درگرامیداشت روز دانشجو: تکریم دانشجویان به شیوه نماینده بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی/ زارعی از پاسخ به مطالبات دانشجویان شانی خالی کرد در آیین گرامیداشت روز دانشجو در دانشگاه فنی و حرفه‌ای کهگیلویه و بویراحمد زارعی از پاسخ به مطالبات دانشجویان شانی خالی کرد.

درگرامیداشت روز دانشجو: تکریم دانشجویان به شیوه نماینده بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی/ زارعی از پاسخ به مطالبات دانشجویان شانی خالی کرد
در آیین گرامیداشت روز دانشجو در دانشگاه فنی و حرفه‌ای کهگیلویه و بویراحمد زارعی از پاسخ به مطالبات دانشجویان شانی خالی کرد.
یادداشت دانشجویی:
جنبش دانشجویی در پارادیم انقلاب اسلامی!!
جنبش دانشجویی از آن روز که تیر جور استکبار با همدستی استبداد داخلی بر سینه سه یار دبستانی و شهید اهورایی نشست تا به امروز نقش آفرینی کلیدی در تحولات ایران اسلامی داشته است.
قرائت بیانیه بسیج دانشجویی پیش از خطبه های نماز جمعه این هفته شهر دهدشت:
جنبش دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد در پیگیری مطالبات مردمی ذره ای کوتاه نخواهد آمد
رسالت مهم جنبش دانشجویی در این زمان متفاوت است و دانشجو به عنوان یک جوان مومن انقلابی پیگر وظایف مهمی همچون مطالبات مردمی است و مسئولین برخود ببالندکه دانشجویان به فکر تعالی و پیشرفت در این شهرستان و استان هستند.
به مناسبت روز دانشجو برگزار شد:
مناظره دو چهره اصلاح طلب و عدالتخواه/ جهانبخش:هر کسی که با مردم رو راست نباشد برای ما مقبولیت ندارند/منطقیان:مجلس بسیار ضعیفی داریم
مراسم روز دانشجو با حضور محمود منطقیان اصلاح طلب و محمد جهانبخش عدالتخواه در جمع دانشجویان دانشگاه پیام نور چرام برگزار شد.
یادداشت دانشجویی سفر معصومه ابتکار به یاسوج؛
سفر کاری یا سفر سیاحتی معاون امور بانوان رئیس جمهور؟ / سرکار خانم ابتکار ره آورد سفر شما برای زنان رنج دیده و محروم این استان چه بود؟
خانم ابتکار؛ از چارقدی صحبت کردید که نماد صلابت زن لر است و هر جای زندگی نیاز به جنگیدن داشته باشد آنرا محکم می بندد و همتش را افزون می کند و از حقش دفاع ... اما ره آورد سفر شما برای زنان رنجدیده و محروم این استان تنها پیشنهاد، پوشیدن لباس محلی در ادارات بود !!!
دریافت دیپلم افتخار جشنواره فیلم رشد توسط مسئول فرهنگی بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان یاسوج
در چهل و هشتمین جشنواره بین المللی فیلم رشد ، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به ایمان قنبری معلم جهادی روستای چم لپو واقع در دهستان جاورده از توابع منطقه چاروسا اختصاص یافت و مجوز اکران آن نیز در ۲۸ کشور عضو فیلم رشد صادر شد.
بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان یاسوج به دلیل لغو مناظره از طرف تشکل اصلاح طلب؛
لغو یکطرفه مناظره توسط تشکل اصلاح طلب دانشگاه نشان دهنده عجز این جریان فکری در دفاع از تفکرات لیبرالی است
لغو یکطرفه مناظره توسط تشکل انجمن اسلامی دانشگاه که علی القاعده باید پیگیر هماهنگی ها با فرد اعلامی می بودند: ولی بدون دلیل از مسئولیت شانه خالی نمودند .بی شک نشان دهنده عجز این جریان فکری در دفاع از تفکرات لیبرالی جریان وابسته به خود می باشد، درحالی است که ادعای روشنفکری شان گوش فلک را کر کرده.
حضور مسئول بسیج دانشجویی خواهران کشور در جشن بزرگ دختران انقلاب شهر یاسوج
خانم دکتر گریوانی: برخی به نام آزادی به دنبال سوء استفاده از زنان هستند / دکتر مهدوی: همین تشکل بسیج خواهران خود مصداق بی نظیری از اهمیت و جایگاه زن در نگاه انقلاب اسلامی است
مسئول بسیج دانشجویی خواهران کشورگفت: برخی به نام آزادی به دنبال سوءاستفاده از زنان هستند.
گفتگو با خواهر جهادگری که آتش به اختیار کودکان محروم گچساران را آموزش می دهد/ برپایی کلاس های "ما بچه های انقلابی" در محروم ترین محله گچساران + تصاویر
خواهر جهادگری گچسارانی که در کنار ادامه تحصیل خود و امور روزانه از وقت خود برای تعلیم و تربیت نیروهای انقلابی کودک و نوجوان وآشنا کردن آنها با انقلاب و رهبری می زند و به تربیت کودکان و نوجوانان مهدی پسند در کلاس های "ما بچهای انقلابی" می پردازد.
به همت بسیج دانشجویی استان صورت گرفت؛
طعم شیرین صاحب خانه شدن 4 خانواده در قالب پروژه های عمرانی بسیج دانشجویی+ تصاویر
به همت بسیج دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد و کمک خیرین 4 باب منزل مسکونی ساخته و تحویل خانواده های نیاز مند در روستاهای استان شد.
اخبار بیشتر

آخرین اخبار