بسیج ۷ دانشگاه تهران خطاب به روحانی: FATF دست ما را در دور زدن تحریم‌های ظالمانه آمریکا می‌بندد بسیج دانشجویی ۷ دانشگاه بزرگ تهران خطاب به روحانی تاکید کردند: FATF یکی از ابزارهای اتاق جنگ اقتصادی آمریکاست که می‌خواهد دست ما را در دور زدن تحریم‌های ظالمانه آمریکا ببندد و ما را در خاک خودمان زمین‌گیر کند.

گام های قاطع دانشگاه رازی در تحقق سند ایران 2040 دانشگاه استنفورد، حماقت یا خیانت به علوم پایه!؟؟
در هفته های گذشته دانشجویان زیست شناسی دانشگاه رازی در نامه ای به وزیر محترم علوم تحقیقات و فناوری خواهان بازنگری در تصمیم عجولانه ی مدیران آموزشی و اساتید محترم گروه زیست شناسی در حذف غیر معقول تحصیلات تکمیلی این رشته شدند.
قرارگاه شهید احمدی روشن کرمانشاه:
مجمع نمایندگان کرمانشاه وظیفه خود را در زمینه کنترل بازار مسکن انجام دهد
قرارگاه شهید احمدی روشن کرمانشاه در نامه‌ای سرگشاده خطاب به مجمع نمایندگان استان اعلام کرد: مجمع نمایندگان کرمانشاه وظیفه خود را در زمینه کنترل بازار مسکن انجام دهد.
آموزش و پرورش اولویت اول دولت نیست/ سند تحول بنیادین، نسخه شفا بخش آموزش و پرورش
دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان با تاکید بر اینکه نظام آموزش و پرورش را نمی‌توان حزبی اداره کرد، گفت: متاسفانه آموزش و پرورش اولویت اول دولت نیست.
با حکم فرمانده سپاه فجر فارس؛
اسماعیل قزل سفلی معاون اجتماعی سپاه فجر استان فارس شد/ معاونت اجتماعی سپاه در راستای دغدغه های رهبر معظم انقلاب اسلامی در باب آسیب های اجتماعی راه اندازی شده است
اسماعیل قزل سفلی، فرمانده ناحیه بسیج دانشجویی استان فارس طی حکمی از سوی فرمانده سپاه فجر فارس به عنوان معاون اجتماعی سپاه فجر این استان منصوب شد.
نامه سرگشاده جنبش دانشجویی اردبیل به رییس دادگستری استان در خصوص رسیدگی به دارایی های مسئولین
جنبش دانشجویی استان اردبیل با ارسال نامه ای سرگشاده به ریاست کل دادگستری استان اردبیل از وی خواست تا قانون رسیدگی به دارایی مسئولان نظام، را از مسئولین قبلی و فعلی استان در اولویت رسیدگی قرار دهد.
مطالبه‌گری دانشجویان بسیجی و عدالتخواهان درباره کشف ۳۶۰۰۰ کولر قاچاق/ تاکید بر اجرای حکم دادگاه
دبیر شورای تبیین مواضع استان خوزستان با اشاره به کشف ۳۶۰۰۰ کولر قاچاق در این استان گفت: خواسته ما اجرای حکم قطعی دادگاه و همچنین جلوگیری از اعمال نفوذ برخی جهت تاخیر در روند رسیدگی به پرونده است.
دبیرخانه گام دوم انقلاب اسلامی برگزار کرد:
یقه سفیدان عامل فساد در جمهوری اسلامی/ همت جوانان عامل کاهنده ی فساد
احمد توکلی: آنچه که الان ما در حوزه فساد شاهد هستیم دلیل بر این نیست که راه حلی برای آن وجود ندارد بلکه باید تصویری درست از آنچه که هست بازگو شود زیرا تصویر درست از وضعیت موجود، ناخودآگاه، ما را به سمت پاسخ هدایت می‌کند.
دعوت از وزیر مستعفی آموزش و پرورش برای حضور در دانشگاه فرهنگیان / پاسخگوی ابهامات باشید
تعدادی از دفاتر بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان با دعوت از وزیر مستعفی وزارت آموزش و پرورش از او خواستند تا با حضور در دانشگاه فرهنگیان تهران به ابهامات موجود در رابطه با استعفای بحث برانگیزشان پاسخ دهد.
یادداشت/ مصطفی رحیمی
تقلب نشریات اصلاح طلب کشوری برای شورای نظارت که با کارشکنی مسئولین دانشگاه صنعتی بیرجند کامل شد
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی بیرجند در یادداشتی از کارشکنی مسئولین دانشگاه صنعتی بیرجند در امر انتخابات شورای نظارت برنشریات دانشجویی خبر داد.
دانشجویان ایلامی از مدیر عامل پالایشگاه گاز ایلام چه مطالبه‌ای داشتند؟ / پالایشگاه گاز خانوادگی!
پالایشگاه گاز ایلام ۷۰ نفر از نیرو‌های خود را به صورت کاملاً نامشخص استخدام کرده و گفته‌ها از این حکایت دارد که این روند جذب به صورت رانتی و خانوادگی بوده است.
اخبار بیشتر

آخرین اخبار