امروز : يکشنبه، 29 بهمن ماه 1396
 
کد خبر:91864 تاریخ انتشار : 1396/10/6-14:25:15
محمدامین سلیمی
عباس، پروانه، غلامعلی و دیگران!
نماینده مجلسی داریم که برای دوسالگی صفحه اینستاگرامش تولد میگیرد و ایضا بر سر ملت منت میگذارد که با این وضع حقوق دریافتی، مردم باید خیلی ممنون هم باشند که منتخبشان در مجلس دزدی نمی کند.
لینک کوتاه http://www.bso.ir/id/91864
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی؛ محمدامین سلیمی*، نماینده مجلسی داریم که برای دوسالگی صفحه اینستاگرامش تولد میگیرد و ایضا بر سر ملت منت می‌گذارد که با این وضع حقوق دریافتی، مردم باید خیلی ممنون هم باشند که منتخبشان در مجلس دزدی نمیکند.

آن یکی نماینده افاضه کرده اند ماهی ۵ تا ۶ میلیون تومان حقوقی که به نمایندگان مجلس داده می‌شود فقط هزینه اجاره خانه است، چون شان نماینده مجلس ایجاب میکند که اگر خانه اجاره کرد ماهی ۵-۶ میلیون اجاره بدهد که کمتر از آن برای منتخبین ملت افت دارد.

در این گیر و دار آن یکی هم ادعا میکند اگر خودش و خاندانش چیزی تحت عنوان حقوق نجومی گرفته اند حق داشته اند و اساسا سفره و متعلقاتش جهت حظ مادی و معنوی حضرات گسترانیده شده است.

در این میان اگر کسی سوال و اعتراضی هم دارد میتواند سراغ وزیر محترم مسکن برود که ایشان میکروفنش را پرت کند یا مثلا محضر وزیر بهداشت را درک کند و با پورشه او دوری بزند و یا سراغ خیلی‌های دیگر برود که هر کدام برچسبی برای زدن دارند.

این سطح از وقاحت در ابراز تمایلات جاه طلبانه آقایان و بانوان کارگزار نظام که از هیچ کس و هیچ چیز حیا نمیکنند؛ و افاده‌های طبق طبق خودشان را تحویل جامعه میدهند و کسی هم نباید بگوید بالای چشمتان ابرو... واقعا نوبر است

کاش دهان همه مان را گِل بگیرند و درب دفاترمان در تشکل‌های دانشجویی انقلابی را پلمپ کنند که سهم ما در ایجاد وضعیت موجود سهم کمی نیست. اینکه در لا بلای اردو‌ها و همایش‌ها و بیانیه هایمان، برای فهم عمومی مردم و تبیین مفهوم خدمت برای کارگزاران نظام اهمیت قائل نشده ایم که سفره نشینان ویژه خوار بدون آن که ککشان بگزد و از سیل مطالبات عمومی هراسان شوند، هر آنچه مفهوم در الفاظ "انقلاب"، "خدمت رسانی"، "عدالت" و. را استحاله میکنند و یک لیوان آب هم روش.
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر:
نقل و نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری بسیج دانشجویی بلامانع است