کاروان‌های پیاده‌روی دانشجویی دانشگاه رازی کرمانشاه به پیاده روی اربعین اعزام شدند مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه رازی کرمانشاه گفت: کاروان‌های پیاده‌روی دانشجویی خواهر و برادر دانشگاه رازی کرمانشاه در روز‌های ۱۷ و ۲۰ مهرماه به اربعین حسینی اعزام شدند.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه رازی؛
کاروان‌های پیاده‌روی دانشجویی دانشگاه رازی کرمانشاه به پیاده روی اربعین اعزام شدند
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه رازی کرمانشاه گفت: کاروان‌های پیاده‌روی دانشجویی خواهر و برادر دانشگاه رازی کرمانشاه در روز‌های ۱۷ و ۲۰ مهرماه به اربعین حسینی اعزام شدند.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان کرمانشاه
کاروان پیاده‌روی دانشگاه فرهنگیان کرمانشاه راهی اربعین حسینی شدند
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان کرمانشاه گفت: کاروان پیاده‌روی دانشجویی دانشگاه فرهنگیان کرمانشاه به اربعین اعزام شدند و تاریخ بازگشت این کاروان ۲۴ همین‌ماه تعیین شده است.
بسیج دانشجویی دانشگاه رازی کرمانشاه؛
دولت به‌جای تاسیس وزارت بازرگانی به فکر حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی برای واردات اقلام اساسی باشد
بسیج دانشجویی دانشگاه رازی کرمانشاه در بیانیه‌ای اعلام کرد: لازم است طرح تأسیس وزارت بازرگانی در مجلس از دستور کار خارج شود و به جای آن، دولت به حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی برای واردات اقلام اساسی بپردازد.
جزئیات طرح «هر زائر یک سفیر» از سوی بسیج دانشگاه آزاد کرمانشاه / محصولی فرهنگی در قالب هدیه به زائر ایرانی تحویل داده می‌شود
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد کرمانشاه گفت: در طرح هر زائر یک سفیر، محصولی فرهنگی تبلیغی را در قالب هدیه به زائر ایرانی تحویل می‌دهیم تا از طرف همه مردم ایران، آن را به زوار و موکب‌داران عراقی تقدیم کند.
یادداشت/ محمدرضا آقایی
کام کارگران را تلخ نکنیم
در چند سال اخیر هر چند ماه یکبار خبری از گوشه و کنار کشور شنیده می‌شود، کارگرانی به دلیل چند ماه حقوق معوق خود دست به اعتراض زده‌اند، یا اینکه کارخانه‌ای به دلیل عدم توان تامین مواد اولیه تعطیل شده است.
جزئیات خدمت‌رسانی موکب‌های بسیج دانشجویی کرمانشاه به زائران حسینی در مرز خسروی
مسئول ستاد اربعین بسیج دانشجویی استان کرمانشاه گفت: موکب‌های دانشجویی استان کرمانشاه برای اربعین ۹۸ قرار است در مرز خسروی، کمربندی شرقی شهر کرمانشاه به سمت اسلام آباد، کنگاور و قصر شیرین برپا شوند.
بسیج دانشجویی علوم‌ پزشکی‌ کرمانشاه:
مدیران وزارت‌ بهداشت به جای هتل از مهمانسرا‌ی دانشگاه‌های‌ علوم‌ پزشکی استفاده کنند
بسیج‌دانشجویی دانشگاه علوم‌ پزشکی‌ کرمانشاه در نامه‌ای خطاب به وزیر بهداشت اعلام کرد: مدیران و کارکنان ستادی وزارت بهداشت از مهمانسرا‌ی دانشگاه‌های علوم‌ پزشکی بجای گران قیمت‌ترین هتل‌ها استفاده کنند.
راه‌اندازی پژوهشکده علمی در بسیج دانشجویی کرمانشاه
مسئول سابق ناحیه بسیج دانشجویی استان کرمانشاه با بیان اینکه پژوهشکده علمی در تمام رشته ‎ها در بسیج دانشجویی استان کرمانشاه در دست اقدام و راه‎اندازی است گفت: بیش از نیمی از دانشجویان دانشگاه‎های استان عضو بسیج هستند.
دفاع روزانه از ۸۰۰ پایان‌نامه در کشور؛ پایان‌نامه‌ها نسبتی با مشکلات کشور ندارد
معاون هماهنگ ‏کننده سازمان بسیج دانشجویی گفت: به‌طور میانگین روزانه ۸۰۰ پایان نامه در کشور دفاع می‌شود که نسبتی با مشکلات کشور ندارند و این موضوع یک فاجعه است.
آمریکا دچار بی‎ عملی و تنزل نرخ سیاسی در دنیا شده است
فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه با اشاره به اینکه آمریکا دچار بی‎ عملی و تنزل نرخ سیاسی در دنیا شده است گفت: آمریکا کشور ایران را بزرگترین مانع برای پیشرفت، حاکمیت و امپراطوری خود در دنیا می‎داند.
اخبار بیشتر

آخرین اخبار