امروز : دوشنبه، 2 بهمن ماه 1396
 
کد خبر:69218 تاریخ انتشار : 1395/12/24-13:56:12
مرتضی دائمی کبیری؛
جناب استاندار! شما پشت میزنشین‌ها چه از درد مردم شهرتان میدانید،برای جوانان شهرتان چه کرده‌اید؟
چطور میتوانید با حرف‌های ناپخته‌ای که زده اید در محرم و ایام فاطمیه و مراسمات دینی شرکت کنید مگر شما از اهل بیت و خداوند نمیترسید؟!
لینک کوتاه http://www.bso.ir/id/69218
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از بیرجند، مرتضی دائمی کبیری دانشجوی انقلابی دانشگاه آزاد بیرجند در پی سخنان هنجار شکنانه استاندارخراسان جنوبی طی یادداشتی نوشت:
 

جناب استاندار! خدمت شما و امثال شما که راه صد ساله را یک شبه طی کرده و به این مقام رسیده‌اید عرض میکنم، اهانت شما به مقدسات و آیین دین مبین اسلام فقط از روی شکم سیری بوده است و دیگر هیچ ، شما پشت میز نشین‌ها چه از درد مردم شهرتان میدانید برای جوانان شهرتان چه کرده‌اید؟

آقای استاندار تا بحال شده است پای حرفهای مردمتان بنشینید، تا بحال شده است با جوانان دانشجو شهرتان جلسه‌ای بگذارید یا با جامعه روحانیت گفتگو داشته باشید این حرفهای شما حرف کودک درونتان بوده چون سن شما با این حرفها جور در نمی‌آید ، جناب استاندار شما فقط شنونده باشید و دیگر هیچ تا ما بدانیم شما هم هستید ...

شما اینگونه نبوده‌اید که هیچ حتی به مقدسات و دین ماهم توهین کرده اید...

آیا شما میدانید اسلام یعنی چه؟

چطور میتوانید با حرف‌های ناپخته‌ای که زده اید در محرم و ایام فاطمیه و مراسمات دینی شرکت کنید مگر شما از اهل بیت و خداوند نمیترسید؟!

چگونه میخواهید جواب این همه بی‌کفایتی ‌های خود را در آخرت بدهید ، چطور میتوانید نامهای حضرت زهرا (س) و حضرت اباعبدلله الحسین (ع) را بر زبان بیاورید، زبانی که تمام رشادت‌های آن عزیزان و شهیدان را زیر سوال برده است!!

آقای استاندار اگر جای شما بودم هرچه سریع تر از مقامی که یک شبه به آن رسید‌ه‌ام استعفا میدادم و از تمام مردم ولایتمدار،جامعه روحانیت و دانشجویان بسیجی پیرو رهبری و دیگر قشر شهرستان بیرجند عذرخواهی میکردم.

توصیه آخر به شما بعد از عذرخواهی توبه کنید تا خداوند شما را ببخشد.

در ضمن یادتان نرود انتخابات نزدیک است و من به عنوان یک جوان از این استان که مشکلات زیادی از معیشت و ازدواج گرفته تا آب خوردنشان در بعضی ازمناطق همین استان دارند، به شما میگویم شخص اول دولتی که خواسته باشد به دینمان به شرف ونماینده ولی فقیه مان وائمه جمعه توهین کند جایی در این استان ندارد.

یادداشت از: مرتضی دائمی کبیری دانشجوی انقلابی دانشگاه آزاد بیرجند

نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر:
نقل و نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری بسیج دانشجویی بلامانع است