامه 9 دی گرفته تا توقیف دوربین بسیج دانشجویی دانشگاه تنها بخشی از اقدامات مسئولین دانشگاه فرهنگیان در استان گلستان است.
رئیس کمیسیون اصل نود خبر داد:
1395/10/11-13:40:43
تخلف ۳۹۷ مدیر نجومی‌ بگیر
رئیس کمیسیون اصل نود مجلس از بررسی۱۶۷ هزار پرونده فیش‌های حقوق مدیران توسط دیوان محاسبات و احراز تخلف ۳۹۷ مدیر نجومی بگیر خبر داد و گفت:‌ کمیسیون منتظر ارائه گزارش جامع دیوان محاسبات در خصوص فیش‌های نجومی و وام‌های کلان است.
در بخشی از نامه بسیج دانشجویی دانشکده فنی دانشگاه تهران به نمایندگان مجلس آمده است: چرا کمیسیون تلفیق بدون مشورت با وزارت نفت و کمیسیون انرژی، ماده ۵۳ را به برنامه ششم اضافه کرده است؛ یکی از دلایل طراحان این ماده، جذب سرمایه‌ برای توسعه صنعت پتروشیمی در طول برنامه ششم است.
منوچهر متکی در جمع نیروهای انقلابی در بوشهر:
1395/10/11-13:21:38
ذوق زدگی مذاکره با آمریکا تمرکز مذاکره کنندگان را گرفت
وزیر اسبق امور خارجه با بیان اینکه مذاکره با آمریکا یک پروژه ملی برای کشور است نه جناجی گفت: متاسفانه براساس ذوق زدگی با این قضیه به صورت جناحی برخورد کردیم در حالیکه آمریکایی ها برای انجام مذاکره استراتژی داشتند اما ما به دلیل ذوق زدگی تمرکز کافی را نداشتیم.
روزشُمار شهدای دانشجو؛
1395/10/11-13:1:9
شهید محمدرضا احمدی
روزشمار شهدای دانشجو، به اختصار به زندگی دانشجوی شهیدی که تاریخ تولد و یا شهادتش امروز است می پردازد.
امروز در همایش"جنبش مردمی سبز یا کرنش در برابر غرب"؛
1395/10/11-12:11:14
وزیر اطلاعات دولت دهم در دانشگاه علوم پزشکی شیراز سخنرانی می کند
همایش "جنبش مردمی سبز یا کرنش در برابر غرب" در روز شنبه ۱۱ دی ماه ساعت ۱۹ در سالن شهید مطهری (ره) دانشکده پزشکی برگزار می شود.حیدر مصلحی وزیر اطلاعات دولت دهم در این مراسم سخنرانی خواهد کرد.
شماره 348 روزنامه آنلاین پنجاه و هفت شنبه 11 دی ماه 95 توسط قرارگاه شهید باقری انتشار یافت
رئیس اداره زمینی عملیات ستادکل نیروهای مسلح گفت: ما سالیانه بین ۱۵ تا ۲۰ مورد و بعضاً ۳۰ مورد برنامه انفجار و عملیات انتحاری کشف می‌کنیم.
یادداشت قرارگاه شهید احمدی روشن؛
1395/10/11-11:45:56
تعارض قرارداد شرکت پژوسیتروئن با قانون اساسی
مطابق با "بند ۱ و ۶ ماده ۴۴ از فصل نهم اصل ۴۴ قانون اساسی"، هر گونه قراردادی که منجر به "مشخص کردن قیمت‌ها و نحوه تعیین آن در بازار به طور مستقیم و غیرمستقیم گردد" و موجب " تقسیم یا تسهیم بازار کالا یا خدمات بین دو یا چند شخص گردد" ممنوع است!
پشت پرده دعوت عربستان از ایران برای برگزاری دوباره مراسم حج تمتع چیست؟ آیا قرار است برجام دیگری در این عرصه اتفاق بیفتد و سعودی‌ها را از باتلاق خارج کرده و چیزی عایدمان نشود؟
عکس نوشته شماره 294 تولیدی قرارگاه شهید احمدی روشن سازمان بسیج دانشجویی در تاریخ 9 دی 95 منتشر شد.
«روحانی برای به دست آوردن اعتماد دوباره مردم چاره‌ای جز غلبه بر رکود و تورم ندارد اما تورم به سمت افزایش پیش می‌رود».
مسئول شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاههای استان قزوین سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه این هفته قزوین بود.
بازگشت احتمالی تروریست های منطقه جنوب شرق آسیا که در حال حاضر در عراق و سوریه به سر می برند، به نگرانی فعلی مقامات کشورهای جنوب شرق آسیا در سال 2017 تبدل شده است.
نامزد انتخابات ریاست جمهوری کره جنوبی با ابراز تردید از اینکه سامانه پیشرفته موشکی آمریکایی تاد بتواند تهدیدهای کره شمالی را برطرف کند، مخالفت خود را با اجرای این برنامه اعلام کرد.
وزارت خارجه روسیه در واکنش به اقدام دولت اوباما خواستار اخراج ۳۵ دیپلمات آمریکایی شد.
یک مقام وزارت نفت گفت: ترکمنستان تفاهمنامه جدید گازی با ایران را تایید کرد، بنابراین صادرات گاز این کشور به ایران ادامه خواهد یافت .
نیروهای ارتش سوریه توانستند روستای شریفه در حومه شرقی حمص را پس از درگیری‌های شدید با تروریست‌های داعشی آزاد کنند.
روسیه قصد دارد تدابیر تلافی جویانه‌ای را علیه اقدامات جدید رئیس جمهور آمریکا در اعمال تحریم‌های جدید علیه مسکو، اتخاذ کند.
رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس با بیان این که ۲ کشور متخاصم ایران یعنی آمریکا و کانادا تولید کننده اصلی محصولات تراریخته هستند گفت: طی سالهای اخیر میلیون‌ها تن محصول تراریخته بدون ارزیابی مخاطرات وارد کشور شده است.
دبیر مجمع ادوار بسیج دانشجویی درجمع نمازگزارن مسجدآل شیخ؛
1395/10/10-19:20:39
گزافه نیست که بگوییم آن هزینه ای که امت حزب الله در 8ماه فتنه88 پرداخت کرد با هزینه 8سال دفاع مقدس برابری کرد
از جمله این هزینه ها خسارت مالی 230هزار میلیاردی، تشدید تحریم ها، اهانت و هتک حرمت نوامیس مردم، نابودی اموال و جنگ داخلی و شهید شدن بسیاری از بیگناهان بود که گناهی نابخشودنی است...
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور بیله سوار؛
1395/10/10-19:13:10
حماسه 9 دی،نشانی از وحدت ملت و پشتیبانی از رهبری و آرمان های انقلاب و شهدا است
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور بیله سوار در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه شهرستان بیله سوار گفت: ما با گذر زمان هیچ گاه این فتنه را فراموش نخواهیم کرد و حماسه 9 دی برای همیشه در خاطرمان خواهد ماند زیرا که نشانی از وحدت ملت و پشتیبانی از رهبری و آرمان های انقلاب و شهدا است.
از ‌«نجومی‌» تا «شهروندی»؛
1395/10/10-19:7:17
گورخواب‌ها چه سهمی از حقوق شهروندی روحانی دارند؟
دولتمردانی که گاها تصاویر ویلای لواسانشان در شبکه‌های اجتماعی پخش شده گویی کمتر در حوزه کارتن‌خواب‌ها و گورخواب‌ها احساس خطر می‌کنند.
نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی:
1395/10/10-18:59:4
نباید فتنه مانند غباری باعث فراموشی این دستاوردها و توانمندی‌هایمان شود
جلیلی با اشاره به اعتراف سران استکبار ازجمله رئیس‌جمهور ایالات‌متحده آمریکا در خصوص اینکه پنج سال هر آنچه در توان داشتند در سوریه هزینه کردند اما به‌واسطه حضور ایران به موفقیتی دست نیافتند، افزود: این همان گنج عظیمی است که امروز به دست آورده‌ایم و نباید فتنه مانند غباری باعث فراموشی این دستاوردها و توانمندی‌هایمان شود.
دانشجویان انقلابی جهرم در پی اقدامات غیرقانونی یک تشکل دانشجویی از دانشگاه علوم پزشکی این شهرستان درخواست تجمع کردند.
گودرزی نوشت: برخی مسولین در مجلس و دانشگاه و استانداری به خودشان اجازه می دهند که در مراسم نه دی شرکت نکنند و وقاحت رو تا جایی برسانند که از نصب بنر نه دی جلوگیری کنند. باید به این دسته از افراد یک نکته مهم را گوشزد کنیم و آن اینکه در نظام جمهوری اسلامی و بلکه در هر نظام دیگری نمی توان هم مسئول بود هم اپوزیسیون.
دبیر شورای تببین مواضع بسیج دانشجویی شاهرود در نماز جمعه:
1395/10/10-17:29:32
مسئولین با اعمال و رفتار خود آب در آسیاب دشمن نریزند
به گزارش خبرنگار بسیج دانشجویی از شاهرود، به مناسبت حماسه عظیم 9 دی، امیرحسین احمدی، دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شاهرود، سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه این هفته شاهرود بود.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد در خیر آباد ورامین:
1395/10/10-17:23:57
یکی از مصداق های نفوذ همین است که ما را نسبت به آنچه در داخل داریم بی توجه میکند
رضا ابراهیمی در سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه خیر آباد گفت: اگر جلوی حقوق های نجومی گرفته شود وسرمایه آن مدیریت شود شاهد آن خواهیم بود که در منطقه ای مانند خیرآباد کارخانه های تولید اجناس مورد نیاز داخلی احداث می شود که نیروی انسانی و فکری آن را همین مردمان منطقه تامین خواهند کرد.
به همت بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد ضورت گرفت؛
1395/10/10-17:11:31
دیدار با خانواده شهید فتنه 88 با حضور نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد+تصاویر
نماینده ولی‌فقیه در کهگیلویه و بویراحمد به‌ همراه برخی از مسئولان استانی با خانواده شهید «ناصر امیر‌نژاد» از شهدای فتنه ۸۸ دیدار و گفتگو کرد.
زینب صابری
1395/10/10-17:2:23
تولد دوباره انقلاب
در انتخابات سال 88 براندازی نظام از ماه ها یا حتی شاید سالها پیش برنامه ریزی شده بود که با کمک خائنین مملکت قرار بود به ثمر نشیند اما از آنجا که خداوند دشمنان مارا از احمق ترین افراد قرار داده است آنها با توهین به مقدسات این مردم متدین خشم ملت را برانگیختند و چهره و نیت واقعی خود را نمایان ساختند و سیلی محکمی در نهم دی ماه همان سال از مردم خوردند. گویی انقلاب سی ساله ما تولدی دوباره یافت و به یکباره جوان شد و مردم بار دیگر به نظام جمهوری اسلامی ایران رای آری دادند.
مسئول سیاسی بسیج دانشجویی تهران بزرگ در نماز جمعه گچساران:
1395/10/10-16:50:47
وتوی فتنه سیاسی 88 با آرای مردم/ معتقدند انقلاب خوب است اگر به هاشمی ها کار نداشته باشد
مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه تهران: امروز متاسفانه برخی معتقدند انقلاب اسلامی خوب است مادامی که کاری به مهدی هاشمی، فائزه هاشمی و فاطمه هاشمی نداشته باشد.
در پی درگذشت مادر شهید عبدالحمید دیالمه، مسئول سازمان بسیج دانشجویی پیام تسلیت صادر کرد.
عضو شورای عالی امنیت ملی، فتنه جدید را تحقیر توانمندی‌های ملی دانست و بیان داشت: محدود کردن توان داخلی به ساخت آبگوشت بزباش و آوردن شرکت‌های اتریشی برای کترینگ قطارها و ... تحقیر توانمندی داخلی است.
گنجی نوشت: در سالگرد حماسه نهم دي‌ماه از زواياي مختلف به موضوع فتنه و پيامدهاي آن پرداخته مي‌شود، اما كمتر به نحوه و سطوح مواجهه رهبري با سران فتنه مطلب جمع‌بندي شده‌اي ارائه شده است.
نامه بسیج دانشجویی دانشگاه امیرکبیر به رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام
1395/10/10-1:15:4
آقای هاشمی! در خاطراتتان درباره ظلم‌های رقم خورده در حق نظام در سال ۸۸ هم بنویسید
بسیج دانشجویی دانشگاه امیر کبیر طی نامه‌ای به اکبر هاشمی رفسنجانی تاکید کرد: در خاطراتتان بنویسید که از چند ماه قبل از انتخابات، عده‎ای در داخل و خارج مدام در بوق احتمال تخلف دمیدند تا اذهان را به سمت ادعای باطل تقلب منحرف کنند.
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: اینکه ظریف اعلام کرده است که در مورد کری اشتباه کردیم و نباید اعتماد می کردیم، متاسفانه حقیقت تلخی است که وجود دارد و ظریف این حرف را زده است.
جمعی از دانشجویان به‌ عنوان سخنرانان پیش از خطبه‌های نمازجمعه این هفته(10 دی ماه) در شهرهای استان فارس به بیان مطالبات و دیدگاه های خود می پردازند.
سجاد بدواز، دانشجوی بسیجی دانشکده علوم قرآنی ایلام سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه این هفته ایلام خواهد بود.
بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه های گنبد در پی پایین کشیده شدن بنر 9دی:
1395/10/10-0:37:43
جمع آوری بنر حماسه 9دی توسط رییس دانشگاه فرهنگیان نابخردانه بود
در روزهای گذشته شاهد پایین کشیدن بنر گرامی داشت 9 دی در دانشگاه فرهنگیان گنبد کاووس از سوی برخی از مسئولین استانی بودیم.همچنین عدم نصب پوسترها وتراکتهای مربوط به نهم دی دربرخی ازدانشگاههای دیگر شهرستان به بهانه سیاسی بودن آن ازدیگراعمال نابخردانه بود.
خسروی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور زنجان:
1395/10/10-0:20:23
موجبات حضور نمایندگان تشکلهای انقلابی را در پیش از خطبه های نماز جمعه فراهم کنید
خسروی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور زنجان، اظهار داشت: از شما امام جمعه محترم تقاضا داریم در پاسخ به در خواست رهبر انقلاب که قطعا خیر و برکات فراوانی در این حرکت نهفته است لبیک گویید و موجبات حضور نمایندگان تشکلهای انقلابی را در پیش از خطبه های نماز جمعه فراهم کنید.
فرمانده سپاه استان البرز؛
1395/10/10-0:11:49
فتنه ۸۸ قوی ترین شکل توطئه دشمن پس از انقلاب بود
فرمانده سپاه استان البرز با تاکید بر اینکه فتنه ۸۸ قوی ترین شکل توطئه دشمن پس از انقلاب بود، گفت: در جنگ تحمیلی دشمن مشخص بود اما در این جریان، کسانی فتنه ایجاد کردند که از بدنه نظام بودند و در این میان بصیرت نقش بسیار مهمی داشت.
اندر احوالات سیاسی بازی های اخیر مسئولین دانشگاه و برخوردهای دوگانه با فعالیت تشکل های دانشجویی؛
1395/10/9-16:6:29
مسئولین دانشگاه فرهنگیان یزد، دم خروستان را باور کنیم یا قسم حضرت عباستان را ؟
مسئولین دانشگاه فرهنگیان در ماه های اخیر کاملا بر خلاف توصیه ها و سخنان رهبر انقلاب فعالیت کرده اند و با تشدید فعالیت های سیاسی، دانشگاه را‌ از رسالت اصلی خود دور کرده اند.
مسئول جهادسازندگی بسیج دانشجویی:
1395/10/9-15:41:17
بجای انتشار پست در فضای مجازی همت جهادی برای گورخواب ها نیاز است
مسئله کارتون خوابی یک موضوع جدید و اتفاقی تازه محسوب نمی شود، سالهاست که این موضوع متاسفانه گریبان گیر شهرهای بزرگ شده وگروه های جهادی درحال بررسی میدانی مشکلات کارتن خواب ها و به طور ویژه گورخواب های نصیرآباد هستند.حل این معضلات با اداي رفتارهاي سطحي و ساختگي هم نوع دوستی، انتشار خبر و چند پست در فضای مجازی صورت نمي گيرد.بجای بروز اين دست رفتارها و یا حتي عکس گرفتن با محرومین، باید دستشان را گرفت.
کیخا گفت: تصویر اول، بهانه تقلب و اعتراض و اغتشاش بود که با استناد به سخنان «عفت مرعشی» همسر آقای هاشمی رفسنجانی در روز انتخابات انجام شد؛ او گفته بود اگر موسوی رأی نیاورد، بدانید که تقلب شده و مردم به خیابانها بریزند؛ آفرین به این سطح منطق و تحلیل و سواد!!!!
در ادامه عهد نامه پانصد تشکل دانشجویی؛
1395/10/9-13:34:45
هر جوان انقلابی جمله ای به رهبر معظم انقلاب بنویسد
پانصد تشکل دانشجویی در عهدنامه ای با رهبر معظم انقلاب، سالروز نهم دی را خدمت ایشان تبریک گفته و اعلام کردند جوانان انقلابی با تمام وجود از انقلاب و نظام دفاع خواهند کرد. حال هر جوان انقلابی یک جمله زیبا به رهبری بنویسد و ولایتمداری خود را نشان دهد.
بیانیه تجمع‌کنندگان بزرگداشت هفتمین سالروز یوم ­الله نهم دی:
1395/10/9-13:18:19
یوم‌الله 9 دی روز نفوذناپذیری و ولایت مداری ایرانیان است/ فتنه و فتنه‌گران از خطوط قرمز نظام هستند
در بیانیه تجمع‌کنندگان بزرگداشت حماسه 9 دی آمده است:‌ ما شرکت­‌کنندگان در این تجمع همچون مقتدای خود که فرمود «روی مسئله‌ فتنه حسّاسم»، همواره فتنه و فتنه­ گران را از خطوط قرمز نظام می‌دانیم.
تولیت آستان رضوی گفت: 9 دی روز پایان یافتن زهر فتنه با پادزهر بصیرت و تجدید میثاق با ولایت بود، زیرا همه مردم به معنای واقعی کلمه از همه اقشار با توجه به احساس مسئولیتی که می‌کردند در حماسه 9 دی با تولی نسبت به حق و تبری از دشمنان و برای دفاع از انقلاب و نظام اسلامی در صحنه حضور یافتند.
مسئول بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد در جمع دانشجویان دانشگاه فرهنگیان یاسوج:
1395/10/8-17:30:19
حصر سران فتنه ربطی به 88 نداشت/ بین اصلاح طلبی و برانداز طلبی تفاوت قائلیم/خستگی مردم از 8 ماه فتنه انگیزی
مسئول بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه قضیه حصر سران فتنه ربطی به ماجرای سال 88 نداشته، تاکید کرد: حصر مربوط به یک سال بعد یعنی بهمن 89 می باشد که فتنه گران با پیام دادن به شورشیان سوریه و اعلام همکاری خواهان سرنگونی نظام بودند.
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان تهران:
1395/10/8-17:21:21
خواص بی‌بصیرت را به بصیرت دعوت می‌کنیم
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان تهران در بیانیه‌ای نوشت: خواص بی‌بصیرت را دعوت به بصیرت می‌کنیم تا مبادا فریب سراب گفتمان شکست‌خورده و پوسیده لیبرال سرمایه‌داری غرب را بخورند.
معاون سیاسی سازمان بسیج دانشجویی:
1395/10/8-17:10:57
مرور فتنه ۸۸ عظمت انقلاب را به ما می‌فهماند
معاون سیاسی سازمان بسیج دانشجویی گفت: مرور فتنه ۸۸ عظمت انقلاب را به ما می‌فهماند؛ چرا که تمام جهان دست به دست هم داد تا انقلاب را از بین ببرند، اما نتوانستند.
شماره 346 روزنامه آنلاین پنجاه و هفت روز سه شنبه 8 دی ماه 95 توسط قرارگاه شهید باقری انتشار یافت
با کارشکنی شخص رئیس دانشگاه و به اتمام رساندن همایش قبل از ساعت مقرر:
1395/10/8-15:13:45
مسئول سازمان بسیج دانشجویی کشور به سخنرانی خود در دانشگاه آزاد پرند نرسید! /همایش دانشجویی یا دادگاه محاکمه؟ + عکس
کیوان صائب رئیس دانشگاه آزاد اسلامی پرند با اتمام همایش امروز دانشجویان بسیجی قبل از ساعت مقرر باعث شد تا داود گودرزی مسئول سازمان بسیج دانشجویی کشور به سخنرانی خود در این دانشگاه نرسد.
قاضی‌ زاده‌ هاشمی در همایش 9 دی در دانشگاه شیراز گفت:فتنه ۸۸ برای ساقط کردن گفتمان انقلاب اسلامی شکل گرفت و نباید وابسته به غرب باشیم چرا که آمریکا هیچ زمانی جز سقوط گفتمان امام خمینی را دنبال نمی‌کند.
محمد هادی ایزدی
1395/10/8-11:29:24
بررسی حقوقی اتفاقات و جریانات سال ۸۸
آشوب گران از زیر سوال بردن برخی از اصول قانون اساسی واهانت به مقام معظم رهبری وحتی توهین به مقدسات مذهبی نیز کوتاهی نمیکردند درحالی که رهبران آنهابا سکوت خود مهر تائید برعملکردشان میزدند.
جانشین سازمان بسیج مستضعفان:
1395/10/8-11:20:44
فتنه 88 همچون فتنه های صدر اسلام بود
جانشین سازمان بسیج مستضعفان گفت: فتنه ۸۸ فتنه عمیق و بزرگی علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی و ملت ایران بود که شبیه آن در تاریخ انقلاب اسلامی وجود نداشته و تنها در صدر اسلام نظیر آن رخ داده لذا امروز وقتی ریشه های آن را بررسی می کنیم خواهیم دید که تمام این فتنه ها با هدف دشمنی در برابر اسلام است.
پانصد تشکل دانشجویی در نامه ای به محضر مبارک مقام معظم رهبری:ین روزها یادآور شور و حماسه­ ی بزرگ دیگری است که درآن لطف خداوند بر جان و جسم فرزندان شما تجلی نموده و آنها را سربلند کرد. حماسه­ ای که بار دیگر قدرت ایمانی مردم انقلابی را نمایان ساخت و خط بطلانی بر دسائس شوم روبه­ صفتان عالم کشید.
بسیج دانشجویی دانشگاه های کرمانشاه برگزار می کند؛
1395/10/8-10:32:54
نشست "۹ دی روز بصیرت و میثاق با ولایت" با سخنرانی فریدون عباسی دوانی
بسیج دانشجویی دانشگاه های رازی، صنعتی و پیام نور نشست بصیرتی در روز نهم دی ماه روز بصیرت و میثاق با ولایت و با سخنرانی فریدون عباسی دوانی برگزار می کند.
روزشُمار شهدای دانشجو؛
1395/10/8-10:30:15
شهید علی اکبر بادپا همدانی
روزشمار شهدای دانشجو، به اختصار به زندگی دانشجوی شهیدی که تاریخ تولد و یا شهادتش امروز است می پردازد.
قرارگاه شهید احمدی روشن؛
1395/10/8-10:10:13
از اشرافیت تا شفافیت
تفکر اشرافیت با انقلاب اسلامی ریشه‌کَن نشد و بعد از انقلاب، صرفاً لباس انقلابی بر تَن کرد.اشرافیت، بهره بیشتر از امکانات را حق خود می‌داند! اشرافیت، اعتقاد دارد حقوق‌های نجومی حق اوست و نه تخلف! چون پذیرفتن مسئولیت را مِنَتی بر سر ملت می‌داند! همه نجومی‌بگیران، اعتقاد دارند که حق آنان همین حقوق نجومی است!
با احتساب روزهای وزارت دانش آشتیانی و تغییراتی که در پست های این وزارتخانه اتفاق افتاده است، به صورت میانگین هر ۷ روز یک تغییر در پست های این وزارتخانه انجام شده است.
عکس نوشته شماره 292 تولیدی قرارگاه شهید احمدی روشن سازمان بسیج دانشجویی در تاریخ 7 دی 95 منتشر شد.
مسؤول مرکز مطالعات استراتژیک ابوذر با اشاره به توجه محسوس سیاستمداران آمریکایی به مساله جنگ نرم، گفت: اهداف کشور مهاجم در راستای جنگ نرم بدون شلیک گلوله در سرزمین هدف پیاده‌سازی می‌شود‌.
در بخشی از این نامه آمده است: "حضرتعالی با شخصیت آقای دکتر فریدون عباسی آشنا هستید آن صفاتی که به آقای دکتر مطهری برشمردید در آقای دکتر عباسی هم یافت می شود."
سازمان توسعه تجارت شرایط واردات دسته بیل و کلنگ خراطی از چهار کشور روسیه، آذربایجان، اوکراین و گرجستان را به گمرکات اعلام کرد .
دبیرکل جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی گفت: عده‌ای با ظاهرنمایی مبارزه با فساد به دنبال انحراف اذهان عمومی از شاه دزدان اصلی به سمت مباحث حاشیه‌ای هستند، در حالی که فساد سرمایه‌های اجتماعی نظام اسلامی را هدف گرفته و به دنبال ناامید کردن مردم است.
رئیس سابق سازمان انرژی اتمی کشور با اشاره به اینکه درسال 88 عده ای فریب خوردند و جریان ضد دیانت و ضد انقلاب به صورت سازمان یافته مسائل را هدایت کردند، اظهار داشت: دشمنان نظام و اسلام سعی داشتند با فریب مردم را به خیابان ها بکشانند و استفاده ببرند.
در نشست خبری شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان تهران؛
1395/10/7-14:37:0
دهقانی:هرچه ضربه خورده‌ایم از خودی‌های بی‌بصیرت بوده‌است/رضایی:اکثر تحریم‌ها به‌خاطر فتنه 88 بود
نشست خبری پیرامون گرامیداشت سال‌روز حماسه 9 دی با حضور اعضاء شورای تبیین بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان تهران برگزار شد.
نماینده سابق مجلس شورای اسلامی با انتقاد از تاکید رئیس‌جمهوری بر استفاده از ظرفیت‌های برجام گفت: هیچ‌گونه ظرفیتی در برجام برای توسعه کشور وجود ندارد.
چرا مسوولان نالائق دانشگاه هنر اصفهان سهل انگاری و اهمال خود در به وجود آمدن این برنامه ننگین را قبول نکرده و تنها سخن از مجازات دانشجویان به زبان می آورند؟
رئیس ستاد بزرگداشت حماسه ۹ دی با بیان اینکه ۹ دی روز محاکمه فتنه گران بود ،گفت: شعار هفتمین سالگرد حماسه ۹ دی، «نهم دی تجلی بصیرت، ولایت مداری و نفوذناپذیری مردم ایران» است.
در نامه سرگشاده بسیج دانشجویی دانشگاه سمنان آمده است: که اقداماتی همچون ریختن بتن درقلب راکتور اراک،تقدیم قراردادهای پروپیمان داخل کشور به پیمانکاران خارجی وبه تبع آن رکود در بخشهایی از صنعت تولیدی کشورچه آسیب های جدی ای هستند که رفع آنها انرژی وفرصت فراوانی را از دولت آتی خواهد گرفت.
مدیر مسئول روزنامه کیهان گفت: نمی‌دانیم چه‌کسی طرح تقلب در انتخابات ۸۸ را به ایران منتقل کرد اما هاشمی از افرادی بود که اولین بار موضوع را مطرح کرد.
قوای سه گانه مجریه ، مقننه و قضائیه به افرادی که مصداق نا اهلان و نا محرمان می باشند و تنها راه حل مشکلات کشور را تبعیت از دشمنان می دانند اجازه ورود به میدان های مسئولیتی در نظام اسلامی را ندهند.

1395/10/7-12:30:13
9 دی
یک رسانه معتبر غربی گزارش داده که دولت آمریکا با هماهنگی آژانس‌های مسافرتی از شبکه‌های اجتماعی مسافران خارجی متقاضی سفر به این کشور اطلاعات جمع آوری و از آنها جاسوسی می‌کند.
بعد از گذشت 4 روز از شروع ماه و عدم پرداخت حقوق فرهنگیان، پیشنهاد می شود که اگر وضعیت معلمان برای شما و مشاورانتان مهم است و در اولویت شرمساری!!! قرار می گیرد، حقوق آنها را پرداخت کنید.
فرمانده کل سپاه پاسداران، سردار نجات را به عنوان جانشین سازمان اطلاعات سپاه منصوب کرده است.
پدر شهید احمدی روشن گفت: متاسفانه آنچه که امروز اجرا نمی شود دستور آقا است. ما باید حرف هایمان را در مقابل اشتباهات دولت بدون تقیه بزنیم. اگر قرار باشد حرف نزنیم مجددا استکبار جهانی سوار گرده ما می شود.
شماره 345 روزنامه آنلاین پنجاه و هفت روز سه شنبه 7 دی ماه 95 توسط قرارگاه شهید باقری انتشار یافت
30 دفتر بسیج دانشجویی ایلام درپی عدم حضور استاندار در بزرگداشت 9 دی:
1395/10/7-11:28:0
بی اعتنایان به حادثه 9 دی هم طراز خائنینی چون بنی صدر و موسوی قرار خواهند گرفت
مسئولینی که به برکت خون شهدا بر مسند قدرت نشسته اند اگر به حماسه مردمی 9 دی و فتنه 88 اعتقادی ندارند به جلسات سنگین و کلاس های ضمن خدمت خود برسند وبا حرف پراکنی و مصاحبه درتنور دشمن هیزم نیندازند وبدانند به زودی درصف خائنینی چون رجوی ها بنی صدر ها و موسوی ها قرارخواهندگرفت.
روزشُمار شهدای دانشجو؛
1395/10/7-11:15:43
شهید خداکرم درخش
روزشمار شهدای دانشجو، به اختصار به زندگی دانشجوی شهیدی که تاریخ تولد و یا شهادتش امروز است می پردازد.
مسئول جهاد سازندگی بسیج دانشجویی تهران بزرگ:
1395/10/7-10:56:19
آغاز فعالیت مشترک گروه‌های جهادی تهران با موضوع آسیب‌های اجتماعی
مسئول جهاد سازندگی بسیج دانشجویی تهران بزرگ گفت: فعالیت مشترک گروه‌های جهادی تهران با موضوع آسیب‌های اجتماعی به زودی آغاز می‌شود.
مدیر مسئول روزنامه کیهان ضمن تأکید براینکه ۹ دی ایستگاه پایانی فتنه ۸۸ بود، گفت: درگیری‌ ما با آمریکا ماهوی است و مادامی که با اسلام ناب در حاکمیتی که داریم و آمریکا بر خوی استکباریش تأکید دارد این درگیری ادامه دارد.
بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تهران:
1395/10/7-10:37:42
نقش پررنگ فتنه‌گران در نوشتن نامه به ترامپ/ نباید با انفعال مجدد اجازه امیدواری به عناصر ضد انقلاب داد
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تهران با اشاره به نامه عناصر معاند به ترامپ، ضمن محکوم کردن این اقدام، خواستار برخورد و موضع گیری سریع طیف‌های سیاسی، دولت، رسانه ملی و نهادهای امنیتی با این موضوع شد.
قرارگاه شهید احمدی روشن؛
1395/10/7-10:28:13
بیاییم با حقوق خود بیشتر آشنا شویم
حداقل انتظار مردم از یک رییس جمهور حقوقدان چه می‌تواند باشد، جز اینکه قراردادهای داخلی و خارجی و مقررات کشور به گونه‌ای تدوین و تفسیر شوند که به نفع مردم تمام شود. آقای رییس جمهور به فراخور اهمیت مسایلی از این دست، پیامکی را به مردم ارسال کرده‌اند و از مردم خواسته‌اند با حقوق خود آشنا شوند و قدرتمندانه آن را پاس بدارند اما آنچه در این پیام مبهم است، تعریف حقوق مردم است.
عکس نوشته شماره 291 تولیدی قرارگاه شهید احمدی روشن سازمان بسیج دانشجویی در تاریخ 6 دی 95 منتشر شد.

1395/10/6-16:0:11
روزنامه 57 آنلاین
شماره 344 دوشنبه 6 دی ماه 95 توسط قرارگاه شهید باقری انتشار یافت
در انزجار از فتنه و فتنه گران؛
1395/10/6-15:45:4
تجمع انقلابیون دانشگاه شاهد برگزار خواهد شد
دانشجویان دانشگاه شاهد به مناسبت سالروز 9 دی و در انزجار از فتنه و فتنه گران، در این دانشگاه تجمع خواهند کرد.
سالهای پس از انقلاب، مشحون از این دست اندازیها و فتنه گری ها در برابر نظام مردمی جمهوری اسلامی ایران بوده که به گواه تاریخ و به اذعان دشمنان، هیچگاه یارای مقابله با ایستادگی نظام و افزایش قدرت داخلی منطقه ای ایران را نداشته است.
دولت کنونی نتوانسته است بخش عظیمی از مطالبات توده‌های مردم را اقناع کند و آن‌ها راضی نگه‌دارد‌ و برای رسیدن به اهداف خود ممکن است به کشف شعارهای جدید انتخاباتی "نگذاشتند" روی بیاورد.
بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شهرستان جیرفت:
1395/10/6-13:18:19
اختلاس دانشگاه علوم پزشکی در کنار محرومیت بهداشت و درمان مناطق جنوب چگونه توجیه می شود؟
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شهرستان جیرفت با صدور بیانیه ای اعلام کرد:اختلاس دانشگاه علوم پزشکی در کنار محرومیت بهداشت و درمان مناطق جنوب چگونه توجیه می شود؟
تحصن بیش از صد نفر دانشجویان دندان پزشکی در اعتراض به مشکلات اساسی تنها کلینیک آموزشی دندانپزشکی در استان بوشهر شکل گرفت.
موسوی نیا تاکید کرد:لاجرم ملت ایران پتانسیل انقلابی خویش را مصروف زایل ساختن فتنه تئوریزه شده ایی کردند که با ادله ناقص و بی اساس عده ای به ظاهر منورالفکر سر برآورده بود و اتفاقا چه خوب منهدمش ساختند.و حرکتی که تایید قاطبه مردم ایران بود صورت گرفت و فتنه گران خجل و روسیاه و در عین خفت از صحنه بیرون رانده شدند.
مسئول بسیج دانشجویی استان بوشهر:
1395/10/6-11:54:32
مراسم دانشجویی بزرگداشت 9 دی با حضور بیژن نوباوه برگزار خواهد شد
مسئول بسیج دانشجویی استان بوشهر گفت: به مناسبت گرامیداشت حماسه 9 دی، مراسمی به همت بسیج دانشجویی و با حضور بیژن نوباوه، مسئول روزنامه عصر ایرانیان و نماینده سابق مردم تهران در مجلس برگزار خواهد شد.
به همت بسیج دانشجویی دانشکده علوم قرآنی میبد برگزار شد؛
1395/10/6-11:49:19
کرسی آزاد اندیشی با موضوع "فضای مجازی و شبکه های اجتماعی" + تصاویر
کرسی آزاد اندیشی با موضوع "فضای مجازی و شبکه های اجتماعی" به همت بسیج دانشجویی دانشکده علوم قرآنی میبد در محل این دانشکده برگزار شد.
قائم مقام جبهه پایداری با بیان اینکه ۹ دی جبران تلخی‌های فتنه بود، گفت: شرکت حداکثری مردم در انتخابات فرصت بسیار خوبی بود که با فتنه از بین رفت و این از تلخی‌های فتنه بود.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه دولتی استهبان:
1395/10/6-11:27:3
نخبگان و خواص برای تاثیر گذاری و روشنگری باید خود را به جامعه و مردم نزدیک کنند
فردین کریمی گفت:حب مردم به اهل بیت (ع) و باورهای دینی و اعتقادی مردم و همچنین حب مردم نسبت به حاکمیت و نظام و روشن شدن دست های پشت پرده این فتنه باعث شد این حماسه رقم بخورد.
وطن‌فروشی در حد تام و تمام؛
1395/10/6-10:11:32
وقتی ضدانقلاب کاسه‌لیس ترامپ می‌شود
تحریم‌های سخت‌تر علیه بخش‌هایی در ایران، تعامل نکردن با جمهوری اسلامی ایران و استفاده از همه ابزارهای برای مقابله با فعالیت‌های منطقه‌ای ایران از جمله خواسته‌های امضاکنندگان نامه ضدانقلاب به دونالد ترامپ است.
وزیر بهداشت روز گذشته طی اظهارنظری عجیب و جنجالی گفت: ۱۲ سال پیش سلامت مردم را دست یک بنگاه اقتصادی داده و آن را در وزارت رفاه قرار دادند و بعد اسم آن را رفاه گذاشتند، ولی بنده معتقدم حیف اسم رفاه که برای این وزارتخانه انتخاب کردند.
مطالبه دانشجویان کرمانشاهی از رئیس دانشگاه رازی:
1395/10/5-20:12:58
معاون فرهنگی دانشگاه رازی کرمانشاه پاسدار اصول اسلامی باشد
چند هزار دانشجوی دانشگاه رازی کرمانشاه به‌دنبال رفتار توهین‌آمیز در این دانشگاه که به مقدسات دینی شده است، در نامه‌ای خطاب به رئیس این دانشگاه خواستار انتصاب فردی به‌عنوان معاونت فرهنگی شدند که پاسدار اصول اسلامی و اخلاقی باشد.
مدیر اندیشکده مطالعات حاکمیت و سیاست‌گذاری:
1395/10/5-19:22:11
برجام دولت مستعجل بود
مدیر اندیشکده مطالعات حاکمیت و سیاست‌گذاری برجام را دولت مستعجل توصیف کرد که زود به پایان رسید و گفت: سکوت نیروهای انقلابی ما را مجبور به پذیرش تعهداتی کرد که تا سال‌ها تاوان آن‌ را باید پس دهیم.
حاجی دلیگانی:
1395/10/5-15:35:36
رشد اقتصادی 7/4 درصد واقعی نیست
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با بیان اینکه سرمایه گذاری یکی از شاخص های رشد اقتصادی محسوب می شود، گفت: سرمایه گذاری در سال گذشته منفی 15 و در سه ماه اول امسال منفی 10 بوده بنابراین رشد اقتصادی در کشور نداشتیم و دولت اطلاعات واقعی به مردم نمی دهد.
با موضوع «از فتنه دیروز تا نفوذ امروز» صورت می‌گیرد
1395/10/5-15:22:7
فردا؛ سخنرانی شریعتمداری در دانشگاه امام صادق(ع)
همایش «از فتنه دیروز تا نفوذ امروز» فردا با سخنرانی مدیرمسئول روزنامه کیهان در دانشگاه امام صادق(ع) برگزار می‌شود.
به همت بسیج دانشجویی دانشگاه امیرکبیر
1395/10/5-15:17:26
یادواره شهید «مهدی نوروزی» در حوزه هنری برگزار خواهد شد
یادواره شهید مهدی نوروزی در حوزه هنری به همت بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار خواهد شد.
در پی جریمه ۳هزار میلیارد تومانی برند مشهور لوزام خانگی کره‌ای به‌دلیل تخلفات گمرکی، وزیر صنعت با ارسال نامه‌ای به کرباسیان رئیس‌کل گمرک خواستار اقدام فوری برای لغو این جریمه شد.
تولیت آستان قدس رضوی گفت: آنچه که می‌تواند راه‌گشای کشور باشد اقتصاد مقاومتی است و آن نیز در گروی سامان‌دادن به نظام پولی و بانکی، واردات و صادرات و نظیر آن است.
روزشُمار شهدای دانشجو؛
1395/10/5-14:51:37
شهید سلیم نوعی اقدم
روزشمار شهدای دانشجو، به اختصار به زندگی دانشجوی شهیدی که تاریخ تولد و یا شهادتش امروز است می پردازد.
۵۶ بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان در نامه‌ای سرگشاده خطاب به روحانی، پیرامون وعده‌های معیشتی دولت به معلمان، اعلام کردند: بنظرتان چند ماه دیگر باید بگذرد تا معوقات اندک حقوق دانشجو معلمان پرداخت شود؟ باور کنید صفرهای حقوق معوق این عزیزان، خیلی زیاد نیست!
با حضور استاندار و فرمانده سپاه استان برگزار شد؛
1395/10/5-13:27:34
جلسه پشتیبانی از اردوهای جهادی و تجلیل از دانشجویان جهادگر
جلسه پشتیبانی از اردوهای جهادی و تجلیل از دانشجویان جهادگر با حضور استاندار و فرمانده سپاه استان و مسئول بسیج سازندگی استان و سایر مدیران دستگاههای اجرایی و دانشگاهها و تعدادی از دانشجویان جهادگر در سالن جلسات استانداری سمنان برگزار شد.
مسئول بسیج علوم پزشکی ایران:
1395/10/5-13:26:35
سخنرانی حسینی در دانشگاه علوم پزشکی ایران
تقوی از برگزاری ویژه برنامه نه دی در دانشگاه علوم پزشکی ایران با حضور سید محمد حسینی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دولت نهم خبر داد.
نماينده تشکل انجمن اسلامي تحکيم وحدت دانشگاه آزاد شهرکرد قبل از خطبه هاي نماز جمعه اين هفته به نقش دانشجويان انقلابي در بيان مطالبات و پيگيري مشکلات و کمبودها و همچنين نقد جدي مديريت استان اشاره کرد.
عکس نوشته شماره 289 تولیدی قرارگاه شهید احمدی روشن سازمان بسیج دانشجویی در تاریخ 4 دی 95 منتشر شد.
قرارگاه شهید احمدی روشن؛
1395/10/5-11:20:51
چه مجلسی در راس امور است؟
مجلس شورای اسلامی تاکنون بارها و در دوره‌های مختلف در برابر مطالبه عمومی مردم مقاومت کرده است! به‌طور مثال طرح نظارت بر عملکرد‌ نمایندگان در مجلس هشتم، با تاکید فراوان رهبر انقلاب و پس از ۱۵ ماه در حالی تصویب شد که نیمی از نمایندگان در زمان رای گیری آن شرکت نکردند!
سیدصادق سادات حسینی
1395/10/4-16:54:40
در نقدسرمقاله‌ای پر از بوی سکولاریسم!(بخش1)
متاسفانه امروز در دانشگاه شاهد قلم ها و بیان هایی هستیم که سعی در جداسازی بعد تعقل از دین دارند، تعقل را ورای دین میدانند و دین را صرفا برای خانه و معنابخشی زندگی و از این قبیل دیدگاه های سکولارانه محدود میکنند و البته این داستان سر دراز دارد و نه امروز....
بیانیه مشترک جامعه اسلامی و بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کرمان؛
1395/10/4-16:19:42
جناب انصاری شما از قانون اساسی دم می زنید که در فتنه ۸۸ آن را زیر پا گذاشتید
جامعه اسلامی دانشجویان و بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کرمان با صدور بیانیه ای مشترک اعلام کردند: جناب انصاری شما از قانون اساسی دم می زنید که در فتنه ۸۸ آن را زیر پا گذاشتید.
به مناسبت سالروز حماسه 9 دی؛
1395/10/4-16:13:50
بیانیه 12 تشکل بسیج دانشجویی استان اردبیل صادر شد
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه های اردبیل در بیانیه خود تأکید برخی افراد بر رفع حصر سران فتنه را خلاف تدابیر اتخاذ شده از سوی شورای عالی امنیت ملی کشور و مصالح کلی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دانسته و می افزاید: مطالبه ی بر حق ملت شریف ایران، محاکمه ی عادلانه و به دور از اغراض سیاسی سران فتنه است.
سجاد حیدری
1395/10/4-14:57:15
اسلام تحجر یا اسلام لائیک؟!
حیدری نوشت: ماشین جنگی استکبار به دژ مستحکمی بنام «تفکر انقلابی و انقلابی‌گری» برخورد کرده و در حلب و موصل در حال احتضار است.
در دانشگاه علوم پزشکی بیرجند؛
1395/10/4-13:54:39
مراسم بزرگداشت 9 دی، با سخنرانی علیرضا زاکانی برگزار می شود
مراسم بزرگداشت 9 دی، چهارشنبه 8 دی ماه ساعت 19:30 با سخنرانی دکترعلیرضا زاکانی نماینده سابق مجلس درمحل سالن آمفی تئاتر دانشگاه علوم پزشکی بیرجند برگزار می شود.
سرلشکر جعفری در همایش سپاه حفاظت هواپیمایی:
1395/10/4-13:41:14
تماس‌هایی میان عربستان و اسرائیل برای ناامن کردن ایران برقرار است
فرمانده کل سپاه گفت: از اهداف دشمنان به مخاطره انداختن امنیت در بخش هوایی ایران بود اما سپاه با تلاش خود دشمن را ناامید کرده است.
مطالبه همیشگی دانشجویان ضرورت توجه به جنبش دانشجویی از سوی مسئولان است اما متاسفانه مسئولان امروز بهای لازم را به جنبش های دانشجویی نمی دهند.باید مسئولان سعه صدر خود را در خصوص انتقاد دانشجویان بالا ببرند و از انتقاد نهراسند.
دانشجویان دانشکده علوم قرانی با سماجت تمام با معاونت توسعه دانشگاه علوم قرانی کشور و امام جمعه ایلام دیدار کردند و خواستار حفظ دانشکده در ایلام شدند، اما همچنان بلاتکلیفند. سرانجام با اصرار دانشجویان، معاون توسعه و پشتیبانی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم نتیجه تصمیم گیری قطعی در این خصوص را به چهارشنبه آینده مورخ 8 دی ماه موکول کرد.
با وجود کارشکنی‌های دانشگاه سیستان و بلوچستان و لغو سخنرانی حسن عباسی در این دانشگاه، وی سه‌شنبه هفتم دی‌ماه به زاهدان خواهد آمد.
8 دانشجوی بسیجی دانشگاه های استان فارس در تریبون قبل از خطبه های نماز جمعه نقاط مختلف استان به بیان مطالبات و دیدگاه های خود پرداختند.
بیانیه بسیج دانشجویی دانشکده علوم قرآنی شیراز در رابطه با تمدید تحریم ها و نقض برجام؛
1395/10/2-22:28:57
پاسخ به نقض عهدهای آشکار آمریکا مطالبه جدی ملت است
بسیج دانشجویی دانشکده علوم قرآن در رابطه با تمدید تحریم ها و نقض برجام با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد: نظر به تمدید ۱۰ ساله تحریم‌های کنگره آمریکا علیه ایران که بدون امضای رئیس جمهور وقت، رسمی شد و مهر تاییدی دیگر بر ذات کثیف و بدعهد آمریکا بود؛ صراحتا می‌توان اذعان داشت اهداف مورد نظر از مذاکرات و توافق برجام محقق نشده است.
دبیر قرارگاه احمدی روشن خراسان جنوبی گفت: حضور میلیونی مردم در مراسم در 9 دی مشت محکمی بر دهان فتنه گران و حامیان آنها بود.
نامه سرگشاده بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد مشهد‌؛
1395/10/2-21:59:37
۱۷۰ روز از موضوع حقوق‌های نجومی گذشت/برخورد مناسبی هنوز انجام نشده است
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد مشهد مقدس نسبت به موضوع عدم برخورد در قبال موضوع حقوق‌های نجومی واکنش نشان داد.
پنجشنبه شب جلسه جمع بندی نشست سراسری مسئولین بسیج دانشجویی کشور در مجتمع فرهنگی 13 آبان برگزار شد،در انتهای مراسم داوود گودرزی مسئول سازمان بسیج دانشجویی سخنرانی کرد.
رئیس سازمان بسیج دانشجویی با بیان اینکه دانشگاه محل تضارب آرا و آزادی واقعی است نه آزادی براندازی، گفت: نباید به کسی که مبانی جمهوری اسلامی، قانون اساسی و انقلاب را قبول ندارد در دانشگاه تریبون داده شود.
نمایندگان بسیج دانشجویی از دانشگاههای شهر تهران در نماز جمعه های این هفته شهرهای استان تهران، سخنران پیش از خطبه ها خواهند بود.
امام جمعه بوشهر گفت: یکی از مشکلات کشور در عرصه اقتصاد انسان های قوی با نگاه الهی طرح و برنامه ریزی 50 ساله نکرده بودند از این رو همیشه برنامه اقتصادی کشور دچار روزمرگی شده است؛ اقتصاد ما منوط به برجام نیست.
رئیس سازمان بسیج اساتید کشور در بوشهر:
1395/10/1-17:52:19
روحانی برای توجیه برجام فقط از پیامبر مایه نگذاشت + تصاویر
رئیس بسیج اساتید کشور با بیان اینکه دولت برای توجیه برجام از همه خطوط قرمز نظام هزینه کرد، با کنایه گفت: از جناب روحانی ممنویم که برای برجام از پیامبر اکرم (ص) هزینه نکرد.
بسیج دانشجویی دانشگاه فنی امیرکبیر اراک؛
1395/10/1-15:47:55
همایش بزرگ وحدت با سخنرانی آیت الله اراکی
ه همت بسیج دانشجویی دانشگاه فنی امیرکبیر اراک همایش بزرگ وحدت با سخنرانی آیت الله اراکی دبیر کل مجمع تقریب مذاهب اسلامی دوشنبه 29 آذرماه بعد از نماز مغرب و عشا برگزار شد.
عکس نوشته شماره 286 تولیدی قرارگاه شهید احمدی روشن سازمان بسیج دانشجویی در تاریخ 30 آذر 95 منتشر شد.
داود گودرزی: انتخابات برای ما از این جایگاه اهمیت دارد که فردی باید بر سر کار بیاید که اصل برای او انقلاب و نظام باشد و یک جریان انقلابی در انتخابات 96 پیروز شود، اما این که چه کسی خوب است و چه کسی بد برای ما مهم نیست و ما به دنبال افراد نیستیم. ما زمانی که توفیق ندارم مدافع حرم باشیم می توانیم مدافع حریم ملت باشیم.
دبیر نشست سراسری مسئولین بسیج دانشجویی کشور عنوان کرد:
1395/10/1-13:59:25
آغاز نشست سه روزه مسئولین بسیج دانشجویی کشور/ برنامه ریزی برای حل معضلات جامعه در دستور کار نشست
سجاد ریحانی گفت:ما در سازمان بسیج دانشجویی به دنبال تدارک جهبه فعالی از دانشجویان برای فعالیت مردمی در استان ها هستیم و می خواهیم نشان دهیم که مهمترین دغدغه ما حل معضلات جامعه است.

1395/10/1-13:54:51
نشریه 57 آنلاین
معاون فرهنگی سازمان بسیج دانشجویی؛
1395/10/1-13:1:20
100 دانشگاه کشور میزبان اکران دانشجویی «یتیم خانه ایران» شدند
بالغ بر 100 دانشگاه کشور میزبان اکران دانشجویی فیلم سینمایی یتیم خانه ایران بودند.
یادداشت/ مجتبی باستان
1395/10/1-11:35:8
پشت پرده لغو سخنرانی دانشگاه‌ها
در آذر ماه سال جاری، برخی از مسئولین برای لغو سخنرانی یک نفر جنجال به پا می‌کنند و افکار عمومی کشور را به یک پروپاگاندای تبلیغاتی درگیر می‌کنند، چگونه است که این مسئولان به لغو سخنرانی برخی از اساتید انقلابی کوچک‌ترین واکنشی نشان نمی‌دهند.
قرارگاه شهید احمدی روشن؛
1395/10/1-10:50:11
وقتی مجلس حامی حقوق‌های نجومی می‌شود
در جریان بررسی و اصلاح برنامه ششم در کمیسیون تلفیق مجلس، دولت ملزم به راه‌اندازی «سامانه انتشار عمومی دریافتی مدیران با امکان دسترسی عموم مردم» شده بود. اما در اتفاقی عجیب و غیرقانونی، نسخه نهایی لایحه تغییر و عبارت عموم مردم حذف گردید!
جلسه معارفه مسئول جدید تعلیم و تربیت ناحیه بسیج دانشجویی تهران بزرگ برگزارگزدید؛ برادر وحید کلانتری به عنوان مسئول جدید معاونت تعلیم و تربیت ناحیه بسیج دانشجویی تهران بزرگ معرفی گردید.
دبیر شورای عالی امنیت ملی در خصوص تظاهرات هدایت شده در ترکیه پس از آزادسازی حلب و همچنین ابهامات مربوط به ترور سفیر روسیه در آنکارا گقت: وجود ابهامات جدی در سیاست‌های آشکار و پنهان برخی کشورها و مغایرت‌هایی که میان گفتار و رفتار آنها وجود دارد، فضای حسن نیت و مشارکت را بشدت محدود می‌کند.
«ایران باید از این اعزام نیروهایش به سوریه پرهیز کند و میان تلاش برای پیدا کردن راهکار برای حل بحران سوریه و میان سخت کردن پرونده این کشور یکی را انتخاب کند.»
در سال 1365 شمسی، اعزامِ سراسری «سپاه یک صد هزار نفری محمد(ص)» نیز انجام شده است که این نباید با اعزام های دوره ای «راهیان کربلا» اشتباه شود
تحویل حدود 500 هزار واحد مسکونی در عرض سه سال و نیم نشان از پیشرفت نیم درصدی ماهانه طرح مسکن مهر در دولت یازدهم می‌دهد؛ طرحی که چشم میلیون‌ها ایرانی سال هاست به آن دوخته شده و آخرین روزنه امید برای خانه دار شدن آنهاست.
رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان از تمدید مهلت ثبت نام شانزدهمین دوره عتبات تا ۵ دی ماه خبر داد.
یک روزنامه آمریکایی در مطلبی با متهم کردن روسیه به ارتکاب جرائم جنگی از ترور سفیر روسیه در آنکارا حمایت کرده است.
به همت بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود همایش الگوی مصرف ایرانی اسلامی در این دانشگاه برگزار شد.
در پی وقایع اخیر جهاد دانشگاهی استان؛
1395/9/30-17:36:10
نامه 95 دفتر بسیج دانشجویی دانشگاههای گیلان به رئیس جهاد دانشگاهی کشور
نامه 95 دفتر بسیج دانشجویی دانشگاههای گیلان به رئیس جهاد دانشگاهی کشور در مورد وقایع اخیر جهاد دانشگاهی استان
به اسم نشست بررسي چالش ها و فرصت هاي دولت يازدهم؛
1395/9/30-17:27:49
وضعيت ما اگر که حاد است/تقصير ز احمدي نژاد است + شعر طنز
دانشگاه شهرکرد ميزبان نشستي با عنوان چالش ها و فرصت هاي دولت يازدهم بود.
امیرحسین شکوری
1395/9/30-17:6:46
نفرین جنبش دانشجویی!
باید گفت که حرکت های اجتماعی مدنی، پس از شکل گیری نهضت اسلامی اکثرا مبدا دانشگاهی داشتند و یا این حرکات در مسیر خود از دانشگاه تاثیر پذیرفتند.
جلسه با موضوع مصونیت های قانونی وکلا در دعاوی بین الملل با حضور دکتر قشقاوی و اساتید و جمعی از دانشجویان و اساتید در تالار شیخ انصاری دانشکده حقوق و علوم سیاسی برگزار شد.
عکس نوشته شماره 285 تولیدی قرارگاه شهید احمدی روشن سازمان بسیج دانشجویی در تاریخ 29 آذر 95 منتشر شد.
حجت الاسلام کوتی در نشست تداوم دوره شهیدچمران در شیراز:
1395/9/30-10:24:19
مسئول حلقه ی دلسوز کسی است که صرفاً برای رفع تکلیف کار نکند
حجت الاسلام کوتی در نشست تداوم دوره شهید چمران، با اشاره به شخصیت شهید چمران گفت: سعی کنید شخصیت شهید چمران را بهتر بشناسید؛ شهیدچمران یک شبه شهید چمران نشد بلکه شناخت توانمندهای خود و خودسازی تربیتی بود که شهید را به این مقام رساند. برای اینکه یک سرگروه خوب باشید باید توانمندی های خود را خوب بشناسید.
غیبت عجیب رئیس کمیته اجرایی برجام در روزهای سخت روحانی و ظریف به خاطر تمدید تحریم‌های ISA
1395/9/30-7:13:24
عراقچی واقعاً کجاست؟!
عباس عراقچی کجاست؟ این سوالی است که طی 2 ماه اخیر و همزمان با اوج تنگناهای برجام به‌خاطر بدعهدی‌های آمریکا، در سطحی از فعالان سیاسی و رسانه‌ای کشور مطرح شده است...
انتقاد شدید آیت‌الله جنتی از "قانونی" خواندن پرداخت‌های نجومی:
1395/9/30-7:7:11
ظاهراً از حقوق‌های نجومی هم باخبر بودند هم راضی
کدام قانون اجازه داده از جیب مردم محروم، بیکار و گاه حتی گرسنه حقوق‌های نجومی پرداخت شود؟/ آیا با وجود اعتراض مردم، نباید حاضر به جبران باشند و باز هم باید توجیه کنند؟
انتقاد شدید وزیر راه از بزرگترین طرح مسکن سازی کشور
1395/9/30-7:5:20
آخوندی: هنوز هم مخالف مسکن مهر هستم/ یک سوم جمعیت ایران به دلیل مسکن مهر بد مسکن هستند
وزیر راه و شهرسازی با این ادعا که یک سوم جمعیت ایران به دلیل مسکن مهر بد مسکن هستند،‌ گفت: هنوز هم مخالف مسکن مهر هستم،‌این طرح یک سرمایه‌گذاری غیراقتصادی و به ضرر منافع ایران است.
حجت الاسلام قرائتی که ۲۰ آذر ماه؛ به دلیل عارضه گوارشی در بیمارستان خاتم الانبیاء بستری شده بود، به تازگی از بیمارستان مرخص شد و این بستری باعث شد تا رسانه ها توجه دوباره به وی داشته باشند.
«آندری کارلوف» در توافق صورت گرفته میان ایران، روسیه و ترکیه نقش مهمی داشت و همین‌طور یکی از کانال‌هایی بود که از طریق آن روابط میان مسکو و آنکارا رو به بهبود گذاشته بود.
وزیر اسبق بهداشت گفت: طرح تحول سلامت امکان ندارد که به همین روش ادامه پیدا کند، ما از اول همین را می‌گفتیم اما قبول نمی‌کردند حالا رئیس جمهور اگر می‌تواند به لج من هم که شده است به اینها پول دهد.
نماینده سابق مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه خط انقلاب باید مشخص و شفاف باشد، گفت: همین افرادی که الان در راس هستند و بریدند؛ همین ها در اوایل انقلاب، خیلی انقلابی بودند ولی الان خسته و بریده اند.
نامه 16 بسیج دانشجویی دانشکده های کشاورزی کشور به رئیس جمهور
1395/9/29-18:58:30
تاخیر در اعلام نرخ خرید تضمینی گندم و تعیین قیمت نامناسب ارتباط مستقیم با عدم دستیابی به خودکفایی دارد
سلطه غذایی به عنوان اصلی‌ترین حربه کشورهای مستکبر برای وابسته کردن ملت‌های مستضعف در جهان، سال‌هاست که مورد استفاده قرار گرفته است .از سوی دیگر اغلب کشورها برنامه‌های ویژه‌ای در جهت حمایت از بخش کشاورزی خصوصاً تولید محصولات اساسی اعمال می‌کنند. در این میان محصول اساسی گندم، شرایط حساس‌تری داشته و اغلب کشور‌ها تمام تلاش خود را برای خودکفا شدن و قطع وابستگی در این محصول بکار گرفته‌اند.
آیت الله علما امام جمعه کرمانشاه:
1395/9/29-17:20:19
مخالف مباحث سیاسی نیستیم / با اهانت به اسلام برخورد می کنیم
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: مخالف مباحث سیاسی نیستم هدف اصلی یک جریان مرموز حذف سیره قرآن و اهل بیت (ع) از دانشگاه هاست.
کارگردان فیلم "نفس" گفت: فیلم نفس در مورد کودکی ها و آروزها و تخیلات کودکی ما است و در دو برهه انقلاب و جنگ از نگاه کودک تماشا می شود.
رستمی فعال دانشجویی دانشگاه زنجان:
1395/9/29-14:15:55
متاسفانه خلاقیت در اداره دانشگاه های کشور، جایی ندارد
علی رستمی فعال دانشجویی دانشگاه زنجان، اظهار داشت: متاسفانه خلاقیت در اداره دانشگاه های کشور، جایی ندارد.
بسیج دانشجویی دانشگاه گیلان؛
1395/9/29-14:11:33
اکران فیلم "دختر" همرا ه با نقد در دانشگاه گیلان
اکران فیلم دختر به همراه نقد فیلم ویژه بانوان در دانشگاه گیلان به همت بسیج دانشجویی آن دانشگاه برگزار می شود.
من که گمان نمیکنم این واقعیت ،توهم باشد و گمان هم نمیکنم که انهایی هم که راه حل اعتماد به امریکا را انتخاب کردند چنین فکر کنند. زیرا دشمنی امریکا با ما به حد کافی واضح و زهراگین بوده که همه طعم تلخ آنرا حس کرده باشند چه برسد به کسانی که خود سالها در عمق عالم سیاست بوده اند و درس و بحثها در این وادی داشته اند
مسئول علمی بسیج دانشجویی دانشگاه زنجان:
1395/9/29-11:58:52
طرح تحول نظام سلامت در عین ویژگی های مثبت، دارای اشکالاتی جدی است
مسئول علمی بسیج دانشجویی دانشگاه زنجان، اظهار داشت: طرح تحول نظام سلامت در عین ویژگی های مثبت، دارای اشکالاتی جدی است.
قائم مقام مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه زنجان:
1395/9/29-11:52:38
قطب بندی سیاسی، کشور را دچار بحران اجتماعی می کند
قائم مقام مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه زنجان، اظهار داشت: قطب بندی سیاسی، کشور را دچار بحران اجتماعی می کند.
دانشجو معلم دانشگاه فرهنگیان از این طعنه ها ناراحت می شود ولی دلسرد *هرگز* من دانشجو معلم هستم دانشجو معلمی از نسل مطهری ها و رجایی ها و همانطور که رهبر عزیزم به من اعتماد دارد جواب این اعتماد و اعتقاد را با ساختن ایران اسلامی خواهم داد.
استاد حوزه و دانشگاه گفت: آمریکا نیز چندان عمری ندارد و این ادعای من براساس کارشناسی‌های صورت گرفته است که آزادی حلب یکی از نمونه‌های آن بود.
مسئول گروه های جهادی دانشگاه فرهنگیان آمل؛
1395/9/29-11:35:23
اعزام سه گروه جهادی به یک منطقه محروم
مهسا قربانی مسئول گروه های جهادی دانشگاه فرهنگیان آمل با بیان اینکه این دانشگاه سه گروه جهادی شهید علمدار، یا زینب کبری (س) و یا رسول الله(ص) را به روستای محروم مرزن گو آمل اعزام کرده است، اظهار کرد: هر سه گروه جهادی به این منطقه اعزام شدند که از نظر فرهنگی، آموزشی در سطح پایینی قرار داشتند.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز در واکنش به انتشار کلیپ دروغین 5 سال قبل از سوی رسانه های جاعل و لیبرال مسلک به اسم دانشگاه شهید چمران بیان داشت: غوغاسالاری جریان رسانه ی لیبرال علیه بسیج دانشجویی برای زنده کردن تفکرات پوسیده الحادی در دانشگاه ها است که کاری عبث است.
دولت یازدهم در این زمان باقی مانده تا انتخابات اردیبهشت به هر اقدامی متوسل می شود تا اذهان مردم را که عینیتی از وعدهای او ندیده اند را به سوی خود جلب کند یا به تعبیر دیگر بشدت از فضا سازی های سیاسی استفاده می کند تا مردم را همراه خود سازد.
دولت مردان برای منویات حضرت آقا پنبه در گوش خود فرو کردند اما تمام و کمال صحبت ها،ایمیل ها و مکاتبات استکبارجهانی که در راس آن کشور آمریکا است را انجام دادند حتی بدون هیچ کم و کاستی.
در بخشی از این بیانیه آمده است:حال مسئولین دانشگاه باید پاسخگو باشند که به چه مجوزی جایگاه رسمی نظام اسلامی را که به امانت، به دست آنها سپرده شده بود؛ در اختیار یاغیان بر نظام و ملت و فتنه گران گستاخ قرار داده و به توصیه های دلسوزانه تشکل های انقلابی بی توجهی کرده و رسماً خط قرمز آشکار نظام را زیرپا گذاشته اند؟
علمای شاخص اهل سنت استان کرمانشاه وقایع دانشگاه رازی را محکوم کردند.
عکس نوشته شماره 284 تولیدی قرارگاه شهید احمدی روشن سازمان بسیج دانشجویی در تاریخ 28 آذر 95 منتشر شد.
توسط بسیج دانشجویی تربیت مدرس
1395/9/29-10:7:34
نفوذ و پسابرجام در همایش "اعتماد به تجربه" بررسی می شود
همایش « اعتماد به تجربه» با سخنرانی سیدحسین نقوی‌حسینی دکتر مجتبی زارعیدر روز ۳۰ آذر به همت بسیج دانشجویی دانشگاه تربیت مدرس برگزار می‌شود.
تایمز اسرائیل گزارش داد:
1395/9/29-10:6:37
دیدار محرمانه رئیس موساد با تیم ترامپ در مورد ایران
رئیس سازمان امنیتی موساد اخیر در سفر خود به آمریکا با اعضای دفتر ترامپ دیدار فوق محرمانه ای را داشته است.
آن‌زمان‌ها که میراث دولت قبل بود، «مصیبت عظما» نامیده می‌شد؛ حالا اما درآستانه انتخابات به نظر نمی‌رسد دولتی‌ها تمایل چندانی برای اجرای قانون و حذف دهک‌های پردرآمد داشته باشند.
دیناروند مي‌گويد موضع وزارت بهداشت در مورد محصولات تراريخته «احتياط» است، تاكنون فقط براي سويا و ذرت مجوز صادر شده است و صدور مجوز براي اين محصولات دو شرط دارد.
انعکاس سفر نماینده پوتین به ایران؛
1395/9/29-9:47:30
افزایش بی سابقه تماس های تهران و مسکو/ چند اتفاق مهم
«قرار است حسن روحانی، رئیس جمهوری ایران در ماه ژانویه آینده به مسکو سفر کند. همچنین تاریخ دیدار وزرای امورخارجه ایران، روسیه و ترکیه درباره سوریه به جلو افتاده است.»
در دولت یازدهم با وجود تمامی تبلیغات و وعده‌های دولتمردان، وابستگی بودجه به درآمدهای نفتی فقط 2 درصد کاهش یافته و ادعای اتکای 25 درصدی بودجه به نفت خلاف واقعیت است.
رئیس سابق شورای امنیت داخلی رژیم صهیونیستی با اشاره به قدرت نظامی روزافزون حزب‌الله لبنان، تأکید کرد، اسرائیل قادر نیست جنگ جدیدی با حزب‌الله را تحمل کند لذا باید از اقدامات تحریک‌آمیز خودداری کند.
نماینده سابق مجلس گفت: سند برجام در کشور در هیچ‌جا تصویب نشد و تنها مجلس، شورای عالی امنیت و مقام معظم رهبری پیش‌شرط‌هایی را مطرح کردند که متأسفانه این پیش‌شرط‌ها توسط دولت رعایت نشد.
مقامات سازمان ملل از آغاز دوباره روند تخلیه تروریست ها از شرق حلب با اتوبوس و آمبولانس خبر دادند.
مدتی پس از خبر شهادت مرتضی، گفتند لحظه شهادت مرتضی را کسی ندیده و شهادتش تأیید نشده است. بنرها را جمع کنید و لباس‌های مشکی را درآورید! ناخودآگاه لباس‌ها را درآوردیم. آن روزها به هرکس می‌رسیدم می‌گفتم «تو را به خدا دعا کنید مرتضی برگردد...» گویا مرتضی برای کمک به مجروحین رفته بود که با اصابت گلوله به آمبولانس، از بدن مرتضی چیزی باقی نماند!
توسط معاونت فرهنگی سازمان بسیج دانشجویی
1395/9/28-16:13:8
اکران و نقد فیلم "نفس" در دوشنبه فیلم
دومین برنامه اکران و نقد فیلم های سینمای ایران با نام دوشنبه فیلم این هفته دوشنبه 29 آذرماه از ساعت 14 با اکران و نقد فیلم نفس با حضور عوامل فیلم در سازمان بسیج دانشجویی برگزار می شود.
نمایندگان استان کرمانشاه وقایع اخیر رخ داده در دانشگاه رازی کرمانشاه را محکوم و تاکید کردند این موضوع را پیگیری خواهند کرد.
خلاصه مهمترین و برگزیده اخبار ایران و جهان را و هرآنچه که دانشجویان باید از وقایع روز بدانند.
فرمانده دوران دفاع مقدس با توجه اینکه امید دشمن به مبارزه با نظام جمهوری اسلامی، از طریق ساده اندیشی و کج روی‌های داخل کشور توسط برخی مسئولین شکل می‌گیرد گفت: برخی از مسئولین به جای اینکه به خداتوکل کرده و گوش خود را به منویات رهبری بسپارند، به کدخدا امید بسته و به جای حل مشکلات از طریق سرمایه گذاری‌های داخلی، کاملا به خارج از کشور چشم دوخته اند.
بسیج دانشجویی دانشگاه صداوسیما خطاب به لاریجانی:
1395/9/28-15:14:1
نگذارید بیش از این منافع ملی تضییع شود
بسیج دانشجویی دانشگاه صداوسیما با توجه به تصویب تمدید تحریم‌های ۱۰ ساله علیه ایران، در نامه‌ای به لاریجانی، خواستار توقف همکاری داوطلبانه و توسعه سریع برنامه هسته‌ای صلح‌آمیز جمهوری اسلامی ایران شد.
عضو شورای مرکزی بسیج دانشجویی دانشگاه مذاهب:
1395/9/28-15:0:33
استیضاح تنها راهکار «سوء مدیریت» آخوندی است
عضو شورای مرکزی بسیج دانشجویی دانشگاه مذاهب ضمن اشاره به اینکه استیضاح تنها راهکار سوء مدیریت آخوندی است، گفت: وزیر راه بجای سیاسی کاری می‌بایست قبل از طرح استیضاح، از سمت خود استعفا می‌داد.
مجتبی ثابتی در یادداشتی عنوان کرد: از هاشمی رفسنجانی و خاتمی اصلاحطلب تا باهنر به اصطلاح اصولگرا، همگی از مبارزه با فساد سیستماتیک و فساد فردی دم می زنند و هر کدام نسخه ای تجویز می کنند . بهترین راه تشخیص صداقت یا کذایی بودن مجموعه این ادعاها ، پیگیری دارایی هاو محل زندگی و سیره عملی آنها و خانواده هایشان می باشد .
محسن محمدی
1395/9/28-11:16:19
اندر حکایت انجمن حجتیه
تا دیروز مشروب فروشی و فساد و فحشا و فسق و حکومت ظالمان برای ظهور امام زمان را مفید و کارگشا می دانستند٬ امروز از اینکه در گوشه ای خلاف شرعی که هرگز خواست مسولین نیست رخ می دهد فریاد وا اسلاما سر می دهند.
در واکنش به فرافکنی دروغین سایت های ضد انقلاب؛
1395/9/28-11:1:9
تخریب های ناشیانه دشمنان خللی در اراده مقاوم بسیج وارد نمی کند
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشکده فنی چمران اهواز در واکنش به فرافکنی دروغین سایت های ضد انقلاب با اشاره به اینکه این اقدامات ناشیانه از اساس دروغ و چنین برنامه و با این سالن در خوزستان و از سوی بسیج برگزار نشده بیان داشت: تخریب های ناشیانه دشمنان خللی در اراده مقاوم بسیج وارد نمی کند.
جانشین فرمانده سپاه کربلای مازندران؛
1395/9/28-10:47:20
جوانان سهم زیادی در زمینه پیشرفت و توسعه یافتگی سریع تر کشور بر عهده دارند
سرهنگ حسین محمد رضایی جانشین فرمانده سپاه کربلای مازندران در جشنواره علمی بسیج دانشجویی مازندران در دانشگاه خزر محمودآباد گفت: جوانان دانشجو دارای مولفه هایی خاص و با شور و نشاط هستند که می توانند در همه حوزه ها افتخار آفرینی کرده و باعث پیشرفت کشور شوند.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه بجنورد:
1395/9/28-10:30:33
برچسب جناحی بودن به بسیج حاصل فهم غلط مسئولین از مفاهیم انقلاب
سید الموسوی گفت: بسیج دانشجویی با ورود در عرصه های مختلف علمی فرهنگی سیاسی و... توانسته جریانات دانشجویی مختلف سطح دانشگاه و استان را تحت تاثیر خود قرار بدهد و برای اکثر تشکل های استان بعنوان یک اسوه و نمونه قلمداد گردد.متاسفانه برخی مسئولین دانشگاهی و استانی به دلیل فهم نادرست از مبانی اسلام وانقلاب ونگاه سطحی به مسائل سیاسی گاها به بسیج دانشجویی برچسب جناحی بودن میزنند.
مسئول سازمان بسیج دانشجویی کشور تاکید کرد:
1395/9/28-9:59:32
تشکیل هسته های مبارزه با مفاسد اقتصادی در دانشگاه ها
مسئول سازمان بسیج دانشجویی کشور گفت: هسته های مبارزه با مفاسد اقتصادی توسط بسیج دانشجویی دانشگاه ها و قرارگاه های مبارزه با مفاسد اقتصادی در نواحی بسیج دانشجویی تشکیل شود.
وزیر راه در نامه خود نوشت که شهروندان به وضوح دیدند و شنیدند که به مدت ۱۰ ساعت در تمام بسته‌های خبری صدا و سیما و در زیرنویس‌های خبری و مشخصا شبکه خبر اخبار دروغ، تحریف شده و جریان‌سازی علیه وزارت راه و شهرسازی جریان داشت.
«بناست که مذاکرات سه گانه با مشارکت ایران، روسیه و ترکیه در آستانه با موضوع سوریه و با حضور طرف های سوری برگزار شود.»
واشنگتن فری بیکن؛
1395/9/28-9:32:23
خدمت ارتش آمریکا به توسعه قدرت سپاه!
«مداخلات آمریکا در عراق برای مقابله با داعش، به گسترش نفوذ منطقه ای ایران کمک کرده و موجب تقویت شبکه ای از نیروهایی است که تحت حمایت سپاه پاسداران ایران قرار دارد؛ نیروهایی که نسخه عراقی سپاه پاسداران ایران را تشکیل می دهند.»
همایش‌های میلیاردی در بودجه؛
1395/9/28-9:30:30
هزینه 113 میلیونی موسسه حسام الدین آشنا برای هر همایش +جدول
با نگاه به جزئیات لایحه بودجه گاهی آمار و ارقام جالب توجهی بدست می‌آید؛ به عنوان مثال هزینه برگزاری هر همایش توسط مؤسسه تحت ریاست آشنا 113 میلیون تومان برآورد شده است.
مدیرکل آژانس انرژی اتمی بامداد یکشنبه وارد تهران شد.
صحبت های حذف شده محمد صادق شهبازی در برنامه مناظره؛
1395/9/28-9:24:17
ریشه حقوق‌های نجومی و فساد مدیران کجاست؟/ آقای رئیس‌جمهور فیش حقوقی خود را منتشر کند + فیلم
فیلم سخنرانی محمد صادق شهبازی دبیر اسبق جنبش عدالتخواه دانشجویی در برنامه تلویزیونی مناظره که از روی سایت حذف شد.
دولت آمریکا بانک ایتالیایی اینتسا سنپائولو و شعبه آن در نیویورک را برای نقض قوانین دولتی این کشور و پنهان کردن تراکنش های مبادلات با ایران 235 میلیون دلار جریمه کرد.
ای کاش در تصویب و اجرای برجام، منافع ملی بر سیاسی کاری ترجیح داده می شد تا لازم نباشد جناب آقای روحانی دستوری را انشاء بفرمایند که به روشنی بخش فنی این دستور، شلیک تیر مشقی به حریف و بخش حقوقی و سیاسی آن به عنوان یک حقوقدان، شلیک تیر جنگی به شقیقه خودی باشد.
چرا به مردم اطلاعات غلط می دهید؟ از روز اول منتقدین گفتند تو اگر می خواهی مذاکره کنی ، بکن ولی کشور را گره نزن به مذاکره ، مشکل کشور 20%مربوط به تحریم هاست در صورتیکه 80% ساختارها و برنامه ریزی داخلی است.
خبرنگار تسنیم در استانبول گزارش می‌‌دهد؛
1395/9/27-19:54:46
پشت پرده برکناری«داوداوغلو»/ هیچ شهر ترکیه امنیت ندارد
معاون حزب جمهوری‌خواه خلق ترکیه با انتقاد شدید از سیاست‌های رئیس جمهوری این کشور در قبال سوریه تاکید کرد: مردم ترکیه قربانی حمایت‌های اردوغان از داعش و پ.ک.ک شدند.
اتوبوس‌های اختصاص یافته برای انتقال مجروحان و بیماران از شهرک‌های کفریا و فوعه در حومه ادلب، لحظاتی پیش از حلب حرکت کردند.
در برابر سخنان تخصصی جلیلی درباره حل مشکل مسکن، خروج اقتصاد از رکود و رفع مشکل بیکاری؛
1395/9/27-19:46:39
واکنش های سیاسی، منفعلانه و زرد رسانه های دولتی در برابر جلیلی / آیا راهبرد تکراری «هوچی گری» در برابر «منطق» جواب می دهد؟!
بازخوانی عملکرد یک سال قبل همین رسانه ها در قبال اظهارات تخصصی جلیلی در کمیسیون برجام نیز نشان می دهد، آنها در قبال منطق درست و حرفهای متقن جلیلی در آن برهه نیز راهبرد «هوچی گری و هیاهوی رسانه ای» را در پیش گرفته بودند و البته امروز که بیش از یک سال از آن روزها می گذرد، افکار عمومی به تدریج متوجه شده که کدام اظهارات واقع بینانه، دلسوزانه و صحیح بوده است؟
رهبر انقلاب اسلامی در دیدار مسئولان، میهمانان کنفرانس وحدت اسلامی:
1395/9/27-19:39:38
انگلیس همیشه منبع تهدید، فساد و نکبت برای غرب آسیا بوده است
حضرت آیت الله خامنه ای با استناد به تعبیر قرآنی «رحمةً ‌للعالمین»، تعالیم پیامبر اعظم را راهی برای نجات همه بشریت خواندند و افزودند: دشمنان بشریت و صاحبان زر و زور با این تعالیم سعادت‌بخش مخالفند و به همین علت خداوند به پیامبر(ص) دستور می دهد ضمن خودداری از پیروی و سازش با کفار و منافقین، با آنان جهاد کن و بر آنان سخت بگیر.
امروز در پیش از خطبه های نماز جمعه شهرستان های شهرستان های شیروان و حصارگرمخان دانشجویان بسیجی استان خراسان شمالی به بیان نظرات خود پیرامون مسائل جاری کشور پرداختند.
بعد از وقایع اخیر در دانشگاه رازی کرمانشاه منتشر شد؛
1395/9/27-16:45:24
نامه سرگشاده سازمان بسیج دانشجویی به نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه
سازمان بسیج دانشجویی استان کرمانشاه نامه ای سرگشاده به نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه نوشت.
شهادت می‌دهم که در آن روزهای اولیه هجمه داعش و معارضه به اقصی نقاط سوریه، در ایران هیچکس، مطلقا هیچکس به جز رهبر انقلاب امیدوار به پیروزی مقاومت و مطمئن به شکست جبهه سعودی-قطری-عثمانی و بقیه اراذل و اوباش منطقه‌ای آمریکا در برابر دولت اسد نبود.
دبیر اجرایی همایش های جوان انقلابی در کهگیلویه و بویراحمد خبر داد:
1395/9/27-16:1:51
همایش جوان انقلابی با سخنرانی بذرپاش در یاسوج برگزار می شود/جمع آوری بنرهای برنامه از سطح شهر جای تعجب دارد
دبیر اجرایی همایش های جوان انقلابی بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد به برگزاری دومین همایش جوان انقلابی"خودباوری در مقابل وادادگی" با سخنرانی مهرداد بذرپاش نماینده سابق مجلس شورای اسلامی در یاسوج اشاره کرد و افزود: جای تعجب دارد که چرا بنرهای اطلاع رسانی این برنامه توسط عده ای معلوم الحال و واداده در سطح شهر جمع می شود.
به مناسبت هفته وحدت جمعی از دانشجویان بسیجی دانشکده علوم قرآنی میبد با دانشجویان اهل سنت این دانشکده دیدار کردند.
استعفای علیزاده را اهانت به جامعه دانشگاهی میدانیم و حتی عزل گروه بی فرهنگی موجود نیز مورد پذیرش ما نیست. بلکه باید بابت تمامی بی اخلاقی ها، قانون شکنی ها و اهانت به شعائر اسلامی محاکمه شوند.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله:
1395/9/26-15:47:39
دستاورد شهید شهریاری ها و احمدی روشن ها را بر باد دادید تا چه در ازای آن به دست آورید؟
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله در سخنرانی پیش از خطبه نماز جمعه نصیر شهر گفت: چرا با وجود تاکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر توجه به استعدا ها و ظرفیت های درونی ما امروز شاهد تعطیلی کارخانه ها و واحد های تولیدی و واردات های بی رویه هستیم؟ اینها سوالاتی است که دولت مردان در این ماه های پایانی عمر دولت باید در بین مردم حاضر شده و به آنها پاسخ دهند.
همایش از فتنه تا برجام با حضور علیرضا زاکانی در دانشگاه علامه طباطبایی (ره) برگزار خواهد شد.
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه ازاد امیدیه در پی حرمت شکنی ساحت مقدس پیامبر اکرم (ص) از سوی مسئولان دانشگاه اظهار داشت: رقص و آواز مختلط در روز میلاد ختمی مرتبه در دانشگاه به حراج گذاشتن غیرت است!
محمد شهیری
1395/9/26-15:32:34
ضرورت بومی سازی شبکه های اجتماعی
محمدمهدی معنوی
1395/9/26-15:27:4
وحدت در کلام رهبری
این روزها در شبکه های اجتماعی و فضای مجازی مباحثی داغ در خصوص چرایی وحدت و ضرورت های آن مطرح میگردد که جای واکاوی بیشتری دارد . چرا که از منظر برخی جوانان به گونه ای مطرح میگردد که گویا برای تثبیت وحدت باید شیعیان سنی شوند یا و بالعکس !
"نظر مسئولان در رابطه با طرح عمار بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد کرج"
1395/9/26-15:25:3
تویسرکانی: طرح عمار نمونه مقابله با نفوذ و رویش های انقلاب اسلامی است
طرح عمار بسیج دانشجویی آزاد کرج در چهارهفته با موضوعات تربیتی سیاسی فرهنگی، اخلاقی سبک زندگی جریان شناسی و مقاومت که در این گزارش به بیان نظرات مسئولین دانشگاهی پرداخته شده است.
تصاویر ماهواره‌ای جدید از منطقه عین العرب در شمال سوریه که ارتش آمریکا نیز در آنجا حضور دارد، نشان می‌دهد یک فرودگاه نظامی در سکوت خبری احداث شده است.
بسته اینده بخش آزادی حلب منتشر شد؛
1395/9/26-15:9:39
چرا پیروزی حلب مهم است؟
بعد از پیروزی ارتش سوریه در حلب روند مهاجرت معکوس تروریست ها به سرزمین های اصلی خود در اروپا و کشورهای عربی منطقه شدت خواهد گرفت و این به معنای صدور بحران سوریه به خارج از سوریه است که نتیجه آن نیز به نفع محور مقاومت و جمهوری اسلامی ایران خواهد بود
​عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: ابتدا باید تمدن بسازیم و در مرحله دوم به اسلامی بودن این تمدن توجه کنیم و در نهایت ایرانی بودن و معاصر بودن آن را مورد توجه قرار دهیم.
رئیس صندوق رفاه خبر داد
1395/9/26-14:56:8
آغاز ثبت نام وام‌های دانشجویی نیمسال دوم
رئیس صندوق رفاه دانشجویان از آغاز ثبت نام تمام وام های دانشجویی برای نیم سال دوم سال تحصیلی ۹۶-۹۵ خبر داد .
مفتی اعظم سوریه گفت: امروز که سوریه به اذن الله پیروز شده، لبنان و غزه به اراده خداوند پیروز می شود، تنها حرکت ما و چشم ما به قدس است و همانگونه که امام فرمودند، قدس را آزاد خواهیم کرد.
یک واحد انقلاب، پای درس استاد
1395/9/26-14:51:37
اگر جمهوری اسلامی دچار شاه سلطان حسین‌ها بشود!
رهبر انقلاب در جمع دانشجویان دانشگاه علم و صنعت در اواخر آذرماه سال ۸۷ فرمودند: شجاعت در برابر هیبت دشمن، جزو شاخصهاست. در مقابل دشمن اگر مسئولین کشور احساس رعب و خوف بکنند، بر سر ملت بلاهای بزرگ خواهد آمد. آن ملتهائی که ذلیل و مقهور دست دشمن شدند، عمده‌ی علت این بود که مسئولان - پیشروان قافله‌ی ملت - شجاعت لازم، اعتماد به نفس لازم را نداشتند.
تحلیل نشریه«نشنال‌اینترست»؛
1395/9/26-14:47:4
آیا ترامپ و مشاورانش شیفته نظریه «برخورد تمدن‌ها» هستند؟
در رقابت های انتخاباتی، ترامپ و مشاورانش از ادبیاتی استفاده می‌کردند که بازتاب ایده برخورد قریب الوقوع تمدن‌ها بود.استیون بَنِن، استراتژیست ارشد ترامپ، ماه گذشته مدعی شد که غرب «در مراحل بسیار ابتدایی یک مناقشه بی رحمانه و خونین علیه فاشیزم اسلامی جهادی است.»
بسیج دانشجویی دانشکده الهیات دانشگاه تهران اعلام کرد
1395/9/26-14:43:45
دعوت از خسروپناه و مجتهد شبستری برای برگزاری مناظره در دانشگاه تهران
بسیج دانشجویی دانشکده الهیات دانشگاه تهران در نامه‌ای به طور رسمی از مجتهد شبستری برای مناظره با حجت الاسلام خسرو پناه در دانشکده الهیات دانشگاه تهران دعوت کرد.
عکس نوشته شماره 283 تولیدی قرارگاه شهید احمدی روشن سازمان بسیج دانشجویی در تاریخ 25 آذر 95 منتشر شد.
به مناسبت روز دانشجو، 9 نفر از نمایندگان تشکل‌های دانشجویی، 26 آذر پیش از خطبه‌های نماز جمعه این هفته استان تهران سخنرانی می‌کنند.
مولوی حسن‌زهی با بیان اینکه هر حکومتی که دچار تشتت و اختلاف شود، رو به اضمحلال و نابودی می رود، ابراز داشت: با توجه به تاریخ و قرآن، امروز رمز پیروزی اسلام، پاسداری از وحدت است؛ زیرا اگر وحدت نباشد، دچار شکست می شویم.
حجت الاسلام پژمانفر گفت: بعضی افراد سه سال با مذاکرات با دشمن، ملت را معطل کردند و در نهایت چیزی به دست نیاوردند؛ در حالی که اگر اعتقاد به فرهنگ دینی داشتند، می‌دانستند که نمی‌شود اسلام و کفر باهم توافق کنند.
متاسفانه مدتی است که تمامیت خواهان، با سوء استفاده از نام آزاد اندیشی با روح آزادگی در دانشگاه به مبارزه برخواسته اند و با اقداماتی ساختار شکنانه و وقیحانه اقدام به تطهیر چهره وطن فروشان و فتنه گران ، فتنه آمریکایی انگلیسی سال 88 می کنند.
«مایکل مور» کارگردان برنده اسکار معترض به رییس‌جمهور شدن «دونالد ترامپ» در مطلبی نوشت: جهالت «ترامپ» جان بی‌گناهان زیادی را می‌گیرد.
انتظار می رود که نمایندگان مجلس در روزهای اتی (پنجم و ششم دی ماه) در صحن علنی با این اقدام مخالفت کنند و اجازه ندهند که وزارتخانه بهداشت به کاسبخانه بهداشت و درمان سهامداران بخش های خصوصی تبدیل شود.
وحید حیدری
1395/9/25-17:55:44
دولت و بن بستی زاده ی یک خیال
حرکت دولت در مسیر کنونی همانند حرکت در گذرگاهی است که در آن هر چه بیش تر جلو بروی پازلت از واقعیتش دورتر و دورتر می شود و پیش روی در بن بست است، چرا که داده از عالم خیال برای برنامه ریزی عالم واقع می گیرد.
روحانی در همایش بین المللی وحدت اسلامی:
1395/9/25-17:51:0
خشونت ضد اسلام است؛ از هر قومیت و مذهبی
رییس جمهوری همه مسلمانان را به وحدت و برادری در سایه تعالیم پیامبر اسلام (ص) فرا خواند و با بیان اینکه توطئه بزرگ، جذب اندیشه های جوانان مسلمان به بنیانهای فکری باطل است، تصریح کرد: هم هلال شیعی و هم مثلث سنی غلط است؛ شیعه و سنی برادر و پیرو اسلام و سیره پیامبرند.
کریستین ساینس مانیتور گزارش داد؛
1395/9/25-17:46:33
پیروزی حلب، گسترش محور مقاومت علیه آمریکا و اسرائیل
یک پایگاه خبری آمریکایی پیروزی در حلب را آغاز راه مبارزه با تروریسم در سوریه دانسته و باقی ماندن «بشار اسد» رئیس جمهور سوریه در قدرت را گسترش محور مقاومت علیه آمریکا و رژیم صهیونیستی در منطقه توصیف کرد.
رهبر معظم انقلاب در دیدار اعضای ستاد بزرگداشت شهدای استان گلستان تأکید کردند: آحاد مسئولان و مردم در دفاع از نظام اسلامی احساس مسئولیت کنند.
رئیس‌جمهور آمریکا مصوبه مربوط به تمدید تحریم‌های ایران را وتو نکرد و این مصوبه تبدیل به قانون شد.
وزارت خارجه روسیه اعلام کرد که اگر توافق هسته ای ایران با شکست روبرو شود، این مساله غیر قابل بخشش خواهد بود.
معاون دبیرکل حزب الله لبنان در واکنش به آزادسازی شهر حلب از اشغال گروه‌های تروریستی تاکید کرد این دستاورد به معنای پایان تروریسم در سوریه نیست.
دکتر علیرضا زاکانی در جمع دانشجویان سمنان مطرح کرد؛
1395/9/25-17:16:18
سؤال کردن و مطالبه‌گری وظیفه هر دانشجو است
دکتر علیرضا زاکانی: دقت کردن، عقلانی با موضوعات برخورد کردن، سؤال کردن و مطالبه‌گری وظیفه هر دانشجو است.
در سایه سکوت و بی تفاوتی مسئولان در انحلال دانشکده علوم قرانی ایلام دانشجویان این مرکز خواستار عدم انحلال دانشکده شدند و برای حفظ این مرکزآموزشی تمام همتشان را بکار می گیرند.
به همت بسیج دانشجویی دانشگاه زابل صورت گرفت؛
1395/9/25-14:3:34
تجلی وحدت شیعه و سنی در همایش «وحدت از هامون تا مکران»
همایش «وحدت از هامون تا مکران» به همت بسیج دانشجویی دانشگاه زابل در آمفی تئاتر این دانشگاه برگزار شد.
اساسا تنها نسخه شفایی که تئورسین‌های دولتی برای درمان بیماری‌های متعدد ناشی از سیاست‌های شکست خورده‌شان تجویز می‌کنند، جنجال‌آفرینی رسانه‌ای؛ موج سواری بر احساسات سیاست زده و تبدیل شدن گزاره «نتوانستیم» به گزاره «نگذاشتند» در هوچی گری‌های روانی و رسانه‌ای است.
قرار دانشجویان بسیجی؛
1395/9/24-18:19:52
غبارروبی از مزار مطهر شهدا
به همت معاونت فرهنگی ناحیه بسیج دانشجویی استان تهران مراسم تجدید بیعت و غبارروبی از مزار مطهر شهدای حسینی روز پنج شنبه در یادمان شهدای 72 تن بهشت زهرا با حضور بسیجیان دانشگاه‌های استان تهران برگزار می‌شود.
اما شاید ضربه بزرگ به تصویر ساخته شده به برجام که منجر به «واسازی»(Deconstruction) تصویر برجام در افکار عمومی ایران شد را باید تصویب قانون داماتو با 99 رای مثبت در سنای آمریکا دانست به گونه ای که منجر به اذعان رئیس جمهور و وزیر امور خارجه به نقض صریح برجام شده است.
دکتر زاکانی در همایش انقلابیون جوان شاهرود:
1395/9/24-16:10:1
عمل انقلابی یعنی دشمن را در سرزمین خودش متوقف کنیم
زاکانی در جمع دانشجویان انقلابی شهرستان شاهرود در دانشگاه صنعتی افزود: جوهره انقلاب اسلامی، آزادی خواهی و استقلال طلبی است و ما باید با عمل انقلابی خود به این مهم دست پیدا کنیم. عمل انقلابی یعنی در برابر زیاده خواهی دشمن، خواب را از چشم او بگیریم و دشمن را در سرزمین خودش متوقف کنیم.
سفیر پیشین ایران در ایتالیا گفت: برجام از قرارداد ترکمنچای برای کشور ما بدتر بود و این قرارداد هیچ افتخاری برای ایران نداشت.
ترمز دستی دولت برای طرح‌های کلان ملی
1395/9/24-14:10:19
ماهواره‌های دانشجویی همچنان در گوشه انبار بی‌کفایتی دولت خاک می‌خورد
چهارمین سال است که درباره ماهواره‌های و طرح‌های کلان از مسؤولان می‌پرسیم و هربار با پاسخی مبهم روبه‌رو می‌شویم، شاید هفته پژوهش فرصت مناسبی باشد برای پاسخ به این سوال که چه اتفاقی برای ماهواره‌های دانشجویی و طرح‌های کلان افتاد.
نامه 5 دفتر بسیج دانشجویی دانشگاه‌های تهران به شورای نگهبان
1395/9/24-13:6:45
پیوستن به توافق پاریس موجب سلطه مستقیم بیگانگان بر منابع نفت و گاز کشور خواهد شد
دفتر بسیج دانشجویی 5 دانشگاه بزرگ تهران در نامه‌ای خطاب به اعضا شورای نگهبان ضمن تاکید بر اینکه پیوستن به توافق پاریس موجب سلطه مستقیم بیگانگان خواهد شد بیان داشتند: این اقدام تکرار تجربه تلخ مسئله هسته‌ای است.
روزشُمار شهدای دانشجو؛
1395/9/24-11:58:7
شهید سید حمید احمدی
روزشمار شهدای دانشجو، به اختصار به زندگی دانشجوی شهیدی که تاریخ تولد و یا شهادتش امروز است می پردازد.
اسماعیل کوثری در پنجمین یادواره شهدای دانشجومعلم استان کرمان:
1395/9/24-11:38:38
شهدا خدا را صاحب دنیا می دانستند نه کدخدا را/ ناکامی در فتنه ۸۸ و ترور شهدای هسته ای غرب را مجبور به مذاکره کرد
اسماعیل کوثری در پنجمین یادواره شهدای دانشجومعلم استان کرمان مطرح کرد: ناکامی در فتنه ۸۸ و ترور شهدای هسته ای غرب را مجبور به مذاکره کرد.
دکتر علیرضا زاکانی در طی دو سخنرانی ، در جمع دانشجویان انقلابی استان سمنان سخنرانی خواهد کرد.
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد پرند، با اهدای هدیه به معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد حجت الاسلام طه هاشمی و اقای شمس رئیس دانشگاه آزاد استان تهران ، دغدغه ی بحق دانشجویان تمام واحد های کشور در حوزه صنفی و فرهنگی را به ایشان ابراز کرد.
نماينده مردم شهرکرد، بن و سامان گفت: اقتصاد عوامل بهم پيوسته و جدا ناشده دارد بدون اينکه مسئله اصلي را درست کرد نمی شود اشتغال و کار را رونق داد.
تا زمانی که ایران بتواند شرایطی را ایجاد کند که حمله به آن برای امریکا بسیار پر هزینه باشد مردم ایران می توانند شب آسوده بخوابند و مطمئن باشند دشمنی به کشور آنها حمله نخواهد کرد
تجمع اعتراض آمیز دانشجویان دانشگاه های تبریز؛
1395/9/24-10:15:52
در محکومیت حضور نخست وزیر رژیم غاصب صهیونیستی در جمهوری آذربایجان + متن قطعنامه
در این تجمع پس از سخنرانی حجت الاسلام خدیوی، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای آذربایجان شرقی، قطعنامه و بیانیه ای از سوی بسیج دانشجویی دانشگاه تبریز قرائت شد.
معاون آموزشی وزارت علوم گفت: مجوزی که وزارت علوم به دانشگاه آزاد برای دوره مجازی ارائه داده، فقط برای کارشناسی ارشد مجازی واحد تهران است؛ آن هم رشته‌هایی که در تهران دایر است.
تعویق خروج تروریست‌ها از شهر حلب
1395/9/24-10:8:52
آخرین وضعیت حلب
بر خلاف آنچه اعلام شد، هنوز هیچ تروریستی از حلب خارج نشده و اتوبوس‌های سبز در انتظار عناصر تسلیم شده‌ای هستند که قرار است به‌زودی حلب را ترک کنند.
«رکس تیلرسون» که از 12 سال قبل ریاست «اکسان موبیل» دومین شرکت بزرگ نفتی جهان را برعهده داشته است، سرانجام به عنوان گزینه مورد نظر دونالد ترامپ برای وزارت خارجه تعیین شد.
بازخوانی خطبه بیستم نهج البلاغه:
1395/9/24-10:3:36
علت پنهان بودن اسرار پس از مرگ چیست؟
امام علی (ع):قیامت پیش روی شما و مرگ در پشت سر، شما را می راند.سبکبار شوید تا برسید.همانا آنان که رفتند در انتظار رسیدن شما هستند.
با حضور فعالین عرصه های علمی و سازندگی؛
1395/9/24-9:40:46
همایش دانشجویی «آینده روشن» در یزد برگزار شد + تصاویر
همایش دانشجویی آینده روشن با حضور جمعی از دانشجویان بسیجی و مسئولین استانی و با سخنرانی محمد فدایی، معاون علمی و اقتصادی بسیج دانشجویی برگزار شد.در خاتمه مراسم از دانشجویان فعال در عرصه های علمی و اردوهای جهادی تقدیر شد.
بسیج دانشجویی پیام نور رشت لوح سپاسی را به علت عدم حضور استاندار محترم گیلان در روز دانشجو در جمع دانشجویان و تشکل های دانشجویی به وی اهدا کرد.
عکس نوشته شماره 281 تولیدی قرارگاه شهید احمدی روشن سازمان بسیج دانشجویی در تاریخ 23 آذر 95 منتشر شد.
قرارگاه شهید احمدی روشن؛
1395/9/23-18:0:49
چرا توافق پاریس برجام دیگری است؟
این توافق در مرحله بررسی در شورای نگهبان بوده که باتوجه به تضاد آن با سیاست‌های اقتصادمقاومتی (بند ۱۳ و ۱۴) مبنی بر افزایش صادرات گاز و فرآورده‌های نفت و حفظ و توسعه ظرفیت‌های تولید نفت و گاز و همچنین اصل نفی سبیل و بند هشتم اصل چهل و سوم قانون اساسی می‌بایست پذیرفته نشود.
معاونت جهاد سازندگی سازمان بسیج دانشجویی؛
1395/9/23-16:7:0
گرمای همت دانشجویان در شکوفه زدن لبخند یلدا
معاونت جهادسازندگی سازمان بسیج دانشجویی، با بهره گیری از ظرفیت گسترده گروه های جهادی، برای اولین بار در آذر ماه امسال طرح "گرمای یک دقیقه لبخند" را طراحی نموده تا بدین طریق کمک های مردمی و هدایای شب یلدا را به نیازمندان حومه های هر شهر تقدیم نماید.
مسئول تعلیم و تربیت بسیج دانشجویی استان فارس؛
1395/9/23-15:34:31
مهم ترین منکر رایج در دانشگاه ها فراموش شدن روحیه مطالبه گری دانشجویان است
حجت الاسلام ایوب زاده مهم ترین منکر رایج در دانشگاه ها را فراموش شدن روحیه مطالبه گری دانشجویان دانست و گفت: ما باید مرجع باشیم ولی مرجع شدن با همایش ، کلاس و... به وجود نمی آید بلکه با ارتباط چهره به چهره است و باید نقش تشکیلاتی و تربیتی را داشته باشیم که بدانیم هم مسئولیم و هم باید تربیت کنیم.
پنج تشکل دانشجویی کشور در نامه ای به وزیر علوم از عدم انتشار گزارش صوتی و تصویری جلسه روز 16 آذر رییس جمهور با دانشجویان در دانشگاه تهران و سخنرانی نمایندگان تشکلها، گلایه کردند.
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه حیف است با برجام «خورشید تابان» را از دنیا طلب کنیم آنوقت نسبت به «خورشید تابان مردم سیستان و بلوچستان» بی تفاوت باشیم، گفت: بیخود دور دنیا دنبال خورشید می‌گردیم، خورشید اشتغال و رونق همین جا در سیستان و بلوچستان است.
با رأی دیوان عدالت اداری؛
1395/9/23-9:24:40
برگزاری کنکور دکتری مستقل توسط دانشگاه آزاد منتفی شد
با رای دیوان عدالت اداری دستور موقت برگزاری آزمون متمرکز و انتشار دفترچه آزمون تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی منتفی شد.
نخست‌وزیر عراق در جمع فرماندهان عملیات آزادسازی نینوا تاکید کرد: نبرد موصل را به‌زودی به پایان خواهیم رساند.
اندیشکده آمریکایی نوشت: لازم است آمریکا با ساز و کار راهبردی که بیانگر توان دفاع موشکی خود و متحدانش است به ایران نشان دهد حملات موشکی‌اش با واکنش قاطع هوایی و موشکی نیروهای ائتلاف مواجه می‌شود.
پایگاه اینترنتی بیزنس اینسایدر در مطلبی به بررسی اهداف تماس تلفنی دونالد ترامپ با سران چند کشور خارجی پرداخت.
عکس نوشته شماره 280 تولیدی قرارگاه شهید احمدی روشن سازمان بسیج دانشجویی در تاریخ 22 آذر 95 منتشر شد.
در نمایشگاه دستاوردهای 5 سال اخیر بسیج
1395/9/22-17:28:39
بازدید سردار غیب پرور از غرفه بسیج دانشجویی
صبح امروز (دوشنبه 22آذرماه ) سردار سرتیپ پاسدار غلامحسین غیب پرور رییس سازمان بسیج مسضعفین از نمایشگاه دستاوردهای 5 سال اخیر سازمان بسیج مستضعفین و غرفه بسیج دانشجویی در این نمایشگاه بازدید کرد.
نامه رئیس مرکز دانشجویی حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران( صلح زیبا) به دبیر کل جدید سازمان ملل منتشر شد.
خلاصه مهمترین و برگزیده اخبار ایران و جهان را و هرآنچه که دانشجویان باید از وقایع روز بدانند.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه جامع هرمزگان مطرح کرد؛
1395/9/22-16:14:25
رکود در فعالیت تشکل های دانشجویی، هدف مسئولین
طاهری مطرح کرد: مسئولین دانشگاه کارهایی از قبیل قراردادن تشکلی با عنوان تشکل چپ در مقابل بسیج دانشجویی ، جلوگیری از بعضی سخنرانی های نمایندگان بسیج دانشجویی و سایر تشکل های انقلابی و همچنین صراحتا بیان نگاه های جناحی و حزبی خود به بسیج و سایر تشکل ها انجام می دهند.
معاونت سیاسی مرکز بسیج دانشجویی دانشگاه فنی و حرفه ای کشور:
1395/9/22-14:23:56
نشست سراسری مسئولین بسیج دانشجویی دانشکده های فنی و حرفه ای کشور با حضور سران کشوری برگزار خواهد شد
محمدمحمدی والا از نشست سراسری مسئولین بسیج دانشجویی دانشکده های فنی و حرفه ای کشور با حضور سران کشوری خبر داد. این نشست در روزهای 23 و 24 آذر ماه در سازمان مرکزی دانشگاه فنی و حرفه ای برگزار می شود.
جمعى از اساتيد، دانشجويان و فارغ التحصيلان دانشگاهى و فعالان عرصه بين المللى مراتب اعتراض و نارضايتى خود را در خصوص اقدام اخير دولت کنيا مبنى بر بازداشت غيرقانونى و خلاف اصول انسانى و ديپلماتيک دوتن از چهره هاى دانشگاهى و فرهيختگان در حوزه مسائل حقوقى و بين الملل آقايان"دکترسید نصرالله ابراهیمی و دکتر عبدالحسین صفایی از اساتید مبرز دانشگاه های تهران و وکلای دادگستری "اعلام ميداريم.
نشست تداوم دوره شهید چمران دانشجویان استان های خوزستان و لرستان به میزبانی شهرستان دزفول برگزار شد.
علی اکبر ولایتی مشاور مقام معظم رهبری؛
1395/9/22-13:54:4
سخنان نخست وزیر انگلیس برای دلخوشی عربستان سعودی بود
​مشاور مقام معظم رهبری در امور بین الملل گفت: سخنان نخست وزیر تازه به دوران رسیده انگلیس بیش از آنکه برای جمهوری اسلامی باشد در حقیقت برای دلخوشی عربستان سعودی بود که در همه جبهه ها شکست خورده است.
بسیج دانشجویی دانشکده علوم قرانی ایلام برگزار کرد؛
1395/9/22-10:57:56
نشست بصیرتی "نهضت ملی ما زنده ایم"+عکس
"رباب امامیان"استاد حوزه و دانشگاه درایلام به نقش زنان در دولت مهدوی اشاره کرد و گفت: زنان در زمینه سازی ظهور و مشارکت در تشکیل دولت مهدوی مولفه ای اساسی هستند و این نشانگر نقش مهم زنان مسلمان در مقابله با جریان ها و اندیشه های انحرافی و خرافات قبل از ظهور می باشد.
دست اتهام زنندگان به دستگاه قضا با مدرک رو شد؛
1395/9/22-10:40:54
اژه ای اسناد واریزی به حساب قوه قضائیه را رسانه ای کرد
حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه‌ای، سخنگوی قوه قضاییه در نشست خبری امروز خود با نمایندگان رسانه ها، با نشان دادن اسنادِ وجوه واریزی به حساب قوه در طول سالیان مختلف به خبرنگاران و نشان دادن این مطلب که حتی یک سند هم در میان اسناد واریزی به نام شخص نیست و همه اسناد به نام قوه قضائیه است، دست اتهام زنندگان به دستگاه قضا را با مدرک رو کرد.
گروه های جهادی استان اصفهان خطاب به رئیس جمهور؛
1395/9/22-10:14:56
دولت یازدهم، دولت تمسخر تولید کنندگان داخلی و تحقیر صنعتگران ایرانی بود
دولتمردان معتقدند کسانی که حقوق های نجومی دریافت کرده اند به صورت کاملاً قانونی این حقوق ها را گرفته اند.پس لطفا مدیرانی که بی قانونی کرده و به حقوق های اندک رضایت داده اند را محاکمه نمایید.
دریادار سیاری در بیان شاخص های جوان انقلابی گفت: جوانی که خود را انقلابی می داند باید مدافع انقلاب باشد و از آرمان های آن دفاع کند امروز انقلاب اسلامی مورد هجمه های گوناگون قرار گرفته و نیازمند است تا جوانان با بصیرت بیشتری در عرصه ورود پیدا کنند.
در هشت سال قبل یک میلیون و ۹۲۰ هزار واحد از مجموع ۲ میلیون و ۲۱۵ هزار واحد مسکن مهر به اتمام رسیده است.
هشدار تکان‌دهنده سازمان حفاظت محیط زیست
1395/9/22-8:43:17
ابتکار: خاک ایران را از جنوب به یغما می‌برند
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست نسبت به قاچاق گسترده خاک از جنوب ایران، به‌خصوص جزایر جنوبی هشدار داد.
آیین رونمایی از مستند «نبرد پنهان» و تجلیل از خانواده شهید خبرنگار محسن خزایی برگزار و در این مراسم یک مستند به ساحت شهید تقدیم شد.
نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس گفت: طرح کاهش روابط دیپلماتیک با انگلیس توسط نمایندگان تنظیم و به هیأت رئیسه مجلس تقدیم شد.
آبتین عزیزی
1395/9/21-20:38:22
حقوق بشر بهانه ای در دست خواص
حقوق بشر، آن دسته از حقوقی است که از نیاز های طبیعی انسان سرچشمه می گیرد را گویند." بنابراین حقوق بشر محصور به زمان،مکان و سازمانی خاص نیست. اما چه می شود که سازمانی به اسم حقوق بشر؛ حقوق بشر را نادیده می گیرد؟! سازمان های بین المللی راه اندازی شدند تا دنیا را جای بهتری برای زندگی کنند؛اما بهترین حالتی که به ذهن متبادر می کند، به نام مظلوم و به کام ظالم است...
عکس نوشته شماره 279 تولیدی قرارگاه شهید احمدی روشن سازمان بسیج دانشجویی در تاریخ 21 آذر 95 منتشر شد.
آن قدر روحش بزرگ و بانوی خود ساخته ای بود که برای سعیدش و پاره تنش که در دادگاه¬های آمریکا به خاطر مبارزاتش محکوم به زندان شده بود نذر کرد که او را در راه خدا بدهد ولی در دستان نامردان آمریکایی نماند. او رهایی پسرش را با شهادت معامله کرد.
نائب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی صبح امروز در دوره آموزشی امر به معروف و نهی از منکر در سازمان بسیج دانشجویی بیان کرد: با اجرای قانون امر به معروف بیش از 50 درصد از ناحنجاری های جامعه و دستگاه های دولتی برطرف می شود.
فرمانده قرارگاه کوثر خاتم الانبیا در مراسم شکوه هجرت اردوهای جهادی استان کرمان:
1395/9/21-16:19:46
پنج درصد از کل ثروت دنیا در ایران است اما توزیع عادلانه نداریم/ ذات سپاه در کنار مردم بودن است
فرمانده قرارگاه کوثر خاتم الانبیا در مراسم شکوه هجرت اردوهای جهادی استان کرمان عنوان کرد:پنج درصد از کل ثروت دنیا در ایران است اما توزیع عادلانه نداریم.
نهمین جشنواره "فعالیت های برتر علمی بسیج دانشجویی" دانشگاه های خراسان جنوبی، دربهمن ماه سال جاری برگزار می شود.
اکران مستند «آذرخش» تولید موسسه فرهنگی نرم‌افزاری آرمان از دیگر برنامه های این مراسم است. این مستند به بررسی زوایای مختلف حوادث روز 16 آذر می‌پردازد که در این روز نیکسون معاون آیزنهاور، رئیس جمهور وقت آمریکا راهی ایران می‌شود.
مهدی درویشی
1395/9/21-14:6:24
برجام عبرتی برای تاریخ
برجام تجربه ای شد برای ما و نسل های پس از ما، تا چند سال دیگر باز فیلمان یاد هندوستان نکند و هوس رابطه با شیطان بزرگ به سرمان بزند! تجربه ای شد تا در حق خود متحد شویم. تا پرده اتحاد خانه عنکبوتی و سست اهل باطل را با اتحاد خود کنار بزنیم.
با کمال تاسف آنچه در 16 آذر امسال در دانشگاه ما رخ داد، یادآور جُنگ شادی هفته خوابگاه ها بود، تا گردهمایی دانشجویی جهت هم افزایی روحیه آرمان خواهی و استکبارستیزی؛ که این خود، عمق تفاوت نگاه مسئولین به جایگاه دانشجو و روز دانشجو را هویدا ساخت. قهراً خروجی ستاد تصمیم گیری این مراسم که بدون مشارکت ...
پاسخ علی مطهری به نامه بسیج دانشجویی دانشگاه شریف:
1395/9/21-13:47:55
از نامه‌ی پرمغز شما و لحن ناصحانه و مشفقانه آن سپاس فراوان دارم
علی مطهری با ارسال نامه از در جواب نامه دانشجویان بسیجی دانشگاه شریف از آنها تشکر کرد.
توسط معاونت فرهنگی سازمان بسیج دانشجویی
1395/9/21-12:56:16
خسرو معتضد و عوامل یتیم خانه ایران در «دوشنبه فیلم» بسیج دانشجویی
دوشنبه فیلم این هفته دوشنبه ۲۲ آذرماه از ساعت ۱۴ با اکران و نقد فیلم یتیمخانه ایران با حضور عوامل فیلم همزمان با افتتاح سینما بصرت در سازمان بسیج دانشجویی برگزار می شود.
مرحوم میرزا اسماعیل دولابی می فرمود: بشر در روی زمین سه کار بیشتر ندارد. یکی ایمان به خدا، یکی عمل صالح، سوم هم، اینکه در کم و زیاد صابر باشی. هر سه به هم بستگی دارد.
برجام که به عنوان امید دولت برای بهبود اوضاع اقتصادی کشور مطرح بود،‌ نتوانست جلوی افزایش قیمت ها را بگیرد.
رهبر بازداشت‌شده جنبش اسلامی نیجریه و همسرش، با توجه به بیم و نگرانی دربارۀ تلاش برای سوءقصد و ترور، به یک مکان نامعلوم منتقل شده‌اند.
با 107 رأی مثبت نمایندگان صورت گرفت
1395/9/21-10:39:39
موافقت مجلس با فوریت طرحی درباره حقوق‌های نجومی
نمایندگان مجلس با 107 رأی مثبت با فوری بررسی شدن طرح حقوق و دستمزد مدیران و مقامات کشور موافقت کردند.
لاریجانی در کنفرانس امنیتی تهران:
1395/9/21-10:35:29
به عراق و سوریه در مبارزه با داعش کمک کرده و می‌کنیم
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: بعد از دو دهه سروصدا علیه پرونده هسته‌ای که مرتب آمریکایی‌ها و صهیونیست‌ها می‌گفتند ایران به بمب هسته‌ای رسیده و ساخته چگونه معلوم شد همه این‌ها سراب تبلیغاتی بود.
در پی سفر نخست وزیر رژیم صهیونیستی به جمهوری آذربایجان؛
1395/9/21-10:8:22
بیانیه بسیج طلاب و 12 تشکل دانشجویی دانشگاه های اردبیل(شهید علم الهدی) صادر شد
در واکنش سفر بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم غاصب صهیونیستی به جمهوری آذربایجان ، بسیج طلاب و بسیج دانشجویی شهید علم الهدی بیانیه صادر کرد.
توکلی اظهار داشت:وزیری در کابینه دولت وجود دارد که خانواده اش مدیر و مدیر عامل 14 موسسه صنعتی و پتروشیمی می باشد که به این تعارض منافع می گویند/در خصوص حساب های قوه قضاییه هیچ گونه سوء استفاده شخصی صورت نگرفته است.
مراسم تشییع و خاکسپاری مادری از جنس مادران بهشتی، مادر شهیدان «وحید» و «سعید» یداللهی صبح امروز در گلزار شهدا(باغ فردوس) کرمانشاه برگزار شد‌.
در سخنرانی 16 آذر امسال در دانشگاه تهران جناب آقای دکتر روحانی در سخنان خود به نکته ای ظریف ! اشاره کردند که واقعا جای تاسف و البته پاسخ فراوان دارد . در حالیکه نمایندگان تشکلهای دانشجویی نسبت به فرجامِ برجام اعتراض نمودند ، ایشان با زیرکی خاصی تمام جزِئیات و گامهای برجام را هماهنگ شده با رهبر عزیز انقلاب اعلام نمودند !
مرکز هنرهای رقومی بسیج برگزار می کند:
1395/9/20-15:0:24
فراخوان جشنواره سراسری « پویاگران انقلاب اسلامی »
نخستین جشنواره سراسری «پویاگران انقلاب اسلامی» در بخش‌های پویانمایی، بازی‌های رایانه‌ای، نرم‌افزار چند رسانه‌ای و گرافیک متحرک برگزار می‌شود.
عکس نوشته شماره 277 تولیدی قرارگاه شهید احمدی روشن سازمان بسیج دانشجویی در تاریخ 18 آذر 95 منتشر شد.
یک منبع در وزارت دفاع آمریکا:
1395/9/20-13:28:42
ترامپ پرونده ایران را به «مایکل فلین» سپرده است
یک منبع در وزارت دفاع آمریکا (پنتاگون) گفته است که دونالد ترامپ، پرونده ایران را به دو تن از استراتژیست‌های سابق پنتاگون که ریاست آن‌ها را «مایکل فلین» مدیر پیشین اداره اطلاعات وزارت دفاع، بر عهده دارد، سپرده است.
جشن و پایکوبی و شیرینی‌خوران راه انداختند؛ آن را فتح‌الفتوح و آفتاب تابان نام نهادند و حال که طرف مقابل بدعهدی کرده و با وقاحت تمام زیر میز بازی زده است، کل و جز آنچه کرده‌اند را به رهبر معظم انقلاب نسبت می‌دهند.
دبیر امر به معروف و نهی از منکر سازمان بسیج دانشجویی خبر داد:
1395/9/20-11:48:42
آغاز اولین دوره تخصصی آموزش مبانی امر به معروف و نهی از منکر با حضور سالک و پژمانفر
سهیل کیارش از آغاز اولین دوره تخصصی آموزش مبانی امر به معروف و نهی از منکر با حضور فعالین امر به معروف و نهی از منکر بسیج دانشجویی دانشگاه های سراسر کشور و با سخنرانی اساتید مطرح خبر داد.
نماینده سابق مجلس گفت: مگر قرار نبود برجام تحریم را بردارد، شما کم بودن زمان را مشکلی در از دست فرصت‌ها می‌دانستید، اکنون چه شده که امروز می‌گویند می‌خواستیم مشخص کنیم که آمریکایی‌ها بدعهد هستند.
مسئول سیاسی سابق دانشکده فنی انقلاب اسلامی در نماز جمعه شهریار:
1395/9/20-10:55:30
روحانی به دنبال مقصرشناسی و سلب مسئولیت از خود است/تمام مسئولیت مذاکرات برعهده شخص رییس جمهور است
علیرضا رحیمی در سخنرانی پیش از نماز جمعه شهریار گفت:یک مسئله بسیار مهمی که در سخنان اخیر روحانی در دانشگاه تهران دیده می شود آن است که ایشان به دنبال مقصر شناسی و سلب مسئولیت از خود هستند. این درحالی است که خود روحانی به صراحت شخصا اعلام کرده بود که تمام مسئولیت مذاکرات به عهده خودش است.