نویسندگان نامه مذاکره با آمریکا چاره مشکلات را در سر خم کردن جلوی ظالمان می‌بینند/ وزیرخارجه بگوید مذاکره با زورگویان غلط است
بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق (ع) در واکنش به درخواست اصلاح‌طلبان برای مذکره با آمریکا اعلام کرد: اینها همان خسته‌هایی هستند که چاره مشکلات را نه در کار و توجه به داخل، بلکه در سر خم کردن جلوی ظالمان می‌بینند.
مرکز هماهنگ کننده بسیج دانشجویی دانشگاههای علوم پزشکی کشور با بنیاد سلامت آستان قدس تفاهم نامه همکاری امضا کرد
تفاهم نامه مرکز هماهنگ کننده بسیج دانشجویی دانشگاههای علوم پزشکی کشور و بنیاد سلامت آستان قدس در نشستی مشترک به امضا رسید.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم‌پزشکی قزوین:
محقق کردن عدالت اجتماعی مهمترین هدف اردوهای جهادی است
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم‌پزشکی قزوین گفت: عدالت اجتماعی یکی از دغدغه‌های اصلی رهبر معظم انقلاب اسلامی می‌باشد و بسیج دانشجویی که خود را سرباز ولی امر مسلمین میداند در حد توان خود سعی در جامه عمل پوشاندن به منویات معظم له دارد.
زخم تروریسم بر پیکر انقلاب اسلامی«5»؛
شجاعی:جریان نفاق در صدد تضعیف وجهه‌ی انقلابی‌گری جمهوری اسلامی‌ است
با توجه به نادیده گرفتن هشدارها توسط دولت‌مردان و متاسفانه وجود شواهدی مبنی بر مذاکرات مخفیانه نمایندگان ایران با آمریکا! در هیاهوی جام جهانی مشخصا جریانی منافق در صدد تضعیف وجهه‌ی انقلابی‌گری جمهوری اسلامی‌ است.
زخم تروریسم بر پیکر انقلاب اسلامی «4»؛
منصوری: منافقین با ایجاد ناامنی و دامن زدن به نارضایتی های صنفی به دنبال اهداف شوم خود هستند
مسئول بسیج دانشجویی لامرد گفت: منافقین همراه با اسرائیل زالو صفت تمام سعی و تلاش خود بکار می برند تا شاید از طریق ایجاد ناامنی دربین مردم و همچنین دامن زدن به نارضایتی های صنفی جامعه به اهداف شوم خود دست یابند.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های مازندران خبر داد:
اعزام 2500 دانشجوی جهادی به مناطق محروم
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های مازندران در جمع مدیران بسیج دانشجویی شهرستان از اعزام 2500 دانشجو جهادی به مناطق محروم خبر داد.
بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی کنگاور درباره کشتار مسلمانان یمن در سایه جام جهانی فوتبال؛
یمن میزبان واقعی جام جهانی است
دوباره تاریخ تکرار گردید و یک بار دیگر در ایام بازی های جام جهانی کشتار مسلمانان یمن شدت گرفته است.
زخم تروریسم بر پیکر انقلاب اسلامی«1»؛
راهبرد کنونی منافقین ایجاد بحران های امنیتی-اجتماعی در جمهوری اسلامی است
دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی فسا گفت: راهبرد کنونی منافقین این است که با ایجاد شبهه و القای بحران ناکارآمدی نظام و همچنین بی تدبیری برخی از مسئولین در بعضی از امورات اجرایی کشور باعث شود این جریان نفاق با استفاده از این ابزارها جمهوری اسلامی را با بحران های امنیتی-اجتماعی روبرو کند.
بسیج دانشجویی شهید زین الدین زرقان:
نمایندگان مجلس در مسئله معیشت مردم به خواب زمستانی رفته‌اند
در روزهای اخیر شاهد افزایش بی بند و بار قیمت ها در زمینه های مختلف هستیم. افزایش قیمت های مشکوک که خواب مشکوک تر اعضای دولت و از آن بدتر اعضای مجلس را به همراه داشته است.
به منظور خدمت رسانی به مناطق محروم؛
ثبت نام گروه جهادی شهید محسن حججی آغاز شد
گروه جهادی شهید محسن حججی لارستان در راستای محرومیت زدایی از مناطق محروم در قالب حرکت های جهادی در عرصه های بهداشتی، عمرانی، فرهنگی و ... از علاقه مندان ثبت نام به عمل می آورد.
عباسی:
۱۲۰۰ دانشجوی استان به اردو‌های جهادی تابستان اعزام می‌شوند/ ساخت ۸۰۰ خانه برای نیازمندان
مسئول جهاد سازندگی بسیج دانشجویی چهارمحال بختیاری با بیان اینکه ۱۲۰۰ دانشجو در سال جاری به اردو‌های جهادی اعزام می‌شوند، گفت: این اردو‌ها از ۲۷ خردادماه آغاز می‌شود و تا ۳۱ شهریور ادامه دارد.
مسئول فرهنگی بسیج دانشجویی دانشگاه علم و فناوری بهشهر مطرح کرد:
توجه و تقویت استعداد دانشجویان توسط بسیج بهترین راهکار جذب فرهنگی در دانشگاه
مسئول فرهنگی دانشگاه علم و فناوری بهشهر در جلسه هیئت اندیشه ورزان فرهنگی که به همت معاونت فرهنگی بسیج دانشجویی دانشگاه های مازندران برگزار شد، با بیان اینکه برگزاری صرف برنامه های فرهنگی تاثیر فرهنگی ندارد.
به همت بسیج دانشجویی دانشکده باهنر شیراز؛
ثبت نام اردوهای جهادی تابستان 97 دانشکده شهید باهنر شیراز آغاز شد
به همت بسیج دانشجویی دانشکده فنی و مهندسی شهید باهنر شیراز ثبت‌نام اردوهای جهادی تابستان 97 ویژه دانشجویان این دانشکده آغاز شد.
جوان مومن انقلابی،مطالبه گر دائم آرمان ها«29»؛
پارسا: دولت در همه مناطق کشور فرصت‌های شغلی ایجاد کند
مسئول علمی پژوهشی و فضای مجازی بسیج دانشجویی اقلید گفت: استعدادیابی و ایجاد فرصت‌های شغلی در همه مناطق کشور توسط دولت چه محروم و روستاها چه شهرهای بزرگ و سپردن کار و اعتماد به جوانان می‌تواند راهگشا باشد.
عباسی در نشست بسیج دانشجویی دانشگاه تربیت مدرس:
دستگاه اجرایی راهبرد نظام را دنبال نمی‌کند/ کشاندن کشور به سمت دوقطبی به واسطه برجام
رئیس سابق سازمان انرژی اتمی با بیان اینکه دستگاه اجرایی کشور با نظام هماهنگ نیست؛ یعنی راهبرد نظام را دنبال نمی‌کند، گفت: به همین خاطر در برجام هرکاری خواسته انجام داده و الان آن را علم کرده و کشور را به سمت دو قطبی می‌کشاند.
بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه شهید باهنر شیراز
تحمیل هر نوع قرار داد استعماری را محکوم می کنیم/ دولت و مجلس به جای پرداختن به مسائل بیهوده به دنبال مطالبات عمومی مردم باشند
در بخشی از این بیانیه آمده است: مجلس شورای اسلامی و دولت باید به جای پرداختن به مسائل بیهوده و بی نتیجه ای مانند برجام و FATF و فرستادن نمایندگان به تماشای مسابقات جام جهانی روسیه به مواردی حیاتی تر که مطالبه عمومی نیز می باشد، بپردازند.
به همت معاونت سازندگی بسیج دانشجویی؛
جلسه اعتلای سازندگی و خدمات رسانی گروه های جهادی استان کهگیلویه و بویراحمد/تصاویر
جلسه اعتلای سازندگی و خدمات رسانی گروه های جهادی استان کهگیلویه و بویراحمد در سالن همایشات بسیج دانشجویی برگزار شد.
اخبار بیشتر
گفتگو
آخرین اخبار