در بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد قزوین عنوان شد:

ملت ایران هزینه سنگینی را به خاطر تعهد نسبت به برجام پرداخت کرده است/ تحت هیچ شرایطی پشت میز مذاکره بر نخواهیم گشت

بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد قزوین در بیانیه‌ای اعلام کرد: شایسته است مسئولین دستگاه دیپلماسی به دنیا اعلام نمایند که ملت ایران هزینه سنگینی را به خاطر تعهد نسبت به برجام و اثبات حقانیت خود پرداخت کرده است؛ با نقض این توافق بین‌المللی از سوی آمریکا به طور قطع و یقین باشتابی غیرقابل تصور جامعه جهانی تمامی دستاوردهای صلح‌آمیز هسته‌ای کشور به زمان قبل از برجام باز گردد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از قزوین: بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین پیرامون بد عهدی‌های مستکبرانه آمریکا بیانیه‌ای صادر کرد که متن آن به شرح ذیل است:

بسمه تعالی

اظهارات توهین آمیز، بی پایه و سخیف شب گذشته رئیس جمهور آمریکا،  بار دیگر پنجه چدنی استکبار جهانی را از پس دستکش مخملین دولت سابقش نمایان کرد.

 بی اعتنایی به توافق هسته‌ای و خروج از آن، چانه زنی مجدد بر سر توان دفاعی و  تهدید به اعمال بیشترین سطح تحریم‌ها علیه ملت ایران نشان داد تنش‌ها همچون همیشه از سوی هیئت حاکمه آمریکا بوده و تمام اقدامات ضد استکباری جمهوری اسلامی دفاع از خود در مقابل هجمه‌ ها است.

بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین ضمن تشکر از مواضع قاطعانه رئیس‌جمهور نسبت به خروج امریکا از برجام مواردی  را متذکر می‌شود: اکنون پس از گذشت ۵ سال از مذاکرات هسته‌ای با آمریکا معنای سخن رهبر انقلاب در مورد خوشبین نبودن به مذاکره را بهتر درک می‌کنیم و همانطور که بار‌ها از سوی رهبر معظم انقلاب و مسئولین ذی‌ربط اعلام شده است.

شرایط منطقه‌ای و سوق‌الجیشی جمهوری اسلامی ایران به گونه‌ای است که لازم است توان موشکی و تسلیحاتی کشور مطابق با تکنولوژی روز دنیا باشد و نشستن بر سر میز مذاکره و یا گفتگو در مورد توان تسلیحاتی کشور یک خیانت آشکار و پشت‌کردن به آرمان‌های امام‌ راحل تلقی می‌شود و گناهی نابخشودنی است.

شایسته است مسئولین دستگاه دیپلماسی به دنیا اعلام نمایند که ملت ایران هزینه سنگینی را به خاطر تعهد نسبت به برجام و اثبات حقانیت خود پرداخت کرده است؛ با نقض این توافق بین‌المللی از سوی آمریکا به طور قطع و یقین باشتابی غیرقابل تصور جامعه جهانی تمامی دستاوردهای صلح‌آمیز هسته‌ای کشور به زمان قبل از برجام باز گردد و این بار تحت هیچ شرایطی پشت میز مذاکره بر نخواهیم گشت.

در پایان تاکید می‌کنیم دوران یکه‌تازی و یاغی‌گری آمریکا به اتمام رسیده است و جامعه جهانی باید بپذیرد که جمهوری اسلامی ایران در ایستادگی در مقابل استکبار جهانی چه در داخل و چه خارج از مرزهای خود کوچکترین تردیدی به خود راه‌ نخواهد داد.

این حقیقتی است که هم‌اکنون نیز می‌توان آن را در حمایت از مردم مظلوم فلسطین. عراق, سوریه، یمن و تمامی هسته ها و گروه های ضد صهیونیستی و استکبارستیز مشاهده کرد.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار