تعداد اعضای پویش دانشجویی «حمایت از گام دوم» به بیش از ۴۰ هزار نفر رسید+ لینک پیوستن به پویش سخنگوی پویش دانشجویی «حمایت از گام دوم» با اشاره به استقبال گسترده دانشجویان کشور در پیوستن به این پویش و لبیک به تحقق مطالبات و توصیه‌های حضرت آیت‌الله خامنه‌ای گفت: این پویش تاکنون ۴۰ هزار و ۱۱۷ دانشجو از دانشگاه‌های سراسر کشور را با خود همراه کرده است.

مرحله استانی هشتمین دوره مناظرات دانشجویی کرمانشاه برگزار می‌شود
هشتمین دوره مناظرات دانشجویی با حضور تیم‌هایی از دانشجویان دانشگاه‌های استان کرمانشاه از امروز به مدت ده روز برگزار می‌شود.
با حضور فرمانده سپاه لامرد؛
اولین جلسه جنبش مطالبه گری از مسئولین توسط بسیج دانشجویی در شهرستان لامرد برگزار شد/تصاویر
اولین جلسه جنبش مطالبه گری از مسئولین در شهرستان لامرد به همت معاونت فرهنگی، دانشجویی و بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد و باحضور فرمانده سپاه لامرد در دانشگاه آزاد برگزار شد.
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جهرم خطاب به دادستان این شهرستان:
جلوگیری مسئولین از مطالبه متصرفان اراضی ملی در سیمکان به آبروی جهرم خدشه وارد کرده است/بدون هیچ ملاحظه ای درباره جایگاه و مسئولیت های افراد نتیجه را سریع اعلام کنید
بسیج دانشجویی سنگینی این وظیفه را در درجه اول بر روی دوش خود احساس می‌کند و تا روشن شدن کامل قضایا بصورت جدی خود را موظف به پیگیری مسائل می‌داند .
پیام تبریک محمدحسین یوسف پور مسئول بسیج دانشجویی جزیره کیش به مناسبت انتصاب سرلشکر سلامی به فرماندهی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی
دکتر محمدحسین یوسف پور مسئول بسیج دانشجویی جزیره کیش در پیامی انتصاب سردار سرلشکر پاسدار، حسین سلامی را به فرماندهی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تبریک گفت
به همت بسیج دانشجویی دانشگاه شیراز؛
پنجمین جلسه مباحثه تبیین بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی در دانشگاه شیراز برگزار می‌شود
پنجمین جلسه مباحثه تبیین بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی روز دوشنبه، 2 اردیبهشت در دانشگاه شیراز برگزار می‌شود.
دکتر ابومحمد عسگرخانی در دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان:
بیشترین احتمال تبعات اقدام آمریکا علیه سپاه، در بعد داخلی است.
دکتر ابومحمد عسگرخانی، عضو هیئت علمی دانشگاه تهران و کارشناس برجسته حقوق و روابط بین الملل ع به دعوت بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی در جمع اعضای تشکلهای دانشجویی این دانشگاه حضور یافت و به سوالات آنها پاسخ گفت.
نخستین جلسه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان کرمان در سال 98
وظیفه شوراهای تبیین در سال جدید تعیین مدل تبیین و اجرای بیانیه گام دوم انقلاب است/ بیانیه گام دوم مثل راهیان نور شود نه کرسی های آزاداندیشی
ناصر بهروز مسئول بسیج دانشجویی استان کرمان: باید بیانیه گام دوم را در تمامی جلساتمان تبیین کنیم، حالا مدل تبیین را شما باید تعیین کنید، این اتاق فکر کارش این است؛ فرمایشات حضرت آقا را از همین امروز شروع به تبیین کنید.
مسئول بسیج دانشجویی استان:
تمام تشکل های دانشجویی پشتیبان سپاه و انقلاب اسلامی هستند
علی رضا کیخا یاد آور شد: زمانی که ترامپ سپاه را یک تروریست خواند تمام دانشجویان تشکل های مختلف با صدور بیانیه از سپاه همایت کردند و با این کار خود ثابت کردند که پشتیبان سپاه هستند.
به همت بسیج دانشجویی؛
تریبون آزاد با موضوع رونق تولید در دانشگاه پیام نور ممسنی برگزار شد/ تصاویر
دکتر رنجبر مسئول امور فرهنگی دانشگاه به پاسخگویی سوالات دانشجویان و سخنرانی درباره رونق تولید مسائل و معضلات و راه حل ها پرداخت.
ادامه حمایت ها از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی
اعضای شورای فرهنگی دانشگاه ولیعصر (عج) رفسنجان، به پویش من هم سپاهی ام پیوستند
اعضای شورای فرهنگی دانشگاه ولیعصر (عج) رفسنجان، در حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، در جلسه امروز به پویش #من_هم_سپاهی_ام پیوستند.
اخبار بیشتر

آخرین اخبار