تجربه اعتماد؛

تجمع ضدآمریکایی در مقابل مسجد دانشگاه زابل برپا شد

به همت بسیج دانشجویی دانشگاه زابل، تجمع ضدآمریکایی در مقابل مسجد این دانشگاه برپا شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی: به همت بسیج دانشجویی دانشگاه زابل، تجمع ضدآمریکایی در مقابل مسجد این دانشگاه برپا شد.

در این تجمع، معترضان خشم و انزجار خود را از مواضع دولت آمریکا نشان دادند و پرچم آمریکا را به آتش کشیدند.

گفتنی است در پایان تجمع نیز بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه زابل قرائت شد.

متن بیانیه به این شرح است:

بیانیه بِسم ربِّ الکَریم

من به مذاکره با امریکا خوشبین نیستم

امام خامنه ای (مدظله)

در اقدام اخیر خروج آمریکا از توافق نامه برجام، ایالات متحده بار دیگر به تمام جهان نشان داد که تعامل و گفت و گو با آمریکا معنا ندارد و تجربه ای گشت تا تمام اشخاصی که کلید حل همه ی مشکلات کشور را در دستان کدخدا می دیدند و امید به سازش و دوستی با ان داشته اند دریابند که آمریکا قابل اعتماد نیست و عبرت بگیرند از اعتماد به شیطان بزرگ.

اگرچه نتیجه این کار از همان اول  با توجه به سخنان مقام معظم رهبری و بد عهدی ها و دشمنی های آمریکا از اول انقلاب تا کنون هم مشهود بوده است.

 

دروغ و تهمت های رئیس جمهور آمریکا به ایران با وجود تایید کشور های دوست و هم پیمان آمریکا بر متعهد بودن ایران به برجام، بیش از پیش خود را رسوا کرد و نشان داد که آمریکا فقط به دنبال سلطه و منافع خود است.دقیقا همانطور که آمریکا در اوایل انقلاب برای تثبیت مجدد نظام شاهنشاهی سعی در شروع حمله نظامی داشت که این نیت شوم در صحرای طبس به خاک ها وریگ های صحرای طبس پیوست.

 

روح برجام در همان اوایل توافق با نقض مکرر برجام توسط آمریکا پرکشید و امروز جسم آن نیز ریز ریز شد.ادعای کشور های اروپایی و هم پیمانان آمریکا به پایبندی در توافق برجام و با وجود منافع مشترک بسیار با آمریکا نشان از یک بازی سیاسی برای نادیده گرفتن حقوق و منافع ملت ایران را دارد.

 

گرگی که امروز پوست میشی را در غالب حقوق بشر بر روی خود انداخته، به دنبال از بین بردن امنیت و بی ثباتی در خاورمیانه می باشد، که ازجمله ی اقدامات آن می توان به موشک ها و سلاح های آمریکایی بر روی سر مردم یمن، تقویت گروهک های تروریستی، حمایت همه جانبه از رژیم غاصب صهیونیستی و ... اشاره کرد.

 

اینک ما دانشجویان از تمامی مسئولان و سیاست گذارانی که در برجام نقش موثری داشته و مردم را امید واهی داده اند میخواهیم تا با خروج آمریکا از این توافق نامه اقدامات لازم و متناسب با آن را انجام دهند که حقوق ملت بزرگ ایران پای مال نشود.

 

آنچه را که امروزه باید همه ی ملت ایران خصوصا مسئولین کاملا مشهود و روشن باشد تکیه بر توان و ظرفیت داخلی و توجه به زهنمود های مقام معظم رهبری است. چراکه اعتقادمان این است که "ما می توانیم " و همواره همین اصل بوده که باعث پیشرفت و آبادانی گشته، و امروزه نظام جمهوری اسلامی را به ابرقدرتی در خاورمیانه تبدیل نموده است. حتی با وجود تحریم های شدید و تاریخ همواره گواه این مسئله می باشد.

برجام حجت تمامی باشد برای تمام افرادی که اعتقاد دارند میشود به آمریکا اعتماد کرد.

 

امروز نکبت الیوم است. روزی که رژیم صهیونیستی وارد سرزمین های فلسطین شد و آنجا را غصب کرد. اسرائیلی ها در جایی هستند که از آن خودشان نیستو خوب است بدانند که سرزمینشان امن نیست و همانطور که در اقدامی تلافی جویانه از سوی سوریه موشک هایی به سمت این رژیم غاصب روانه شد. باید احسنت گفت به دلیرمردانی که نشان دادند میتوانند هرلحظه اسرائیل را ناامن کنند.

هیاهوی آمریکا برای منافع اسرائیل بی فایده است و آمریکایی ها میدانند نابودی اسرائیل نزدیک است.

ما همواره در کنار مردم مظلوم فلسطین هستیم و از آنها بدون هیچ ابایی پشتیبانی خواهیم کرد و در جنگ با اسرائیل یار و یاورشان هستیم. 

وعده صادق سخن مقام معظم رهبریست که می فرمایند اسرائیل 25 سال آینده را نخواهد دید.

 

والسلام علیکم و رحمة الله

 بسیج دانشجویی دانشگاه زابل

 

 

---
---
---
---

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار