امروز : پنجشنبه، 2 فروردین ماه 1397
 
کد خبر:66051 تاریخ انتشار : 1395/11/28-17:53:40
معاون سیاسی سازمان بسیج دانشجویی:
دغدغه ما فراتر از انتخابات و در راستای حمایت از گفتمان انقلاب است/دشمن به دنبال بدبین کردن مردم به نظام است
ما به عنوان بسیج دانشجویی از هیچ فردی در انتخابات پیش رو حمایت نمی کنیم بلکه ما از گفتمان انقلاب اسلامی حمایت می کنیم و تلاش می کنیم فردی به عنوان مسئول دولت آینده انتخاب شود که دغدغه اش و گفتمانش انقلاب اسلامی باشد.
لینک کوتاه http://www.bso.ir/id/66051
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی، سجاد ریحانی در نشست شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه های سراسر کشور با بیان این مطلب افزود: متاسفانه باید بگوییم که جریان انقلابی امروز به عنوان یک تهدید در کشور است و ما به عنوان دانشجویان بسیجی باید گفتمان و مدیریت انقلابی را در جامعه توسعه دهیم تا جامعه به اصل گفتمان انقلاب و انقلابی باز گردد.
معاون سیاسی بسیج دانشجویی خاطر نشان کرد: امروز دشمن به دنبال بحران ناکارآمدی در کشور است. چرا باید در جامعه کلماتی مانند آقازاده ها، رانت ، سیاسی کاری و اعداد سه هزار میلیارد و 5 هزار میلیارد اختلاس وجود داشته باشد و مردم را نسبت به مسئولان جمهوری اسلامی نا امید کند؟
ریحانی ادامه داد: متاسفانه باید گفت که این توطئه دشمن است که امروز به دنبال این است که یک مولفه مهم انقلاب اسلامی را از کشور جدا کند و آن مولفه چیزی نیست جز مردم.
وی خاطر نشان کرد: مقام معظم رهبری تاکید دارند که ما هر چه موفقیت داریم برای زمانی است که نگاه انقلابی در کشور حاکم بوده است. این بدان معنی است که ما می پذیریم که در جاهایی موفق نبوده ایم اما این را هم می دانیم که هر جا که موفق نبودیم که نگاه انقلابی حاکم نبوده است.
معاون سیاسی بسیج دانشجویی تصریح کرد: این که تاکید می شود که مذاکره با آمریکا فایده ای ندارد اما این اتفاق می افتد و 4 سال وقت کشور صرف یک کار بیهوده می شود این همان حرکت غیر انقلابی است. متاسفانه امروز جریان غیرانقلابی به دنبال ایجاد دو قطبی در کشور هستند و می خواهند این موضوع را جا بیاندازند که جریان انقلابی مترادف است با توسعه  و ما وظیفه داریم این نگاه را بشکنیم.
ریحانی اظهار داشت: ما باید به دنبال تقویب نقش مردم در حاکمیت باشیم و جریانی که تلاش می کند بازوهای نظام یعنی سپاه و بسیج را قطع کند از بین ببریم. همچنین از سوی دیگر باید موفقیت های جریان انقلابی را به مردم معرفی کنیم.
وی با تاکید بر اینکه اولویت ما انتخابات نیست خاطر نشان کرد: اولویت ما ریل گذاری برای کل نظام است به این معنی که ما به دنبال بازگرداندن گفتمان انقلاب اسلامی و جریان های ارزشی به کشور هستیم که انتخابات پیش رو یک بخش کوچک این هدف بزرگ است. 
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر:
نقل و نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری بسیج دانشجویی بلامانع است