امروز : دوشنبه، 2 بهمن ماه 1396
 
کد خبر:69338 تاریخ انتشار : 1395/12/26-11:58:25
مهسا صالحی؛
راهیان نور، تجربه ای فراموش نشدنی
همه ساله درفصل زمستان و ایام نوروز با حرکت کاروان های راهیان نور عطری از پاکی و خلوص از مناطق دوران دفاع مقدس به مشام می رسد.
لینک کوتاه http://www.bso.ir/id/69338
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی؛ مهسا صالحی دانشجوی رشته کامپیوتر دانشگاه قدسیه ساری یادداشتی در خصوص راهیان نور تهیه کرد که به شرح زیر می باشد: 

راهیان نور پیوند دهنده نسل جدید با نسل جنگ تحمیلی است و بازدید کاروان های راهیان نور از یادمان ها و مناطق جنگی تجربه ای جالب است.

همه ساله درفصل زمستان و ایام نوروز با حرکت کاروان های راهیان نور عطری از پاکی و خلوص از مناطق دوران دفاع مقدس به مشام می رسد.

زائران کوی بهشت پس از بازدید از یادمان های فتح المبین، پادگان دو کوهه،فکه،اروند کنار،دهلاویه ،نهرخین،شلمچه،طلاییه،هویزه و... تصور کردن صحنه های عبور رزمندگان از پهنای اروندکنار وبمباران ها با روایت گری حاج حسین یکتا و راویان دیگر حاضر آشنا می شوند.

این سفر به سوی سرزمین نور به مدت5 روز رفت و برگشت درنظر گرفته شده و بدین ترتیب هرکاروان 3 شبانه روز درمناطق جنگی حضور دارند.

برگزای مسابقات و گروه های شعر خوانی ورفتن با کشتی در آبهای اروند کنار ، بازدید از معراج شهدای شهید محمودوند و اجرای رزمایش از جمله برنامه هایی است که جهت عموم زائران درنظر گرفته شده که برایم جذاب بود.

حضور خادمان شهدا ،راویان و مداحان همراه کاروان ها از دیگر اقداماتی است که جهت برگزاری هرچه بهتر اردوی راهیان نور صورت گرفته که جای تحسین و تقدیر دارد.

 
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر:
نقل و نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری بسیج دانشجویی بلامانع است