پیام ولی امر مسلمین به جوانان گروه های جهادی و بسیج سازندگی جمعی از اعضای گروه‌های جهادی در دیدار با رهبر انقلاب اسلامی، به ارائه‌ی گزارش اقدامات خود در مناطق محروم و تشریح نظراتشان درباره‌ی این مسئله پرداختند. حضرت آیت‌الله خامنه‌‌ای پس این دیدار، ضمن تقدیر از این جوانان مؤمن انقلابی پیام زیر را خطاب به جهادگران و بسیج سازندگی صادر نمودند.

پیام مقام معظم رهبری در بین اقشار بسیج تبیین و بررسی می‌شود
معاون سازندگی سازمان بسیج دانشجویی گفت: نشست‌هایی با حضور مسئولان سازندگی نواحی بسیج دانشجویی کشور و اقشار مختلف برای تبیین پیام مقام معظم رهبری به گروه‌های جهادی برگزار خواهد شد.
حضور مسئولان قضائی «سربیشه» برای حل مشکلات مردم به دعوت دانشجویان جهادی
گروه جهادی «شهید دهقان» بسیج دانشجویی دانشگاه علوم قضایی با برگزاری اردو در بخش درح شهرستان سربیشه به کمک محرومان شتافت.
گزارش تصویری
جشن تکلیف کودکان روستا توسط گروه جهادی بشری برگزار شد.
گروه جهادی بشری متشکل از دانشجویان دانشگاه خوارزمی در روستای عنافچه ضمن فعالیتهای عمرانی و فرهنگی برای کودکان جشن تکلیف گرفتند.
مسئول سازندگی بسیج دانشجویی استان کرمان:
ساخت سه منزل مسکونی در حاشیه شهر کرمان
تقی زاده مسئول سازندگی بسیج دانشجویی استان کرمان: در حاشیه ی شهر کرمان سه منزل در حال ساخته شدن است که این منازل واقع در محله های صنعتی، ابوذر و اسدآبادی است و صاحب این خانه ها افرادی هستند که زیر نظر بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی (ره) قرار دارند.
مسئول دفتر بسیج دانشجویی ممسنی:
اردوهای جهادی تقویت روحیه های انقلابی است
جمعی از دانشجویان شهرستان ممسنی در قالب گروه های جهادی به مناطق محروم اعزام شدند.
مسؤول جهاد سازندگی بسیج دانشجویی استان یزد
۴۰۰ دانشجوی جهادگر یزدی به مناطق سیل‌زده لرستان اعزام می‌شوند
مسئول جهاد سازندگی بسیج دانشجویی استان یزد از اعزام ۴۰۰ دانشجوی جهادگر یزدی در قالب ۱۶ گروه جهادی به مناطق سیل‌زده استان لرستان تا پایان تابستان خبر داد.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های ممسنی و رستم خبرداد:
اعزام 30 دانشجوی جهادی دانشگاه های ممسنی به اردوی جهادی منطقه محروم پیراشکفت/ جوانان در اردو های جهادی به خودشناسی می رسند
سید احمد حسینی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های ممسنی و رستم در گفتگو با خبرنگار ما از اعزام 30 نفر از دانشجویان دانشگاه پیام نور و دانشکده پیراپزشکی ممسنی در قالب گروه جهادی خادمین سید علی جهت خدمت رسانی به منطقه محروم، پیراشکفت این شهرستان خبر داد.
گزارش تصویری:
برگزاری اردوی راهیان نور غرب و شمالغرب
برگزاری دعای عرفه در منطقه حاج عمران و بازدید از مناطق عملیاتی غرب و شمالغرب کشور از جمله برنامه های کاروان بسیج دانشجویی استان تهران بود
بسیج دانشجویی دانشگاه علمی کاربردی شیراز :
فرمانده بسیج دانشجویی فارس از گروه جهادی بعثت بازدید کرد/ گزارش تصویری
جمعی از دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی شیراز در اردوی جهادی دولت آباد کوار شرکت کردند.
اخبار بیشتر

آخرین اخبار