مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد مشهد گفت:

درخواست تجمع تشکل‌های دانشجویی مشهد تقدیم فرمانداری شد/ مسئولان باید به آرمان‌های انقلاب بازگردند

عامری گفت: جنبش دانشجویی دانشگاه‌های مشهد صبح امروز در راستای برگزاری تجمع دانشجویی در مقابل دفتر نمایندگی وزارت امور خارجه در مشهد درخواستی تقدیم فرمانداری کرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی :امیر عامری، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی مشهد گفت: با توجه به بدعهدی آمریکا در جریان خروج از برجام که باعث مکدر شدن خاطر‌ مردم شد، نیازاست که جنبش دانشجویی در راستای واقع نگری و حقیقت طلبی در این زمینه حساسیت لازم را داشته باشد و به صورت فوری ورود کند و بر اساس رسالت دانشجویی از حقوق پایمال شده مردم دفاع کند.

عامری ادامه داد: آمریکا دشمن شماره یک نظام اسلامی است و مسئله برجام صرفا فقط یک بهانه بود، امروز مسئله ی استکبار ستیزی از هر زمان دیگری بیشتر اهمیت دارد.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی مشهد بیان کرد: متاسفانه گفتمان حال حاضر حاکم بر دولت، گفتمانی مبتنی بر آرمان های انقلاب اسلامی نیست، ما نیاز داریم در شرایط موجود و در این زمان حساس به گفتمان امامین انقلاب و اصول و آرمان های انقلاب اسلامی بازگردیم.

وی افزود: با توجه به این شرایط، صبح امروز جنبش دانشجویی دانشگاه های مشهد جهت انجام تجمع دانشجویی در مقابل دفتر نمایندگی وزارت امور خارجه در مشهد درخواستی را تقدیم فرمانداری کرد تا در این تجمع موضع خود را هم به دشمنان قسم خورده انقلاب و هم به مسئولین اعلام کند.

عامری گفت: با توجه به صحبت های دیروز مقام معظم رهبری، مسئولین امروز در آزمون برزگی قرار دارند و باید ببینیم آیا می توانند عزت مردم عزیز ایران را حفظ کند یا خیر.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی مشهد در پایان گفت: امیدواریم فرمانداری با درخواست تشکل های دانشجویی موافق کند و ان شاالله به زودی زمان دقیق تجمع دانشجویی به اطلاع دانشجویان می رسد.

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار