امروز : يکشنبه، 2 ارديبهشت ماه 1397
 
کد خبر:69416 تاریخ انتشار : 1395/12/28-12:29:29
دولت می‌گوید در حوزه اقتصاد مقاومتی پیشتاز است اما در عمل نتیجه خوبی دیده نمی‌شود
مسئول قرارگاه فضای مجازی بسیج دانشجویی استان تهران گفت: دولت در چشم مردم نگاه می‌کند و می‌گوید پیشتاز در حوزه اقتصاد مقاومتی است اما در حوزه عمل نتایج آن خانه‌های چند صد میلیاردی در بالا شهر پایتخت می‌شود.
لینک کوتاه http://www.bso.ir/id/69416
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی، انوشیروان رفیعی مسئول قرارگاه فضای مجازی بسیج دانشجویی استان تهران ضمن انتقاد از عملکرد دولت در عدم تحقق شعار سال 95 که توسط رهبر انقلاب تبیین شده بود اظهار داشت: مردم ما به معنای واقعی کلمه گله‌مند هستند و این گله‌مندی ریشه در دروغ های بی‌پایان دولت در برخورد با معضلات اقتصادی دارد.

وی ادامه داد: حوزه اقتصاد مقاومتی اتفاقی نیست که یک شبه منتظر به ثمر نشستن میوه های آن باشیم، این حوزه همت جهادی و غیرت انقلابی را می‌طلبد که تمام جزئیات آن باید با دقت انجام شود. این حوزه نیاز به مشورت با بزرگان و متخصصان اقتصادی دارد اما متاسفانه برخورد تند با منتقدان در هر لباسی اعم از دانشگاهی و حوزوی و در هر حوزه‌ای اعم از سیاسی و فرهنگی، از نقاط ضعف یکساله دولت یازدهم است، چرا که تاکنون دولت تلاش کرده است منتقدانشان را با برچسب، توهین و تهدید از میدان به در کند.

این فعال دانشجویی اضافه کرد: اقتصاد مقاومتی، اقتصاد دانش‌بنیان است یعنی از پیشرفت‌های علمی استفاده می‌کند و به پیشرفت‌های علمی تکیه می‌کند، اقتصاد را بر محور علم قرار می‌دهد اما آیا دولت در این حوزه اصلا ورود پیدا کرده است.

مسئول قرارگاه فضای مجازی بسیج دانشجویی استان تهران گفت: دولت تمام پروژه‌های فضایی کشور را تعطیل کرده‌ است. دانشمند فضایی در اداره آب و فاضلاب مشغول کار شده است. این نشان دهنده ضعف وحشتناک دولت در حوزه اقتصادی و عدم توجه به باور ملی است.

رفیعی خاطر نشان کرد: دولت در چشم مردم نگاه می‌کند و می‌گویند پیشتاز در حوزه اقتصاد مقاومتی است اما در حوزه عمل نتایج آن خانه‌های چند صد میلیاردی در بالا شهر پایتخت می‌شود. دولت در رسانه‌های خود می‌گویند ما به فکر قشر مستضعف هستیم اما حاصل آن اعطای حقوق‌های نجومی به مدیران بی‌سواد، سکولار و فاقد صلاحیت می‌شود./فارس

انتهای پیام/

 
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر:
نقل و نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری بسیج دانشجویی بلامانع است