امروز : جمعه، 3 آذر ماه 1396
 
 
آرشیو ویژه نامه
در سخنرانی پیش از خطبه نماز جمعه خلخال؛
1396/8/26-15:5:9
مدیریت جهادی، تنها راه نجات کشور است
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد خلخال در سخنرانی پیش از خطبه نماز جمعه این شهرستان به تبیین آزادسازی خرمشهر های پیش رو پرداخت و گفت: خرمشهر اقتصاد مهمترین مقوله امروز مردم است و همه باید در فتح این سنگر کلیدی تلاش کنیم.
رضا کارگر دبیر سیاسی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان سخنران پیش از خطبه‌های نماز جمعه تهران خواهد بود.
جعفری در سخنرانی پیش از خطبه‌های نمازجمعه لاهیجان:
1396/8/6-14:27:14
نمی‌توان مانور اشرافی‌گری داد و داعیه‌دار مدیریت در نظام اسلامی بود!
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد لاهيجان گفت: آقایان مدیر آن روز که در خیابان‌ها مانور تجمل و اشرافی‌گری دادیم، چطور داعیه‌دار نظام اسلامی بودیم.
در واکنش یاوه‌گویی‌های رئیس جمهور آمریکا؛
1396/7/29-9:47:5
قرائت بیانیه بسیج دانشجویی مرودشت در پیش از خطبه های نماز جمعه+تصاویر
محمدرضا رحیمی، مسئول فرهنگی بسیج دانشجویی دانشگاه های مرودشت استان فارس در بین الصلاتین نماز جمعه این هفته مرودشت به قرائت بیانیه بسیج دانشجویی در پاسخ به سخنان ترامپ پرداخت.
تمهیدی در نماز جمعه همدان:
1396/7/29-8:50:33
مسئولین دست از جناح‌بندی‌های کاذب بردارند
دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان همدان با تأکید بر اینکه سیاست‌زدگی آفت هر کشور است، گفت: از مسئولین درخواست داریم دست از سیاسی‌بازی و جناح‌بندی های کاذب بردارند.
نماینده بسیج دانشجویی دانشگاه سیستان و بلوچستان گفت: از تمام ارگانهای نظارتی اعم از سازمان بازرسی، دستکاه قضایی، وزارت اطلاعات می‌خواهیم که بطور جدی به استخدامی‌های غیرقانونی استانداری سیستان و بلوچستان ورود کنند.
جانشین مسئول بسیج دانشجویی شهرستان خاش در نماز جمعه:
1396/4/31-15:59:50
مسئولان تقوای سیاسی داشته باشند/ سیاست جولانگاه رانت، ویژه‌خواری، رشوه، پارتی و اختلاس نیست
پورزنجانی با تشریح تقوای سیاسی گفت: سیاست یعنی اداره درست جامعه که این جزو دین است نه جولانگاه رانت و ویژه‌خواری و رشوه و پارتی و اختلاس؛ پس تقوای سیاسی، یعنی انسان در میدان سیاست، صادقانه عمل کند؛ این جهت مسئولان باید در این امر دقت کنند.
نماینده جامعه اسلامی دانشجویان گفت: در کابینه دولت دوازدهم نباید عناصری پیر، ناکارآمد،‌ از نفس افتاده و دنیادوست حضور داشته باشند، مجلس باید به افرادی مردمدار، مؤمن، انقلابی، تشنه خدمت و غیر وابسته به آمریکا رأی دهد.
همتی:در نظریه مردم سالاری دینی رهبر انقلاب در تمام عرصه های سیاسی ،فرهنگی ،علمی؛ اقتصادی دفاعی و نظامی مردم دارای نقش و جایگاه اساسی هستند.
نماینده بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه بخش مرکزی یزد:
1396/3/26-19:43:36
آقای رئیس جمهور شما را به خدا به همان برجامتان برسید و با اهل بیت کاری نداشته باشید
نصیر لو: آقای رئیس جمهور همان فرمایشتان راجع به مذاکرات امام علی (ع) و زبیر، مذاکرات امام حسین (ع) و صلح امام حسن برای تحریف پیش از هزار سال فقهات شیعه کافی استِ؛ در مظلومیت امیرالمونین (ع) همین بس که رئیس جمهور تنها حکومت شیعه جهان این سخنان را به زبان بیاورد؛ آقای رئیس جمهور شما را به خدا به همان برجامتان برسید و با اهل بیت کاری نداشته باشید.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10... > >|
نقل و نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری بسیج دانشجویی بلامانع است