امروز : دوشنبه، 2 بهمن ماه 1396
 
کد خبر:69361 تاریخ انتشار : 1395/12/26-15:31:54
روحانی می‌خواهد گزینه «دوقطبی سیاسی» را جایگزین «دوقطبی معیشتی» کند/ اصلاح‌طلبان در صورت مساعد نبودن شرایط گزینه خود را در انتخابات نهایی می‌کنند
دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی گفت: جریان اصلاحات با معرفی گزینه جدید در انتخابات هم به دنبال کمک به روحانی در مناظرات انتخاباتی خواهد بود و هم در صورت مساعد نبودن شرایط نامزد نهایی خود را معرفی خواهد کرد.
لینک کوتاه http://www.bso.ir/id/69361
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی، امین سلیمی دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی سراسر کشور ضمن اشاره به عملکرد ضعیف دولت یازدهم بیان داشت: این موضوع که اصلاح طلبان از ابتدا به دولت آقای روحانی به چشم رحم اجاره‌ای نگاه می‌کردند و رئیس دولت یازدهم مطلوب آنها نبود را هم خودشان گفتند و هم برای همه مشخص است.

وی ادامه داد: اصلاح‌طلبان از ابتدا تلاش کردند سهم خود را از دولت آقای روحانی کسب کند که در برخی جاها موفق نبودند. در مورد انتخابات ریاست جمهوری آتی علیرغم عملکرد ضعیف دولت آقای روحانی احساس می‌کنیم اصلاح‌طلبان گزینه بهتری نسبت به روحانی ندارند. 

دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی سراسر کشور گفت: جریان اصلاحات با معرفی گزینه جدید در انتخابات هم به دنبال کمک به روحانی در مناظرات انتخاباتی خواهد بود و هم در صورت مساعد نبودن شرایط برای رئیس دولت یازدهم نامزد نهایی خود را معرفی خواهند کرد. 

سلیمی بیان داشت: آنچه به نظر می‌رسد درست که عملکرد روحانی ضعیف بوده است اما او قصد دارد فضا را به سمت دوقطبی سیاسی ببرد و از دو قطبی معیشتی دور کند زیرا در بحث معیشتی اصلا فضا به نفع رئیس دولت یازدهم نیست./فارس

انتهای پیام/

 
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر:
نقل و نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری بسیج دانشجویی بلامانع است