بازدید جانشین سپاه فتح و معاون عمرانی استانداری از اردوی های جهادی/ انصاری: مردم از دیدن مسئولان کنار خودشان امیدوار می شوند/ فیلی: اوایل انقلاب مدیریت جهادی کشور را نجات داد روز گذشته جانشین محترم سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد، عزیز فیلی معاون عمرانی استانداری، و شاهرخ کناری فرماندار بویراحمد به همراه هئیتی از مدیران و مسئولانی از اردوی جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان استان در روستای "میان تنگان" بازدید کردند.

بازدید جانشین سپاه فتح و معاون عمرانی استانداری از اردوی های جهادی/ انصاری: مردم از دیدن مسئولان کنار خودشان امیدوار می شوند/ فیلی: اوایل انقلاب مدیریت جهادی کشور را نجات داد
روز گذشته جانشین محترم سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد، عزیز فیلی معاون عمرانی استانداری، و شاهرخ کناری فرماندار بویراحمد به همراه هئیتی از مدیران و مسئولانی از اردوی جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان استان در روستای "میان تنگان" بازدید کردند.
یادداشت/شهرام مهدوی مطلق
غرض ورزی یا اظهارنظر
فرمانده کل سپاه به عنوان عضو شورای عالی امنیت ملی در برابر این زیاده خواهی به رئیس جمهور آمریکا نامه هشدار می نویسد، به جای اینکه وزیر دفاع آمریکا یا مقامات پنتاگون جواب دهند، جواب محکم فرمانده سپاه از داخل مجلس ایران با قلم علی مطهری داده می شود.
معنا شدن شعار "می سازیم تا ساخته شویم " توسط جهادگران گروه شهید آقایی وندا دانشگاه آزاد گچساران/ جهاد مخلصانه دانشجویان گچسارانی در دمای بیش از 53 درجه
گروه جهادی شهید آقایی وندا دانشگاه دانشگاه آزاد گچساران با بیش از 25 جهادگر خواهر و برادر به روستای محروم آبریگون شهرستان گچساران اعزام و به مردم روستا خدمت رسانی کردند.
یادداشت دانشجویی:
رسالت دانشجوی سیاسی
یک دانشجو سیاسی باید آزاد اندیش باشد با جریان های مخالف خود هم آشنایی داشته باشد، صرفاً این نباشد که به خاطر تعصب بر جریان خاصی چه خوب و چه بد مصرانه اجازه ی فهم و شنیدن دیگر جریانات و اندیشه ها را به خود ندهد.
در نشست شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی با حضور مدیرکل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد عنوان شد:
هیچ مسئولی از این مطالبه گری معاف نخواهد بود/ حمایت و مشاوره مسئولان ارشد استانی در فرارهای مالیاتی/ پیگیری جدی دستگاه قضا در برخورد با زمین خواران و کوه خواران
مسئول بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد: دستگاه قضا به عنوان بازوی اجرایی حقوق اسلامی مسول تحقق عدالت است این مطالبه گری از همه مسولان خواهد بود و هیچ مسئولی از این مطالبه گری معاف نخواهد بود و اگر مدیری اجازه مطالبه گری ندهد اعلام می شود، دستگاه قضا همانقدر که مقتدر است ممکن است مظلوم نیز باشد.
مطالبه گری صریح قرارگاه احمدی روشن بسیج دانشجویی از مدیرکل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد/ آب پاکی که «مزارعی» روی دست پتروشیمی بویراحمد ریخت
رئیس‌کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: می‌خواهم همه بشنوند که هیچ‌کسی حاشیه امن در کنار ما ندارد هیچ‌کسی. بنده با همهٔ قدرتم نه از تهدید جانی می‌ترسم نه از لشکری می‌ترسم بلکه قول به شما می‌دهم که حتی اگر چک سفید امضا هم سرازیر کنند نگاهشان نخواهیم کرد.
اعزام سفیران هدایت به مناطق محروم استان کهگیلویه و بویراحمد/ بیش از 30 دانشجوی دانشگاه فرهنگیان یاسوج به مردم محروم منتنگان خدمت رسانی می کنند
گروه جهادی سفیران هدایت دانشگاه فرهنگیان شهر یاسوج شامل بیش از 30 جهادگر خواهر و برادر به روستای محروم منتنگان از توابع بخش لوداب شهرستان بویراحمد اعزام شدند.
پیام تبریک مسئول بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت روزخبرنگار:
روزتان مبارک طلایه‌داران جبهه آگاهی و بصیرت
خبرنگاران همواره مطالبه گر حقوق حقه مردم و عامل انعکاس خدمات مسئولین بودند ولی هیچ‌گاه برای خود و حقوق خود مطالبه نکردند و کسی هم برایشان مطالبه نکرده است .در روز خبرنگار باید همه مردم و خصوصاً مسئولان برای احقاق حق خبرنگاران مطالبه گری نمایند.
یادداشت دانشجویی؛
اقتصاد ناکارآمد و مسئولین بی‌کفایت
برخی مسئولین سال هاست بدون اینکه باعث تحول و رشد شوند و نقش مؤثر داشته باشند پست های مدیریتی کشور را اشغال کرده اند، که اگر نگوییم باعث ضرر به برنامه های بلند مدت و چشم اندازه ترسیم شده نظام شده اند حداقل باعث عدم پیشرفت و سکون برنامه های مورد نظر کرده اند.
نماینده ولی فقیه سپاه استان کهگیلویه و بویراحمد در جمع دانشجویان:
اقدامات و مطالبه گری بسیج دانشجویی استان قابل تقدیر است/ فساد و انحراف سرشناس ها را با روحیه عدالت خواهی خود فریاد بزنید/ مقصر اوضاع کنونی کشور پیش از دولت، مجلس است
نشست شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور حجت‌الاسلام‌والمسلمین حاج‌آقای حسینی صدر؛ نماینده ولی فقیه در سپاه فتح استان و دانشجویان دانشگاه‌های استان برگزار شد.
اخبار بیشتر

آخرین اخبار