امروز : يکشنبه، 29 بهمن ماه 1396
 
کد خبر:93552 تاریخ انتشار : 1396/11/23-13:8:15
تولیت آستان قدس رضوی:
حمایت از گروه‌های جهادی بسیج دانشجویی در دستور کار آستان قدس رضوی است
تولیت آستان قدس رضوی گفت:حمایت از گروه‌های جهادی در دستور کار آستان قدس رضوی است و از بسیج دانشجویی برای خدمت به محرومان پشتیبانی می‌شود.
لینک کوتاه http://www.bso.ir/id/93552
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی، حجت‌الاسلام و‌المسلمین سیدابراهیم رئیسی تولیت آستان قدس رضوی و نماینده مردم خراسان جنوبی در مجلس خبرگان رهبری ظهر دیروز در دیدار با دانشجویان و دانشگاهیان فرهیخته و خادم یاران آستان قدس رضوی در خراسان جنوبی با بیان اینکه سال گذشته صدها گروه جهادی در نقاط مختلف خدمت کردند،افزود:حمایت از گروه‌های جهادی در دستور کار آستان قدس رضوی است و از بسیج دانشجویی برای خدمت به محرومان پشتیبانی می‌شود.

وی با بیان اینکه در راستای کمک به مناطق محروم از گروه‌های جهادی حمایت لازم را صورت می‌دهیم،افزود:آرمان‌های ملت ایران دست یافتنی است و بسیاری از کارهای علمی در اروپا را ایرانیان انجام می‌دهند.‌

حجت‌الاسلام و‌المسلمین سیدابراهیم رئیسی با بیان اینکه گام‌های ماندگاری در راستای محرومان و رفع مشکلات مردم برداشته شده است،گفت:متن امروز نیاز مردم،خواست انقلاب و نظام اسلامی و بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی است و مسئولان باید با درک مسئولیت خود در راستای پیشرفت کشور تلاش کرده و گام بردارند.
 

تولیت آستان قدس رضوی افزود:فقر و فساد زیبنده نظامی اسلامی نبوده و نیست و انقلاب اسلامی ثابت کرد علم،ایمان،معنویت و سیاست نگاه به داخل و توجه به محرومان در جهان با یکدیگر قابل جمع است و این دیدگاه که باید بین علم و ایمان یکی را برگزید ،باوری نادرست است.

وی گفت:محوری‌ترین موضوع کشور تولید سرمایه‌گذاری برای ایجاد اشتغال و نهادینه کردن الگوی مصرف است. 

حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی افزود:دستاوردهای زیادی را در حوزه‌های سیاسی و منطقه‌ای کسب کرده‌ایم که نباید بی‌انصافی کنیم و وجود نیروهای انسانی کارآمد و منابع غنی،راه برون رفت از مشکلات فعلی کشور است به شرط اینکه ارتباط دانشگاه و صنعت با دیگر بخشهای کشور حفظ شود.

تولیت آستان قدس رضوی اظهار کرد:اگر پیشرفت‌هایی که پس از پیروزی انقلاب اسلامی به دست آوردیم را با نگاه منصفانه بنگریم برکسی پوشیده نیست که تاکنون گام‌های زیادی برداشته شده است.

وی گفت:پس از پیروزی انقلاب دستاوردهای زیادی به دست آوردیم اما هنوز  با نقطه مطلوب فاصله زیادی دارد.

حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی افزود:سلامت مهمترین محور هر منطقه‌ای است و سلامت را باید در آب و هوا،فضا و تغذیه دنبال کرد و باید بیماری‌های صعب العلاج را کاهش داد.

تولیت آستان قدس رضوی تصریح کرد:کشور ایران منابع خدادای و غنی زیادی دارد که عنایت خداوند بوده و باید برای افزایش بهره‌وری و استفاده درست از این منابع گام برداریم.

وی با بیان اینکه ایران دارای نیروهای کارآمد و جوانی است که به برکت انقلاب اسلامی در دانشگاه‌ها و مراکز علمی پرورش یافتند،گفت:علم،اقتصاد و سیاست سه ضلع مثلث است که کشور را توانمند می‌کند.

حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی با بیان اینکه باید افرادی که در پیروزی انقلاب اسلامی نبودند بررسی و مطالعه‌ای نسبت به دستاوردهای انقلاب اسلامی داشته باشند،افزود:باید آمار دانشجویان،اساتید و فرهیختگان را پیش از انقلاب و پس از انقلاب بررسی کرد.

نماینده  مردم خراسان جنوبی در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه باید مطالعه‌ای نسبت به دستاوردهای انقلاب اسلامی داشته باشیم،گفت:داشته‌های ارزشمندی داریم اما در کنار آن باید خوب بنگریم که آنچه در شأن مردم است در وضعیت موجود مهیا است یا نه؟

وی افزود:دستاوردهای زیادی را در حوزه‌های سیاسی و منطقه‌ای کسب کرده‌ایم که نباید بی‌انصافی کنیم و وجود نیروهای انسانی کارآمد و منابع غنی،راه برون رفت از مشکلات فعلی کشور است به شرط اینکه ارتباط دانشگاه و صنعت با دیگر بخش های کشور حفظ شود.

حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی گفت:با باور به توانمندی جوانمان شکست داعش را رقم زدیم و خراسان جنوبی نیز با وجود قرار گرفتن در نقطه مرزی خوشبختانه کمترین میزان جرم را دارا بوده که این امر حاصل کار خوب نیروهای نظامی و انتظامی است.

تولیت آستان قدس رضوی افزود:باید با انسجام ملی در راستای پیشرفت کشور تلاش کرده و نباید موضوعات حاشیه‌ای متن شود چون بدترین کار این است حاشیه متن شود و هیچ کاری به اهمیت گره‌گشایی از کار مردم نیست.

نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر:
نقل و نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری بسیج دانشجویی بلامانع است