امروز : دوشنبه، 2 بهمن ماه 1396
 
کد خبر:69415 تاریخ انتشار : 1395/12/29-14:25:8
تغییرات اخیر در دانشگاه‌های کشور صد درصد سیاسی است/ دولت به گونه‌ای رفتار کرده که انگار مردم فهم و شعور ندارند
رئیس کمیسیون آموزش مجلس ضمن تاکید بر اینکه تغییرات اخیر در دانشگاه‌ها صددرصد سیاسی است، گفت: دولت به گونه‌ای رفتار کرده است که انگار مردم شعور ندارند. به جای پاسخگویی به مردم، آن‌ها را حواله به ادبیات منقلی و عذاب الهی می‌کند.
لینک کوتاه http://www.bso.ir/id/69415
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی، محمدمهدی زاهدی عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی  ضمن اشاره به تغییرات اخیر در دانشگاه‌های کشور که از سوی وزارت علوم انجام شده است، گفت: تغییرات اخیر در دانشگاه‌های کشور صد درصد سیاسی است.

وی ادامه داد: دولت رویکردی را ایجاد کرده که به جای ارائه گزارش و پاسخگویی به مطالبات مردم در زمینه قول‌هایی که به آنها داده است ادبیات جدیدی را به کار می‌برد.

رئیس کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: در ادبیات جدید، دولت به گونه‌ای رفتار کرده است که انگار مردم فهم، درک و شعور جدی ندارند. این ادبیات صحبت کردن با مردم بد است. یعنی به جای ارائه گزارش و پاسخگویی به مردم، آن‌ها را حواله به ادبیات منقلی، جهنمی و عذاب الهی می‌کند که در شأن دولت نیست. 

زاهدی با تأکید بر اینکه این رفتار مردم را تحریک به موضع‌گیری نسبت به دولت می‌کند، اظهار داشت: دولت به جای این ادبیات باید خود را خادم ملت، سرباز نظام و انقلاب بداند نه اینکه از ادبیاتی استفاده کند که مردم چیزی نمی‌فهمد. این در شأن ملت ما نیست.

انتهای پیام/

 
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر:
نقل و نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری بسیج دانشجویی بلامانع است