شهادت حاج قاسم سلیمانی، نابودی رژیم غاصب اسرائیل و خروج کامل آمریکا از منطقه را چندین سال به جلو انداخت خون حاج قاسم تاثیر گرفته از خون اباعبدالله بود و مثل امام حسین (ع)، خون حاج قاسم حرارتی در دل های مجاهدین و تمام آزادی خواهان ایجاد کرد که به زودی کاخ یزیدیان زمان رو خواهد سوزاند.

یادداشت دانشجویی/نرگس علمشاهی:
با مانور نظامی می‌توان علاوه بر نمایش قدرت نظامی از خطاهای سیستم هم مطلع شد پس ایران از قاعده خطا در مانور مستثنی نیست.
داشتن نیروی نظامی بسیار قوی برای کشور ما به دلیل شرایط حساسی که در منطقه دارد یک ویژگی مثبت محسوب می‌شود. با داشتن مانور نظامی می‌توان علاوه بر نمایش قدرت نظامی از خطاهای سیستم هم مطلع شد. پس ایران از قاعده خطا در مانور مستثنی نیست.
مسئول دفتر بسیج دانشجویی شهرستان دامغان:
بسیج دانشجویی شهرستان دامغان از همان ابتدای ورود ویروس منحوس کرونا به کشور قرارگاه ای با عنوان قرارگاه مبارزه با ویروس کرونا تشکیل داد
مسئول دفتر بسیج دانشجویی شهرستان دامغان: مجموعه بسیج دانشجویی شهرستان دامغان از همان ابتدای ورود ویروس منحوس کرونا به کشور قرارگاه ای با عنوان قرارگاه مبارزه با ویروس کرونا تشکیل داد. که خروجی این قرارگاه پای کار آمدن گروه های جهادی خواهر و برادر این مجموعه بود
مسئول معاونت خواهران ناحیه بسیج دانشجویی استان سمنان:
پژوهشکده زنان و خانواده با هدف بررسی نظام مسائل حوزه زنان و خانواده در سطح استان راه اندازی خواهد شد
مسئول معاونت خواهران ناحیه بسیج دانشجویی استان سمنان: پژوهشکده با هدف بررسی نظام مسائل حوزه زنان و خانواده در سطح استان و ارائه راهکارهایی برای حل مسائل این حوزه راه اندازی خواهد شد
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان سمنان:
شهادت حاج قاسم سلیمانی، نابودی رژیم غاصب اسرائیل و خروج کامل آمریکا از منطقه را چندین سال به جلو انداخت
خون حاج قاسم تاثیر گرفته از خون اباعبدالله بود و مثل امام حسین (ع)، خون حاج قاسم حرارتی در دل های مجاهدین و تمام آزادی خواهان ایجاد کرد که به زودی کاخ یزیدیان زمان رو خواهد سوزاند.
رییس حوزه هنری استان سمنان:
حوزه هنری استان سمنان آمادگی حمایت از هنرمندان شرکت کننده در جشنواره ققنوس را دارد
رییس حوزه هنری استان سمنان در دیدار مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان سمنان اعلام کرد آمادگی حمایت از دانشجویان هنرمند شرکت کننده در جشنواره فرهنگی هنری ققنوس را دارد.
به همت بسیج دانشجویی استان سمنان:
افتتاحیه رزمایش دانشجویی احسان استان سمنان برگزار شد
به همت بسیج دانشجویی استان سمنان افتتاحیه رزمایش احسان بسیج دانشجویی و توزیع 1000 بسته معیشتی بین نیازمندان صورت پذیرفت.
رییس دانشگاه آزاد اسلامی دامغان:
برنامه های بسیج دانشجویی با برنامه ریزی و هدفمند انجام میشود
رییس دانشگاه آزاد اسلامی دامغان:برنامه هایی که توسط بسیج دانشجویی انجام میشود بسیار هدفمند و با برنامه ریزی قوی می باشد.
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه دولتی گرمسار:
آقایان رد صلاحیت شده درحال عقده‌گشایی از شورای نگهبان هستند و آخرین دست و پاهای خود را در روزهای آخر کاری‌ خود در بهارستان میزنند
آقایان مثلا نماینده مردم ، شما ابتدائا به ما بگویید چطور در دوره های قبل انتخابات که با آرای بالا رای آوردید انتخابات مهندسی نبود ولی این دوره که شورای نگهبان با بررسی مدارک موجود حکم بر عدم صلاحیتتان داده میگویید شورای نگهبان انتخابات را مهندسی کرده است!؟
سخنگوی بسیج دانشجویی شهرستان دامغان:
تشریح اقدامات بسیج دانشجویی شهرستان دامغان در مهار کرونا / از دوخت ماسک‌های استریل تا توزیع بسته‌های غذایی
سخنگوی بسیج دانشجویی شهرستان دامغان به تشریح اقدامات دانشجویان بسیجی این شهرستان در مهار کرونا پرداخت.
مسئول جمعیت دانشجویی امام حسن(ع):
500 بن خرید مواد غذایی به همت جمعیت امام حسن (ع) سمنان بین نیازمندان توزیع شد
مسئول جمعیت دانشجویی امام حسن(ع) سمنان از توزیع 500 بن خرید مواد غذایی در راستای کمک مومنانه بین خانواده‌های نیازمند این استان خبر داد.
اخبار بیشتر

آخرین اخبار