دولت‌مردان فریب دعوای زرگری غرب و آمریکا را نخورند

اظهارات بی شرمانه رییس جمهور آمریکا برای ملت ایران تازگی نداشته و برجام تجربه ای بر تجربیات دیگر در روابط دیپلماتیک برای سیاسیون ما شد و برای شیطان بزرگ چیزی بجز بی آبرویی و بدنامی در عرصه بین الملل بدنبال نداشته و نخواهد داشت.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی: به کسانی که به آیات خدا و پیامبر ومردم مومن ستم کرده اند تمایل نداشته و تکیه نکنید که آتش دوزخ به شما خواهد رسید ودر آن شما را در برابر خدا هیچ سرپرستی نیست سپس یاری نمی شوید.

با توجه به بدعهدی آمریکا و گستاخی های بی شرمانه رییس جمهور آمریکا پیرامون جمهوری اسلامی ایران و همچنین نظر به رسالت دانشجویی مان که به گفته شهید بهشتی «دانشجو موذن جامعه است» بر آن شدیم تا نکاتی چند در این زمینه متذکر شده و سمع و نظر دولت‌مردان برسانیم.

نخست اینکه اظهارات بی شرمانه رییس جمهور آمریکا برای ملت ایران تازگی نداشته و برجام تجربه ای بر تجربیات دیگر در روابط دیپلماتیک برای سیاسیون ما شد و برای شیطان بزرگ چیزی بجز بی آبرویی و بدنامی در عرصه بین الملل بدنبال نداشته و نخواهد داشت.

در پی این بد عهدی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی از مسئولین و سیاسیون کشور درخواست دارد که فریب دعوای زرگری غرب و آمریکا نخورند و اجازه ندهند با این بازار گرمی ها حق و حقوق مسلم و برحق مردم عزیز ما پایمال گردد و با تمام توان در برآوردن احقاق کامل حقوق مسلمه کشور عزیزمان تلاش نمایند.

امیدواریم که این تجربه بدعهدی سرلوحه توافقات آتی خود قرار دهند و همیشه دید بد بینی نسبت به آمریکا و غرب داشته باشند و همواره رهنمودهای رهبری را آویزه گوش خود قرار دهند و این صحبت رهبری را در ذهن و یاد خود داشته باشند، که دشمنان ملت تلاش می کنند مردم را با فشارهای اقتصادی به ستوه بیاورند تا مردم این فشارها را ناشی از عملکرد دولت بدانند و رابطه دولت و ملت را قطع کنند.

زهی خیال باطل چون آنها همچون 30سال گذشته این ملت را نشناخته اند و در محاسبات خود کاملا اشتباه کرده اند و دولت مردان نیز باید هوشیار باشند و با روی آوردن به طرف اقتصاد مقاومتی این نقشه دشمن نیز نقش برآب نمایند و با اعتماد به جوانان برومند کشور و حمایت از تولیدات داخلی باعث رونق و سربلندی هرچه بیشتر کشور شوند.

انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha