امروز : پنجشنبه، 2 فروردین ماه 1397
 
کد خبر:70870 تاریخ انتشار : 1396/1/30-15:20:1
الهیاری:
صدا و سیما باید فرق بین هفته دولت و آستانه انتخابات را بداند
عضو انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه علامه طباطبایی گفت: صدا و سیما باید فرق بین هفته دولت و آستانه انتخابات را بداند و با رعایت انصاف و عدالت تریبون در اختیار تمامی کاندیداها قرار دهد.
لینک کوتاه http://www.bso.ir/id/70870
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی، محمود اله یاری عضو انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه علامه طباطبایی، ضمن تشکر از نامه حجت الاسلام رئیسی به سازمان صدا و سیما تصریح کرد: صدا و سیما باید همواره در راستای پیش برد اهداف و رسالت نظام و با درنظر گرفتن نفع عمومی قدم بردارد.

وی ادامه داد: رسانه ملی ا با حفظ هویت مستقل خود باید در انتخابات به صورت بی‌طرف عمل کند و عدالت تبلیغاتی را بین تمامی نامزد‌ها رعایت کند و در مقابل فشارهای دولت برای تبدیل شدن رسانه ملی به ستاد انتخاباتی دولت بایستد.

این فعال دانشجویی خاطر نشان کرد: صدا و سیما با رعایت انصاف و عدالت تریبون در اختیار تمامی کاندیداها قرار دهد. مسئولان این سازمان باید در نظر داشته باشند که این تریبون به ستاد تبلیغاتی روحانی تنزل پیدا نکند. دولت با اهرم بودجه به صدا و سیما فشار وارد می‌کند.

اله یاری اضافه کرد: صدا و سیما باید با حفظ هویت مستقل خود در انتخابات به صورت بی طرف عمل کند و همواره برای مردم قدم بردارد.
جامعه دانشگاهی و بخصوص دانشجویان انتظار دارند رسانه ملی عدالت تبلیغاتی را بین تمامی کاندیدها رعایت کند و در مقابل فشار های دولت برای تبدیل به رسانه ملی به ستاد انتخاباتی دولت پایان ایستادگی کند.

وی اظهار داشت: صدا و سیما باید فرق بین هفته دولت و آستانه انتخابات را بداند و با رعایت انصاف و عدالت تریبون در اختیار تمامی کاندیداها قرار دهد. دولت سعی دارد با اهرم فشار بودجه از برد رسانه ای صدا و سیما به نفع خود استفاده کند و مسئولان صدا و سیما باید در نظر داشته باشند که این تریبون به ستاد تبلیغاتی آقای روحانی تنزل پیدا نکند./ فارس

انتهای پیام/

 
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر:
نقل و نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری بسیج دانشجویی بلامانع است