جلسه تودیع و معارفه مسؤول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه برگزار شد

جلسه تودیع و معارفه مسؤول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با حضور پروفسور مرادی ریاست دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه، دکتر غلامی معاونت دانشجویی فرهنگی، صلاح الدین قره تپه مسؤول سازمان بسیج دانشجویی کرمانشاه برگزار شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی: جلسه تودیع و معارفه مسؤول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با حضور پروفسور مرادی ریاست دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه، دکتر غلامی معاونت دانشجویی فرهنگی، سرهنگ قره تپه مسؤول سازمان بسیج دانشجویی، حجت الاسلام افشار  مسؤول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری، دکتر منصوری مسؤول بسیج جامعه پزشکی استان کرمانشاه، دکتر الماسی مدیریت امور فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه، جزایری مسؤول بازرسی سازمان بسیج دانشجویی و دانشجویان بسیجی فعال دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه برگزار گردید.

 

اعضای بسیج باید پیرو فرهنگ بسیج باشند:

صلاح الدین قره تپه، مسؤول سازمان بسیج دانشجویی کرمانشاه در نشست تودیع و معارفه اظهار داشت: تهاجم فرهنگی، بخش مهم و اثرگذاری در جنگ روانی به شمار می‌آید که مقدمه و بسترساز جنگ نظامی است و گاهی سلطه بر کشورها را با جنگ فرهنگی بدون حتی شلیک یک گلوله ممکن می‌سازد.

مسؤول سازمان بسیج دانشجویی کرمانشاه  گفت: جنگ فرهنگی در حقیقت شامل هر گونه اقدام روانی و تبلیغات رسانه‌ای می‌شود که جامعه هدف یا گروه هدف را نشانه می‌گیرد و بدون درگیری نظامی و گشوده شدن آتش، رقیب را به انفعال یا شکست وامی دارد.

 

وی ادامه داد: پویایی علمی و پژوهشی دانشجویان بسیجی و فراهم کردن بستر جهت این امر مهم، ساده زیستی و الگو گرفتن از اخلاص شهدا، کمک به کارآمدی، نقش آفرینی، خدمت رسانی و مطالبه گری دانشجویان از عوامل مهم در مقابله با تهاجم فرهنگی است.

 

بسیج محور تجمع و وحدت دانشجویان است:

پروفسور مرادی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در ادامه این نشست اظهار داشت: ویژگی یک فرد بسیجی ایثار، از خود گذشتگی، تواضع، بی ادعایی، پیرو مقام معظم رهبری است .

 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه  خاطرنشان کرد: بسیج محور تجمع و وحدت دانشجویان است. برای رسیدن به اهداف مطلوب باید از راه های ارتباطی نوین استفاده گردد.

 

پروفسور مرادی  گفت: بسیج تنها مجموعه ی فراگیری است که از همه اقشار مختلف از زن و مرد و پیر و جوان، با گرایش ها و سلایق مختلف در آن گرد آمده اند و این تنوع و تکثر در عین وحدت در ذیل عنوان بسیج، رمز همگرایی و وحدت زایی بسیج می باشد.

 

وی بیان داشت: بسیج فراتر از اختلافات طبقاتی و شکاف های نسلی و رقابت های قومی و منازعات مذهبی و حتی رقابت های سیاسی و حزبی، مجموعه ای است که با تاکید بر مفهومی متعالی تر از این اختلافات، همچون آرمان ها و ارزش های انقلاب اسلامی و با تاکید بر ایدئولوژی انقلابی که بر بنیان های دشمن شناسی و توسعه ملی شکل گرفته، توانسته است کرد و لر، شیعه و سنی، مسلمان و مسیحی، کارگر و بازاری، باسواد و بیسواد، زن و مرد، پیر و جوان را گردهم آورد و برای تحقق آرمان های متعالی انقلاب اسلامی بسیج نماید.

 

در پایان مراسم با اهدای حکم مسؤولیت به دانشجوی بسیجی، آقای احسان خواجوی، وی به عنوان مسؤول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه معارفه گردید.

 

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار