امروز : دوشنبه، 2 بهمن ماه 1396
 
کد خبر:69352 تاریخ انتشار : 1395/12/27-10:37:20
نوروز جهادی دانشجویان کهگیلویه و بویراحمد؛
جانشین بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد از اعزام ۱۲ گروه جهادی دانشجویی از سراسر استان در نوروز ۹۶ خبر داد
جانشین بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت:دانشجویان جهادی از دانشگاه های مختلف استان ایام نوروز را در کنار مردم صمیمی و صادق روستاهای استان خواهند گذراند.
لینک کوتاه http://www.bso.ir/id/69352
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از ظهر کهگیلویه و بویراحمد ، سید عباس رضایی بیان کرد: 12 گروه جهادگر دانشجویی از ابتدای ایام نوروز تا اتمام تعطیلات در روستاهای محروم استان مشغول خدمت رسانی خواهند بود .

وی با اشاره به اینکه این اردوها از روز اول فروردین تا پایان تعطیلات نوروزی در جریان است ، تصریح کرد: در این اردوها خدمات عمرانی فرهنگی بهداشتی-درمانی و طرح های اوقات فراغت جهادی برای قشرهای مختلف روستا ها به ویژه نوجوانان برگزار خواهد شد .

جانشین بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد این حضور در میان مردم را از برکات انقلاب اسلامی دانست و نقطه برجسته این حرکت ها را حضور نسل سوم و چهارم انقلاب در پیشانی این حرکت برشمرد .

رضایی افزود: شرط ادامه حیات انقلاب اسلامی انتقال نسلی آرمان ها و اهداف آن درست به مثابه حدوث انقلاب است که جوانان امروزی و فرزندان این مردم شریف خود ثابت کرده اند در این مسیر ثابت قدم خواهند بود .

وی ضمن تشکر از همه کسانی که همراه فرزندان دانشجوی خود هستند از دولت و مدیران سازمان ها خواست که به حرکت جهادی نه به عنوان رقیب که به عنوان فرصت در خدمت رسانی به مردم به عنوان ولی نعمتان حقیقی انقلاب و نظام نگاه کنند .
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر:
نقل و نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری بسیج دانشجویی بلامانع است