جهادگران دانشجوی قائن مدارس را برای حضور دانش آموزان ضدعفونی می‌کنند مسئول بسیج دانشجویی شهرستان قائن گفت: جهادگران دانشجوی قائن با توجه به بازگشایی مدارس، اقدام به ضدعفونی کردن مدارس می‌کنند و این عملیات جهادی برای هر مدرسه سه مرتبه در هفته صورت خواهد گرفت.

مسئول بسیج دانشجویی قاین :
جهادگران دانشجوی قائن مدارس را برای حضور دانش آموزان ضدعفونی می‌کنند
مسئول بسیج دانشجویی شهرستان قائن گفت: جهادگران دانشجوی قائن با توجه به بازگشایی مدارس، اقدام به ضدعفونی کردن مدارس می‌کنند و این عملیات جهادی برای هر مدرسه سه مرتبه در هفته صورت خواهد گرفت.
مسئول جمعیت دانشجویی امام حسن (ع) خراسان جنوبی خبر داد
اجرای طرح پویش "همسفره-همسایه" در خراسان جنوبی
موسوی مسئول جمعیت دانشجویی امام حسن (ع) خراسان جنوبی از آغاز پویش #همسفره_همسایه به منظور تهیه و توزیع بسته های معیشتی در خراسان جنوبی خبر داد.
نامه دبیر قرارگاه احمدی روشن خراسان جنوبی:
شهردار بیرجند پیگیر مشکلات ناوگان تاکسیرانی در نحوه پرداخت وجوه در ایام کرونا باشد
دبیر قرارگاه احمدی روشن خراسان جنوبی در نامه ای به شهردار بیرجند خواستار پیگیری وضعیت مشکل پرداخت ناوگان تاکسی رانی در ایام کرونا شد.
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی خراسان جنوبی:
آموزش و پرورش درسنامه چاپی برای دانش آموزان مناطق محروم توزیع کند
دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی خراسان جنوبی در نامه‌ای به بطحایی نسبت به عدم دسترسی دانش آموزان این استان به آموزش مجازی و سامانه شاد واکنش نشان داد.
بیانیه دانشجویان خراسان جنوبی:
وزارت بازرگانی خطری جدی برای تولیدات صنعتی و کشاورزی است
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی و قرارگاه شهید احمدی روشن خراسان جنوبی در بیانیه‌ای، ایجاد وزارت بازرگانی را خطری جدی برای خودکفایی و پایداری اقتصاد درون زا اعلام کردند.
نامه دبیر قرارگاه احمدی روشن خراسان جنوبی:
استانداری خراسان جنوبی پیگیر توسعه جاده‌های مواصلاتی استان باشد
دبیر قرارگاه شهید احمدی روشن خراسان جنوبی در نامه‌ای به معتمدیان، استاندار این استان در خصوص وضعیت جاده‌ها و خطرزا بودن مسیر‌های مواصلاتی این استان، نکاتی را مطرح کرد.
آغاز ثبت‌نام طرح «ولایت» ویژه دانشجویان در خراسان جنوبی
معاون رشد و کادرسازی بسیج دانشجویی استان خراسان جنوبی از آغاز ثبت‌نام طرح «ولایت» ویژه دانشجویان خبر داد و گفت: امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا زمان قطعی برگزاری این دوره مشخص نیست اما دانشجویان می‌توانند تا ۲۰ اردیبهشت ماه برای ثبت‌نام اقدام کنند
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی خراسان جنوبی:
درخواست وام از صندوق بین المللی پول بدون تصویب مجلس نقض قانون اساسی است
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی خراسان جنوبی در نامه‌ای به رئیس جمهور درخصوص وام از صندوق بین المللی پول نکاتی را مطرح کرد.
دبیر قرارگاه شهید احمدی روشن خراسان جنوبی مطرح کرد
لغو پیامکی مناظره در دانشگاه‌ها توسط فرماندار بیرجند/ برخی جریان‌ها با لابی‌گری برگزاری مناظره را ممنوع کردند
الهامی گفت: در قرارگاه شهید احمدی روشن خراسان جنوبی جلسات بسیار زیادی در بحث پرسش و پاسخ ها برگزار شده بود اما به یکباره به تمامی مدیران دانشگاه ها از سمت فرمانداری بیرجند پیامک ارسال می‌شود که بر اساس قانون انتخابات تمام این جلسات را لغو کنید و در محیط‌های دولتی اجرا نکنید.
دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی خراسان جنوبی:
فرماندار بیرجند برگزاری مناظره در دانشگاه صنعتی بیرجند را به صورت تلفنی لغو کرد/ آمادگی برگزاری مناظره خارج از محیط دانشگاه را داریم
دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی خراسان جنوبی گفت: فرماندار بیرجند برگزاری مناظره در دانشگاه صنعتی بیرجند را به صورت تلفنی لغو کرده است و حتی نامه‌ای در این خصوص ارسال نشده است.
اخبار بیشتر

آخرین اخبار