امروز : پنجشنبه، 2 فروردین ماه 1397
 
کد خبر:70736 تاریخ انتشار : 1396/1/28-13:26:9
عضو شورای مرکزی مجمع شهید دیالمه :
عملکرد دولت در حوزه اقتصاد مقاومتی تنها در حد بخشنامه بوده است/کاندیداتوری برخی افراد به ضرر نیروهای انقلاب است
عضو شورای مرکزی مجمع شهید دیالمه: درحوزه اقتصاد مقاومتی نیز کارنامه دولت و معاون اول رئیس جمهور به عنوان مسئول قرارگاه اقتصاد مقاومتی اصلا قابل قبول نیست و برخوردها با این موضوع صرفا بخشنامه ای و شعاری بوده است.
لینک کوتاه http://www.bso.ir/id/70736
سید محمد صادق موسوی در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی در خصوص عملکرد اقتصادی دولت گفت: در خصوص عملکرد اقتصادی دولت حرف زیادی نمی توان زد زیرا دولت یازدهم از ابتدای فعالیت تلاش خود را در راستای سیاست خارجی و تعامل با دنیا قرار داد و نمی توان به عملکرد اقتصاد آن نمره داد.

وی ادامه داد: متاسفانه باید گفت در حوزه اقتصاد در طول سال های دولت یازدهم کار مهمی صورت نگرفته است و با توجه به اینکه درحدود 3 برابر افزایش نقدینگی در کشور داشتیم اما شاهد آن هستیم که همچنان رکود وجود داشته و رونقی در کشور صورت نگرفته است.

عضو شورای مرکزی مجمع شهید دیالمه خاطر نشان کرد: در حال حاضر شاهد آن هستیم هر ساله علیرغم ادعای کاهش تورم، کالاهای اساسی و معیشت مردم بیش از 30 تا 40 درصد افزایش می یابد. یکی از ملاک های دولت در خصوص اعلام نرخ تورم مسکن و ملک است که در طول سال های اخیر افزایشی نداشته اما به این نکته توجه نمی شود که گاها برخی از اقلام ضروری زندگی مردم 2 تا 3 بار در سال افزایش قیمت دارد.

موسوی تصریح کرد: واردات ما به عنوان کشور بازار مصرف به نفع کشورهای صنعتی بوده است و به خاطر همین واردات بی رویه است که بسیاری از صنایع ما به سمت تعطیلی می رود.


عضو شورای مرکزی مجمع شهید دیالمه  در خصوص کاندیداتوری برخی چهره های خاص در انتخابات ریاست جمهوری گفت: منتظر نظر شورای نگهبان درباره تائید صلاحیت برخی کانیداها هستیم اما تاکید داریم که برخی افراد اگر نمی آمدند به نفع نیروهای انقلاب اسلامی بود.

موسوی تاکید کرد: در حال حاضر مطالبه اصلی که در کشور از دولت وجود دارد بحث اقتصاد و ناکارامدی دولت در این حوزه است و هر چیزی که باعث آدرس غلط دادن به مردم شود و ذهن مردم را به سمت مسائل دیگر به خصوص دو قطبی کاذب سیاسی ببرد به نفع مردم و نیروهای انقلاب اسلامی نخواهد بود.


وی گفت: رئیس جمهور دولت های نهم و دهم خدمات زیادی داشتند اما اینکه حضور ایشان درحال حاضر چه لطفی به نیروهای انقلاب می کند بیشتر ذهن ها را منحرف کرده و از اصل مشکلات امروز جامعه که معیشت و اقتصاد است منحرف می کند.


 
کلمات کلیدی
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر:
نقل و نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری بسیج دانشجویی بلامانع است