امروز : يکشنبه، 6 فروردین ماه 1396
 
 
آرشیو ویژه نامه
دانشجویان بسیجی پیش ازخطبه‌های این هفته نماز جمعه سه شهرستان خراسان شمالی سخنرانی می‌کنند.
مسئول بسیج دانشکده علوم دانشگاه اراک در سخنان پیش از خطبه نماز جمعه شازند:
1395/12/14-11:29:20
قانونی کردن حقوق های نجومی توسط نمایندگان مردم، خیانت به مردم است
بداغی گفت: تصویب حقوق ۲۴ میلیونی مدیران خیانت به مردم است و این اقدام خلاف دستور صریح رهبری مبنی بر جلوگیری از رشد فیش های نجومی تلقی می شود.
نماينده بسيج دانشجويي دانشگاه آزاد يزد در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه یزد:
1395/12/6-19:44:10
مطالبات معيشتي مردم دستخوش سياست‌زدگي/ دانشگاه‌ها ديگر چمران و علم‌الهدي تربيت نمي‌كنند
نماينده بسيج دانشجويي دانشگاه آزاد يزد گفت: مطالبات معيشتي مردم تحت تأثير سياست‌زدگي قرار گرفته و در واقع سياست‌زدگي به يك آفت در مسير تحقق مطالبات مردمي تبديل شده است.
مسئولین بسیج دانشجویی سیزده دانشگاه استان قزوین در نماز جمعه این هفته سیزده شهرستان این استان به ایراد سخنرانی پرداختند.
امام جمعه بجنورد گفت: آنانی که مسئله آشتی ملی را مطرح می کنند کاسه ای زیر نیم کاسه دارند.فتنه گران باید زبانی توبه کرده و با بازگو کردن پشت پرده ها تصمیم به اصلاح خود بگیرند.
در نماز جمعه این هفته استان قزوین صورت می‌گیرد؛
1395/11/27-14:42:55
سخنرانی مسئولین بسیج دانشجویی دوازده دانشگاه‌ استان قزوین در دوازده شهرستان
با هماهنگی‌های صورت گرفته با ستاد اقامه نماز جمعه شهرستان‌های اقبالیه، بوئین زهرا، تاکستان، محمدیه، الوند، آبیک، آوج، شال، محمودآباد، الموت، ضیاءآباد و اسفرورین؛ مسئولین بسیج دانشجویی دوازده دانشگاه‌ استان قزوین سخنران پیش از خطبه‌های نماز جمعه این هفته دوازده شهرستان قزوین خواهند بود.
نقش شما مردم در برابر مسئولین و مدیران کشورمطالبه گری در رابطه اقدام و عمل در عرصه های مختلف به صورت جدی است. وعده 100روزه در حل مشکلات معیشتی مردم چه شد ؟
نمایندگان بسیج دانشجویی از دانشگاههای سرتاسر کشور در نماز جمعه های این هفته شهرهای مختلف، سخنران پیش از خطبه ها خواهند بود.
جانشین بسیج دانشجویی دانشگاه خواجه نصیر گفت: متاسفانه عده ای از مسئولین و تصمیم گیران کشور به جای اعتماد به وعده الهی و توجه به ظرفیتهای بیشمار درونی کشور و تقویت روحیه خودباوری و اعتماد به نفس ملی در جوانان، چشم خود را به بیگانگان و دشمنان قسم خورده ملت ایران دوخته و با خنده آنها به وجد آمده و با اخم آن ها بر خود می لرزند.
عضو بسیج دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی در نماز جمعه لواسانات:
1395/11/1-12:24:27
برخی مسئولین به جای عمل به حرف درمانی باور دارند/ اجرای اقتصاد مقاومتی بدون ایفای نقش بسیج ممکن نیست
عضو شورای مرکزی بسیج دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی گفت: امروز فرصت حرف و شعار نیست، بلکه نوبت اقدام و عمل است اما به نظر می‌رسد برخی مسئولین هنوز هم به جای عمل جدی و موثر، به حرف‌درمانی باور دارند و متاسفانه این روحیه مسبب فرصت‌سوزی‌‌های گستره بوده و هست.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >|
نقل و نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری بسیج دانشجویی بلامانع است