امروز : پنجشنبه، 2 فروردین ماه 1397
 
کد خبر:70895 تاریخ انتشار : 1396/1/31-11:12:7
توسط بسیج دانشجویی دانشگاه علم و هنر یزد؛
کرسی آزاد اندیشی با موضوع «آفتاب فروزان برجام سوزنده یا تابنده ؟!» برگزار شد + تصاویر
کرسی آزاد اندیشی با موضوع "آفتاب فروزان برجام سوزنده یا تابنده" در محل سالن آمفی تئاتر دانشکده فنی مهندسی دانشگاه علم و هنر یزد به همت واحد بررسی و تحلیل پایگاه بسیج دانشجویی دانشگاه برگزار شد.
لینک کوتاه http://www.bso.ir/id/70895
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از یزد؛کرسی آزاد اندیشی با  موضوع  "آفتاب فروزان برجام سوزنده یا تابنده" در محل سالن آمفی تئاتر دانشکده فنی مهندسی دانشگاه علم و هنر یزد به همت واحد بررسی و تحلیل  پایگاه بسیج دانشجویی دانشگاه برگزار شد.

عمده محور مباحث  بر پایه تاثیرات برجام بر اقتصاد کشور بود که مخالفین شرکت کننده  در کرسی موضوعاتی چون هواپیما های مرجوعی، تحریم های مجدد بین المللی  علیه ایران پس از برجام، ناتوانی دست اندرکاران برجام در در پای بندی به حقوق  مردم، آمار های نادرست و عدم گشایش اقتصادی  و تعطیل شدن کارخانه های مطرح صنعتی در سایه برجام را مطرح کردند .

موافقین برجام با رد موضوعات مطرح شده از سوی مخالفین به  تشریح اثرات برجام در کنترل تورم و معاملات موجود در بازار های محلی ، تامین دارو برای  کشور و مقایسه قیمت  برخی اقلام مصرفی جامعه چون خودرو  و غذای طیور با دولت قبل پرداختند. در کل جوی شاداب و منطقی بر فضای کرسی آزاد اندیشی حاکم بود که با استقبال دانشجویان همراه شد.
 
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر:
نقل و نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری بسیج دانشجویی بلامانع است