در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه قم مطرح شد:

دلسوزان نظام اسلامی فریاد می زدند که کدخدا قابل اعتماد نیست اما با توهین دلبستگان به غرب مواجه می شدند

محمد امین ابولقاسمی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور قم سخنران این هفته نماز جمعه قم بود.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی:محمد امین ابولقاسمی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور قم سخنران این هفته نماز جمعه قم بود. متن سخنرانی این دانشجویی بسیجی به این شرح می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم 

وَلَن تَرضىٰ عَنکَ الیَهودُ وَلَا النَّصارىٰ حَتّىٰ تَتَّبِعَ مِلَّتَهُم ۗ قُل إِنَّ هُدَى اللَّهِ هُوَ الهُدىٰ ۗ وَلَئِنِ اتَّبَعتَ أَهواءَهُم بَعدَ الَّذی جاءَکَ مِنَ العِلمِ ۙ ما لَکَ مِنَ اللَّهِ مِن وَلِیٍّ وَلا نَصیرٍ
۱۲۰بقره
هرگز یهود و نصاری از تو راضی نخواهند شد، (تا به طور کامل، تسلیم خواسته‌های آنها شوی، و) از آیین (تحریف یافته) آنان، پیروی کنی. بگو: «هدایت، تنها هدایت الهی است!» و اگر از هوی و هوسهای آنان پیروی کنی، بعد از آنکه آگاه شده‌ای، هیچ سرپرست و یاوری از سوی خدا برای تو نخواهد بود.

امروز در مقطعی از تاریخ انقلاب اسلامی قرار گرفته ایم که باز هم حقانیت تفکر انقلابی به اثبات رسید و بار دیگر زوال مکتب لیبراایسم بر جهانیان اشکار گردید، تفکری که حتی آب خوردن مردم را به تحریم و مذاکره با کدخدا وغرب گره میزند و  راه حل تمامی مشکلات مردم را  تعامل با اروپا و امریکا میداند.
اساسی ترین ایراد لیبرال مسلک های وطنی آن است که به خارج چشم دارند اما اگر به ظرفیت ملی و توان داخل اهتمام بورزند بسیاری از مشکلات حل خواهد شد .

امروز به فرموده رهبر انقلاب کشورمان در وسط میدان نبرد در جنگ اقتصادی قرار دارد و اتاق جنگ امریکا در وزارت خزانه داری
می باشد.
پس جنگی که ما باید در آن تجهیز شویم جنگ تمام عیار اقتصادی است که باید با دشمن در آن مقابله کنیم،جنگ واقعی جنگ اقتصادی است و یکی از راه های خارج کردن ارز کشور از دلار است که مقام معظم رهبری چندی پیش فرمودند آقایی و سروری دلار را بشکنید اما متاسفانه کسی گوشش بدهکار نبود و نیست .

اکنون که آمریکا با تمام وقاحت پروتکل های سازمان های بین المللی را زیر پا گذاشت و از توافق برجام خارج شد، برجامی که قبله ی آمال غرب گرایان  شده بود روی سرشان خراب شد
در روز های مذاکرات دلسوزان نظام اسلامی فریاد می زدند که کد خدا قابل اعتماد نیست اما با توهین های دلبستگان به غرب مواجه می شدند  وبه طور تحقیر امیز به آنان بر خورد می شد .
اکنون با نقض عهد  و بد عهدی غربی ها  تجربه کشور بیشتر از گذشته شد با تفاوت این که صنعت هسته ای یمان را نابودکرده ایم.
چه بسا باید جواب پایمال شدن خون شهدای هسته ای را نیز بدهیم .

جای شکرگزاری است که مسئولان دیپلماسی و تصویب کنندگان ۲۰ دقیقه ای برجام پس از پنج سال به حرف دیروز دلواپسان انقلاب رسیده اند اما متاسفانه باز هم می گویند که برجام توافق با شش کشور منعقد شده است وبا خروج آمریکا از برجام شر  یک مزاحم کم شده است وباید با اروپایی ها در صورت امکان برجام را ادامه دهند
همین تیم دیپلماسی در سال ۸۲ اروپا را آزموده اند و بهتر از هر کسی میدانند که سگ زرد برادر شغال است و اروپا، هم غیر قابل اعتماد است.
نکته بعد اینکه بدیهی است که دیگر مجالی برای حتی عنوان کردن برجام دوم و سوم وجود ندارد.
زیرا دشمنی غرب با ما صرفا روی مسائل هسته ای نبود و نیست و آنها بنیاد و اصل نظام سرافراز جمهوری اسلامی ایران را نشانه گرفته اند و حقوق بشر و موشک و مسائل منطقه بهانه های واهی است .

غربگرایان بدانند قرآن تاکید بر اقتدار و اشداء علی الکفار دارد نه اعتماد ورحم بر کفار و خوش بینی به آنان.
در ادبیات دینی باید در مقابل این جانیان ایستاد و دست بر زانوی خود گرفت،با ذلت و انفعال به جایی نخواهیم رسید و هرروز مشکلاتمان بیشتر خواهد شد.
اما در مقطع فعلی راه حل دیپلماسی آن است که به اروپا فرصت کوتاه دیگری بدهیم تا تضمین بدهند که چقدر به برجام عمل می کنند اگر برای ما نصاری با یهود تفاوتی ندارد و به آنها هم خوشبین نیستیم و می دانیم از انان هم ابی گرم نمیشود.
اما پس از این مهلت اگر به نتیجه نرسیدیم ما هم باید برجام را آتش بزنیم به سرعت به صنعت هسته ای برگردیم و غنی سازی را از سر گیریم و باز هم اقتدار هسته ای خود را به رخ جهان بکشیم.

---
---

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار