سومین و بزرگترین محموله کمک های دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد آماده اعزام به مناطق سیل زده خوزستان/ با فرا رسیدن فصل گرما و ماه رمضان نیازمند مدیریت کلان برای مردم بی سرپناه هستیم محمد سلیمانی با اشاره به اینکه به ایام گرم تابستانی و همچنین ماه مبارک رمضان نزدیک می شویم: به دلیل تخریب خانه های خود مجبورند به دشت ها و صحرا پناه ببرند، با توجه به نزدیک شدن تابستان و بیرون آمدن جانوارنی مانند مار و عقرب خطرات جانی مردم بی سرپناه را تهدید می کند.

نماینده بسیج دانشجویی در مناطق سیل زده اهواز:
سومین و بزرگترین محموله کمک های دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد آماده اعزام به مناطق سیل زده خوزستان/ با فرا رسیدن فصل گرما و ماه رمضان نیازمند مدیریت کلان برای مردم بی سرپناه هستیم
محمد سلیمانی با اشاره به اینکه به ایام گرم تابستانی و همچنین ماه مبارک رمضان نزدیک می شویم: به دلیل تخریب خانه های خود مجبورند به دشت ها و صحرا پناه ببرند، با توجه به نزدیک شدن تابستان و بیرون آمدن جانوارنی مانند مار و عقرب خطرات جانی مردم بی سرپناه را تهدید می کند.
در محکومیت اقدام آمریکا علیه سپاه
تجمع سراسری دانشجویان دانشگاه فرهنگیان در حمایت از سپاه پاسداران+بیانیه
دانشجویان دانشگاه فرهنگیان یاسوج ظهر امروز محکومیت اقدام آمریکا علیه سپاه پاسداران تجمع کردند.
پویش سیل محبت/اولین کاروان کمکهای مردمی شهرستان گچساران به مناطق سیل زده استان های گلستان و مازندران اعزام شد
اولین کاروان کمک های مردمی_ دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد که به همت گروه جهادی شهید احمدی روشن بسیج دانشجویی شهرستان های گچساران و باشت جمع آوری شده بود، به مناطق سیل زده استان گلستان اعزام شد.
گروه های جهادی بسیج دانشجویی شهرستان های کهگیلویه
آب شرب بیش از 30روستای منطقه چاروسا به طورکامل قطع شده است/ گروه های جهادی دانشجویی آماده همکاری هستند
در پی بارندگی های اخیر آب شرب بیش از 30روستای منطقه چاروسا ازتوابع شهرستان کهگیلویه به طورکامل قطع شده است .مردم ومسافران نوروزی بامشکل جدی روبرو هستند .ازهمه مسولان استانی درخواست کمک شده است .
مسئول بسیجی دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد
آمادگی 5 گروه جهادی دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد جهت اعزام به مناطق سیل‌زده گلستان و مازندران
مسئول بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد از آمادگی 5 گروه جهادی دانشجویی استان جهت اعزام به مناطق سیل‌زده شمال کشور خبر داد.
بیانیه بسیج دانشجویی خواهران دانشگاه های استان کهگیلویه و بویراحمد در خصوص کشف حجاب برنامه ریزی شده در گچساران:
چرا از هتک حرمت دین در شهر شهیدان کسی احساس خطر نمی کند؟/ روزی که در کف خیابان به رقص پسران انعام دولتی دادید، طبیعی بود که در جشن بعدی نوبت کشف حجاب دختران باشد/ برخورد جدی با عوامل برگزاری و آمرین اصلی این حرکت شوم را از دادستان شهر گچساران خواهان و به جد رصد خواهیم کرد
آن روز که به رقص علنی پسران در کف خیابان شهر شهیدان انعام دولتی داده شد ،و به رگ غیرت کسی برنخورد بسیار طبیعی بود که در جشن بعدی نوبت کشف حجاب دختران باشد.تا تمرکز مردم بر مشکلات اقتصادی و خالی بودن سفره شب عید آنان که ۸۰ درصد آن حاصل سوء مدیریت مدیران داخلی است، صرف مسائل حاشیه ای شود.
روایت جنگ اقتصادی با استفاده از راویان قرارگاه احمدی روشن در اردوهای راهیان نور دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد
روایتگری جنگ اقتصادی ،جنگی که بود و جنگی که هست ؛در اردوها بسیار مورد استقبال دانشجویان واقع شده است .
گزارش تصویری
اعزام 700 دانشجوی خواهر به مناطق عملیاتی جنوب
کاروان راهیان نور دانشجوی خواهران استان، به مناطق عملیاتی جنوب اعزام شدند
اخبار بیشتر

آخرین اخبار