امروز : سه شنبه، 29 اسفند ماه 1396
 
کد خبر:66040 تاریخ انتشار : 1395/11/28-13:23:11
جامعه اسلامی دانشگاه ایلام
نامه اعتراض آمیز جامعه اسلامی دانشگاه ایلام به ریاست دانشگاه پیرامون تحرکات برخی تشکل ها در حمایت از فتنه گران
جامعه اسلامی دانشگاه ایلام نامه ای را همراه جزوه ای درمورد بیانات رهبری پیرامون مسئله فتنه به رییس دانشگاه تقدیم کرد. این حرکت در راستای تحرکات برخی تشکل های دانشگاه در حمایت از فتنه گران صورت گرفت.
لینک کوتاه http://www.bso.ir/id/66040
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از ایلام، جامعه اسلامی دانشگاه ایلام نامه ای را همراه جزوه ای درمورد بیانات رهبری پیرامون مسئله فتنه به رییس دانشگاه تقدیم کرد. این حرکت در راستای تحرکات برخی تشکل های دانشگاه در حمایت از فتنه گران صورت گرفت.


متن نامه به شرح زیر است: 

         

بسمه تعالی

   «وَ اِذَا قِیلَ لَهُم لَا تُفسِدُوا فِي الأرضِ قالُوا إنَّما نَحنُ مُصلِحونَ»                         
                                                                                                      (سوره بقره ـ آیه 11) 

ریاست محترم دانشگاه ایلام

 آقای دکتر علی اکبری 

سلام علیکم؛ 

اهمیت دانشگاه و نقش بی بدیل آن در اصلاح و رستگاری جامعه بر همگان آشکار است و به وضوح نقش تعیین کننده دانشگاه در بسیاری از امور و جریان  سازی ها غیر قابل انکار است، مساله فتنه و پیروی و دفاع از جریا ن ضد انقلاب که بازیگردان فتنه اند به عنوان خطوط قرمز نظام از اهمیت بالایی برخوردار است و هیچکس نه دانشگاه و نه مسوولین نباید خطوط قرمز نظام را زیر پا بگذارند و به امت اسلامی و انقلابی دهن کجی کنند. با عنایت به توجه شما به جریان ها و تشکل های دانشجویی دانشگاه و فعالیت های آن ها ضمن این نامه جزوه ایی پیرامون بیانات مقام معظم رهبری)روحی فدا) در مورد فتنه آمده است که ان شاء الله مطالعه بفرمایید تا از این به بعد اشتباهات گذشته در دعوت از عوامل فتنه که هنوز عمدی و سهوی بودن آن نامعلوم بوده است تکرار نگردد که تکرار آن مطمئنا بدون غرض نیست.

با کمال تعجب بایدعرض کنیم چندی است یکی از تشکل های دانشجویی که نام اسلامی را بر خود گرفته و پیروی از خط امام را سر لوحه خود قرار داده اقدام به تبلیغ بدون واهمه سران فتنه و عوامل آن می پردازند و همچنان هیئت نظارت بر تشکل ها سکوت معنا داری را به خود گرفته است. تصاویر سران فتنه و اخیرا سخنان آنان را در کانال های اطلاع رسانی خود قرار می دهند و عکس بعضی از آن ها را در دفاترخود نصب کرده اند آن گونه که خود شما هم می دانید طبق قانون و بند های قانونی اگر پیگیری صورت بگیرد مطمئنا تشکل مربوطه شامل مجازات خواهد شد و اگر تاکنون از سوی ما یا سایر مجموعه های انقلابی عملی و اقدامی قانونی صورت نگرفته به معنای سکوت نیست بلکه نمیخواهیم فضای جنجال سیاسی بین تشکل ها ایجاد شود اما بدانید تکرار میکنیم بدانید اگر قرار است چنین اقداماتی از سوی برخی جریان های بعضا ضد انقلابی ادامه یابد و به این توطئه های شیطانی پایان ندهند انقلابی عمل خواهیم کرد و مطمئن باشید اگر بازی از سوی این مجموعه ها در پیروی از فتنه گران و با هدف تخریب نظام آغاز گردد قطعا پایان دهنده ی آن ، آنان نخواهند بود . 
همانگونه که میدانید در نزدیکی انتخابات قرار داریم و مگر ضد انقلاب ها و پیاده نظام های آنان در دانشگاه ها از روی جنازه دانشجویان انقلابی رد شوند تا دانشگاه را به جولانگاه توطئه های شوم خود تبدیل کنند و فتنه ای دیگر را با واژه های آشتی ملی و..... آغاز کنند.

در پایان از شما خواستاریم نسبت به این تحرکات که به خلاف قانون از سوی یکی از مجموعه های به اصطلاح فرهنگی سیاسی دانشگاه صورت می گیرد واکنش قاطع نشان دهید.

اللهم احفظ قائدنا الامام الخامنه ای 
ومن الله توفیق 
انتهی پیام/ی
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر:
نقل و نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری بسیج دانشجویی بلامانع است