محمد حسین یدی :

” اسکتبار جهانی بعد از خروج برجام در صدد کودک کشی بدست سگ افسار گسیخته خود برآمد

بار دیگر بی اعتماد بودن بر همگان به اثبات رسید و در اقدام سخیفانه دیگر در صدد انتقال سفارت خود به تل‌آویو بر عمل آمد و با صحبت در مورد هم پیمانان منطقه ای خود جملاتی مسخره ای را بیان نمود.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجوییمحمد حسین یدی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرری در گفتگو با بسیج دانشجویی با اشاره به بد عهدی آمریکا گفت : در روز های گذشته دولت آمریکا از برجام خارج شد و بار دیگر بی اعتماد بودن بر همگان به اثبات رسید و در اقدام سخیفانه دیگر در صدد انتقال سفارت خود به تل‌آویو بر آمد و با صحبت در مورد هم پیمانان منطقه ای خود جملاتی مسخره ای را بیان نمود.

وی در ادامه افزود : حال به مرور برخی از هم پیمانان نظام سلطه امریکایی میپردازیم:
اولین حامی آنها سعودی های خبیث و به ظاهر خادمان بیت الله الحرام هستند که بوی از انسانیت و دموکراسی نبرده و طی هفتاد سال گذشته بدون حتی یک انتخابات این حکومت بین یک خانواده در حال گردش بوده و پایه و بنیانگذار حمایت اقتصادی از تروریسم در منطقه هستند
حامی دیگر آنها رژیم اشغالگر قدس و رژیم منحوس کودک کش اسرائیل است که طی سالیان متوالی بیش از پیش بر مسلمانان مظلوم فلسطین و نوار غزه حکمرانی کرده و موجب سلب آسایش آنها شده اند .
در پی انتقال سفارت امریکا به تل‌آویو این سگ های افسار گسیخته با اقدام به شهادت و مجروح کردن تعداد کثیری از مسلمانان نوار غزه بار دیگر چهره خبیث و کثیف خود را برای همگان آشکار ساختند.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد واحد شهر ری اشاره کرد : اکنون امید بر آن است شورای حمایت از حقوق بشر سازمان ملل متحد با برداشتن دستان خود از روی چشم‌هایشان به این جنایات واکنش نشان داده و در صدد یاری این مردم مظلوم برآیند . بنده به نمایندگی از مجموعه بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی شهرری این اقدام وحشیانه امریکایی_صهیونیستی را محکوم مینمایم.

 
 

ارسال نظر


captcha