اعزام اولین کاروان کمک های دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد به مناطق سیل زده سیستان+ تصاویر اولین کاروان کمک های دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد به همت بسیج دانشجویی شهرستان گچساران و گروه جهادی شهید قاسم سلیمانی خیریه عشاق الحسن (ع) به مناطق سیل زده سیستان اعزام خواهد شد.

اعزام اولین کاروان کمک های دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد به مناطق سیل زده سیستان+ تصاویر
اولین کاروان کمک های دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد به همت بسیج دانشجویی شهرستان گچساران و گروه جهادی شهید قاسم سلیمانی خیریه عشاق الحسن (ع) به مناطق سیل زده سیستان اعزام خواهد شد.
همت دانشجویان بسیجی کهگیلویه و بویراحمد برای احصای چالش‌های مختلف استان+فیلم
طرح ملی شبکه مسائل سراسری استان ها که هدف آن شناسایی مسائل به طور حداکثری از طریق عموم افراد جامعه انجام می شود توسط واحد پژوهش و فناوری ناحیه بسیج دانشجویی استان اجرا می شود.
بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت 9 دی و هفته بصیرت برگزار کرد:
تریبون آزاد دانشجویی با موضوع "رسالت امروز" / در استان ما کاندیداها نه بر اساس توانایی بلکه بر اساس طایفه گرایی ثبت نام می کنند/ با بصیرت انتخاب کنید تا از انتخاب خود پشیمان نشویم
متأسفانه در استان ما بدتر از همه جا نمایندگان نه بر اساس توانایی بلکه بر اساس طایفه گرایی و پشتیبانی قبیله اقدام به ثبت نام می کنند.
نخستین عهدواره پیشرفت جوانان کهگیلویه و بویراحمد
در این عهد واره الگو های موفق جوان کهگیلویه و بویراحمدی در عرصه های مختلف اجتماعی، تربیتی، کار آفرینی، گردشگری، جهادی، مطالبه گری، فضای مجازی و غیره به ارائه نمونه کارهای موفق خود می پردازند.
معطل ماندن پرونده کارخانه قند یاسوج در فرایندهای پیچیده و نامعلوم اداری و قضایی استان غیرقابل قبول و تحمل است/ بیش از این نمی توانیم به فرآیندها اعتماد نماییم/ من‌بعد مستقیماً از مسئولین کشوری و قضائی در عالی‌ترین سطح روند پرونده را پیگیری می کنیم
وضعیت اسفبار کارخانه قند یاسوج و معطل ماندن آن در فرایندهای پیچیده و نامعلوم اداری و قضایی استان بیش از این ،نه برای ما که 2 سال است منتظر امروز و فردای مسئولین امر هستیم و نه برای کارگران نجیب و خانواده‌های آنان و نه برای افکار عمومی قابل‌تحمل نیست و تا حد زیادی نیز قابل‌تأمل است .
تحویل نامه بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد گچساران به دفتر تاجگردون نماینده گچساران و باشت / درخواست دانشجویان از رئیس کمیسیون برنامه و بودجه
اعضای بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد گچساران با حضور در دفتر غلامرضا تاجگردون نماینده شهرستان های گچساران و باشت طی نامه مطالبات خود و همچنین نگرانی های جامعه دانشجویی و مردمی را در خصوص لایحه بودجه سال 99 تقدیم سر دفتر وی کردند تا به دستشان برساند.
نامه شورای تبیین بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد به سه نماینده مجلس در خصوص لایحه بودجه سال 99/ نوع دفاع شما از حقوق عامه مورد قضاوت مردم دیارتان خواهد بود
جناب آقای تاج گردون به جهت ریاست گروه برنامه‌وبودجه مجلس و همچنین گروه تلفیق مجلس توقع و انتظار جدی‌تر و به‌مراتب بیشتری می‌رود که در این خصوص اهتمام لازم را داشته باشید. قطعاً نوع دفاع شما از حقوق عامه مورد قضاوت مردم دیارتان خواهد بود.
مهدی مختاری:
مسئول سابق بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان یاسوج و عضو شورای تبیین مواضع کشوری سخنران بیانیه گام دوم انقلاب در روسیه
با هماهنگی های صورت گرفته در سفارت ایران قرار است به زودی فرهیخته جوان کهگیلویه وبویراحمدی به عنوان سخنران و سفیر جوان فرهنگی کشور به تبیین بیانیه گام دوم انقلاب و تمدن نوین اسلامی در روسیه بپردازد.
واکنش مسئول بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد به میتینگ های انتخاباتی
میدان آزمون برای رأی و اعتماد مردم نجات کارخانه قند است نه قشون کشی به دانشگاه ها و گورستان ها
دکتر مهدوی در توئیتی نسبت به وعده های انتخاباتی و قشون کشی کاندیدها به مراسمات عزا و دانشگاه های استان واکنش نشان داد.
در جشن روز دانشجوی دانشگاه فنی و حرفه ای یاسوج اتفاق افتاد:
سرکار گذاشتن دانشجویان در روز دانشجو توسط آقای معاون/ معاونی که برای دومین بار در ماه جاری دانشجویان را سرکار می گذارد+ گزارش تصویری
طالب طاهری مهر مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فنی و حرفه ای به دانشجویان قول داد که طی روزهای آتی با ارسال بیانیه ای به خبرگزاری های استانی صدای اعتراض دانشجویان را به گوش عموم خواهد رساند، تا مسئولان فکر نکنند می توانند از زیر بار مسئولیت های خود شانه خالی کنند.
اخبار بیشتر

آخرین اخبار