آمریکا و امپریالیسم غربی صرفا زبان زور و قدرت را میفهمد/ برای مقابله با تبلیغات سوء دشمنان نیاز به تولید محتوا و روشنگری آن داریم
برای مقابله با تبلیغات سوء دشمنان نیاز به تولید محتوا و روشنگری آن داریم لذا با توجه به ظرفیت عظیم بدنه بسیج دانشجویی در سراسر کشور می‌توانید دوره‌های تخصصی مطالعاتی آمریکا شناسی و غرب شناسی برگزار کنید تا افراد بیشتری بتوانند در این حوزه دانشجویان را آگاه کنند.
امضای تفاهم‌نامه آستان قدس رضوی با بسیج دانشجویی برای پشتیبانی از گروه‌های جهادی
آستان قدس رضوی برای پشتیبانی از گروه‌های جهادی و خدمت رسانی بهتر و بیشتر به مردم مناطق محروم با سازمان بسیج دانشجویی تفاهم‌نامه همکاری امضا کرد.
1000 گروه جهادی با حمایت آستان قدس رضوی به مناطق محروم اعزام می‌شوند
مسئول جهادسازندگی سازمان بسیج دانشجویی با اشاره به امضای تفاهم‌نامه آستان قدس با بسیج دانشجویی برای پشتیبانی از گروه‌های جهادی گفت: بر همین اساس در سال جاری 1000 گروه جهادی با حمایت آستان قدس رضوی به مناطق محروم اعزام می‌شوند.
مدیر سازندگی بسیج دانشجویی استان فارس خبر داد:
2500 نفر از دانشجویان جهادگر فارس به مناطق محروم اعزام می شوند
مدیر سازندگی بسیج دانشجویی استان فارس گفت: تعداد 2500 نفر از دانشجویان جهادگر استان فارس در قالب 90 گروه جهادی دانشجویی در تابستان سال 97 جهت خدمت‌رسانی در تمام نقاط محروم شهرستان های استان عازم این مناطق می شوند.
بیانیه؛
گرد و غبار بی تدبیری مسئولان در چشم مردم جنوب استان کرمان
بسیج دانشجویی دانشگاه جیرفت: مدتی است که گرد و غبار میهمان ناخوانده ما شده، اما هیچکس از خودش سوال نمیکند که گرد و غبار کدام بی تدبیری امروز در چشممان میرود؟؟
صادق ناظری:
خدمت و کمک رسانی گروه جهادی آیه های ایثار به مردم محروم شهرستان ریگان
مسئول گروه جهادی آیه های ایثار دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان: امسال هم توفیق خدمت و کمک رسانی به مردم محروم شهرستان ریگان را داشتیم.
نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری در پنجمین دوره خط امام استانی فارس:
تمدن غرب همان علم منهای ایمان است اما تمدن اسلامی تمدن علم آمیخته با ایمان است/خودباختگی،فرسودگی،پشیمانی و... مربوط به یک عده از افراد غرب زده است
نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: سربلندی ایران در گرو مبارزه با آمریکاست و پشیمانی، خود باختگی، فرسودگی و ... مربوط به یک عده از افراد غرب زده است و تمدن غرب همان ایمان منهای علم است اما تمدن اسلامی، تمدن علم آمیخته با ایمان است.
بیانیه قرارگاه شهید احمدی روشن استان کرمانشاه؛
حل مشکلات همه نقاط دور و نزدیک کشور، تنها با مدیریت جهادی می توان حل و فصل نمود
حل مشکلات همه نقاط دور و نزدیک کشور از جمله مسائل استان خراسان جنوبی و همچنین اتفاقات اخیر در شهرهای شرق استان اصفهان را تنها با مدیریت جهادی می توان حل و فصل نمود.
ویزیت بیش از 620 بیمار توسط گروه جهادی شهید جلیل دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در مناطق محروم / نیازمند کمک مسئولان استانی برای تهیه دارو هستیم
گروه جهادی شهید جلیل بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی با همکاری آستان قدس رضوی و دانشگاه علوم پزشکی به منطقه محروم سادات محمودی اعزام و به مردم نیازمند ارائه خدمات پزشکی و دارویی کرد.
مدیر سازندگی سازمان بسیج دانشجویی استان کرمانشاه؛
حرکت‌های جهادی که دانشجویان طلایه‌دار آن هستند بهترین نمونه خدمت خالصانه به مردم است
مدیر سازندگی سازمان بسیج دانشجویی استان کرمانشاه گفت: دستاوردهای با ارزش همیشه با تلاش و زحمت زیاد حاصل می‌شود و حرکت‌های جهادی که دانشجویان طلایه‌دار آن هستند بهترین نمونه خدمت خالصانه به مردم است.
بیانیه؛
عدم کفایت و بی بصیرتی مسئولان دولتی گریبان گیر ملت
بسیج دانشجویی استان کرمان: نمایندگان مجلس شورای اسلامی نسبت به بی مدیریتی ها و تعلل در جایگاه های مختلف دولت چاره اندیشی کنند.
آغاز ثبت نام اردوی جهادی دانشگاه علوم پزشکی کرمان
ثبت نام اردوی جهادی دانشگاه علوم پزشکی کرمان آغاز شد و تا اول مردادماه ادامه دارد.
دانشجویان جهادگر جان تازه به روستای محروم چاهن بخشیدند/ جهاد ادامه دارد...
مسئول بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد در بازدید از گروه های جهادی، از گروه جهادی مرحوم معین اعزامی دانشگاه دولتی یاسوج دیدن و پای صحبت های دانشجویان حاضر در این اردو نشست.
مسئول گروه جهادی علویون دانشگاه مازندران مطرح کرد:
پروژه آبرسانی به طول 5 کیلومتر در روستای زریجاه بندپی شرقی
مسئول گروه جهادی علویون دانشگاه مازندران از انجام پروژه آبرسانی روستای زریجاه خبر داد
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) در دوره خط امام استانی فارس:
هنر اقتصاد مقاومتی برطرف کردن و مچاله کردن تحریم های داخلی است/تحریم ها، ضرورتی بر اجرای اقتصاد مقاومتی است
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) در دوره خط امام استانی فارس بیان داشت: هدف تحریم های خارجی متوقف کردن انقلاب اسلامی با ابزاری همانند ناامید کردن مردم از طریق فشار معیشتی با استفاده از تورم شدید، بیکاری شدید و قحطی است و می خواهند از این طریق به هدف خود برسد.
نامه بسیج دانشجویی استان کرمان به وزیر کشور؛
استان کرمان بیشتر از قبل به حضور مسئولی انقلابی نیاز دارد
بسیج دانشجویی استان کرمان: امروز استان کرمان در میان راههای پروژه ای بزرگ اقتصادی ، صنعتی و محرومیت زدایی قرار دارد و به تبع مدیریت این نوع از پروژه ها، مدیریتی جهادی و انقلابی را میطلبد.
مسئول سازمان بسیج دانشجویی کشور در دوره خط امام استانی فارس:
تربیت نیروی طراز انقلاب اسلامی یکی از ماموریت های بسیج دانشجویی است/ در جنگ اقتصادی باید همه عرصه ها را فعال کنیم
مسئول سازمان بسیج دانشجویی کشور گفت: باید در جنگ اقتصادی همه عرصه ها را فعال کنیم چرا که فضای حکمرانی با بستر فضای مجازی در حال تغییر رویه و رویکرد است.
مسئول بسیج دانشجویی استان فارس در پنجمین دوره خط امام استانی:
بسیج دانشجویی سنگر راهبردی انقلاب اسلامی است/دانشجوی بسیجی در دانشگاه باید به عمار انقلاب اسلامی تبدیل و نقش آفرینی کند
مسئول بسیج دانشجویی استان فارس گفت: دانشجویان بسیجی به عنوان یک عنصر انقلابی باید در تربیت نیروی طراز انقلاب اسلامی تلاش کنند که جمهوری اسلامی کمبود این نیرو را مرتفع کند.
اخبار بیشتر
گفتگو
آخرین اخبار