مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه یزد خبر داد

نمایشگاه عرضه و معرفی تولیدات ملی در دانشگاه یزد برگزار می‌شود/ دعوت از تولیدکنندگان داخلی برای حضور در نمایشگاه

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه یزد با تأکید بر ضرورت حمایت جدی و عملی از تولید ملی، از برگزاری نمایشگاه معرفی و عرضه تولیدات داخلی در این دانشگاه خبر داد.


احسان مختاری در گفتگو با خبرنگار فارس در یزد، با تأکید بر اینکه تلاش‌ها برای حمایت از کالای ایرانی باید جنبه عملی پیدا کند و تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی باید موردتوجه همه اقشار قرار بگیرید؛ عنوان کرد: در همین راستا و به همت بسیج دانشجویی دانشگاه یزد، هفته آینده نمایشگاهی تحت عنوان بازارچه تولید ملی در محل این دانشگاه برپا می‌شود.

وی هدف از برگزاری این برنامه را معرفی ظرفیت‌های تولیدکنندگان ملی و معرفی محصولات توانمند تولید شده در داخل کشور عنوان کرد و بیان داشت: با توجه به جمعیت 15 هزارنفری دانشگاه یزد و تجربه موفق برگزاری نمایشگاهایی مشابه در این دانشگاه، انتظار داریم این برنامه با استقبال خوبی روبرو شود و محصولات تولیدکنندگان داخلی در این نمایشگاه موردتوجه قرار بگیرد.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه یزد با تأکید بر اینکه واگذاری غرفه به تولیدکنندگان منوط به ارائه محصولات باکیفیت و باقیمتی عادلانه است، تصریح کرد: ارائه محصولات تماماً ایرانی به‌خصوص محصولاتی که مشابه خارجی دارند و بازار آن‌ها تحت‌الشعاع محصولات خارجی است از ملاک‌های حضور در این نمایشگاه است.

مختاری ادامه داد: علاوه بر این فرصت حضور برای تولیدکنندگان محصولات دانش‌بنیان، صاحبان کسب‌وکار و کارآفرینان فارغ‌التحصیل از دانشگاه یزد  نیز در این نمایشگاه فراهم است.

مسئول بسیج دانشجویی یزد افزود: در قالب این نمایشگاه برنامه‌های جانبی همچون برگزاری مسابقات دانشجویی و معرفی ایده‌ها و فعالیت‌های خلاقانه نیز در دستورکار قرار دارد.

مختاری در پایان عنوان کرد: تولیدکنندگان و عرضه‌کنندگان تولیدات ملی جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون نحوه واگذاری غرفه‌ها می‌توانند با شماره 09162537819 تماس برقرار کرده و یا به دفتر بسیج دانشجویی دانشگاه یزد مراجعه کنند.

ارسال نظر


captcha
ویژه ها
آخرین اخبار