امروز : دوشنبه، 5 تير ماه 1396
 
 
آرشیو ویژه نامه
همتی:در نظریه مردم سالاری دینی رهبر انقلاب در تمام عرصه های سیاسی ،فرهنگی ،علمی؛ اقتصادی دفاعی و نظامی مردم دارای نقش و جایگاه اساسی هستند.
نماینده بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه بخش مرکزی یزد:
1396/3/26-19:43:36
آقای رئیس جمهور شما را به خدا به همان برجامتان برسید و با اهل بیت کاری نداشته باشید
نصیر لو: آقای رئیس جمهور همان فرمایشتان راجع به مذاکرات امام علی (ع) و زبیر، مذاکرات امام حسین (ع) و صلح امام حسن برای تحریف پیش از هزار سال فقهات شیعه کافی استِ؛ در مظلومیت امیرالمونین (ع) همین بس که رئیس جمهور تنها حکومت شیعه جهان این سخنان را به زبان بیاورد؛ آقای رئیس جمهور شما را به خدا به همان برجامتان برسید و با اهل بیت کاری نداشته باشید.
مهندس محمدرضا آبدار مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم و تحقیقات؛
1396/3/12-22:59:44
سخنرانی پیش از خطبه نمازجمعه تهران
این کشور بن بست ندارد و تنها راه حل مشکلات مردم مدیریت متدین؛انقلابی؛ کارآمد و پر انگیزه است.پس در اولین اقدام انقلابی کابینه ی مسن و خسته تان را تغییر داده و با روی کار آوردن نیروی پرتوان و جوان انقلابی بار دیگر شتاب پیشرفت کشور را صد چندان نمایید.
نصیری سخنران پیش از خطبه های شهرستان تالش؛
1396/2/23-12:16:7
برد های بسیج دانشجویی سانتری فیوژ های نطنز نیستند که برچیده شوند
میلاد نصیری مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور تالش پیش سخنران نماز جمعه تالش با تبریک اعیاد شعبانیه و میلاد منجی عالم بشریت اظهار داشت: در برهه حساسی از تاریخ انقلاب اسلامی قرار داریم که دشمنان قسم خورده اسلام و انقلاب چشم طمع خود را به کشورمان دوخته اند و هر لحظه منتظر هستند در کشور ما قدمی بلغزد یا مسیری کج شود که به اهداف شوم خود برسند.
نماینده بسیج دانشجویی شهرستان جیرفت در سخنرانی پیش از خطبه نمازجمعه:
1396/2/23-8:58:34
در انتخابات همه ما باید عمار ولایت باشیم
سعید بهادر نماینده بسیج دانشجویی شهرستان جیرفت در سخنرانی پیش از خطبه نمازجمعه این هفته ٢٢اردیبهشت شهرستان جیرفت گفت:در انتخابات همه ما باید عمار ولایت باشیم.
سخنران قبل از خطبه های نماز جمعه شهرستان بم:
1396/2/21-11:4:38
نماینده بسیج دانشجویی شهرستان بم خواهد بود
نماز جمعه هفته جاری نماینده بسیج دانشجویی بم قبل از خطبه های نماز جمعه این شهرستان سخنرانی خواهد کرد.
با توجه به سخنان مقام معظّم رهبری مدظله العالی در دیدار جمعی از دانشجویان بر سخنرانی نماینده های تشکل های دانشجویی قبل از خطبه های نماز نمایندگان بسیج دانشجویی شهرستان جیرفت پیش از خطبه ای سخنرانی خواهند کرد.
سخنران قبل از خطبه های نماز جمعه شهرستان ریگان:
1396/2/14-14:28:19
نماینده بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور شهرستان ریگان خواهد بود
نماز جمعه هفته جاری نماینده بسیج دانشجویی ریگان قبل از خطبه های نماز جمعه این شهرستان سخنرانی خواهد کرد.
دانشجویان انقلابی دانشگاه های استان کهگیلویه و بویراحمد فردا سخنرانان قبل از خطبه های نماز جمعه در شهرستان های استان خواهند بود.
مسئول بسیج دانشجویی دانشکده روابط بین‌الملل وزارت امور خارجه گفت: مشکل کشور این است که چشم به اقدامات کشورهای بیگانه دوخته‌ایم، حال آنکه فسادهای گسترده مالی افشا شده حاکی از آن است که بسیاری از منابع مالی در جای خود خرج نشده است.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10... > >|
نقل و نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری بسیج دانشجویی بلامانع است