امروز : پنجشنبه، 2 فروردین ماه 1397
 
کد خبر:66083 تاریخ انتشار : 1395/11/29-13:14:32
زهره ملکی؛
همین خون پاک بسیجیان مدافع حرم ضامن امنیت کشور نبوده است؟
هر جا که این کشور با بحران و مشکلی روبه رو بوده است همین نیروهای مومن و انقلابی بوده که سینه سپر کردند و در راستای تحقق اهداف انقلاب از جان و مال خود گذشتند
لینک کوتاه http://www.bso.ir/id/66083
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی؛ زهره ملکی مسئول سابق بسیج دانشگاه فرهنگیان پردیس حضرت زینب کبری (س) اراک در یادداشتی نوشت:

بیش از یک دهه است که پدیده ای به نام ریزگرد ها زندگی مردم 23 استان کشور علی الخصوص استان خوزستان را مختل کرده است و این داستان وقتی تلخ تر است که اخیرا مردم دلاور  این خطه در کنار ریزگردهای موجود در هوا ، با قطع چند ساعته آب ، برق و تلفن همراه نیز درگیر بودند.

در قبال مردمی که قطعا دین خود را به اسلام و انقلاب ادا کرده و مظهر پایداری و مقاومت در طول 8 سال دفاع مقدس بوده اند ، توقع نمی رود که برخی مسئولین ذی ربط حضور در جشنواره فیلم فجر را بر رسیدگی به اوضاع آنان ترجیح دهند.
در پی حوادث روی داده در خوزستان اما  شبکه های اجتماعی ضد انقلاب نیز ساکت نبوده و مثل همیشه به فرافکنی ها و سیاه نمایی های خود ادامه دادند. در این میان اما کانال های معاند گوی سبقت را از همگان ربوده است. کانالی که  در راستای تحقق اهداف ضد انقلاب انصافا کم نمی گذارد ؛ از توهین به مقدسات اسلام و مقایسه پرچم عزای امام حسین (ع) با پرچم داعش و حمایت از نویسنده ای که قهرمان داستانش قرآن را به آتش می کشد گرفته ، تا حمایت از سران فتنه و دفاع از مجرمان امنیتی چون آرش صادقی.

این کانال در تازه ترین اقدام خود با انتشار تصویری ضمن مقایسه ی غیر منطقی  بودجه برخی نهاد های انقلابی از جمله بسیج با سازمان محیط زیست از یک سو سعی در انحراف افکار عمومی از  عدم توجه برخی مسئولین به مردمان استان خوزستان داشته و از سوی دیگر تلاش می کند تا چهره ی نهاد های ارزشی و انقلابی را در اذهان عمومی تخریب کند.
با اینکه خداوند خود شاهد و ناظر تمامی اعمال خدمت گزاران اسلام و انقلاب است ، اما از باب دلسوزی و خیرخواهی لازم دانستیم چند نکته را من باب یادآوری به منافقتن زمانه متذکر شویم !

آقایان مگر نمی بینید هر جا که این کشور با بحران و مشکلی روبه رو بوده است همین نیروهای مومن و انقلابی بوده که سینه سپر کردند و در راستای تحقق اهداف انقلاب از جان و مال خود گذشتند! منافقان زمانه نمی بینند که از برکات بسیج و  خون بسیجیان است که در طول 8 سال دفاع مقدس یک وجب از خاک کشور را به دست بیگانگان ندادیم! نمی بینید که اکنون که در تمامی کشورهای اسلامی منطقه آتش جنگ و فتنه افروخته شده و گروه های تکفیری به جان مردم بی گناه افتاده اند ، مردم سرزمینمان در آسودگی و آرامش کامل زندگی میکنند. آیا همین خون پاک بسیجیان مدافع حرم ضامن امنیت کشور نبوده است؟
آن چنان صم و بکم شده اید که نمی بینید از برکت خون بسیجیان شهیدی چون احمدی روشن ها و تهرانی مقدم ها است که امروزه ایران در هسته ای و موشکی حرف اول را در دنیا می زند.
 نمی بینید که هر ساله که عده ای در جزایر هاوایی و آنتالیا روزگار می گذرانند خیل عظیم جوانان مومن و انقلابی در قالب اردوهای جهادی به مناطق دور افتاده سفر کرده و به خدمت رسانی به مردم روستایی می پردازند؟ مردمی که خیلی وقت است توسط امثال شما کوردلان فراموش شده اند.

آری قطعا پس از گذشت 4 دهه از عمر پر برکت انقلاب اسلامی بسیج و بسیجیان همواره امتحان خود را در شرایط دشوار پس دادند و هر هنگام که تفکر بسیجی در این کشور سایه افکند کشور پیشرفت کرد.
آری به قول شهید مظلوم شهید بهشتی "عصبانی باشید و از این عصبانیت بمیرید." که ملت به بسیجی بودن خود افتخار می کند هر چند منافع عده ای کور دل به خطر بیفتد.

و مکروا و مکر الله والله خیر الماکرین

انتهای پیام/
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر:
نقل و نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری بسیج دانشجویی بلامانع است