امروز : پنجشنبه، 2 فروردین ماه 1397
 
کد خبر:65368 تاریخ انتشار : 1395/11/23-13:39:17
با طرح آقای_رئیس_جمهور آشنا شوید
یادداشت اختصادی تولید شده توسط قرارگاه شهید احمدی روشن سازمان بسیج دانشجویی با تیتر "با طرح آقای رئیس جمهور آشنا شوید" منتشر شد.
لینک کوتاه http://www.bso.ir/id/65368
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی؛یادداشت اختصادی تولید شده توسط قرارگاه شهید احمدی روشن سازمان بسیج دانشجویی با تیتر "با طرح #آقای_رئیس_جمهور آشنا شوید"  منتشر شد.

هدف از اجرای این طرح چیست؟

معمولاً فضای حاکم بر انتخابات به‌خصوص انتخابات ریاست جمهوری، سیاست زده است و همین موضوع باعث می شود که بسیاری از مسائل و مشکلات مهم کشور (به‌خصوص در حوزه های اقتصادی و اجتماعی)، در میان انبوهی از گزاره‌های سیاسی به حاشیه برود و یا صرفا با اهداف سیاسی مطرح شود و دغدغه برطرف کردن یا حل آنها، موضوعیت چندانی ندارد. این در حالی است که اتفاقا ضرورت دارد که از فرصت انتخابات، برای طرح مسائل و مشکلات اصلی مردم با توجه به اسناد بالادستی، قوانین و سیاست‌های ابلاغی رهبر معظم انقلاب، استفاده شود و تلاش گردد تا این موضوعات، محور مباحث و گفتگوهای انتخاباتی شود. بر همین اساس، طرح «#آقای_رئیس_جمهور» شکل گرفت که سه هدف مهم را دنبال می‌کند:
🔹طرح مسائل مهم اقتصادی-اجتماعی در صحنه انتخابات و جلوگیری از به حاشیه رفتن آنها،
🔹کمک به افزایش شفافیت مواضع و وعده‌های نامزدهای ریاست جمهوری،
🔹کمک به انتخابی آگاهانه‌تر از سوی مردم.
با توجه به این اهداف، «تلاشی برای یک انتخاب آگاهانه» به عنوان شعار طرح «#آقای_رئیس_جمهور» انتخاب شده است. در این طرح، ۱۰ مساله مهم اقتصادی و اجتماعی کشور مورد توجه قرار گرفته است.
برای اطلاعات بیشتر به  آدرس زیر مراجعه کنید:
yon.ir/m3O0

انتهای پیام/
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر:
نقل و نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری بسیج دانشجویی بلامانع است