بسیج دانشجویی رازی کرمانشاه از لاریجانی برای حضور در این دانشگاه دعوت کرد بسیج دانشجویی دانشگاه رازی کرمانشاه در نامه‌ای خطاب به لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی خواستار حضور وی در این دانشگاه شد.

در نامه‌ای؛
بسیج دانشجویی رازی کرمانشاه از لاریجانی برای حضور در این دانشگاه دعوت کرد
بسیج دانشجویی دانشگاه رازی کرمانشاه در نامه‌ای خطاب به لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی خواستار حضور وی در این دانشگاه شد.
در گفتگویی صمیمی با یک مدیر بسیجی دانشجویی کرمانشاه؛
وقتی مدیر MCMC از خدمات این مرکز می گوید
به گفته "مهرداد مرادی"، مدیر مرکز MCMC دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه، پایش مستمر اورژانس بیمارستان ها به منظور مداخله به هنگام در خصوص موارد مشاهده شده در اجرای فرآیندها و خدمات، مخصوصا در شرایط بحران وازدحام بخش اورژانس توسط دوربین های مستقر در بیمارستان ها، کمک به کاهش مرگ و میر کمک می کند.
وقتی دانشجویان پیگیر‌ مطالبات به حق مردم می‌شوند
مردم جامعه از دانشجویان و نسل جوان انتظار دارند تا مشکلاتشان را پیگیری و مطالبه کنند و دانشگاه‌ها و دانشجویان ما باید در تراز انقلاب اسلامی باشند، دانشگاهی که در نظام جمهوری اسلامی وجود دارد باید بتواند دانشجویانی در تراز انقلاب اسلامی تربیت کند.
بیانیه بسیج دانشجویی کرمانشاه به مناسبت 16 آذر
دانشجویان انقلابی پرچم مبارزه با جهانخواری را برافراشته‌اند
بسیج دانشجویی استان کرمانشاه در بیانیه ای ضمن تبریک روز دانشجو اعلام کرده است که دانشجویان انقلابی پرچم مبارزه با جهانخواری وبیگانه‌دوستی را بر فراز دانشگاه‌ها برافراشته‌اند
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه رازی:
تشکل‌های دانشجویی هنجارشکن مورد حمایت مسئولان دانشگاه‌ها هستند
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه رازی تشکل‌های دانشجویی رادیکال و هنجارشکن مورد حمایت مسئولان دانشگاه‌های استان هستند وبا آنها برخوردی نمی‌کنند.
بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کرمانشاه؛
سینه‌چاک‌های دولت به جای پاسخگویی طلبکار شده‌اند
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان کرمانشاه در واکنش به اظهارات گستاخانه جریان دانشجویی هنجارشکن دانشگاه‌ها با صدور بیانیه ای واکنش نشان داد.
صدای ضد انقلاب از دانشگاه رازی به گوش می‌رسد/ «رئیس دانشگاه» باید پاسخگو باشد
سه تشکل در دانشگاه‌ رازی و علوم پزشکی با صدور بیانه‌ای سراسر سیاسی اقدامات نیروی انتظامی را در ایجاد امنیت و مقابله با اشرار مسلح را زیر سوال برده و از اغتشاشگران حمایت کردند.
نشست آزاداندیشی، در دانشگاه رازی کرمانشاه برگزار می‌شود
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه رازی کرمانشاه گفت: نشست آزاداندیشی با موضوع «شورای نگهبان» امروز ، ۹ آذرماه در دانشگاه رازی برگزار می‌شود.
دبیر قرارگاه شهید احمدی روشن استان کرمانشاه ؛
تخصیص سهمیه به فرزندان اعضای هیئت علمی سبب سرخوردگی نخبگان می‌شود
دبیر قرارگاه شهید احمدی روشن استان کرمانشاه گفت: تخصیص سهمیه به فرزندان اعضای هیئت علمی باعث سرخوردگی نخبگان می‌شود و در آینده ممکن است منجر به فرار مغز‌ها شود.
همایش دخترانه متفاوت با تجلیل از دختران دانشجوی چادری کرمانشاهی برگزار شد
همایش همایش دخترانه متفاوت با تجلیل از دختران دانشجوی چادری کرمانشاهی با حضور بیش از 200دانشجو دختر، با همت ناحیه بسیج دانشجویی و بسیج دانشگاه آزاد برگزار شد.
اخبار بیشتر

آخرین اخبار