مردم ایران مهیای احقاق حق مردم مظلوم فلسطین هستند شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان یزد در بیانیه‌ای به مناسبت روز جهانی قدس، ضمن اصرار و تایید آرمان‌های فلسطین گفت: مردم ایران در کنار همه آزادمردان عالم، مهیای احقاق حق مردم مظلوم فلسطین هستند.

تحلیلگر مسائل سیاسی در گفتگوی زنده اینستاگرامی‌؛
اسرائیل پروژه سنی و شیعه صهیونیسمی را کلید زده است
تحلیلگر مسائل سیاسی و راهبردی هدف اصلی اسرائیل را سلطه بر جهان دانست و گفت: صهیونیست ها پس از آن که نتوانستند اسلام را از بین ببرند، تصمیم گرفتند اسلام صهیونیسمی، سنی و شیعه صهیونیسمی درست کنند.
اهمیت روز قدس تعارض یا همسو با صلح
دکتر علی کیان گفت: امام خمینی(ره) از سال ۴۲ که نهضت انقلاب اسلامی در ایران آغاز شد به بحث اسرائیل پرداختند، صهیونیست کسانی هستند که خود را یهود معرفی می‌کنند و خود را دیندار معرفی می‌دانند، اما دیندار نیستند و فلسطین را اشغال کرده و نقشه‌های خطرناکی برای مقابله با اسلام داشته و دارند.
مردم ایران مهیای احقاق حق مردم مظلوم فلسطین هستند
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان یزد در بیانیه‌ای به مناسبت روز جهانی قدس، ضمن اصرار و تایید آرمان‌های فلسطین گفت: مردم ایران در کنار همه آزادمردان عالم، مهیای احقاق حق مردم مظلوم فلسطین هستند.
دانشجو معلمان استان یزد با منتخب مردم تفت و میبد در انتخابات مجلس یازدهم دیدار کردند
جمعی از فعالان دانشجویی و دانشجو معلمان بسیجی پردیس‌های استان یزد طی نشستی با میرمحمدی، منتخب مردم تفت و میبد در مجلس به بیان نظرات و مسائل دانشجو معلمان استان پرداختند.
بامحتوای ماهیت و رسالت بسیج دانشجویی؛
دوره «عمار ۱» ویژه دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی یزد برگزار شد
مسئول برگزاری دوره «عمار ۱» در دانشگاه علوم پزشکی یزد از اجرای این طرح در این دانشگاه به صورت مجازی و باحضور ۴۵ نفر از دانشجویان بسیجی خبر داد.
غربالگری سه هزار نفر برای کرونا توسط دانشجویان ابرکوهی
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور ابرکوه پایگاه الزهرا(س) از غربالگری سه هزار نفر برای کرونا توسط این تشکل خبر داد.
طبخ و توزیع ۵۲۰ پرس غذای افطاری توسط دانشجویان بسیجی اردکان بین اقشار نیازمند
مسئول بسیج دانشجویی شهرستان اردکان از انجام طرح رزمایش همدلی در این شهرستان خبر داد و گفت: ۵۲۰ ظرف غذای گرم در بین نیازمندان اردکانی توزیع شد.
راه اندازی پویش #اهدای_عاشقی در یزد
مسئول حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد یزد از راه اندازی پویش #اهدای_عاشقی در یزد به منظور تامین ذخایر خون استان خبر داد.
حضور فعال طلاب و دانشجویان یزدی در رزمایش کمک مؤمنانه/توزیع بسته‌های غذایی در محلات محروم
نماینده گروه جهادی فاطمه‌الزهرا(س) بسیج دانشجویی دانشگاه یزد گفت: با توجه به وضعیت ناشی از کرونا و شرایط افراد بی‌بضاعت، طلاب و دانشجویان با همکاری یکدیگر اقدامات مؤثری در راستای رزمایش کمک مؤمنانه را رقم زدند.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه اردکان خواستار شد:
مطالبه گری در مورد استرداد و یا تقلیل اجاره‌بها خوابگاه‌ها و شهریه دانشجویان شبانه
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه اردکان در نامه‌ای به رئیس دانشگاه اردکان استرداد و یا تقلیل اجاره‌بها خوابگاه‌ها و شهریه دانشجویان شبانه در ایام کرونا و تعطیلی دانشگاه را خواستار شد.
اخبار بیشتر

آخرین اخبار