امروز : پنجشنبه، 2 فروردین ماه 1397
 
کد خبر:70890 تاریخ انتشار : 1396/1/31-11:1:47
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلا مازندران:
حضور در انتخابات،مانع نفوذ استکبار خارجی و سکولارهای داخلی خواهد شد
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلا مازندران در نشست مسئولین دفاتر و بسیج دانشجویی 100 دانشگاه مهم مازندران گفت: حضور در انتخابات 29 اردیبهشت ضمن تضعیف دشمنان ،مانع نفوذ استکبار خارجی و سکولارهای داخلی خواهد شد.
لینک کوتاه http://www.bso.ir/id/70890
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی مازندران؛ حجت الاسلام یدالله غلامی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلا مازندران در نشست مسئولین دفاتر و بسیج دانشجویی 100 دانشگاه مهم مازندران که صبح امروز چهارشنبه 30 فروردین در سپاه کربلا مازندران برگزار شد در خصوص انتخابات گفت: حضور در انتخابات 29 اردیبهشت ضمن تضعیف دشمنان ،مانع نفوذ استکبار خارجی و سکولارهای داخلی خواهد شد.
غلامی با بیان اینکه بسیج در عرصه انتخابات مصادیق و معیارها را معرفی می کند خاطرنشان ساخت:بسیج با توجه به معیارهای مشخص شده در عرصه انتخابات بصیرت افزایی می کند.
وی  درباره واقعه غدیر گفت: در غدیر معرفی امام علی (ع) به عنوان جانشین پیامبر(ص) ، دشمنان را ناامید کرد.
وی در خصوص انحراف مدیریتی در عصر پیامبر(ص) گفت:در زمان پیامبر(ص) افراد با توجه به اینکه معاد ،توحید و رسول اکرم(ص) را قبول داشتند اما مدیریت جامعه را نپذیرفتند که همین عامل باعث ایجاد انحراف در جامعه شد.
غلامی در خصوص اهمیت انقلاب اسلامی خاطرنشان ساخت: انقلاب اسلامی با هدف زمینه سازی ظهور شکل گرفته و زمان ظهور، اسلام جهانی خواهد شد.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلا مازندران با بیان اینکه آمادگی برای ظهور ولی عصر(عج) باید تاثیرگذار و سیستمی باشد افزود: برای ظهور و قیام امام زمان(عج) باید آمادگی بین المللی ایجاد شود و انقلاب اسلامی این آمادگی را ایجاد می کند.
وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی با دو جبهه استکبار و جبهه سکولار داخلی روبرو می باشد، افزود: در جبهه سکولار داخلی گروه‌های متعددی هستند که رشد کردند و به‌صورت علنی سکولار بودن خود را فریاد می‌زنند.
وی با مذمت برخی ها که  مذاکره با آمریکا را با مذاکره امام حسین(ع) به حر تشبیه می کنند گفت: برخی ها گفت‌وگوی امام حسین(ع) با عمر سعد را با  مذاکره با آمریکا مساوی جلوه دادند و فتنه‌‌گران را به حر تشبیه کردند و خواستار بخشیده شدن آنها شدند.
غلامی همچنین به اتحاد بسیج در عرصه های گوناگون از جمله مسائل سیاسی اشاره و تصریح کرد: بسیج باید در عرصه سیاسی یکصدا و متحد باشد.
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر:
نقل و نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری بسیج دانشجویی بلامانع است