امروز : يکشنبه، 2 ارديبهشت ماه 1397
 
کد خبر:62712 تاریخ انتشار : 1395/10/21-16:19:5
​مسئول بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان:
دشمنان پس از رحلت آقای هاشمی رفسنجانی به دنبال برهم زدن وحدت هستند/ رحلت ایشان شوک‌آور و غم انگیز بود
کیخا گفت: دشمنان روزی با طراحی فتنه 88، روزی با ایجاد اختلاف در بین مسئولین و روزی به بهانه هایی مانند فوت ایشان به نظام ضربه می زنند و مشاهده می کنیم که برخی رسانه ها در حال سوءاستفاده از فرصت ایجاد شده هستند.
لینک کوتاه http://www.bso.ir/id/62712
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از سیستان و بلوچستان، علیرضا کیخا، مسئول بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان در آیین تکریم و معارفه مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور زاهدان با تسلیت وفات حضرت معصومه(س) و رحلت آقای هاشمی رفسنجانی گفت: رحلت ایشان اتفاقی شوک‌آور و غم انگیز بود.
 
وی افزود: سابقه درخشان، هوشمندی، پای کار بودن و محبت ایشان به رهبر انقلاب غیرقابل انکار است؛ به طوری که می‌توان این موضوع را در پیام تسلیت پرمغز و صریح رهبری که با صداقت نشان داد رهبر جامعه احساسی با مسائل روبرو نمی شود، مشاهده کرد؛ ایشان همچنین با اشاره به اختلاف نظرها گفتند خناسان همیشه درصدد شکاف در حاکمیت بوده‌اند؛ لذا امیدواریم فقدان ایشان خللی در مسیر انقلاب ایجاد نکند و با اولیا محشور باشند.
 
کیخا با تأکید بر پشتوانه دینی انقلاب عنوان کرد: انقلاب قائم به افراد نیست؛ چرا که با رفتن امام هم انقلاب منحرف نشد و با قوت به مسیر خود ادامه داد؛ آن زمان برخی عناصر وابسته به غرب معتقد بودند امام شخصیت کاریزماتیکی دارد و انقلاب نیز به ایشان تکیه دارد بنابراین اگر امام نباشد انقلاب هم نیست اما انقلاب متکی به ولایت به راه خود ادامه داد.
 
وی ادامه داد: امروز دشمنان بلافاصله پس از رحلت آقای هاشمی رفسنجانی به دنبال ایجاد شکاف و برهم زدن وحدت در جامعه هستند؛ روزی با طراحی فتنه 88، روزی با ایجاد اختلاف در بین مسئولین و روزی به بهانه هایی مانند فوت ایشان به نظام ضربه می زنند و مشاهده می کنیم که برخی رسانه ها در حال سوءاستفاده از فرصت ایجاد شده هستند.
 
مسئول بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان با توصیف تفکر تجدیدنظرطلبی بیان کرد: کسانی که در دهه70 به هاشمی فحاشی می کردند و یا آنها که نظام و انقلاب را قبول ندارند، امروز اشک تمساح می ریزند.
 
وی در ادامه با اشاره به ضرورت انسجام درونی بسیج دانشجویی اظهار داشت: انسجام همانطور که در نظام مهم است، در بسیج دانشجویی نیز اهمیت دارد؛ بدانیم که هرگاه در بدنه شکاف ایجاد شود، دست شیطان در کار بوده و این شیطان گاهی شیطان درون و گاهی شیطان بیرون است؛ مهمترین عامل انفعال بسیج نیز اختلافات درونی است.

کیخا اضافه کرد: بسیج دانشجویی، نهاد رهبری را بزرگتر خود می‌داند؛ لذا هرکس جاهلانه یا خائنانه بین نیروهای انقلابی شکاف ایجاد کند، آب در آسیاب دشمن می ریزد.
 
وی در پایان ابراز داشت: ایجاد انسجام درونی، رعایت اخلاق تشکیلاتی، عدم تکیه بر امکانات مادی، ایجاد ایده و نوآوری و ارتباط تنگاتنگ با نهاد رهبری اولویت‌های کاری بسیج دانشجویی این دانشگاه است.

انتهای پیام/
کلمات کلیدی
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر:
نقل و نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری بسیج دانشجویی بلامانع است