مسئول سازندگی بسیج دانشجویی کشور:

11 میلیون نفر تا به امروز کمترین آمار حاشیه نشینی کشور است / دوباره دهه شصت تکرار شده باید خرمشهرهایی را آزاد کنیم

مفرد مسئول سازندگی بسیج دانشجویی کشور در جمع جهادگران سازندگی استان کرمان گفت: 11 میلیون نفر تا به امروز کمترین آمار حاشیه نشینی کشور است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی: صادق مفرد مسئول سازندگی بسیج دانشجویی کشور در جمع جهادگران سازندگی استان کرمان گفت: چند سال اخیر در فرمایشات آیت الله خامنه ای  در دیدار مردم تبریز در جمع دانشجویان و حتی در انتصابات خودشان موضوع محرومیت زدایی را جدی دیده ایم؛ چندین بار هم در زمان انتخابات و بعد از آن هم چندین بار تذکر داده شده است.

11 میلیون نفر تا به امروز کمترین آمار حاشیه نشینی کشور است

وی افزود: طبق خوشبین ترین نهادهای آماری، 11 میلیون نفر تا به امروز کمترین آمار حاشیه نشینی کشور است، پس می توان نتیجه گرفت تا الآن آرایشی که برای محرومیت چیده شده است چندان نتیجه نداده است .

مفرد خاطر نشان کرد: به همین دلیل است که ما معتقدیم رهبر انقلاب به مجموعه های انقلابی امید دارد و سعی بر این داشته اند که این آرایش را بهم بزنند.

دوباره دهه شصت تکرار شده است و باید خرمشهرهایی را آزاد کنیم

مسئول سازندگی بسیج دانشجویی کشور با اشاره از فرمایشات امام خامنه ای (مد ظله العالی) گفتند:  دوباره دهه شصت تکرار شده است و باید خرمشهرهایی را آزاد کنیم.

وی افزود: وقتی رهبر معظم می فرمایند جنگ تمام عیار؛ یعنی باید تمام قد در مقابل دو مشکل بزرگ اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی ایستاد و درجنگ نرم  نیز مانند جنگ سخت شهدایی خواهیم داد ولی در ظاهر ملموس نخواهد بود.

مفرد در ادامه گفت: در مسئله محرومیت زدایی هم نگاه ها به حرکت های خودجوش است که با فرمول فعلی که داریم انجام می دهیم خیلی کارآمد نبوده است، تا وقتی که خروجی های ما تاثیر گذار نباشد نمی توان گفت کار ما  خیلی کارآمد بوده است.

ایشان به اشاره به بیانات امام خامنه ای که می فرمایند: اردوهای جهادی خیلی قیمت دارد و ارزش دارد. در اردو ها، رفتار شما به طور طبیعی منتقل می شود و این باعث می شود رشد در سطح کشور می شود؛ فرض کنی که مثلا 200 گروه جهادی وجود داشته باشد که به نقاط مختلف کشور بروند ..... گفت: این رویکرد باعث گسترش  حوزه فعالیت و دامنه مخاطبین، تقویت وجهه و جایگاه گروه های جهادی ، تقویت وجهه تخصصی و مطالبه گری از مسئولین و همچنین جلب مشارکت مسئولین و خیرین و اهالی منطقه را به همراه دارد.

مفرد اظهار داشت : نظام سلطه تا کنون  27 سند را برای نفوذ در کشور های مختلف نوشته شده است؛ که سند 2030یکی از این اسناد و در کشور های مختلف نیز با عناوین گوناگون مطرح شده است به طور مثال در روسیه با تابلوی توسعه فن آوری، در آفریقا شعار رفع گرسنگی و در ایران نیز  با شعار رفع فقر و محرومیت مطرح است.

مسئول سازندگی بسیج دانشجویی کشور گفت: طبق اطلاعاتی که به دست آمده است تا الان 20 سند به عنوان رفع فقر و محرومیت زدایی از 27 سند موجود توسط  دولت به صورت غیرعلنی  امضا شده است.

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار