محمدامین سلیمی :

مسئولین به اندازه کافی فرصت آزمون و خطا را در برجام داشته اند/ملت ایران هم تجربه ای را که باید از روند این مذاکرات کسب کند را بدست آورده است


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی:محمد امین سلیمی دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کشور پیرامون خروج آمریکا از برجام و تشریح اقدامات بسیج دانشجویی در این باره در گفت‌وگو با خبرنگاربسیج دانشجویی گفت:

آنچه که اتفاق افتاده است برای بسیج دانشجویی و غالب دانشجویان انقلابی پدیده عجیبی نبود اندک تسلطی بر گفتمان امامین انقلاب و اندک نگاهی به تاریخ انقلاب اسلامی و رفتار دولت های غربی در قبال جمهوری اسلامی هر شخصی را به همین تحلیل میرساند که آمریکایی ها قابل اعتماد نیستند و هیچ قدمی در راستای منافع ما بر نخواهند داشت.   
 
وی ادامه داد: اینکه بگوییم مجددا با کشورهای اروپایی طرح بحث بکنیم ادامه رفتار همان دستگاه فکری غلطی است که این چند سال در دستگاه دیپلماسی کشور پیاده شده و بارها اثبات شده است که کارآمد نخواهد بود و تنها خروجی آن اتلاف وقت و انرژی کشور و ملت خواهد بود  .
 
سلیمی تصریح کرد: دولتمردان ما و نمایندگان ملت به اندازه کافی فرصت آزمون و خطا داشته اند و ملت هم تجربه ای که باید را از این روند مذاکرات کسب کرده است. مسلما دیگر جای مماشات و مدارا با کشورهایی که تنها به فکر اعمال فشار به جمهوری اسلامی هستند وجود ندارد.
 
 
دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی افزود: از روز آغازین خروج آمریکا در چندین دانشگاه کشور تجمعاتی برگزار شده. روند مطالبه جدی بسیج دانشجویی از آقایان به شکل جدی ادامه خواهد داشت و موج جدیدی از فردا آغاز خواهد شد. مجلس، وزارت خارجه، آقای رییس جمهور و همه حامیان و مبلغین برجام در بدنه مسئولین باید پاسخگوی عملکرد گذشته خود و تشرح کننده برنامه های عملی آینده خود باشند.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار