شانزدهم آذر نشان بارزی از نقش بی نظیر دانشجویان در شناخت ریشه های استعمار است شانزدهم آذر نشان بارزی از نقش بی نظیر دانشجویان ایران اسلامی در شناخت ریشه های استعمار و مبارزه ی صادقانه با مصادیق استکبار است.

بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کرمانشاه؛
شانزدهم آذر نشان بارزی از نقش بی نظیر دانشجویان در شناخت ریشه های استعمار است
شانزدهم آذر نشان بارزی از نقش بی نظیر دانشجویان ایران اسلامی در شناخت ریشه های استعمار و مبارزه ی صادقانه با مصادیق استکبار است.
مسؤول سازمان بسیج دانشجویی کرمانشاه:
۵۰هزار دانشجوی افسر جنگ نرم در دانشگاه‌های کرمانشاه سازمان‌دهی شدند
مسئول بسیج دانشجویی استان کرمانشاه با گرامیداشت ۱۶ آذر و روز دانشجو گفت: ۵۰هزار دانشجوی افسر جنگ نرم در دانشگاه‌ها سازمان‌دهی شدند و در حال خدمت‌رسانی به انقلاب و مردمان انقلاب هستند.
برگزاری اختتامیه فعالیت های گروه جهادی شهید حمزه جهان بیگی دانشگاه پیام نور اسلام آبادغرب
اختتامیه فعالیت های گروه جهادی شهید حمزه جهان بیگی دانشگاه پیام نور اسلام آبادغرب در مسجد صاحب الزمان (عج)محله شهرستانی برگزار شد.
نهمین نشست مطالبه‌گری دانشجویی قرارگاه شهید احمدی روشن کرمانشاه برگزار شد
این نشست با حضور مسئولان ناحیه بسیج دانشجویی استان، دبیر خواخر و برادر و اعضای قرارگاه شهید احمدی روشن درناحیه بسیج دانشجویی کرمانشاه برگزارشد.
رهبر معظم انقلاب:
اجرای قانون بازنشستگان راه را برای جوانان می‌گشاید
رهبر معظم انقلاب با بیان اینکه اجرای قانون بازنشستگان راه را برای جوانان و رسیدن آنها به حوزه‌های مدیریتی می‌گشاید، فرمودند: نمایندگان محترم مجلس قانون را جوری ترتیب بدهند و اصلاح کنند تا مجبور نشوند برای به کارگیری معدود افرادی که من نمی‌شناسم به اجازه‌ی رهبری متوسل بشوند.
یادداشت/محمدهادی صحرائی
دخترکم أمل، پسرکم آدم
«أمل» یعنی امید، یعنی آرزو. یعنی آن آینده خوشی که پدر و مادری برای فرزندان خود آرزو می‌کنند و به امید آن، روز و شب خود را به هم می‌دوزند و جوانی خود را برایش صرف می‌کنند.
مراسم جشن هفته وحدت در دانشگاه آزاد اسلامی کرمانشاه برگزار شد
برگزاری مراسم جشن هفته وحدت در دانشگاه آزاد اسلامی کرمانشاه با حضور دانشجویان و مسئولین دانشگاه و مسئول سازمان بسیج دانشجویی استان کرمانشاه برگزار شد.
همایشی با عنوان "آمریکا از رویا تا واقعیت " با همت بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی کرمانشاه برگزار شد
همایشی با عنوان " آمریکا از رویا تا واقعیت" توسط بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی کرمانشاه با سخنرانی دکتر توحید عزیزی در دانشکده فناوری اطلاعات دانشگاه برگزار گردید.
به همت بسیج دانشجویی کرمانشاه؛
همایش قشر بسیج و جشنواره جهادگران علم و فناوری برگزار شد
همایش قشر بسیج و جشنواره جهادگران علم و فناوری با حضور دانشجویان، اساتید و نخبگان، پژوهشگران و فناوران بسیجی در دانشکده علوم دانشگاه رازی کرمانشاه برگزار شد.
بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کنگاور به مناسبت فرا رسیدن میلاد رسول گرامی اسلام(ص) ،هفته وحدت و هفته بسیج مستضعفین؛
وحدت جامعه و امت اسلام و ترویج روحیه بسیجی و جهادی رمز موفقیت و بقای انقلاب اسلامی
وحدت جامعه و امت اسلام و ترویج روحیه بسیجی و جهادی.در این میان رمز موفقیت و بقای انقلاب اسلامی در طول چهل سال گذشته، تمسک به همین دو اصل در پرتو ولایت فقیه بوده است.
اخبار بیشتر

آخرین اخبار