امروز : يکشنبه، 2 ارديبهشت ماه 1397
 
کد خبر:62551 تاریخ انتشار : 1395/10/19-14:30:34
تنظیم خانواده یا تنظیم ایران؟!
بعد از انقلاب اسلامی جایی پیدا نمی‌شود که سازمان‌های بین‌المللی به رسالت خود عمل کرده و با تشویق و کمک کردن، در معضلات یاریمان کرده باشند جز یک جا تنظیم خانواده!
لینک کوتاه http://www.bso.ir/id/62551
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی ؛ قرارگاه احمدی روشن بسیج دانشجویی در یادداشتی به موضوع تنظیم خانواده و کاهش جمعیت در ایران پرداخت. متن کامل یادداشت به شرح زیر است:

بعد از انقلاب اسلامی جایی  پیدا نمی‌شود که سازمان‌های بین‌المللی به رسالت خود عمل کرده و با تشویق و کمک کردن، در معضلات یاریمان کرده باشند جز یک جا تنظیم خانواده!

برنامه تنظیم خانواده با تامین مالی بانک جهانی اجرا شد. کشورهایی که پول حاصل از فروش نفت ایران را بلوکه کرده و پول خودمان را به خودمان نمی‌دهند، اعتبارات ویژه‌ای بابت کنترل جمعیت به ایران اختصاص داده‌اند. تا جایی که با پول اهدایی آنها "کتاب احکام" (دهه هفتاد) برای توجیه شرعی راه‌های جلوگیری از تولید نسل در کشور نوشته و چاپ شده است‼️

پرداخت مبالغ سالانه وام از سوی بانک جهانی، منوط به تامین اهداف هر سال این طرح بود. هیچ برنامه‌ای را در کشور نمی‌توان یافت که با چنین مجاهدت و مدیریت هدفمندی از سوی بانک جهانی در کشور اجرایی شده و مسئولین وزارت بهداشت شهر به شهر و خانه به خانه برای تحقق آن تلاش کرده باشند! تا آنجا که هر مانعی برای "پیشگیری از "بارداری" را کنار زده و زمانی که باورهای دینی مردم را سد راهی برای اهداف خود دیدند، به دنبال مراجع تقلید رفته و با اخذ حکم شرعیِ "عقیم‌سازی به شرط بازگشت پذیری"، مردم را از واقعیت آنچه برگشت ناپذیر است آگاه نکردند.

معمولاً در سال‌های پس از انقلاب مدیران کارآمد و اثربخش کشور با حمایت‌های آمریکا و متحدانش ترور فیزیکی یا شخصیتی شده‌اند اما سازمان ملل از مدیران ایرانی این پروژه برای 3 بار تجلیل و قدردانی کرده است!

نهادهای بین‌المللی که در رتبه‌بندی‌های مختلف سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی  پیوسته ایران را در انتهای لیست‌ خود می‌گذارند، در بحث کنترل جمعیت مقام اول را به ما داده و آینده‌پژوهان آمریکایی بر این اعتقادند که تجربه کنترل جمعیت ایران باید جهانی شود! البته این بار معنای آنها از جهان برخلاف روند همیشگی، خودشان را شامل نمی‌شود!

انتهای پیام/
کلمات کلیدی
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر:
نقل و نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری بسیج دانشجویی بلامانع است