مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های مازندران در دوره توانمندسازی مسئولان بسیج دانشجویی دانشگاه های مازندران مطرح کرد:

برگزاری دوره های متعدد توانمند سازی مسئولان حوزه های بسیج دانشجویی

اگر نسل جوان در راستای اعتلای اهداف انقلاب اسلامی گام بردارد یقینا مشکلات حل خواهد شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی:مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های مازندران در دوره توانمندسازی مسئولان بسیج دانشجویی دانشگاه های مازندران که با حضور معاون هماهنگ کننده بسیج دانشجویی کشور برگزار شد، با بیان اینکه دانشجویان به عنوان مدیران آینده، سرمایه انسانی کشور محسوب می شوند، اظهار کرد: اگر نسل جوان در راستای اعتلای اهداف انقلاب اسلامی گام بردارد یقینا امور کشور و بسیاری از مشکلات حل خواهد شد.
شهرام نوری خاطر نشان کرد: یکی از اهداف اصلی بسیج دانشجویی آشنا کردن جوانان با اهداف و آرمان انقلاب و تربیت نیروی هم طراز با انقلاب اسلامی است.
وی جوانان را موتور محرکه پویایی و رشد کشور دانست و تصریح کرد: دانشجویان بسیجی به عنوان نیروهای انقلابی همیشه و در همه ی بخش ها آماده خدمت رسانی به آحاد مردم هستند.
نوری به برگزاری دوره توانمندسازی مسئولان بسیج دانشجویی دانشگاه های مازندران اشاره کرد و گفت: با توجه به اینکه مسئولان حوزه های بسیج دانشجویی به عنوان سر کلیشه های بسیج دانشجویی در دانشگاه ها هستند برگزاری دوره توانمندسازی و آشنایی مستمر با اهداف تشکیلاتی و ساختاری بسیار مهم است که در فواصل مختلف صورت می گیرد.

کلیدواژه ها


مسئول بسیج دانشجویی

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار